אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עמוק בגרון

עקשנית​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 6 במאי 2007
עקשנית​(נשלטת) • 6 במאי 2007
חופשייה:

רק רציתי לומר שאת שופטת קשר שהוא עולם ומלואו ע"פ כמה שורות.

אולי הם ככה בסשנים ושלא בסשנים הם לא ככה?
מאיפה הגעת למסקנה שכל הקשר שלהם זה שהיא חור וזהו?

אדם לא יכול מבחוץ לעולם לראות קשר של אחרים במלואו בטח שלא להחליט את אופי ההתהגות של הסאבית בו.

אני לא מכירה אותה ולא כלום ובטח לא את הקשר אבל מקריאה של זה ועד למסקנות שהגעת אליהן פיייייייייי יש דרך ארוכה.
נוצה

גמירות

נוצה • 6 במאי 2007
הדלקת היחידה שחטפתי מגמירות בעיניים , באף או באוזן היתה בנשמה.

באחד הפרסומים הקודמים שלך פלג , קראתי תאור של גמירה שלך.

תמיד קוראת אותך.

חיזקי ואימצי.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 6 במאי 2007
free spirit כתב/ה:
ביטול העצמיות באופן מוחלט, גם אם הוא מבחירה חופשית - בעייתי בעיניי. תמיד היה ותמיד יהיה.

Uranus כתב/ה:

גם את רוצה את זה יקירתי, להיות כול הדברים שכתבת - רק שאת לא סומכת על אף אחד שיקח אותך למקומות האלה - וזה בסדר, יש לך את כול הסיבות להרגיש ככה ולא לסמוך. לא חסר כאן נצלנים ומוכרי אשליות.

[b] [color=cyan]האם ניחנת בחושים טלפתיים מיוחדים - שאפשרו לך לחדור לתוך ראשי ועמוק יותר - לתוך ליבי?

בנושא הזה עצתי לך: אל תתיימר להיות קורא מחשבות, אתה מביך בעיקר את עצמך כך. אינך מכיר אותי ואינך יודע עלי דבר וחצי דבר, בטח לא על מאווי נפשי ושאיפותיי.

נאה דורש ונאה מקיים.
מה לך ולמאוויה של פלג?
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 6 במאי 2007
זאלופון כתב/ה:
יש דיונים שיישארו פה גם אחרי שכולנו כבר נתהפך עשר פעמים בקבר icon_smile.gif

"טוב לה או לא טוב לה" - לא זו השאלה שתחרוץ את הצדק לכאן או לכאן, כי (תופים דרמטיים בבקשה) אדם לא תמיד יודע מה טוב לו. אנחנו יודעים את זה מגוף ראשון, כי לכולנו יצא להסתכל על החלטות שעשינו ולחשוב "איזה מטומטם הייתי" או לשמוע "אמרתי לך" ולדעת שמי שאמר "אמרתי לך" באמת אמר ובאמת צדק ושהוא פולני. אנחנו מכירים את זה גם לא מגוף ראשון, כי יש דיונים שיישארו פה גם אחרי הקבר וגו' והיו פה גם לפנינו ובמהלכינו. גם ההיא שעזבו אותה בים קשורה וצירפו עוד שפחה נגד רצונה חשבה שטוב לה. גם חברות מסדר האור חשבו שטוב להן. ובטוח שבאמת היה גם טוב, אחרת הבחירה לעזוב היתה קלה בהרבה, אבל "טוב" הוא לא עניין פשוט כל כך אלא מורכב מהרבה צבעים, ורבים מהם ניתן לראות רק מהצד או בדיעבד.

"שפוט עצמך ולא אחרים" - אז אולי לא כל אחד יודע מה טוב לו. האם יש למישהו זכות להחליט בשבילו? האם מישהו אחר יודע מה טוב בשבילו יותר טוב ממנו? ברור שאולי. כלומר, אי אפשר לדעת, ימים יגידו ולפעמים גם הם שותקים. מה שכן ברור הוא שאין לאף אחד זכות להחליט בשביל אחר. אבל זכות להביע דעה שלילית? בוודאי ובוודאי שיש! לא מזמן פרסמתי פה פוסט שמדבר בדיוק על זה (ואני בטח לא אחמיץ הזדמנות ליחצ"נות עצמית, אז הנה: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18937&highlight= ) ולכן לא ארבה בדברים בנקודה זו, אבל נראה לי ברור שמותר לך לא לאהוב או להסכים עם מה שאחר עושה, לא רק ביחס לעצמך אלא גם ביחס אליו, וכמו כן מותר לך לומר זאת. בוודאי כאשר אתה לא אומר זאת רק לאותו אחר אלא גם לקוראים אחרים שיכולים להיות מושפעים, והנה לנו מעבר חלק לנושא השלישי:

"מחנכים דור של חורים ובהמות" - כל אחת תחליט בעצמה אם היא רוצה להיות חור או בהמה או כל דבר אחר, אבל אי אפשר להתעלם מכך שיש דברים שמשפיעים על החלטה הזו. הדברים האלה יכולים להיות אדון ספציפי זה או אחר, הפנטזיה שעמה מגיעים אנשים רבים לבדסמ או פשוט האווירה השלטת כאן. אם אני סאבית חדשה שבטוחה שכדי להיות שפחה אמיתית אני צריכה לרדת הכי נמוך שאפשר, ויש לי איזה אדון כזה שאומר לי שאני חור ואני צריכה לאהוב את זה ואחרת אני סתם ונילה קינקית, ואני קוראת פה קטעים כאלה בלי שום קונטרה וחושבת שזו הצורה שהפנטזיות שלי אמורות ללבוש, אז כן, יש כאן בהחלט סוג של "חינוך". לדעתי זה טוב מאד שיהיה חינוך לכל הדרכים ושתהיה קונטרה, בייחוד להיבטים היותר שנויים במחלוקת.

זרע, אגב, מרפא נהדר כאבי גרון. הפיצו זאת בקרב שפחות ישראל.

אוף אתך!

כל שנותר לומר: א-א-מן.
פלג​(נשלטת){ע_מ}

free spirit

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 6 במאי 2007
אה, האמת היא שאני עוורת.
צבעים.
אבל זה לא בגלל הזרע
אלא מהאקונומיקה ששפך עליי לפני כמה חודשים..

חן חן לך על הדאגה.
walking dead

Re: free spirit

walking dead • 6 במאי 2007
פלג כתב/ה:
אה, האמת היא שאני עוורת.
צבעים.
אבל זה לא בגלל הזרע

חן חן לך על הדאגה.

אם לא היה ברור - מצידי גם שיתן לך לשתות אקונומיקה, אם זה מה שעושה לך את זה. עדיין - זכותי המלאה (דמוקרטיה...) להביע הסתייגות, וזכותך המלאה כמובן (דמוקרטיה... שוב!) להמשיך באורח חייך ולהתעלם מהסתייגותי.
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}
free spirit כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
תודה "נשמה חופשיה" על השיעור שנתת לנו.
אני חושב שאני מדבר בשם כול חולי הרוח, הפסיכים, הסוטים וחסרי האחריות באתר
כשאני אומר לך שאני מוקיר אותך על שאת מצביעה על מעשינו הנפשעים והלא בריאים,
על שאת מראה לנו את עיוולותינו, ואת חוסר אחריותינו.
אני מוקיר אותך על הבגרות שלך והקורבן האדיר שאת עושה למען להראות לנו את דרך הישר,
שאת מגדלת אותנו ביד קשה וביקורתית למען נגדל להיות ילדים טובים.

תודה לך

אורנוס

icon_lol.gif

לא, אוראנוס. אני מודה לך ולשאר "חולי הרוח, הפסיכים, הסוטים וחסרי האחריות באתר" על שאתם מגדלים דור חדש ומתקדם, דגם משופר ומשודרג של שפחות "אני חור!" ו"אני בהמה!" "הגמירה שלי היא שולית!" "אני סמרטוט!" לתפארת מדינת ישראל.

יישר כוח.

אה, וכמובן, איך לא - אוראנוס, ריגשת בנאומך חוצב הלהבות.

חופשית
ראשית מסכים איתך לכל מילה. אבל זה לא שמגדלים כאן זן כזה של שפחות...הן באות מוכנות ככה ייצרו אותן. העניין הוא שישנם כאן אלה שידעו למצוא אותן ולהשתמש בהן כחפצים.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 6 במאי 2007
free spirit כתב/ה:
ולא להאמין שכל ההשתלשלות הזו התחילה רק מזה שהצבעתי על העובדה שהכנסת זרע ורוק לתוך העין עשויה להיות מסוכנת לעין ולגרום לנזק בלתי הפיך. אין ספק, צריך להעלות אותי על המוקד בכיכר העיר, ויפה שעה אחת קודם.

לא לא לא, זה ממש לא נכון. אם בסך הכל היית מצביעה על כך שהכנסת רוק וזרע לעין עלולה להיות מסוכנת לעין.... לא היה נפתח פה שרשור כזה. את עקצת את פלג והעברת עליה ביקורת מאוד קנטרנית. להזכירך:

free spirit כתב/ה:
זה מאוד נחמד שמורחים זרע ורוק על איזור רגיש כמו העיניים.

העיניים נהיות מגורות ואדומות ובמקרים מסויימים אף מתפתחת דלקת שעשויה לגרום לעיוורון.

אבל גם זה בטח שולי.

מה שמעצבן פה זה ההקנטה, ההתנשאות, ולא העצה הבריאותית.
Uranus
Uranus • 6 במאי 2007
בני!
פרי חלציי !

דמעות של גאווה זולגות מעיניי icon_wink.gif
איזה יום מאושר בשבילי icon_smile.gif
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: free spirit

פלג כתב/ה:
אה, האמת היא שאני עוורת.
צבעים.
אבל זה לא בגלל הזרע

חן חן לך על הדאגה.

icon_biggrin.gif
גדולה.