שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן .... כן, בטח !

Venus in Furs
לפני 16 שנים • 24 במאי 2007
Venus in Furs • 24 במאי 2007
תשוקה אדומה כתב/ה:
.".כי אחרת לא יכניסו אותך, נכון?... " מה זה קשור איפה אתה חי ? אתה מבין בכלל מה רשמתי ?!
זה ויכוח מיותר לחלוטין רמה נמוכה של מועדון זה רמה נמוכה ואין מה להוסיף !

אז זה מוזר שלא מצאת את עצמך שם, כי לפי סגנון הכתיבה האגריסיבי והמתלהם, אך הלא מאוד מנומק, עושה רושם שאת רמה נמוכה של בנאדם.
-אש-
-אש- • 24 במאי 2007
מה שיפה הינה העובדה שאת גוררת לפוסט המיותר שלך את הנו-לימיט.
כל אחד נהנה במקום מסויים וכל אחד עושה את ההחלטות שלו.
מצד אחד רוני מתחשב באורחים מתנהג בחברות ומכניס אותם אפילו לפני הזמן, מצד שני הברמנית (המקסימה, וכן אני משוחדת) הייתה יותר מדי חברותית לטעמך.
את מלכה- וטוב שאת מבהירה לנו זאת, אחרת לרגע היינו חוששים שמא את איזו שפחלולה מסכנה (שהרי שפחלולות יכולות להמתין תמיד). אין לי מושג מי מגיע למועדון בשעה הנקובה, כאשר לחתונות ואירועים משפחתיים כולם תמיד מאחרים, אבל דבר אחד אני יודעת בוודאות, הלאונג של הדאנג'ן תמיד פתוח, יש בו מוזיקה וברמן אחד לפחות, אפשר תמיד לשבת והמתין שם בהנאה.
כפי שכבר אמרתי כל מועדון יש לו את האופי האישי שלו, כל אחד בוחר לו היכן לבלות.
מה שמכעיס בדברייך זו הנימה המתנשאת והקנטרנית, את רוצה להביע ביקורת זכותך, רק הדרך שאת אומרת את דברייך גורמים להפטרת המילים: ברוך שפטרנו
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 24 במאי 2007
אני משתדלת לא להגיב בדרך כלל לשרשורים כאלה כי בדרך כלל מה שעומד מאחורי הדברים זה הרצון לפרגן למקום שאת אוהבת שהוא ככל הניראה המועדון השני.
צורת ההתבטאות שלך מעידה על כך.
אני חושבת שבשביל מישהו שבאה פעם אחת, אי אפשר לעמוד על טיבו של שום דבר במועדון.
כמה פעמים הלכתי למועדונים והיו פאשלות? מלא פעמים. ככה זה, אנשים עובדים עם אנשים שעובדים עם אנשים.
אנחנו לא מכונות ולא מחוברים למחשב ראשי שאחראי על הגפיים שלנו ועל המחשבות שלנו.
קורה שמועדון לא נפתח בזמן, למיטב ידיעתי את הוכנסת ללאונג' בחצות, אבל למה לא לרשום בשעה 12 וחצי היית בחוץ, זה מנפח את הכל.

מצד שני אני שמחה שנהנת מההופעות ואני שמחה שנהנת מהמוזיקה, לפחות משהו נתן לך חוויה טובה.
אני מציעה לך לנסות ולבוא בראש פתוח שוב, כי אני באה למועדון הזה כבר כמעט 4 שנים
ולאחרונה אני נהנת שם יותר ממה שנהנתי כל השנים, המועדון חוזר לימי גדלותו, תקופה שבה סשנים פשוט נוצרים במקום עם אנשים שנהנים מ''תחביב'' משותף.
שלא תחשבי שלא הייתי גם במועדון השני. אני הייתי שם מההתחלה שאמילי יצרה את המסיבות האלו שם.
ביליתי שם שנה שלמה עם הליין של אמילי לפני שהוא עבר חזרה למועדון.
אחרי שנה עם הליין של אמילי במועדון אחר, אני יכולה לומר בפה מלא שאני מאוד שמחה לחזור לדאנג'ן כי אין מה לעשות- בעיניי- הוא המועדון המקורי, האמיתי והבית שלנו.
הדאנג'ן נתן לנו את המקום לבוא ולהתבטא הרבה לפני שידענו שהמועדון השני קיים.

הייתי שנה שלמה במועדון השני, אני יכולה לומר לך שהוא שירת אותי באופן אישי בצורה נפלאה, אין לי שום טענות, לא עשו לי שום דבר, אבל מה לעשות,
הדאנג'ן היה וישאר תמיד הלב של הבדסמ.

העבודה שאמילי, F, טיצ'ר ופט משקיעים במקום זה מעל ומעבר,
אם היית מעט מעורבת ובאה קצת יותר
היית פותחת שרשור אחר לגמרי בו את אומרת ''בדרך כלל אדיר במסיבות שלכם אבל הפעם היו בעיות''
כמובן שאין אף פעם אירוע מושלם לא בדאנג' ולא באף מועדון אחר...
אבל בסופו של דבר הכל תלוי במה את מחפשת לראות...
את מה לא היה בסדר או את התמונה המלאה...

לסיכום, דעתך כמובן היא דעתך, אך כמו שכולנו יודעים כאנשים בוגרים,
לא הכל בחיים זה שחור ולבן...
אז אני מזמינה אותך לדרינק במסיבה הבאה וחותמת לך שהתגובה שלך תהיה אחרת אחריה.

יום נפלא וחג שמח (קצת באיחור)
דומי
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 24 במאי 2007
בעניין שעות הפתיחה: פשוט לטפל בזה. אם קובעים שעה אז עומדים בה. זו מקצועיות. חשוב! אני אמנם לא מגיע בשעת הפתיחה כי בדרך כלל אנשים באים מאוחר יותר, אבל אם קובעים שעת פתיחה - ראוי לפתוח בשעה הנקובה.

בעניין הבאר: יעלי היא הבארמנית שלי! היא נותנת לי יחס מאוד אישי, מחבקת אותי תמיד כשאני בא וכשאני הולך. מחייכת ומדברת איתי אם יש לה זמן. היא בארמנית מעולה והיא בהחלט אחת הסיבות שאני מגיע בשבילן לדאנג'ן. אני לא מכיר בארמנים אחרים בדאנג'ן כי אני שותה רק מהבקבוקים שיעלי פותחת בשבילי.

הדאנג'ן עבר שדרוג לדעתי מאז שנכנסו הפטיצ'רייה והפמליה. המסיבות מושקעות ורעיוניות. יש הפקה של ממש וזה בהחלט בא לידי ביטוי. לי מאוד כיף לבוא לדאנג'ן ולקבל יחס אישי כזה מאנשי המקום.
המלט
המלט • 24 במאי 2007
אילו אני הנהלת מועדון הדנג'ן, הייתי מתנער לחלוטין מרוב התגובות כאן, שהן שבטיות במקרה
הטוב, ומנסח תגובה בזו הלשון:

"אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה לך. אנו עושים כמיטב יכולתנו לתת
לחברינו הקבועים ולכל מי שבא תחושה נוחה וביתית, וצר לנו אם נכשלנו במקרה שלך.
נשמח לראות אותך ואת חברייך שוב באחד מהאירועים הקרובים אצלנו בדאנג'ן,
ולהזמין אותך באופן אישי למשקה ראשון חינם.

בברכת קיץ שמח ונעים

...."

זוהי השיטה העיסקית. באמריקה הבינו את זה לפני חמישים שנה וזה עובד נפלא.

אבל אני לא הנהלת מועדון הדנג'ן. ולכן תגובתי יכולה היתה להיות:

פייי, יא שפוטה של נו-לימיט, יש לך בכלל זכות דיבור? מה אנחנו מועדון חילופי זוגות?
יאללה יאללה תחזרי למועדון שלך ואל תבואי יותר. גם פוסט מיותר, וגם לא במקום הנכון!

זוהי השיטה השבטית. בכלוב לא מכירים שיטה אחרת, וגם זה עובד נפלא.

אבל תכלס, התגובה שלי היא:

זוהי השיטה שלי. וגם היא עובדת נפלא.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 24 במאי 2007
המלט כתב/ה:
אילו אני הנהלת מועדון הדנג'ן, הייתי מתנער לחלוטין מרוב התגובות כאן, שהן שבטיות במקרה

בברכת קיץ שמח ונעים

...."

פייי, יא שפוטה של נו-לימיט, יש לך בכלל זכות דיבור? מה אנחנו מועדון חילופי זוגות?
יאללה יאללה תחזרי למועדון שלך ואל תבואי יותר. גם פוסט מיותר, וגם לא במקום הנכון!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 24 במאי 2007
טוב, דומי סגרה לי כבר את כל הפינות icon_smile.gif אני מצטרף לדבריה.

לא נרד לפרטים, אם כן הקצנת או לא הקצנת את פרטי החוויה הלא נעימה, השורה התחתונה היא שלא נהנית מהמסיבה הספציפית הזו. אני ממליץ לך בחום לבוא למסיבות נוספות ולראות שהדאנג'ן מעניק חוויה מאוד מיוחדת. הרי לא יכול להיות שכולם טועים (כולל החברים שלך, כמו שהזכרת בעצמך).
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 24 במאי 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:
הרי לא יכול להיות שכולם טועים .

זה דווקא כן יכול להיות. ועוד איך!!! למעשה, זה בדרך כלל מה שקורה.
ואהבתי את התגובה של המלט שלא מתפשר ונכנס באמא של טובי כותבינו בפוסט הזה.

והנה תגובת תת רמה אמיתית - ממש מתחתי
הביטו בזה:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 24, 2007 3:03 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
תשוקה אדומה​(לא בעסק)
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
א. משפט אחד שכתבת, בשורה השביעית של הפוסט שלך, מספיק כדי לספר את הסיפור כולו. קשה מאוד לשכנע ולרצות את המשוכנעים מראש, שמגיעים עם אג'נדה וכוונה תחילה לא להנות ורק לחפש את החסרונות והפגמים.
ב. זה נחמד שאת משתוקקת לראות את הדאנג'ן כבר 7 שנים. חבל רק שהמועדון קיים רק ארבע וחצי שנים. שנייחס את אותה מידה של אמינות גם להתרשמות שלך מהמקום?
ג. ידעתי שהמצב של מועדון חילופי הזוגות הוא על הפנים, אבל לא ידעתי שהמצב חמור עד כדי כך. בשרשור אחר דיברו על תחרות ידידותית. כתבתי שם מה דעתי על זה.
ד. ברכותיי. זכית בכניסה חינם מחר למועדון חילופי הזוגות.
ה. אם כבר ללכלך, למה בפורום הכללי ולא בפורום הבליינים? (זה ה-OCD שבי שואל).

המממ... שאתחיל כלבלב ? קבל !
א. לגבי המשפט בשורה השביעית שלי... אני לא קבועה רק בנו לימיט אני יוצאת הרבה ותמיד מגיעה בראש טוב בכוונה להנות אז בלי זיבולי שכל שבאתי רק להרוס.
ב. צר לי לאכזב אותך אבל בגיל 18 חגגתי בפאב B square שהיום זה הבר של הדאנג'ן וכבר אז המקום ליד נקרא דאנג'ן ...( יש אירועים שקשה לשכוח בחיים. )
ג. טוב שאתה רושם פעמיים ב' וג' אחרי הכל אנחנו לא מעוניינים שעם כל ההערות שלך תגיע לז'.
ד. לא זכור לי שכתבתי משהו על מסיבות חילופי זוגות.
הנו לימיט מספק אותי בתור מועדון בלי קשר לכל המסיבות הקיימות בו ( בין אם אלו המסיבות הפרטיות והקבועות )
ה. יש לי תחושה ש " ידעתי שהמצב של מועדון חילופי הזוגות הוא על הפנים... " בגלל שאף זוג לא רוצה לצרף אותך ... icon_lol.gif אמממ... מעניין למה ומדוע ?!
ו. אני לא מלכלכת ,אני פשוט מביעה את דעתי והתרשמותי אחרי הכל רשמתי גם דברים טובים.
ז. אני הגעתי לז' אתה לא !!!!!!!!!!! icon_whipper.gif
jem's
jem's • 24 במאי 2007
המלט כתב/ה:

בברכת קיץ שמח ונעים

...."

מצדיק את השם icon_smile.gif הצגה של תגובהicon_smile.gif