סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ה-Fמיליה קופצת ליום חמישי וחוגגת את חג הפועלים במסיבה אדומה!

עבודת מאסטר{lori}
לפני 16 שנים • 4 במאי 2007
עבודת מאסטר{lori} • 4 במאי 2007
בוקר טוב עולם
רק רציתי לומר ש... ככה בונים מסיבה!
תודה פמיליה, תודה פטיצ'ריה, תודה אננס, נראה לי שאני חוזר לישון עכשיו icon_smile.gif
מתמסרתk​(נשלטת){HD}
מתמסרתk​(נשלטת){HD} • 4 במאי 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:
בוקר טוב עולם
רק רציתי לומר ש... ככה בונים מסיבה!
תודה פמיליה, תודה פטיצ'ריה, תודה אננס, נראה לי שאני חוזר לישון עכשיו icon_smile.gif

מסיבה מדהימה, ותודה!!
מאי
מאי • 4 במאי 2007
תודה על אתמול.
נהניתי לראות את כולם.
}{
זאבה אפורה​(אחרת)

Re: אבידה

זאבה אפורה​(אחרת) • 4 במאי 2007
זאבה אפורה כתב/ה:
אמש במועדון אבד לי שעון הספידו שלי (הספידו היחידי שעולה עלי...) עם רצועת פלסטיק בצבע תכלת עזה. השעון הלא-יקר הוא מתנת יום הולדת ובעל ערך סנטימנטלי, וכן ממתק-הלקיקה המועדף על דינדין חתולתי.

המוצא/ת הישר/ה מתבקש/ת ליצור קשר בכדי לזכות לאריכות ימים ולשפע ברכות ותודה המוצא/ת המנוול/ת מתבקש לרכוש חלקה בירקונים וחבילת חיתולים למבוגרים, ורוב כספו/ה יבוזבז בעתיד על משלשלים....

הידד, נמצאה האבידה! וזוהתה עפ"י ליקוק.
בריאות ואריכות ימים לפטצ'ריה (גם דינדין מודה אך מבקשת לא ללקק את כל העסיס מן הרצועה. נכון טיצ' שהבטחת לי שתתאפק, אבל דינדין חוששת שלא תעמוד בפיתוי, כל כך טעים לה השעון הזה)
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 4 במאי 2007
פלאשבק יקירתי, להגיד שהיית לבושה באדום אתמול זו קצת הגזמה, לא? icon_smile.gif
לי דווקא אמרת יפה שלום גם כשהגעת וגם כשעזבת, אז אני גם מרגיש בר-מזל וגם שמחתי לראות שכשעזבת היית עם מצב רוח הרבה יותר טוב משנכנסת }{

שלום גם לבלונדינית המתוקה שהגיעה אתמול לדאנג'ן לראשונה. אני מקווה שנהנית ושנזכה לראות אותך שוב איתנו. איזה חיוך ממיס יש לך... icon_redface.gif

מיס טורי היפהפיה - תמיד כיף לראות אותך, ואני מקווה שגם אותך נמשיך ונראה בדאנג'ן, המקום שבו עשית את צעדייך הראשונים כמלכה.

אה כן, והנקניקיות. אתמול נחנכה רשמית מכונת הנקניקיות בלאונג' וזכתה להצלחה מסחררת. זה היה מאוד במקום ומאוד טעים. החבר'ה באבולעפיה כבר מתחילים למרוט את שערות ראשם. בזמן ההופעה של רועי ובת זוגו המדהימה אדריאן, כשאנשים אמרו: "יו, איך בא לי נקניקיה", הם נאלצו לפרט לאיזו נקניקיה בדיוק הם מתכוונים...

תודה רבה ל-Fמיליה על עוד מסיבה מוצלחת. אמילי, איכשהו הצלחת לחמוק הפעם מנחת ידי. סגירת חשבונות והשלמת פערים במסיבה הבאה.

אתמול היה תורה של שושו להיות ה"נהג תורן", ולכן היא היחידה מחברי מועדון הפלזמה שלא שתתה אתמול ונשארה צלולה לחלוטין לאורך כל הלילה. אני בטוח שהיא תשמח להוסיף פרטים שאני שכחתי בגלל כל האלכוהול שזרם בדמי.
master281
master281 • 4 במאי 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
פלאשבק יקירתי, להגיד שהיית לבושה באדום אתמול זו קצת הגזמה.

אתה צודק איש היא היתה כולה אדומה

כמו שהובטח לה בבלוג
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 במאי 2007
VIP כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

כמו שהובטח לה בבלוג

ואכן היתה זו חוויה בלתי נשכחת לראות את הפלאשית תלויה בין שמים וארץ, אדומה בהתאם לצבעי הערב icon_cool.gif
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 4 במאי 2007
Madame T כתב/ה:
VIP כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

כמו שהובטח לה בבלוג

ואכן היתה זו חוויה בלתי נשכחת לראות את הפלאשית תלויה בין שמים וארץ, אדומה בהתאם לצבעי הערב icon_cool.gif

את היית ולא באת לומר שלום?!
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 במאי 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
VIP כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

כמו שהובטח לה בבלוג

את היית ולא באת לומר שלום?!

לא ידעתי שהיית שם icon_sad.gif הכל בגלל האננס הזה, הוא לא מעדכן אותי! icon_twisted.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 4 במאי 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
פלאשבק יקירתי, להגיד שהיית לבושה באדום אתמול זו קצת הגזמה, לא? icon_smile.gif
לי דווקא אמרת יפה שלום גם כשהגעת וגם כשעזבת אז אני גם מרגיש בר-מזל וגם שמחתי לראות שכשעזבת היית עם מצב רוח הרבה יותר טוב משנכנסת }{
.

שוויצר... icon_rolleyes.gif