צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עידכון- מועדון חדש לקהילה

לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 21 במאי 2007

Re: תתביישו אנשים.............

לא סתם עוד עבד • 21 במאי 2007
אקשן זוגי כתב/ה:

....וכן תפנימו כל כאילו אוהדי הדנגן - ימיו עברו מהעולם, המקום ריק, גם אתם כבר לא באים לבלות שם כי לא מעניין, לא המקום, לא הצוות, ולא הסשנים,,,,,ימיי שלום ועמוס עברו מהעולם אז היה מעניין היום כבר לא......תפסיקו לריב ותגלו את הצד החיובי שבעניין,,,,ואם אתם שואלים אז אים כאן תחרות בכללל....יש מועדון כושל,וליין שהולך לשרוף את תל אביב.........

אכן קלאסה. רמה אחרת. עוד לא הייתה לכם אפילו מסיבה ראשונה בליין, עוד לא התחלתם בכלל להוכיח מה אתם שווים (ואם אתם בכלל שווים משהו), וכבר אצה לכם הדרך להכפיש מועדון שפועל ומצליח (עם קבלות) כבר כמעט 5 שנים. לימדתם את כולנו מה זאת תחרות ידידותית.

huan? נרדמת בשמירה? זה בסדר, אתה יכול להתנצל גם בהודעה פרטית.

מה, אש, גם אותך וויז חסמה מהבלוג שלה? אולי נפתח קבוצת תמיכה?
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

אין בת"א מקום למועדון בדס"מ ולעוד 2 מועדונים שמנסים להיות מועדוני בדס"מ, ולכן כמעט בהכרח, במוקדם או במאוחר, המתחרים לא מסתפקים בלשכנע ולהוכיח למה הם הכי טובים, אלא מתדרדרים למסע של השמצות והכפשות, ומתעסקים בעיקר בלנסות ולשכנע למה האחר הוא חרא, "כבר לא מה שהוא היה פעם" וכיוצא בזאת נסיונות לפגוע ולהרוס. מאחר וכלכלית אין זכות קיום ל-3 מועדונים כאלה - ספק גדול אם יש זכות קיום לשניים - ההצלחה של האחד תלוייה במידה רבה בכשלונו של האחר. כך מלמד הניסיון, וגם ההיגיון. הלוואי ואתבדה, אבל לא נראה לי. ימים יגידו.

לא יכולתי לומר זאת טוב יותר בעצמי.

[למה רק לוונוס מותר?]
DanaDomme​(שולטת)

לסע"ע בייב

DanaDomme​(שולטת) • 21 במאי 2007
התגעגעתי אליך טונות (off topic)
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
לא סתם עוד עבד
אקשן זוגי כתב/ה:
א . וויז הוא לא המארח הראשי....

אז מה הוא כן? המארח המשני? אם כן, אני חושב שכדאי לכם מאוד לציין את זה, כי זה יביא הרבה בחורות (וגם "בחורות").

דנהל'ה, גם אני התגעגעתי. את באה מחר? אני מת לראות אותך עם טוגה. אם את באה עם טוגה - משקה ראשון עליי }{
קטסטרופה{Adonai}

אני מוכן להתערב

קטסטרופה{Adonai} • 21 במאי 2007
שאין ולא יהיה מקום כזה.
סתם שטויות.
על מה ההתערבות?
על לילה סוער עם לסע"ע.

מי מתערב איתי?
jem's
jem's • 21 במאי 2007
אני חושב שהכי טוב שנארגן תיבה . כזו קטנה וחמודה
נקרא לה תיבת החנפנות לבעלי הכוח
אמממ
מה אתם אומרים ??.
אני מכיר כאן כמה שיהיו שם פעילים מאוד
נכין לכם דפים עם עטים ותכתבו להם מכתבי אהבה והערצה .
אז מה אתם אומרים ??
ככה לפחות תפסיקו לזיין לנו בשכל על כל מחשבה או בדיחה שלא ממש מצחיקה שאתם מוציאים מהפהicon_smile.gif
עבודת מאסטר{lori}

Re: תתביישו אנשים.............

עבודת מאסטר{lori} • 21 במאי 2007
אקשן זוגי כתב/ה:
קמים יזמים עם רעיון ומסר, ומנסים להרים לכן ליין של מסיבות שיהיה שווה לצאת בשבילו מהבית....וכל מה שיש לכם לעשות זה לריב, לנסות לנחש מי עומד מאחורי המסיבה, שהרי מי שלא הבין מי עושה את הליין החדש הרי שיש לו בעיה בהבנת הנקרא אל תהיו חסרי תוכן, או תובנה....ואל תתנו לקבוצת אנשים שמנסה לגרום לכם לחייך, אחרי כשלונות של מועדון זה או אחר....וכן תפנימו כל כאילו אוהדי הדנגן - ימיו עברו מהעולם, המקום ריק, גם אתם כבר לא באים לבלות שם כי לא מעניין, לא המקום, לא הצוות, ולא הסשנים,,,,,ימיי שלום ועמוס עברו מהעולם אז היה מעניין היום כבר לא......תפסיקו לריב ותגלו את הצד החיובי שבעניין,,,,ואם אתם שואלים אז אים כאן תחרות בכללל....יש מועדון כושל,וליין שהולך לשרוף את תל אביב........ הידד הפקת הליפסטיק אני ועוד הרבה מחברי איתכם הרי נרשמנו לליין הראשון שלדעתי יביא איתו מסיבות נוספות ולא רק בימי שישי....

(ההדגשה בצהוב שלי)

א) רק כאן אנשים מפרסמים שירותים שהם מעניקים, ונוזפים במי שלא מעוניין בשירות.

ב) לעניין החלק שהדגשתי - "אני ועוד הרבה מחברי"?? הרי בהודעות שפירסמת תחת הכינוי "אקשן זוגי" בכל הפורומים של הכלוב, חתמת בסוף ההודעה בשם מליון $$$. להזכריך:
אקשן זוגי כתב/ה:
אז ב 25/5 יום שישי הקרוב הפת-י-ח-ה של הליין החדש של BDSM במועדון LIPSTICK
רחוב דה פיג'וטו 19 { ליד יהודה הלוי מאחורי הספיישל איפה שהיה הדואר של אלנבי מאחורה }
המועדון יפתח בחצות מחיר כרטיס הכניסה 40 שח ניתן לבוא עם חברים או זוגות אשמח אם תשאירו מסינגר או פרטים שאוכל לעדכן ולרשום תודה מיליון $$$$ ו/או
לפרטים והרשמה 050-8928285 לאבי תודה ויום טוב

מי הם חבריך הרבים? שאר הניקים הכפולים שלך?
אגב, יפה ששמת לב לניק שלך הפעם, בהודעה שנמצאת בדיוק מעל ההודעה הזו. כאן החתימה בשם מליון $$$ כבר נעלמה.

ג) תמיד האמנתי שאלימות (ואלימות מילולית היא אלימות לכל דבר) היא מפלטם האחרון של חסרי היכולת. הצורה בה ליכלכת על הדאנג'ן רק מראה לי ולשאר החבר'ה כאן, כמה אתם בלחץ לקראת הפתיחה. חבל להשתמש בטריקים המלוכלכים עוד לפני שהליין שלכם נפתח, הרי עדיין לא ניסיתם להוכיח את עצמכם.

ד) בהמשך להצהרות שלכם בנוגע למתחרים שלכם - אל יתהלל חוגר כמפתח. כשתגיעו לרמה של הדאנג'ן, תתחילו להרשות לעצמכם להעביר ביקורת.

ה) בלי קשר לדברים שלעיל שהכעיסו אותי - שיהיה לכם רק בהצלחה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מאי 21, 2007 2:13 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 במאי 2007
המממ... עמימות בנוגע לזהות מארגני המסיבה מבין אנשי הקהילה, ספקות לגבי מידת הבדסמיות שלה, השמצת המתחרים ועכשיו גם הספמה של כל הפורומים עם הודעה על המסיבה הזו. תהיו מי שתהיו, אין ספק שאתם יודעים כיצד להתחבב על קהל היעד שלכם ולקנות את אמונו.

* הכותב הוא תומך נלהב בתחרות אך מתנגד נלהב לא פחות להצקות שאינן משעשעות.
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 21 במאי 2007
אל אלוהים, מה זה זה???
ממש מפחיד מה שעובר על לסעע וקטה שלאחרונה התמתן.
לסעע, זה ממש מופע אימים מה שהולך איתך בשרשור הזה. מה אתה יחצן של הדאנג'ן?
הבית היחיד? עם קבלות?? זכות קיום? בנאדם - ירדת לגמרי מהפסים. מי ישמע? כואב לך הלב שוויז או מישהו אחר ילך לבלות במקום אחר?

ועוד דבר שמאוד מאוד מגעיל, אח שלי (שאותך אני באמת אוהב), כל הקטע הזה עם וויז ועם הבחורות וה"בחורות" הוא ממש אבל ממש ממש מגעיל! גם אתה וגם קטה, מתייחסים בהומופוביה מהסוג הדוחה ביותר ומכנים אותו בלשון נקבה. זה דוחה, רדוד, חשוך ו... דוחה!!! מה אתה/ם מנסה/ים להגיד בזה בעצם? יש איזה התרסה כנגד העדפה מינית מסוימת? האם שוב אתה ורומנטיקן חברתם אחד לשני והחלפתם דעות לא מובנות באשר למה נכון ולא נכון במיניות האדם?

לסעע, אח שלי אהוב נפשי וחברי היקר - אתה מאבד את הראש. שים דיסק של אהוד מנור ותירגע קצת. כי אחי, אתה יודע שאני אומר את זה "לא בשביל משהו" כמו שסעיד אומר. אני ואדון וויז לא בדיוק חברים (כן גם אותי הוא חסם מהבלוג). אני אומר לך את זה כי זה ממש לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד ולאן אתה מנסה לדרדר ולקשר את השם הטוב שלך.

בברכת חברים,
עו"ד ונוטריון,
פגוש פג
קטסטרופה{Adonai}

זה לא אנחנו, זה הוא.

קטסטרופה{Adonai} • 21 במאי 2007
פגוש, לו באמת היית מכיר אותי היית יודע שהומופוב אני לא ושזה נוגד את פילוסופיית החיים שלי לצאת חוצץ נגד קבוצות או קהילות בשל היותן מה שהן.
וויז הצהיר לא אחת שהוא חושב כמו אשה, מתנהג כמו אשה וכיו"ב.
עשיתי ל כבוד ואני מדבר אליו כאל נקבה ומשום מה, על זה הוא לא התלונן ומוזר שאתה הוא זה שמלין על כך.

שוב, אני מתערב אתכם ששום מסיבה ושום ליין.
הרי גם אני ערכתי "מסיבה" במועדון "ברל'ה" בזמנו.

וכן, אני אומר חד משמעית, יש מועדון בדסמ אחד וזה הדנג'ן ולא, אין לי שום ענין עם המקום בצורה כלשהי מלבד האהבה שלי למקום, ההנאה שאני מפיק מהמקום, על זה שהוא נראה כמו מועדון בדסמי ולא דנסבר אופנתי שיש עשרות כמוהו בתל אביב ועל כך שעובדת שם הברמנית הכי מקסימה בעולם, להלן, יעלי.

לסע"ע, יא לועס מסטיק בשינה, התחלת לסבך אותי עם החברים שלך.
תזהר!