ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ה-Fמיליה מציגה: ערב שכולו סושי, סאקי וסאדומאזו!

Venus in Furs
לפני 17 שנים • 7 במאי 2007
Venus in Furs • 7 במאי 2007
אולי אפשר באמת לארגן SLEEP-OVER בין לבין.... עם מאנצ' בצהריים של שישי.... יש ספות, יש נקניקיות, יש שתייה... כולם במילא ילכו לישון רק בבוקר כשתסתיים האורגייה ההמונית....עשו את זה בזמן המלחמה בקיץ כמדומני.... icon_rolleyes.gif
לא סתם עוד עבד

תזכורת

לא סתם עוד עבד • 7 במאי 2007
לכל מי שמתכוון, כמוני, להגיע לשתי המסיבות - גם בחמישי וגם בשישי - אני רוצה להזכיר שכל מי שעשה כרטיס חבר במועדון קיבל 2 קופונים לכניסה חינם בימי חמישי (חוץ מהכניסה חינם הקבועה בימי שלישי). כך שהשבוע זה בהחלט הזמן והמקום להשתמש בקופון כדי להיכנס בחינם להופעה של דן ציפורי בחמישי, ולהגיע חדורי מוטיבציה ובלי חורים בכיסים ל-Fמיליה בשישי. מי שעדיין לא הוציא כרטיס חבר יוכל לעשות זאת מחר במועדון אצל פט (הידועה גם בתור רמ"ד כרטיסי חבר).

לא סתם עוד עבד מצהיר שהוא שונא סושי, אבל אוהב לראות את התחת של קטסטרופה אדום אחרי סשן עם אמילי, ולכן הוא גם מחכה לזה וגם מצפה לזה. תרשמו אותי.
master281
master281 • 7 במאי 2007
אמליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

את תשלמי על זה ביוקר בחמישי

מה נראה לך שיש לי תחנת דלק בחצר של הבית

אפשר לעשות מנוחה בין מסיבה למסיבה

זה בלתי נסבל חכי חכי אני מגיע בחמישי עם
מלאך המוות
עבודת מאסטר{lori}

Re: תזכורת

עבודת מאסטר{lori} • 7 במאי 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
לכל מי שמתכוון, כמוני, להגיע לשתי המסיבות - גם בחמישי וגם בשישי - אני רוצה להזכיר שכל מי שעשה כרטיס חבר במועדון קיבל 2 קופונים לכניסה חינם בימי חמישי (חוץ מהכניסה חינם הקבועה בימי שלישי). כך שהשבוע זה בהחלט הזמן והמקום להשתמש בקופון כדי להיכנס בחינם להופעה של דן ציפורי בחמישי, ולהגיע חדורי מוטיבציה ובלי חורים בכיסים ל-Fמיליה בשישי. מי שעדיין לא הוציא כרטיס חבר יוכל לעשות זאת מחר במועדון אצל פט (הידועה גם בתור רמ"ד כרטיסי חבר).

לא סתם עוד עבד מצהיר שהוא שונא סושי, אבל אוהב לראות את התחת של קטסטרופה אדום אחרי סשן עם אמילי, ולכן הוא גם מחכה לזה וגם מצפה לזה. תרשמו אותי.

לסעע, חתיכת כופר!
הרי כתוב במפורש בתורת ישראל - "כבד את הסושי ואת הסשימי".
אתה לא יודע מה זה תענוגות החיים אתה icon_smile.gif

לגבי הקופונים, אני לא יודע אם הם תקפים להופעה. למיטב הבנתי הקופונים תקפים לערבי חמישי רגילים ולא להופעות. יכול להיות שאני טועה, אבל בוא נמתין להודעה של הפמיליה\פטיצ'ריה בעניין.
לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 8 במאי 2007
לא סתם עוד עבד • 8 במאי 2007
למיטב הבנתי, הקופונים דווקא כן תקפים להופעה של דן, אבל אם אני טועה אני מניח שנקבל הבהרה מההנהלה.

אני רוצה להבהיר, שדבריי נאמרו מתוך כוונה טובה וחלילה לא כדי לפגוע בדן, שאני אוהב אותו ומפרגן לו הכי בעולם, ושאני כבר חודשים מתחנן בפניו שיסכים לשכב גם איתי ולא רק עם תהום. יש המון סיבות למה כדאי להגיע להופעה שלו: כי הוא מוכשר בטירוף, כי המוסיקה שלו חודרת ללב ומרגשת, כי חשוב לתמוך במי שעושה אומנות בדס"מית ולא מפחד לעמוד חשוף בחזית הבמה ולשיר על כך, כי הוא והנגנים קורעים את התחת בחזרות כבר שבועיים כדי להביא לנו הופעה בת זונה. יש לנו השבוע בדאנג'ן 2 ערבים רצופים שמעניינים חלקים גדולים של הקהילה, ואחרי שראיתי כאן תגובות על העניין הכלכלי, בסך הכל רציתי להזכיר שחברי המועדון יכולים להגיע ולהנות משני העולמות במחיר כולל של 60 ש"ח. שווה, לא?

לא חוזר בי בעניין הסושי. אגב, עבודת מאסטר, מתי כבר נוכל לברך על המוגמר (המאסטר) ולהתחיל לקרוא לך עבודת דוקטורט? icon_smile.gif
master281
master281 • 8 במאי 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
, ואחרי שראיתי כאן תגובות על העניין הכלכלי, בסך הכל רציתי להזכיר שחברי המועדון יכולים להגיע ולהנות משני העולמות במחיר כולל של 60 ש"ח. שווה, לא?

לא חוזר בי בעניין הסושי. אגב, עבודת מאסטר, מתי כבר נוכל לברך על המוגמר (המאסטר) ולהתחיל לקרוא לך עבודת דוקטורט? icon_smile.gif

אכן זה רק 60 ש"ח למי שגר במרכז

מי שגר מחוץ למרכז זה הרבה יותר

שלא נדבל על השתייה
הגבירה שלי​(שולטת){מיסיסיפי}
שלא לדבר על העובדה ש V.I.P מגיע עמוס בצימידן ענק וחלילה לך אמילי לאמץ את שריריו.

icon_wink.gif
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 8 במאי 2007
לסעע, עוד לא סיימתי את שנה ב' של התואר הראשון....

אבל אתה יכול לקרוא לי "דוקטור" מתי שתרצה icon_wink.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 8 במאי 2007
009 במקום להתאמץ ולכתוב הודעה משלו מסכים בזאת עם כל מלה שכתב אחינו האהוב הלו הוא המאסטר הידוע לא סתם עוד עבד...................

009

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 08, 2007 12:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אמילי קייג'​(אחרת)

Re: תזכורת

אמילי קייג'​(אחרת) • 8 במאי 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
לכל מי שמתכוון, כמוני, להגיע לשתי המסיבות - גם בחמישי וגם בשישי - אני רוצה להזכיר שכל מי שעשה כרטיס חבר במועדון קיבל 2 קופונים לכניסה חינם בימי חמישי (חוץ מהכניסה חינם הקבועה בימי שלישי). כך שהשבוע זה בהחלט הזמן והמקום להשתמש בקופון.

כל מה שהוא אמר!

ואגב, מתי לסע"מ חוזר? icon_rolleyes.gif