ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב מדיקל בNO LIMIT

פיני​(נשלט)
לפני 17 שנים • 28 באפר׳ 2007

ערב מדיקל בNO LIMIT

פיני​(נשלט) • 28 באפר׳ 2007
אם את הסשן הקודם לא ראיתי בגלל כיסוי עניים את הסשן הזה בחרתי לא לראות
גם אם הייתי בין הקהל.
מי היה מאמין , אני, שאיין לי פחד משוט/פלוקר/קיין אפילו שהיו גדולים, ממחט קטנה אני פוחד.

יסמין הכינה אותי לסשן הזה היא אמרה שהיום נעבור טפטפת להרחבת הצינורית והכינה אותי מראש גם למחטים, מה שהכניס לי את החששות עוד קודם, לא כל אחד יכול לעשות את זה וזה נכון שאני סומך על יסמין היא מלכה מקצועית מגדירה את עצמה כאקסטרימית אני לא כזה, אומנם אוהב כאב וסשנים ולהיות נישלט אבל קל עד בינוני לא אקסטים.

הסשן התחיל אני שוב על הבמה, מאחורי מתקן מין שולחן דומה מאוד לאלה של הפקניקים רק יותר קטן ונח לקשירה.

ריפר ומיס תורי התחילו לחבר לי במקצועיות רבה (כולל חיטוי וכפפות רופאים) מחטים על הידיים ובגב
לא זוכר אם זה כאב הייתי די משותק אוחז ביסמין.
כשסיימו לקחו חוט שעבר בין המחטים ויצר מחוך קטן על כל יד בנפרד, היה גם על הגב אם אני לא טועה.
באמצע גם עבר לו שוב גלגל הכאב גם מיסמין וגם מריפר לעיטים אפילו בו זמנית מאוד השתדלתי לא לזוז אבל זה היה בלתי אפשרי

לא זוכר מתי המחטים יצאו בכל אופן שוב עברתי חיטוי ופדים חוברו לי לידיים
הפדים היו מאוד נוחים, היה להם מחברים שחוברו לחוטים בקצה אחד ושלט אצל ריפר בקצה השני
בהתחלה הרגשתי מין רטט פעם ביד ימין פעם בשמאל ופעם בשתי הידיים
הרטט הוגבר לרמות שלא שלטתי על הידיים שלי .
מצאתי את עצמי כמו בובה על חוט שריפר שולט על קצב הרמת הידיים מין שיטה כזאת ללמד אותי לרקוד
באיזה שהוא שלב גם ריפר רקד

שוחררתי מהחוטים נשכבתי בזהירות על הגב לא ידעתי אם יש לי מחטים או לא בגב מסתבר שלא
ריפר קשר לי בחבל רגליים וידיים קשירה נוחה שנותנת חופש להתפתל מכאבים אבל לא יותר מידי
בשלב זה יסמין תפסה פיקוד חוברתי למחסום פה ולמצבטי פטמות
שראיתי את המצבטי פטמות שמחתי סוף סוף משהו שעברתי, מכיר ויודע למה לצפות ושוב טעיתי כי הפעם הן כאבו במיוחד.

יסמין ביקשה שיעמוד לי וואלה לא הצליח לי לא מאשים אותו עדיין הייתי על רטט מהמכונה הקודמת והפחד מהמחטים לא היה מצב להעמיד אותו.

יסמין עשתה לו CBT וטיפלה בו, מה שאני ראיתי זה רק שקית לבנה את השאר לא ראיתי נתתי לכאב לדבר
מידי פעם יסמין התעללה ברגליים בין עם כאפות ביין עם קיין היו גם כמה הצלפות שוט שם איפה ומתי שהוא

גם תורו של הנר הגיע על הזין, בטן, ניסיון בלשון לא הלך יפה לא היה לי אומץ לזה קיבלתי טיפה לפנים אייך שהוא הוצאתי מאוחר יותר גם שעווה מבין השניים יסמין לא ויתרה עברה לפטמות שעדיין כאבו מהמצבטים שהורדו לא מזמן.

שם פחות או יותר ניגמר הסשן אך לא הערב

במקלחת היתה לי תקלה קטנה כאשר נפלה לי החולצה למים כולה נרטבה ותודה לצוות המועדון שעזרו לי ליבש אותה תוך דקות כמה דקות

נכנסתי לפלי רום היו שם כמה סשנים, ריפר עם מיס תורי היו שם עוד כמה סשנים עדיין לא אני מכיר את כולם לאט לאט נכנס לתמונה.

ניראה לי עדיין אני לא קולט איזו זכות נפלה לי לידיים להיות שייך למלכה יסמין, עשיתי טעות גדולה!
המלכה מירה ניגשה וביקשה להצליף בי אמרה שבא לה להצליף ובכל מקרא לא היה לי מה לעשות אז הסכמתי ובלי אישור של מלכתי .
ההצלפות התחילו בסדר לא חלשות גם לא כואבות מידי ואז יסמין קלטה...................
ואאיי ואאיי היא תפסה פיקוד השוט הוחלף לשוט אחר לא שראיתי אותו אבל בהחלט הרגשתי טוב כל הצלפה
כמה צעקתי שאני מצטער על הטעות ואני אכן מצטער כזה טמבל הייתי! אייך הסכמתי? אחרי שיסמין סימה המלכה מירה המשיכה כל הצלפה אני מתפתל מכאבים , היא אומרת לי להתיישר אבל בקושי עמדתי על המתקן הזה (מין מתקן שנועל ידיים וראש)
אמרתי וצעקתי תודה למלכה מירה ויסמין הבעירה לי את טעותי המרה שאני בטוח שלא תחזור על עצמה
סוף הערב כרגיל נפרדנו מכולם והלכנו הביתה יסמין ואני
Kate McCannon
Kate McCannon • 28 באפר׳ 2007
כמה זמן לא עשיתי מחטים... היה לי כיף!! (:
חכה חכה פיני, אתה עוד לא ראית ערב מדיקל מהו icon_twisted.gif
פיני​(נשלט)
פיני​(נשלט) • 28 באפר׳ 2007
תודה אבל לי זה בהחלט הספיקicon_redface.gif
Queen Yasmin​(שולטת)
לפני 17 שנים • 29 באפר׳ 2007
Queen Yasmin​(שולטת) • 29 באפר׳ 2007
זה היה בהחלט ערב נהדר. פ
פיני, כמו תמיד הינך זורם ופתוח להתנסויות , מתמסר טוטאלית
ללא כל תנאי או תמורה . מאוד נהנתי מלראות את ריפר , איש יקר
מחדיר מחטים לגופך כאשר מציץ לתגובתך ומבטו חדר לעינייך.
מיס טורי המקסימה לא פספסה אף נקודה בגב העליון ... icon_lol.gif
לאחר מכן , גופך התפתל מעינויי איבר ואשכים - CBT וכעבור כמה רגעים,
לאחר חיטוי החדרתי לך את הטפטפת לאיברך , גופך רעד . הרגשה היתה נהדרת.
תמיד יהיו עוד סשנים יצירתיים ומגוונים.
כן ירבו !

כמו כן, לא אהבתי את התנהגותך בפליי רום ולכן נענשת.
מאוד מקווה בשבילך שלא תחזור על הטעות. icon_evil.gif

רוצה אני לומר תודה מיוחדת לשני אנשים יקרים עבורי אשר,
הצטרפו אלי לסשן וריתקו את הקהל . 10x2.gif
ריפר וטורי , אוהבת אותכם.
icon_profilekiss.gif
    התגובה האהובה בשרשור
פיני​(נשלט)
לפני 17 שנים • 29 באפר׳ 2007
פיני​(נשלט) • 29 באפר׳ 2007
יסמין, טעיתי אני מצטער! למזלי אני לומד מטעויות

אורית איזו הפתעה לראות אותך פה
Reaper
לפני 17 שנים • 30 באפר׳ 2007
Reaper • 30 באפר׳ 2007
Queen Yasmin כתב/ה:
זה היה בהחלט ערב נהדר. פ
פיני, כמו תמיד הינך זורם ופתוח להתנסויות , מתמסר טוטאלית
ללא כל תנאי או תמורה . מאוד נהנתי מלראות את ריפר , איש יקר
מחדיר מחטים לגופך כאשר מציץ לתגובתך ומבטו חדר לעינייך.
מיס טורי המקסימה לא פספסה אף נקודה בגב העליון ... icon_lol.gif
לאחר מכן , גופך התפתל מעינויי איבר ואשכים - CBT וכעבור כמה רגעים,
לאחר חיטוי החדרתי לך את הטפטפת לאיברך , גופך רעד . הרגשה היתה נהדרת.
תמיד יהיו עוד סשנים יצירתיים ומגוונים.
כן ירבו !

כמו כן, לא אהבתי את התנהגותך בפליי רום ולכן נענשת.
מאוד מקווה בשבילך שלא תחזור על הטעות. icon_evil.gif

רוצה אני לומר תודה מיוחדת לשני אנשים יקרים עבורי אשר,
הצטרפו אלי לסשן וריתקו את הקהל . 10x2.gif
ריפר וטורי , אוהבת אותכם.
icon_profilekiss.gif

יסמין אנחנו אוהבים אותך המון! ופיני, כל הכבוד על שיתוף הפעולה. היה קשה למצוא מי יסכים לסשן מחטים, והנה נמצאת.
מילה קטנה מטורי - לא ניסיתי לדחוף לך מחט בכל נקבובית בגב, ניסיתי ליצור את האות M אבל לא הפסקת לזוז לי icon_confused.gif
לא נורא, אני חייבת לך M ענקית על כל הגב (:

R&MT
פיני​(נשלט)
לפני 17 שנים • 30 באפר׳ 2007
פיני​(נשלט) • 30 באפר׳ 2007
ניסיתי לא לזוז זה לא כל כך הלך icon_redface.gif

בקשר לM על הגב, בעיקבות טעות שלי שלא תחזור על עצמה אם זה יהיה זה יהיה אך ורק בכפוף לאישורה של יסמין icon_arrow.gif