סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עמוק בגרון

huan
לפני 17 שנים • 6 במאי 2007
huan • 6 במאי 2007
אין פה עניין של לא מתאים לך אז אל תקראי...לגישה מיסוג זה קוראים סתימת פיות והכשרת השימוש בה במקרים מסוימים זה להכשיר אותה בכל מקום.

מה שכן פלג ידועה בסיפורים עם המגמתיות המכוונת...על כן יש להתיחס לאיכותם הספרותית ולא לתוכנם. כל ביקורת והתלהמות פשוט מפספסים את הפואנטה ולוקים בחוסר הבנת הנקרא.
Uranus
Uranus • 6 במאי 2007
אז זהו חואן, התגובה שהציתה את כול שרשרת התגובות האחרונה בכלל לא התייחסה לפלג או לקטע שכתבה.
התגובה הזו היתה צורך של בן אדם, יהיו סיבותיו הפנימיות אשר יהיו, להראות כמה הוא חכם ע"י להצביע על כול המטומטמים. להראות כמה צודק ע"י להצביע על כול הטיפשים, ולהרגיש גדול ע"י להקטין את האחרים.

וסמוך עליי שאני יודע לזהות דברים כאלו ולהקשיב בין המילים,
אני הייתי פעם אלוף העולם בלרדת על אנשים רק כדי להרגיש חכם וצודק.
walking dead
walking dead • 6 במאי 2007
ביטול העצמיות באופן מוחלט, גם אם הוא מבחירה חופשית - בעייתי בעיניי. תמיד היה ותמיד יהיה.
אין טעם לפתוח כאן *עוד* שרשור על טוטאליות שיתפרש על פני 76 עמודים כי אתה לא תשנה את דעתי ואני בטח שלא אשנה ולא מתכוונת לשנות את דעתך.

מה שכן, אינני מאשימה רק את אותם פסיכים וכו' - זה שיש נשים שבדעה צלולה ואופן מודע לחלוטין בוחרות להיות "חור בלבד" אין על כך חילוקי דעות, והן אשמות לא פחות. אני פשוט תוהה גם על אותם שולטים שחושבים שיש בידם את המשאבים הנכונים לא לקחת אישה שכזו ולנצל לרעה את הכוח הניתן להם. גם אם אישה מרצונה החופשי בוחרת להיות "חור" - כשולט עליך להיות מספיק בוגר נפשית לדעת האם אתה מסוגל לזה. וההיסטוריה מלמדת שמעט מאוד באמת מסוגלים. כמו שאמרת בעצמך - אמנם בהקשר אחר שמיד אתייחס אליו - לא חסרים כאן נצלנים ומוכרי אשליות.

Uranus כתב/ה:

גם את רוצה את זה יקירתי, להיות כול הדברים שכתבת - רק שאת לא סומכת על אף אחד שיקח אותך למקומות האלה - וזה בסדר, יש לך את כול הסיבות להרגיש ככה ולא לסמוך. לא חסר כאן נצלנים ומוכרי אשליות.

האם ניחנת בחושים טלפתיים מיוחדים - שאפשרו לך לחדור לתוך ראשי ועמוק יותר - לתוך ליבי?

בנושא הזה עצתי לך: אל תתיימר להיות קורא מחשבות, אתה מביך בעיקר את עצמך כך. אינך מכיר אותי ואינך יודע עלי דבר וחצי דבר, בטח לא על מאווי נפשי ושאיפותיי.
master281
master281 • 6 במאי 2007
ממש לא

אני לא סותם לאף אחד את הפה

חוץ מאשר לי

כרגע עדיף שאסתום ולא אמשיך
walking dead
walking dead • 6 במאי 2007
Uranus כתב/ה:
אז זהו חואן, התגובה שהציתה את כול שרשרת התגובות האחרונה בכלל לא התייחסה לפלג או לקטע שכתבה.
התגובה הזו היתה צורך של בן אדם, יהיו סיבותיו הפנימיות אשר יהיו, להראות כמה הוא חכם ע"י להצביע על כול המטומטמים. להראות כמה צודק ע"י להצביע על כול הטיפשים, ולהרגיש גדול ע"י להקטין את האחרים.

וסמוך עליי שאני יודע לזהות דברים כאלו ולהקשיב בין המילים,
אני הייתי פעם אלוף העולם בלרדת על אנשים רק כדי להרגיש חכם וצודק.

"פעם"...? אין ספק שמאז התקדמת והפכת לאדם נאור וסובלני יותר.

אה, ואתה טועה טעות מרה. שוב. לי אין צורך להוכיח כלום לאיש. אני מביעה את דעתי בלבד ואם דעתי לא מוצאת חן בעיניך, מה לעשות. אתה יכול לבחור להמשיך ולהתקיף, וזה באמת לא מזיז לי - או שאתה יכול להכניס לתוך גולגלתך שלא כולם חייבים להסכים עם הדרך שלך ויש כאלו שחושבים אחרת. מישהו עם יכולת זיהוי וקשב כה חדים כשלך בטוח יוכל לעשות זאת.

ולא להאמין שכל ההשתלשלות הזו התחילה רק מזה שהצבעתי על העובדה שהכנסת זרע ורוק לתוך העין עשויה להיות מסוכנת לעין ולגרום לנזק בלתי הפיך. אין ספק, צריך להעלות אותי על המוקד בכיכר העיר, ויפה שעה אחת קודם.
פרנצ'סקה דה רימיני

אני דווקא מאד אוהבת את הכתיבה של פלג

פרנצ'סקה דה רימיני • 6 במאי 2007
למרות שלפעמים היא מרגישה לי כמשהו מעורר פרובקציות גרידא - שגם עם זה אין לי שום בעיה. אני מאמינה שהיא אכן גומרת מדי פעם מהפעילות הענפה שלה icon_smile.gif למרות שאינה מספרת על כך אף פעם (אחרת - מה הטעם בכל הפעילות המוזכרת!?!?!)
לגבי מה שציינה free spirit - בלי שום קשר לחור או לא חור, זרע בעיניים יכול לעשות דלקת ממש לא נעימה (אני מדברת מנסיון).
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 במאי 2007
free spirit כתב/ה:
ביטול העצמיות באופן מוחלט, גם אם הוא מבחירה חופשית - בעייתי בעיניי. תמיד היה ותמיד יהיה.

זה כבר יותר מובן לי.
זכותך לראות זאת כדבר בעייתי,
כשזה בא בהקשר להשקפת העולם שלך וביחס ישיר אלייך.
עבורך, להיכנס למצב כזה יחשב בעייתי.

מה שצרם לי בהודעה הקודמת, (התגובה לאוראנוס, הקטע שציטטתי),
היא שעשית "השלכה". גם על פלג וגם על התגובה של אוראנוס.

השלכת את מה שאת נרתעת ממנו, על שניהם (כל אחד מהם לחוד)
וקבעת שגם הם לא צריכים לאהוב את מה שאת לא אוהבת.
אם עבורך זה לא בסדר אז גם עבורם זה צריך להיות לא בסדר.

"השלכת" את הבעיתיות והקושי שלך בנושא הזה, עליהם.
זילזלת בפנטזיה שלה.

כאמור, אם זה רק בעינייך בעייתי, כפי שציינת,
ואת לא מזלזלת בפנטזיות של אחרים ומכבדת אותן (גם אם לא מבינה)
אז זה בסדר.

בהחלט זכותך להגיד שזה לא מדבר אלייך.
אני מניח שיש עוד כמה שיסכימו איתך .
(וכאלה שלא) icon_biggrin.gif

שאי ברכה.

נ.ב:
מה את מזמינה ככה את עצמך לעלות על המוקד לשריפה...
האם תסתפקי בלהיות קשורה לקרשים בלי אפקט הבעירה?

Youre Too Young To Die

icon_wink.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 6 במאי 2007
פלג כותבת תמיד על פרקי זמן מוגבלים, על סשנים.
אנחנו לא יודעים איך היא מתנהלת עם האדון שלה או לחלופין איך האדון שלה מתנהל מולה כשהם לא במסגרת של סשן.
בסשן טוב לה לבטל את עצמה, זה מה שגורם לה סיפוק, זה מה שגורם לחוויה להיות שלמה בעיניה (אני רק מנחשת) ובכך לגרום לה הנאה.

בתור מישהי שהייתה בתןך מערכת יחסים די טוטאלית אני יכולה להבין אותה מאד.
*בחרתי* להיות שפחה/ שפחלולה /שפחל'ה/ כלבלולה - אני רוצה לעלות על כל המתקנים וללכת עד הסוף.
נכנסתי למשחק - אני לוקחת בחשבון שאני עושה פוסו בית ו'שוברים את הכלים ולא משחקים' רק כשמסתמן לי שאני הולכת להיפגע באמת.
ככה זה כשמצליחים לפתח מערכת יחסים שיש בה גם רגש ודאגה ומחויבות של שני הצדדים אחד לשני.

אני מסכימה עם אורנוס (שזה לכשעצמו משהו שצריך לציין icon_smile.gif) כשאמר שזה משהו שאפשר להגיע אליו רק עם מישהו שבאמת אפשר לסמוך עליו, ויכול להיות שמי שלא מבין את זה לא מצא את הפרטנר המתאים , או לחלופין לא היה שם בצורה שהשאירה לו חוויה טובה.
מצד שני יכול להיות פשוט שלפלג יש סף גירוי מאד מאד גבוה.

(אגב, אני מעולם לא שמעתי ששפיך שפוגע בעין יכול לגרום לעיוורון. אולי אלך להיבדק? icon_rolleyes.gif )

עד כאן לגבי השרשור הנוכחי, לגבי המיינסטרים שמתעקש להישאר פה וזה שברגע שקם מישהו שהוא טיפה שונה זה עניין של זמן עד שהעליהום יקום בפעם אחרת.

פלג, את מצויינת. אני נהנית, נטרפת , נרטבת לקרוא אותך בכל פעם מחדש icon_chickkiss.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 במאי 2007
יש דיונים שיישארו פה גם אחרי שכולנו כבר נתהפך עשר פעמים בקבר icon_smile.gif

"טוב לה או לא טוב לה" - לא זו השאלה שתחרוץ את הצדק לכאן או לכאן, כי (תופים דרמטיים בבקשה) אדם לא תמיד יודע מה טוב לו. אנחנו יודעים את זה מגוף ראשון, כי לכולנו יצא להסתכל על החלטות שעשינו ולחשוב "איזה מטומטם הייתי" או לשמוע "אמרתי לך" ולדעת שמי שאמר "אמרתי לך" באמת אמר ובאמת צדק ושהוא פולני. אנחנו מכירים את זה גם לא מגוף ראשון, כי יש דיונים שיישארו פה גם אחרי הקבר וגו' והיו פה גם לפנינו ובמהלכינו. גם ההיא שעזבו אותה בים קשורה וצירפו עוד שפחה נגד רצונה חשבה שטוב לה. גם חברות מסדר האור חשבו שטוב להן. ובטוח שבאמת היה גם טוב, אחרת הבחירה לעזוב היתה קלה בהרבה, אבל "טוב" הוא לא עניין פשוט כל כך אלא מורכב מהרבה צבעים, ורבים מהם ניתן לראות רק מהצד או בדיעבד.

"שפוט עצמך ולא אחרים" - אז אולי לא כל אחד יודע מה טוב לו. האם יש למישהו זכות להחליט בשבילו? האם מישהו אחר יודע מה טוב בשבילו יותר טוב ממנו? ברור שאולי. כלומר, אי אפשר לדעת, ימים יגידו ולפעמים גם הם שותקים. מה שכן ברור הוא שאין לאף אחד זכות להחליט בשביל אחר. אבל זכות להביע דעה שלילית? בוודאי ובוודאי שיש! לא מזמן פרסמתי פה פוסט שמדבר בדיוק על זה (ואני בטח לא אחמיץ הזדמנות ליחצ"נות עצמית, אז הנה: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18937&highlight= ) ולכן לא ארבה בדברים בנקודה זו, אבל נראה לי ברור שמותר לך לא לאהוב או להסכים עם מה שאחר עושה, לא רק ביחס לעצמך אלא גם ביחס אליו, וכמו כן מותר לך לומר זאת. בוודאי כאשר אתה לא אומר זאת רק לאותו אחר אלא גם לקוראים אחרים שיכולים להיות מושפעים, והנה לנו מעבר חלק לנושא השלישי:

"מחנכים דור של חורים ובהמות" - כל אחת תחליט בעצמה אם היא רוצה להיות חור או בהמה או כל דבר אחר, אבל אי אפשר להתעלם מכך שיש דברים שמשפיעים על החלטה הזו. הדברים האלה יכולים להיות אדון ספציפי זה או אחר, הפנטזיה שעמה מגיעים אנשים רבים לבדסמ או פשוט האווירה השלטת כאן. אם אני סאבית חדשה שבטוחה שכדי להיות שפחה אמיתית אני צריכה לרדת הכי נמוך שאפשר, ויש לי איזה אדון כזה שאומר לי שאני חור ואני צריכה לאהוב את זה ואחרת אני סתם ונילה קינקית, ואני קוראת פה קטעים כאלה בלי שום קונטרה וחושבת שזו הצורה שהפנטזיות שלי אמורות ללבוש, אז כן, יש כאן בהחלט סוג של "חינוך". לדעתי זה טוב מאד שיהיה חינוך לכל הדרכים ושתהיה קונטרה, בייחוד להיבטים היותר שנויים במחלוקת.

זרע, אגב, מרפא נהדר כאבי גרון. הפיצו זאת בקרב שפחות ישראל.
דובדבן

TOM

דובדבן • 6 במאי 2007
המֵסובֵב 'מסוּבֵבת', פטוּר.