סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך פורקים כאב?

פתוחה ל...
לפני 17 שנים • 23 במאי 2007

Re: כיוון שכאב זה דבר אישי וגם כימי

פתוחה ל... • 23 במאי 2007
ירדן* כתב/ה:
ופריקתו היא עניין שלא ניתן לשלוט בו, כי הוא אישי, הרי אם מישהו יגיד לך איך לפרוק אותו וזה

לא יעזור לך לפרוק את הכאב, כי הגוף שלך בנוי אחרת, אז מה זה יעזור לך???

אם הנשלט שלי פורק את כאבו בבכי ואני לא ארשה לו ואומר לו לישון, זה הרי לא יעזור לו לפרוק

את הכאב, לכן שאלתך לא הייתה לעניין.

אבל, זו דעתי ופה לא משטרת המחשבות, אז זכותי להגיד מה שבא לי זהו. ומי שלא מתאים לו.... devilwitch.gif

------------------------------------------------------------------------------
ברור שולטת יקרה
אף אחד לא לוקח לך את זכות הדיבור או זכות המחשה
ואהבתי את משטרת המחשבות
אני רק מקוה שאת לא תוקפת את הנשלט שלך כמו שתקפת אותי
את יודעת ביחסי שליטה גם העדינות רצויה.
פתוחה ל...
huan כתב/ה:
למען האמת התשובה של ירדן באה מהבנה הרבה יותר טובה של השליטה ושל "עולם" הבדסמ מאשר יש לך, ניתן להסיק זאת מכך שאת מדבר על "מהות השליטה" - כאשר מילת המפתח היא "מהות". במילה זו משתמשים בעיקר אנשים חדשים עם הבנה מעטה (למרות שישנם גם כאלה השבויים במשך שנים בתוך האשליות שלהם), ולא רק בתת התרבות של הבדסמ אלה בתת תרבויות באופן כללי. "מהות" זו בעצם שבלונה שאת מכניסה את עצמה לתוכה, שבלונה שהיא לא בהכרח קשורה למציאות או מתאימה לך כבן אדם. כפי שאמרתי כבר קודם, זה מאוד מצחיק לקחת הגדרות לא קשורות ו"מהויות" למינהם ולהשליך אותם על הבדסמ שהקשר שלו אליהם הוא מקרי בהחלט.
תמיד צריך להבין שלמרות שכביכול אנחנו מדברים על אדם הלוקח פיקוד על הגוף שלך (ובמקרים קיצוניים שלרוב נגמרים מאוד רע, גם על הנשמה) אנחנו עדיין מדברים עליך ועל הרצונות שלך, ומה את רוצה להשיג מיזה ולא אליו, הרצונות שלו וההשגות שלו ובטח שלא על מושגים מופשטים והגדרות מימי הביניים שאמורות להחליף את הצורך שלך לחשוב מה כן נכון ומה לא נכון ומה היא הדינמיקה שנכונה בשבילי.

באשר לכאב פיזי...הממ אני אישית לוקח את זה פנימה. כל השאר זה מלאכותי, כמובן שעם האדם שאיתי נהנה מצרחות ודברים דומים אני נכון לרצת אותו, אך הדבר לא יהיה יותר מהצגה.

והמלט, לפעמים התלהמות ותגובות קשות כאלה הם הרבה יותר במקום מתגובות אוהדות ותומכות, כי זה לה הפוסט הראשון של פתוחה ובהחלט ניתן ליראות פה צורת חשיבה מסויימת שבמחוזותינו יכולה להסתיים מאוד מאוד רע ויש צורך לנער את הבן אדם לתת לו סתירה מצלצלת ולהגיד לו "צא מיזה" כי בניגוד לפלג והכתיבה המגמתית ומכוונת המטרה שלה, לעניות דעתי מדובר פה צורת חשיבה אותנתית לחלוטין שכבר נראתה פה בעבר.

--------------------------------------------------------------------------------------
אני מעריכה מאוד את הדאגה שלך אלי
וכן את זה שאתה עוקב אחרי הפוסטים שלי
בתור פרימיטיבית בעולם השליטה ( כהגדרתך) אני יכולה להגיד לך שלקחת את שאלתי למחוזות מאוד רחוקים.
לא כתבתי דבר על מהות
לא דיברתי על מהות
שאלתי שלאה פשוטה לגמרי
איך תביא לידי ביטוי את הכאב שלך ואם יש מצב שהשולט הוא זה שיקבע לך
ואל תדאג אני יודעת להגן ולשמור על עצמי בצורה הטובה ביותר.
פתוחה ל...
Aimee כתב/ה:
הקטע של הלהיות בשקט אם הצרחות שלי מטרידות את השולט, לא נובע מרצון "לציית", או "לרצות". זה פשוט מדכדך אותי אם הגבר שאיתי סובל בזמן שהוא מענג אותי icon_smile.gif

-------------------------------------------
את חושבת שאם תצרחי הוא יסבול מזה?
לי נראה שזה יענג אותו ביותר לדתע שהוא מעניק לך כאב ואת חשה ומגיבה בהתאם
פתוחה ל...

Re: מטה, הקדמת אותי..

Adonasuy כתב/ה:
מטמורפוזה כתב/ה:
את כל זה למדת משליטה וירטואלית..???

מורידה את הכובע.

חוש הריח המפותח אומר "טרול". מהשאלות "התמימות" של הילדה החדשה בגן עולה ניחוח מוכר.
בימים אלה עולה הצעת חוק של ש"ס, שכניסה לאתרי סקס תחייב זיהוי. אני מציע להוסיף לה גם ענישה כבדה על בעלי ניקים כפולים ומשולשים.... icon_twisted.gif

---------------------------------------------------------------------
תודה על התבונה הרבה שהצגת בתשובתך
חבל שאתה לא מתייחס יותר ברצינות לשאלה שלי
אבל תמיד יש מי שאוהב לעורר פרובוקציות בכל שרשור
במקרה הזה מסתבר שזה אתה
אז אני חותמת על המשך הצעת החוק שלך כי בעלי הזהות הכפולה באמת הורסים פורמים ויצירת קשר ומי יודע אם אתה לא כזה?
huan
huan • 23 במאי 2007
ציטוט: התשובה של ירדן באה ממקום מאוד מאוד לא נכון
ולדעתי מחוסר הבנת מהות השליטה
אולי אני לא מבינה אותה אבל זו דעתי האישית
מהו כאב
מזה לפרוק
אני חושבת שכל אחד שעובר סשן שיש בו גם כאב מרגיש את זה
ההסברים רק יכהו את עוצמת ההרגשה.

סתם כדי להגן על הקייס שלי, עם זאת יכול מאוד להיות שבאמת לקחתי את שאלתך למחוזות רחוקים - הדבר כבר קרה בעבר לא פעם.

על כל מקרה אני לא אתן לשולט לקבוע איך אני צריך לבטא את הכאב, למען האמת גם שום דבר אחר - זו פשוט לא הפואנטה. אני לא רוצה ואתנגד לניסיון לקחת בעלות עלי.
נקודה מעניינת שאולי מצריכה דיון נפרד היא שהפנטזיה של לקיחת בעלות טוטאלית על העולם הפנימי והחיצוני מופיע הרבה יותר אצל סאביות מאשר אצל סאבים, או כך לפחות מהתרשמותי.
Lin l
Lin l • 23 במאי 2007
אם להתיחס לשאלה באופן אישי, אני בדרך כלל שקטה למרות שכמו שכתבתי לפעמים באה המכה שכן גורמת לצעוק או להשמיע קול .
לא נתקלתי עדיין בשולט שצעקות מפריעות לו ואם יש שולט שירצה שקט הוא יכול להגיד לך להפסיק לצעוק או פשוט לשים מחסום בפה...
icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 במאי 2007
אני מוצא שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם כאב היא להשלים איתו. זאת, כמובן, בהינתן מצב בו הכאב בלתי-ניתן לביטול או ריפוי באופן מיידי.

לנשום עמוק, להירגע, לעצום עיניים... או פשוט לנסות להתרכז במשהו אחר, לחשוב על משהו אחר. להשלים עם הכאב, ולעבור הלאה.

לגבי טיפול - ישנם משככי-כאבים חזקים יותר ופחות, ואלכוהול נוטה לעזור גם כן (בבליעה, הכוונה). גם לאלו, אולם, לוקח זמן להשפיע. אפילו למורפיום לוקח כ-20 עד 40 דקות להשפיע (בהנחה שמדובר בכדור.. זריקה מורידה אותך בדקות ספורות). כמובן שהדבר משתנה מאדם לאדם, מגבר לאשה, וישנם גם אלמנטים רבים אחרים המעורבים בעניין (משקל, חסינות לחומרים, גנטיקה וכו').

רק תגידו תודה על כל כאב שאפשר לרפא באמצעות סמים, תכשירים ותרופות. את הכאבים הבאמת קשים, דבר לא ירפא, פרט לזמן... ולעיתים, צריך לעבור הרבה, הרבה זמן.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 17 שנים • 24 במאי 2007
פתוחה ל... כתב/ה:
Aimee כתב/ה:
הקטע של הלהיות בשקט אם הצרחות שלי מטרידות את השולט, לא נובע מרצון "לציית", או "לרצות". זה פשוט מדכדך אותי אם הגבר שאיתי סובל בזמן שהוא מענג אותי icon_smile.gif

-------------------------------------------
את חושבת שאם תצרחי הוא יסבול מזה?
לי נראה שזה יענג אותו ביותר לדתע שהוא מעניק לך כאב ואת חשה ומגיבה בהתאם

יש כאלו שזה מפריע להם, ורוצים שהנשלטת שלהם לא תוציא הגה. זה מאוד תלוי.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
Child of hurt כתב/ה:
אם להתיחס לשאלה באופן אישי, אני בדרך כלל שקטה למרות שכמו שכתבתי לפעמים באה המכה שכן גורמת לצעוק או להשמיע קול .
לא נתקלתי עדיין בשולט שצעקות מפריעות לו ואם יש שולט שירצה שקט הוא יכול להגיד לך להפסיק לצעוק או פשוט לשים מחסום בפה...
icon_smile.gif

זה לא כל כך קל להשתיק צרחנית... icon_cool.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 24 במאי 2007
יותר קל לגרום לצרחנית לשתוק
מאשר לשתקנית לצרוח (אבל באמת לצרוח) .