סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור הלל ליעלי של הדאנג'ן - גם אולה שווה כמובן

-אש-
לפני 16 שנים • 24 במאי 2007

שרשור הלל ליעלי של הדאנג'ן - גם אולה שווה כמובן

-אש- • 24 במאי 2007
לאחר שקראתי את מגוון השרשורים שהתפרסמו לאחרונה בפורום המרתק הנ"ל.
הגעתי לכמה מסקנות, אך החשובה ביותר הייתה, שכנראה צריך לפתוח שרשור הוקרה לאישה ולאגדה, לברמנית הביצ'ית הכי שווה שיש - יעלי.
נכון מודה ומתוודה הכרתי אותה דרך אנשים אשר מקורבים אליה מאוד, אבל, יעלי היא יעלי.
אישה אשר מעולם לא היססה להעביר ביקורת חד-משמעית על הלק שלי (מזעזע), על המשקפיים (לפחות כך חושבים שאת יותר אינטליגנטית).
בקיצור בחורה פשוט מקסימה, לבבית וכן כן בי'צית לדוגמא.
יעלי We Love You
(תמסרי גם ד"ש ונשיקות לישו על הצלב)
זיקית

אולה ויעל

זיקית • 24 במאי 2007
שתיהן מקסימות, ומקצועיות בעיני..וכפי שאני יודעת להביע את ההערכה שלי כאן אני גם משתדלת להראות אותה בדרך הבאמת משמעותית - טיפים.

תודה על 3 (וקצת?) שנים של שירות מסור.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 24 במאי 2007
שתיהן מקסימות, חברמניות, חתיכות ברמה שלא רואים הרבה בארץ, ובכלל אני מבסוט שהן שם, וחייבים לציין עוד ברמנית - דורית. אמנם היא עובדת בלאונג' איפה שאתם מסתובבים פחות, אבל היא בחורה מפנקת, אשת שיחה מעולה, עם ראש על הכתפיים, חוש הומור ותודעת שירות גבוהה (וחתיכה עולמית כמובן).

גם מבחינת בחירת הברמניות, הדאנג'ן עשה עבודה מעולה icon_smile.gif
Venus in Furs
לפני 16 שנים • 25 במאי 2007
Venus in Furs • 25 במאי 2007
אחחח יעל....

היא יודעת לקרוא את השפתיים שלי כך שלא אצטרך לצעוק. למעשה, אלא אם כן אני שובר את הנוהל, אני בכלל לא צריך לדבר. היא רואה את המבט הצמא שלי ושואלת "הייניקן?" אחר כך כשאני מגיע עם פרצוף של "לא כיף לי, משו צריך לקרות" היא שואלת "קוורבו?" וכך גם בכל פעם שאני חוזר. לפעמים נדמה שהצמא גובר כשיעל בסביבה, ואני כידוע, צמא גם ככה כמעט תמיד.

וכמובן שגם אולה כוסית ונשמה, ואם כבר מאזכרים, אז אי אפשר בלי כמה מילות געגוע לסתיו, שלנצח אנצור לה מקום בלבי, ואפילו אקרא לבת שלי ושל תהום סתיו יום אחד.
ממי​(לא בעסק)

ים תודות

ממי​(לא בעסק) • 25 במאי 2007
אכן כפרעלייכן
יעל אולה ודורית

10x.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 25 במאי 2007
אכן שרשור מכובד וראוי ורעיון נפלא של אש ..........ובאמת מגיעה לברמניות התודה על הנאמנות והמסירות אין קץ רבת השנים...........הברמניות כל כך ותיקות ומנוסות ומרגישות כמו בבית ............כל כך איכפת להן מההצלחה של המקום ..............נשיקות לכולן על תרומתכן לדאנג'ן ..............באהבה ממני על הכל .........תענוג לעבוד איתכן ולשתף איתכן פעולה לא רק בעיניני הבר.............

באהבה ושבת שלום לכולם

009
קטסטרופה{Adonai}

זה פוסט רק של כוסיות

קטסטרופה{Adonai} • 25 במאי 2007
או שגם לי מותר לכתוב פה משהו?
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 25 במאי 2007
יייייעלי......
כפרעליך