שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עמוק בגרון

Adonasuy​(שולט)
לפני 17 שנים • 6 במאי 2007

"סאנצ'ז המלוכלך"

Adonasuy​(שולט) • 6 במאי 2007
כשאני קורא משלך, פלג המוטיב החוזר בכל הפוסטים הוא מעבר מתמיד מחור התחת לפה וחזרה.
נשמע אחלה, בהנחה שאת מצחצחת שיניים היטב לפני ואחרי.
והנה הצעה לדום שלך, כי נראה לי שאת ענייני מריחת הזרע- רוק- שתן כבר מיצינו-
תרגיל Dirty Sanchez - סאנצ'ז המלוכלך. זה הולך ככה:
פלג מצטווה לא לעשות חוקן.
אתה טוחן לה את התחת, כהרגלך ולהנאתך.
בשלב מסויים אתה יוצא, מסובב אותה ומצייר לה עם הזין "שפם" על השפה העליונה. רצוי שפם בסטייל מכסיקני. ("סינקו דה מאיו" היה אתמול, אמנם, אבל תמיד אפשר למצוא חג מתאים).
מכאן - אימפרוביזציה כיד הדמיון הטובה עלייך.
אולה!!!
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 6 במאי 2007
וזה כבר באמת מסוכן - לשני הצדדים.
חרא על השופכה מובילה לעיתים קרובות לדלקת בדרכי השתן שעלולה התפתח ולהסתבך לכל דבר.
חרא על הפנים... אני מפנה את הקורא לשרשור "חרא טהור" שם הוסבר בפרוט רב מה הם הבעיות שקשורות בחרא. חוצמזה, מי הנשלט בסשן הזה? פלג המזויינת או בעל הבית שצריך לעשות לעצמו מקלחת חומה?

כך או כך, אני ממליץ לו לעשות לעצמו חוקן. על כל צורר שלא יבוא.
ms. spirits
ms. spirits • 6 במאי 2007
בתור מישהי שמאוד מעריכה את פלג (רק בהקשר לפרסומים שלה), ובתור מישהי שנהנית לאונן
במחשבה על פרסומים שלה - רציתי רק לנדב את תרומתי הזעירה, במיוחד לנוכח פוסטים שגוררים
על פי רוב תגובות בנוסח:

1. זה מקטין, משפיל, ומנמיך וגם מזיק פיזיולוגית, ועל כן מבזה אותך (פלג) כאשה, וגם מלמד על רצונך להפליג בדבר יכולותייך השפחתיות הבלתי נלאות, ובכך מצביע על היותך חור גדול יותר מאשר רבות מאיתנו

2. את נפלאה, מופלאה, מורתנו לדרך הbdsm, והפרדיגמה לשפחות וחורים באשר הם.

אני אוהבת ונהנית לקרוא אותך. עם זאת, אין לי שום רצון או צורך להיות כזו - השפלות פחותות ואפילו זיונים ואגינליים מספיקים לי ומספקים אותי,
ואף גורמים לי לאקסטזה שאולי מיוחסת רק לשימוש כל כך קמאי בגוף. אני לא מסכימה לדיכוטומיה כזו ולויכוח המיותר הזה. נהיר שכבודה של פלג במקומו מונח, וכך גם שלי - חובבות bdsm שתינו בדרכנו.
קליבר​(שולט)

תודה פלג !!!

קליבר​(שולט) • 6 במאי 2007
שאת חושפת את עצמך בפנינו , ותודה נוספת שאת גורמת לנו לחשוף את עצמנו , בתגובות שלנו ..
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 6 במאי 2007
pagosh כתב/ה:
יש לי פנטזיה ונראה לי שכאן המקום לספר:
בפנטזיה שלי פלג והמאסטר שלה שוב באיזה קטע אנאלי או אוראלי כמו הקטעים האלו בהם היא כותבת בבלוג שלה. הוא מזיין אותה רק בתחת והיא לגמרי קרועה כבר ולא מרגישה כלום. אני מציץ מחור המנעול וצופה בו מתעלל בה כשהיא קשורה ומזויינת.
בשלב מסויים, אחרי שהוא גומר לה בגרון או איפה שזה לא יהיה, אני נכנס פנימה והוא נבהל מהנוכחות שלי. גם פלג. שנייהם לא מבינים מאיפה צצתי או מי אני בכלל. היא קשורה והוא נוטף הם הוזים בי ומנסים להתעניין "מי... מה, מי אתה?". אני תופס את הבחור בזמן שפלג על 4 קשורה עם גאג, הוא לא מבין מה אני רוצה ממנו ואז אני מכופף אותו בכח ומזיין אותו בתחת כמו כלב. היא בהתקף פאניקה מטורף, רואה את הדום שלה נאנס, נאבקת קשות בחבלים ובגאג, מנסה לצעוק אך נשארת חסרת אונים. הוא מנסה להתנגד אבל אני חזק ממנו, מזיין לו את התחת באינוס טוטאלי וגומר לו בגרון.

כעת הוא על הרצפה, חבול ושבור, עם זרע בפה, שוכב והמום. אני משחרר את פלג המסכנה מהכבלים ומהגאג והיא באטרף רצה אליו ומנסה לוודא שהכל בסדר ושהוא לא נפגע יותר מדי.
אני מחייך בנבזות רבה ועוזב את החדר. משאיר מאחורי דום גדול וחזק שהפך בן רגע לזונה שלי
ואת פלג, השפחה הטוטאלית שמשמשת דרך קבע כחור לאותו בחור מנוקב, מבולבלת מהארוע
מריצה את הזוועה בראש שוב ושוב ולא מאמינה שהיא לא מתעוררת מהסיוט.

כמובן שעם הזמן תמורות רבות חלות בשניהם: הוא אכול רגשות אשם כבדים ופחד מתמיד שאחזור
והיא כבר לא רואה בו את הדום הגדול החזק והכל יכול שהיה. עכשיו היא יודעת בלב שהוא סתם חור.

---------------------
אני פגוש פג!
מתנגד מכל וכל לכפיה כל שהיא בכל אספקט.
המתואר מעלה הוא פנטזית אונס הומוסקסואלית.
מעולם לא כפיתי ולא אכפה את נוכחותי המינית על איש.
טוב לי מותי מחיי כאנס.
אין מספיק מילים בפי ואין לי שפה עשירה מספיק על מנת לתאר את התנגדותי המטורפת לכפיה.
אבל בפנטזיה - הכל אפשרי

חחחחחחחחח ע נ ק !!!!!
venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 7 במאי 2007

Re: תודה פלג !!!

venus in our blood​(שולטת) • 7 במאי 2007
קליבר כתב/ה:
שאת חושפת את עצמך בפנינו , ותודה נוספת שאת גורמת לנו לחשוף את עצמנו , בתגובות שלנו ..

א-מ-ן
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
מUחדת
מUחדת • 7 במאי 2007
Adonasuy כתב/ה:
כשאני קורא משלך, פלג המוטיב החוזר בכל הפוסטים הוא מעבר מתמיד מחור התחת לפה וחזרה.
נשמע אחלה, בהנחה שאת מצחצחת שיניים היטב לפני ואחרי.
והנה הצעה לדום שלך, כי נראה לי שאת ענייני מריחת הזרע- רוק- שתן כבר מיצינו-
תרגיל Dirty Sanchez - סאנצ'ז המלוכלך. זה הולך ככה:
פלג מצטווה לא לעשות חוקן.
אתה טוחן לה את התחת, כהרגלך ולהנאתך.
בשלב מסויים אתה יוצא, מסובב אותה ומצייר לה עם הזין "שפם" על השפה העליונה. רצוי שפם בסטייל מכסיקני. ("סינקו דה מאיו" היה אתמול, אמנם, אבל תמיד אפשר למצוא חג מתאים).
מכאן - אימפרוביזציה כיד הדמיון הטובה עלייך.
אולה!!!

אולה, אולה.
ובכן נשויצ'יק, נראה כי תנוחת התחת-פה-תחת היא המיסיונרית של פלג ואדונה.
מה לך כי תלין?! למה אין פרגון בקהילה?? למה לא לכבד את העובדה שהבחורה אוכלת חרא {מטאפורה?} ומתה על זה? היגור זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ?
התעסקו בשלכם בני עוולה! {או: כולכם פאקינג צבועים}

ולעניינינו:
ספיריט יקרה, אני איתך. דלקת עיניים כתוצאה משפיך היא בין הדברים הכואבים {וכן, גם מסוכנים ולא צריך לספוג שלושים צרורות זרעונים פר-עין יום בשביל זה} והמבאסים שיש.
נראה דוממוצע {והממוצע פה נמוך מים המלח אחרי שנות בצורת} שיעמוד בעיניים הדומעות, השורפות והבילתי-ניתנות-לפתיחה של עין מזורענת.
שפנים. קחו שתי טיפות. לא יותר.
אחר כך, ובאם עמדתם בכך בעצמכם {רמז, אתם לא}, עשו זאת לסאביתכם-החור-השיפחחולה בעלת האג'נדה הסמרטוטית או משהו.
הוא​(שולט)

גם

הוא​(שולט) • 7 במאי 2007
תה עושה סחרחורת

מדהים איך כל פוסט של פלג מעורר את אותו ויכוח