שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמיתי

T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 13 בדצמ׳ 2003

אמיתי

T O M​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2003
"עבד אמיתי"
"מלכה אמיתית"
"דום אמיתי"

המילים האלה חוזרות על עצמן.
אין צורך להוסיף את המילה אמיתי.כשידברו איתך כבר ידעו ויחליטו לבד.

דבר ראשון , כשמישהו מעיד על עצמו בפורום כלשהוא שהוא אמיתי , הרמז הלא כתוב זה
"אני אמיתי - אתם לא"

(כי הרי אם כולם היו אמיתיים לא היה צורך לציין את עובדת היותך גם אמיתי,וציון המילה הזאת רק מעיד על זה שאתה מבדיל את עצמך מאחרים כי אתה...כן אתה הוא "אמיתי",שלא כמו השאר "המזוייפים)

ובקשר לדומים שטוענים "אני שולט בחיי"
זו פיקציה
אף אחד לא באמת שולט על חייו.
ומספיק בירוקרטיה ממשלתית(סתם דוגמא) , כדי להוציא לכם את האשליות של "אני שולט בחיים שלי" , ולהמחיש לכם עד כמה אתם כאלה קטנים,בסך הכל מספר במחשב.
אפילו הפקידה במשרד הפנים,מבלי להכיר אתך,תשפיט אותך ותגרום לך להתחנן כדי לקבל את מבוקשך יותר מהר.
ולמה ללכת כל כך רחוק? בוא ניקח דוגמה פחות קיצונית.הבוס שלכם בעבודה.גם עליו אתם שולטים?

(זה מכוון לשני המינים)

ולא כל סאבית היא סמרטוטה שתעשה כל מה שיגידו לה גם בחיים הרגילים שלה.
הרבה מהן יש להן דימוי עצמי גבוה והן "שולטות" בחיים שלהם שלהם לא פחות מהדומים. כניעתם פה היא לא חולשה,כי אם חוזק. להתמסר מרצון הרבה יותר קשה,כי מדובר בחיים שלך.
הן בהחלט יכולות להתעצבן כשהן כועסות
וסאביות או לא,הם יעשו ממך צ'יפס אם תרגיז אותם יותר מדי.

(זה מכוון לשני המינים)

כולם אמיתיים
ההבדל הוא שכל אחד מכוון למטרה אחרת ומתנהג בהתאם.
אחד שסוגד לכפות רגליים של אישה לא יעניין אותו ביתוק אנאלי של התחת שלו.
זה עושה פחות עבד?זה עושה אותו לא אמיתי?
יש סטנדרטים לכמה אמיתי אתה?
הוא לא עבד כשר למהדרין?

בחורה נשואה שמחפשת קשר יותר לסטוצים מזדמנים לסשנים
(נשואה,אז לא מחפשת קשר רציני)
זה הופך אותה ללא אמיתית?
לא רצינית?

כל אחד והבדסמ שלו
כל אחד ורצונותיו,סטיותיו ומשאלותיו.
אם יש שני אנשים שמשדרים על אותו גל - סבבה
יש שידוך

ממש הפך להיות פה "המופע של סטיב" עם הלוגו שלו:
"סטיב אמיתי - כל השאר לא"
והרבה פה טוענים שהם סטיב...
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 13 בדצמ׳ 2003
תום..תום..תום...
לא יודעת מה / מי מחזיקים אותך ער בלילות ,
אבל על הדברים שאתה כותב בזמן האחרון חייבת לומר - כ ב ו ד !
Tame
Tame • 13 בדצמ׳ 2003
אינני יכול להיות ממצה יותר מלוליטה בתגובותי ולכן נותר לי רק לחזק את דבריה בקשר להודעתך טום.

אולם לא לשם כך לחצתי על כפתור התגובה, הסיבה שטרחתי להקיש עליו נעוצה בעובדה שהפריע לי לקרא את מה שכתבת על העובדה ש"אף אחד לא שולט בחיים שלו", לא בגלל שהמשפט איננו נכון אלא בגלל שהמשפט מביע חוסר תקווה מסויים.

אני יכול להעיד מניסיון שיש דרך להיות בשליטה על החיים שלך, זו לא דרך קלה אמנם.

המושג "אמיתי" לא חל על שום אספקט מהחיים שלנו, הכל נתון לפרשנות, הכל סובייקטיבי, הכל שיקרי ומאולץ.
העניין הוא להבין שהחוויות הסובייקטיביות של החיים שלך מתרחשות אך ורק במודע שלך עצמך, אדם אחר במקומך היה מפרש את הדברים בצורה שונה, אדם אחר לא היה נפגע במקומות שאתה נפגעת והיה נפגע במקומות בהם אתה לא. (זו רק דוגמה להמחשה, נושא הסובייקטיביות מגיע לעומק רב בהרבה יותר)

מתוך הבנה זו, הדרך היחידה לשלוט בחיים שלך היא לשלוט בעצמך (אולי אנחנו צריכים להתחיל להפנים את הנטיות שלנו ולהיות שני התפקידים בו זמנית ביחס לעצמינו).
אז לא, לא כל פקיד ביורוקרטי יכול לגרום לי להרגיש רע עם עצמי, לא כל כישלון יכול לגרום לי לוותר, לא כל נפילה תשאיר אותי על הריצפה, לא כל פחד ישתק אותי.
זו המשמעות של שליטה, לפי דעתי. ואין פה כלל התנגשות עם עצם היותי סאב.
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2003
יפה תום.
אהבתי את הדרך שלך לומר אמת ידועה מזווית כזו מעניינת.
זיקית
לפני 20 שנים • 15 בדצמ׳ 2003

אוי תומצ'וק

זיקית • 15 בדצמ׳ 2003
איזה כיף לקרוא את האמיתות שלך, שגם אני חושבת שהן אמת.
icon_twisted.gif

}{
אריאנה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 17 בדצמ׳ 2003

אמיתי ["תורת היחסות"?!]

אריאנה​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2003
תום,

מחזקת כל מילה שכתבת. וכבחורה מאמינה - גם אם, אולי, האמונה שלנו נובעת ממקורות שונים - אכן חושבת כמוך, שלאיש מאיתנו אין שליטה ממשית על החיים שלו, אלא רק אשליה לשליטה. השליטה היחידה שיש בידינו היא לבחור לעשות כך או אחרת, וגם היא תלויה בריאקציה עם הסובבים אותנו.

אתה מציג נקודת מבט של "אני אמיתי" שעולה לא פעם.. אכן תופעה יומרנית.
אתן לך זוית הסתכלות נוספת שנתקלתי בה: "אם את אמיתית..." - ולא פעם עלתה בי התהייה - מי ישפוט ל"זכות" או ל"חובה"? ומדוע בכלל עולה השאלה? כי מודל אידיאלי כזה - אמיתי וטוב בעיני אחד, ומודל אידיאלי אחר - אמיתי וטוב בעיני השני.. אז, האם ניתן לקבוע גבולות מוצקים? והאם יש מקום לתווית "אמיתי"? כמו: "יפה", "מכוער", "מושך".. האם האנושות לא השכילה להפנים כי הכל "בעיני המתבונן"?

וכשעולה הטענה האבסורדית שלצפות למערכת יחסים זוגית - מוציאה את האדם ממעגל ה"אמיתיות" - מביאה אותי לחוש שהצד השני ממש מצפה להתנצלות על החטא הגדול "שאיפה לזוגיות". זה נשמע כמו: "חוצפה מצידך, את מזוייפת כי את מחפשת בן-זוג" [למזלנו, נוכחתי שלא כולם חושבים כך].

עולם השליטה קיים מקדמת-דנא [עוד מימי חווה אמנו] ואנשים שבחרו לחיות אותו - חיו בו כדרך הטבע.. הצרה מתחילה כאשר מדביקים תוויות, מכניסים למסגרות.. מעוותים את חופש היצירה והבחירה.. ומוציאים את הטעם הטוב מכל חלקה טובה.

אני מניחה שתמיד תהיה סוגיה אחרת שתעלה לדיון ציבורי בנסיון לערער [או לא] את בטחון האדם בצדקת דרכו [כל אחד על פי תפיסתו]. וכמו שכתבת - רק כאשר סיר ומכסה נפגשים - ה"אמיתי" בא לכדי מימוש והכרה בו.

תודה על נושא מעניין שהעלית,
אריאנה.