לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא בדרך הזו

James Bondage​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 27 באפר׳ 2007
James Bondage​(מתחלף) • 27 באפר׳ 2007
אני אידיוט על זה שאני מגיב לאידיוט, בעיקר.

יופי שאיבחנו את האינטלגנציה הגבוהה שלך, אני עוד מעט בא לסגוד לך.

עכשיו גש לאבחן את האספרגר שלך ותתחיל להתייחס אליו.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
נכון למה שאני לא אתגאה בזה שאני לקוי למידה עם אינטילגנצייה גבוהה.

אתה ירדת לפסים אישיים ,ואתה לא מכיר אותי ויודע על ההצלחות שלי במוסיקה והפקת סאונד ברמה מטורפת.יש לי חוש טכני מטורף ואני מאוד מוכשר ,עכשיו אנשים יגידו שאני מתנשא אך אין לי בררה.
אני לא אמרתי פה בפוסט משהו פוגע אישית וכך אני מצפה מאנשים שיפסיקו להכניס מחשבות אישיות ולא רלבנטיות לנושא.
huan
huan • 27 באפר׳ 2007
אמות אני בספק עם הגישה המתלהמת שלך עוזרת למישהו. על כל מקרה אתה יכולה לדבר הרבה מאוד על גולאני, פאשיזם וכל דבר אחר אבל אני במקומך הייתי הולך ללמוד קצת היסטוריה (כולל את זאת של ארצות הברית אשר נוסדה על ידי מפירי סדר שפגעו לא מעט ב"אזרח הקטן").
בארצות הברית מאז רשיתה היה חשד בכל הנוגע לממשל המרכזי והתיקון השני לחוקה המבטיח חופש לשאת נשק נעשה במטרה לתת לאזרח אמצעים להתגונן אף להפיל את הממשל המרכזי (וכל ממשל אחר) אשר יקפח אותו...אתה מבין שכשמתחיל קרב יריות אזרחים קטנים נפגעים הרבה יותר מכשחוסמים להם כביש.
huan
huan • 27 באפר׳ 2007
וליאב ברצינות ומרתי לך את זה כבר פעם..במקום להשתמש בסיסמאות לך תלמד את הנושא...תנסח תזה שמתבססת על משהו חוץ מתחושת בטן ואז גם אנשים שלא מגיבים לאידיוטים כמו גיימס בונדג בטוח ישמחו לנהל איתך דיון ענייני
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
יש צדק במה שאתה אומר ,בכול שליטון תמיד יהיה דברים שליליים,כולל שחיטויות והתנהגות שרירותית גם במדינות הכי דמוקרטיות כמו הסקנדינבים.לגבי אמריקה אני בטוח שמה שאתה אומר נכון,וגם היום ההיתנהלות של בוש גורמת להמון צרות,אך מה לעשות שאין שלמות.
גם לנשיאים אחרים יש חסרונות וגם במדינות אחרות.

אין שלמות ואין צדק בעולם לצערי וכנראה גם לא יהיה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
huan כתב/ה:
וליאב ברצינות ומרתי לך את זה כבר פעם..במקום להשתמש בסיסמאות לך תלמד את הנושא...תנסח תזה שמתבססת על משהו חוץ מתחושת בטן ואז גם אנשים שלא מגיבים לאידיוטים כמו גיימס בונדג בטוח ישמחו לנהל איתך דיון ענייני

אני לא צריך לשמוע הטפות מימך ואתה יכול פשוט להיתעלם מהשירשורים שלי במקום כול הזמן להכניס את המילה אידיוט ולעצבן אותי.

וזה יהיה מאוד בוגר אם לא תגיב בכוונה כדי להרגיז.