ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עידכון- מועדון חדש לקהילה

teacher​(שולט)
לפני 17 שנים • 20 במאי 2007

בית

teacher​(שולט) • 20 במאי 2007
תחרות ידידותית היא טובה לאין שיעור מיריבות מגעילנית.
בטח כזו ששמה את האנשים בתווך, בין הפטיש לסדן, וגורמת למתיחויות אישיות.

ליינים חדשים, מקומות שנפתחים, רק מגדילים את ההיחשפות של אנשים לעולם הזה,
וזה בעיני דבר חיובי שיכול לתרום לכולם, מה גם שזו עדיין מדינה חופשית לכל מי שרוצה
לבנות משהו. יש או אין מקום עבור כל מקום כזה, זה דבר שאפשר לראות רק מנקודת מבט היסטורית, בהסתכלות לאחור.

אנחנו בדאנג'ן רוצים בית ל-BDSM וה-FETISH וגם עסק משתלם.
לא תמיד שתי המטרות האלה הולכות יד ביד, אבל אני לא מוכן לותר על אף אחת מהן.
ובבית הזה אנשים באים להצהיר על אהבתם לנושא וגם האחד לשני, (כמו מסיבות הנישואין האחרונות, אחת מהן היתה ממש שלשום..)
אם תחשבו על זה, זה לא קורה יותר מדי במקומות אחרים, וזה אומר הרבה.

לא חשוב לנו מה עושים האנשים בזמנם החופשי, אם בא להם לבלות בעוד מקומות, לשנות ולגוון,
טוב לנו שהם בוחרים לבוא אלינו ולא סתם 'מוכרחים', כי אין אפשרויות אחרות.
בחירה אמיתית טובה לי לאין שיעור מאשר להיות סוג של ברירת מחדל.

ובסופו של דבר, יש דברים שלא תראו בשום מקום בארץ, אלא רק בדאנג'ן, כמו למשל מה שיהיה בחמישי
ה-31 לחודש.. הצירוף 'מופרעות אקסטרימית' הולך לקבל מובן חדש ופוער פיות, חכו תראו.

teacher
shushu

ביתר ירושלים אלופה (לא-קשור אבל נעים)

shushu • 20 במאי 2007
טיצ'ר, אני מאד שמחה שאמרת את מה שאמרת. יש טעם רב בכך שהדברים באים ישר מפי הסוס. ואני אצטרף אליך, בכבוד שלך.

לא ברורה לי ההתקפה על וויז, על מיליון-דולר-בייבי, על דיקלה או על כל מי שמעז לעשות את המעשה הבלתי-כלכלי בעליל ולפתוח (עוד) ליין מסיבות בדס"מ.

אם הליין יעלה יפה - כנראה שהוא יותר טוב. יותר זול. יותר מפתה. יותר נגיש. מה זה משנה למה. ואם לא - זה בטח לא יזיז למועדונים הקיימים.

בתור מי שמבלה אך ורק בדאנג', ושהביקור היחיד שלה בנו-לימיט היה בהופעה של אובלינס, אני מצהירה פה קבל עם ובדס"מ שאני ש-מ-ח-ה מאד על קיומם של ליינים נפרדים - לאוכלוסיות המבלים השונות, למחנות חברתיים שונים וכיו"ב. ואם יהיה עוד ליין לחובבי אוכלוסיית הגייז, הטרנסווסטייט וכו' - אשרי כולנו.

בנימה אישית יותר, ולתשומת לב הקורא המלט: הרשו לי, לסע"ע וקטסטרופה חבריי היקרים, להרים גבה אחת (בחינניות) ולתמוה על היציאה בשצף קצף דווקא כנגד פותח שרשור זה. ככה יוצא שהוא בא בטיעוני פלורליזם ודווקא אתם המשמיצים... נסחפתם, נשמות.

או במלים אחרות:
"מה הטעם בכבישים ללא מוצא??
אוהב אנשים שאיתם אתה אף פעם לא מגיע ל..
רוצה לפגוש שחקנית קולנוע מעניינת
לא אוהב את כל האנשים".

(הבא בתור הוא סוס/ נושאי המגבעת)

(אני אסביר לכם את הקשר בהזדמנות).
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 20 במאי 2007
לדעתי זה ממש מגעיל מה שעשו לנמש. נמש היא חברה. אז או קיי, היא מעדה. קורה לכולם. ביג דיל. נמש היא בנאדם מתוק וחמוד ואני קורא לה מכאן: נמש תחזרי הביתה אלינו לכלוב. היה נסלח ונשכח.

כמו כן, אני רוצה להזכיר לכולנו שהיום בדיוק ח"י שבועות מאז הליכתו בטרם עת של ארוס מאיתנו.
אז באמת מספיק עם המריבות, ירושלים/שואה/ונילה קינק.... בואו ננסה להתרכז במה שבאמת חשוב: שרשור האסוציאציות! אנשים, השרשור הזה לא מקבל מספיק אסוציאציות וחבל. כי יש שם פוטנציאל לאחלה אסוציאציות.

שלכם,
דורית מנטל
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 20 במאי 2007
שלי, זה בסדר, שושו כבר מקבלת את גמולה בימים אלה.
אהה... שושו דארלינג, בת זוגי לעת מצוא או מחרתיים (מה שיבוא קודם), אני שותה את הקפה שלי עם שניים סוכר. תודה. }{
ואגב, אם וויז יודעת מה זה "טיעוני פלורליזם" עליהם דיברת, אני מוכן להיות העבד שלך בשלישי בערב.

טיצ'ר, נאה דרשת, כתמיד. אבל מתי לאחרונה נתקלת כאן בתחרות ידידותית? כפי שציינה שושו, פתיחת ליינים נוספים לקהילה היא צעד בלתי כלכלי בעליל, ולכן התחרות הופכת חיש מהר - לפעמים כבר ממש בשרשור הראשון של הליין החדש - ללא ידידותית בעליל, לא מפרגנת בעליל ונגטיבית בעליל. אהבתי את הכותרת שבחרת לפוסט שלך. מילה אחת קטנה-גדולה, שאומרת כ"כ הרבה. אז כן, אני אהיה בבית גם ב-31 בחודש.
nolimit_show

רביעי בנולימיט

nolimit_show • 20 במאי 2007
]ןן
Tish Adams
Tish Adams • 20 במאי 2007
pagosh כתב/ה:
לדעתי זה ממש מגעיל מה שעשו לנמש. נמש היא חברה. אז או קיי, היא מעדה. קורה לכולם. ביג דיל. נמש היא בנאדם מתוק וחמוד ואני קורא לה מכאן: נמש תחזרי הביתה אלינו לכלוב. היה נסלח ונשכח.

כמו כן, אני רוצה להזכיר לכולנו שהיום בדיוק ח"י שבועות מאז הליכתו בטרם עת של ארוס מאיתנו.
אז באמת מספיק עם המריבות, ירושלים/שואה/ונילה קינק.... בואו ננסה להתרכז במה שבאמת חשוב: שרשור האסוציאציות! אנשים, השרשור הזה לא מקבל מספיק אסוציאציות וחבל. כי יש שם פוטנציאל לאחלה אסוציאציות.

שלכם,
דורית מנטל

למרות שבא לי מידי פעם להביא לו כאFה וירטואלית, שהוא צודק, הוא צודק.
ואגב, עד שלא אשמע את גרסתה של נמש, מבחינתי - לא היה!!!!
_טרוריסט חמוש באננס
לפני 17 שנים • 21 במאי 2007

שושו זה אולי קצת מאוחר

אבל אפשר להתחתן איתך ?

אוננתי מנטלית על ההתנסחות שלך.

פגוש מותק ,אל תחשוב לרגע ששכחתי אותך בכל הימים האחרונים.מתגעגע, שלך- נושנוש.

וזה כל מה שהיה לי להגיד בנושא.
עמבר​(אחר){$}
עמבר​(אחר){$} • 21 במאי 2007
ראו ולימדו.

זאת מלכה.
זאת קלאסיקה.

תודה שלימדת אותנו שאין צורך ללכלך על אחרים בכדי להצליח.

קלאסה כבר אמרתי?
-אש-

אני כבר לא מבינה כלום

-אש- • 21 במאי 2007
יש מועדון חדש- אבל כמסתבר הכתובת לא קיימת
האנשים אשר מנהלים אותם, מעולם לא נראו
ואילו המארח הראשי וויז- חסם כבר את מרביתנו בבלוגו המרתק, כך שאני חוששת שלהגיע למסיבה גם יימנע מאיתנו.
בקיצור
מתי בר'לה נפתח שוב?