לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחזה מטומטמת

פתוחה ל...
לפני 17 שנים • 25 במאי 2007

מתחזה מטומטמת

פתוחה ל... • 25 במאי 2007
לא אני לא באה לקלל פה אף אחת
אבל זו התחושה שנתנו לי פה כשבאתי לקהילה הזו שלכם וחשבתי שמצאתי לי מקום חם ואוהב לפרוק את רגשותי ולשאול את שאלותי.
אני סאבית בתחילת דרכי.
שנים חיה בפנטזיות ורוצה לממש אותן
החלטתי הראשונית היתה להתחיל בשליטה וירטואלית כדי להכנס לעולם הזה לאט ובביטחון.
פתחתי בפורום מספר נושאים שבאמת היה לי חשוב לקבל עליהם דעות שונות.
קיבלתי המון תגובות תודה לכולכם זה מעניין לקרא
אבל יחד עם זה התחילה נגדי מיתקפה איומה של דומים שכתבו לי שאני מתחזה
שאני מטומטת
שמזמן הם לא שמעו צרוף ככזה של שטויות היוצאות ממני
שכל מה שאני כותבת הזוי ולא מציאותי
ועוד ועוד תאורים ו"פירוגנים" שחבל שאתאר לכם אותם פה
כן זה כלל גם כמה קללות עסיסיות נגדי בהודעות פרטיות.
ואני שואלת
ככה מקבלים אצלכם חבר חדש בקהילה?
ככה נראים פה כל הדומים?
חסרי לב חסרי רגישות?
אז איך לכל הרוחות הם יכולים להיות דומים בכלל?
( ואני חשבתי שדום יש בו המון רגישות לסאבית שלו)
אולי כל מה שקורה פה זו הזיה אחת גדולה?
ואולי אתם קהילה מלוכדת שרוצה למגר מתוכה חדשים שבאים ושואלים שאלות בתמימות?
אני מצהירה בזאת שאני ממש לא מתחזה
אני אפילו בקשר עם איזה אדון שאולי יתפתח מזה משהו והוא עושה רושם שונה?
אז למה הכל מתנהל פה בצורה כזו?
יש לי חשק לפרוש וזהו.
אני כותבת לדום שאני נפגעת והוא כותב לי "קורה" ולא חושב אפילו על מילת התנצלות קלה?
למה ? למה ? למה?.... מה קורה כאן?
מכשפונת ממתק

אוי מותק

מכשפונת ממתק • 25 במאי 2007
קודם כל חיבוק
דבר שני,
אין לי מה להגיד.
רק אם את מרגישה מחוברת לפנטזיות שלך
אל תוותרי, בסוף תמצאי את מ י שמתאים לך.
אורית הדומננטית​(שולטת)
קודם כל חיבוק
דבר שני,
אין לי מה להגיד.
רק אם את מרגישה מחוברת לפנטזיות שלך
אל תוותרי, בסוף תמצאי את מ י שמתאים לך.

אני מצרפת למה שאמרה פיה של חורף יכול להיות שנפלת על האנשים הלא נכונים אני גם לא הרבה זמן בתחום ואותי קבלו בחיבוק חם אז תראי את זה כך יש אנשים רעים ויש לא בהצלחה לך.
איש תשוקתך​(שולט)

מתחזה מטומטמת

איש תשוקתך​(שולט) • 25 במאי 2007

פתוחה ל יקירה
כל אדם הוא אדם עם יתרונותיו חסרונותיו הטוהר שבו או הרוע והטימטום
את התגובות המגעילות היית מקבלת בכל אתר ופורום אחר
יש אנשים שצריכים צומי וכאשר הם לא מקבלים אותה הם מראים את פרצופם האמיתי
כך שאל תתייחסי וזה תמיד יתן לך להבין מי האדם שכתב זאת ומה מעלותיו אם ישנם בכלל
אנשים לא יודעים לקבל את המילה "לא, ומכאן זה מתחיל ניבולי הפה המגעילים
שולח חיבוקי גדול
ש
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 25 במאי 2007
כמו בכל מקום אדם צריך לבחור את הדרך שלו, צריך להחליט ממי איכפת לו וממה, צריך להחליט אם איכפת לו מה חושבים עליו והאם האופי שלו יכול להעלות בעיות.

אתן לך דוגמא בתחילת דרכי גמני התאמצתי למצוא חן, פגשתי גברים איומים, ניסיתי למצוא תשובות בפורומים, בחברים שאספתי לטוב ולרע, ניסיתי לשחק את המשחק וגם מה לעשות היו כאלה שנפלתי בהם חזק.

אתן לך טיפ תחשבי שכאן זה אוסף של אנשים מהרחוב, אין שוני בין זה למה שקורה פה. צריך לברור, צריך לדעת את מי לשאול שאלות ולא כל אחד שכותב שהוא דום הוא כזה.

מהכירותי זמן רב את קהילת הנשים הסאביות כאן, הייתי אומרת שיש מעין מחשבה שרק אלה שלא מעורבים כ"כ בקהילה - אלה שווים התעסקות יותר... מי שכאן זה כבר משו אחר. לא יודעת למה סאביות תמיד חושבות שכאן יש ריכוז של גברים מדהימים יותר מבחוץ ושכאן הם איכפתים וכאלה יותר ממקומות אחרים. מאיפה זה מגיע בכלל? דווקא ההפך יש כאן יותר גרועים מבוונילה לפעמים!

עוד דבר אומר כמעין ביקורת מהסתכלות חיצונית ובלי להכיר אותך: את לא אדם ששומר על פיו, בטח לא על קור רוחו, את אומרת מה את חושבת לפעמים בבוטות, לפעמים בעצבים. אדם שמוצא את עצמו תמידית בויכוחים צריך להבין שהבעיה היא לא רק באחרים. וזה בנעימות, עוד לא יצא לי להתווכח איתך icon_smile.gif

וטיפ אחרון -> אל תחשבי פעם אחת נוספת להעיף מעינייך מי שקורא לך מתחזה או מנסה להגיד לך מי את יותר טוב ממך. יש מן תכונה כזו מאוד נפוצה לערער בחורות חדשות כדי שאולי תרצי להוכיח להן כמה את כן ראויה ולא מתחזה. אל תתרגשי, כמעט כל אחת שאני מכירה עברה את זה icon_smile.gif

בקיצור, סבלנות, כח, מודעות עצמית, ניפוי מתאים והחלטה כמה חשוב לך להיות מעורבת וכל מה שכתבתי כמובן!

שבת שלום.
הברון​(שולט)

לכול אחד

הברון​(שולט) • 25 במאי 2007
לכול אחד יש את המתאים לו מכול הבחינות אל תקשיבי לאנשים מה אומרים איש איש והפנטזיה שלו אני מאמין שאם את מאמינה אשת יכולה להגשים אותן ורוצה בזה כול מישאלותייך יתגשמו וזיכרי תמיד לאשר ירקיעו חלומותייך כך יתגשמו מישאלותייך ודי להקשיב לכול מיני מקטלגי אישים
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 25 במאי 2007
פתוחה ל... אישית, אשמח לנסות לסייע לך ולענות על מה שאוכל. את מוזמנת ליצור איתי קשר.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 25 במאי 2007
כל אדם פה מדבר בשם עצמו.
לכן הדברים הנאמרו לך נאמרו על פי דעתם האישית.
לי ולכל אחד אחר שלא היה מעורב בזה, אין קשר לדברים.
אלה שיחות פרטיות.

וכמו שאת לא תקחי ברצינות כל אחד ברחוב שיעיר לך משהו...כך גם פה.
תיצרי לעצמך את המעגל חברים שלך, בהם תבטחי.
בדיוק כמו בעולם הרגיל.

על אורח חייך ביום יום או פעילותך הבדסמית פה,
אינך חייבת להוכיח שום דבר לאף אחד.

אם מישהו אמר לך את דעתו בעקבות דברים שכתבת, זכותו. (גם אם הם לא נעימים)
זכותך גם להתעלם מההערות ולעבור הלאה או להקשיב במידה שאת מוצאת טעם ועניין בדבריו.

אחרי הכל, את פה כדי להגשים פנטזיות לעצמך,
לא לעמוד למבחני המוסר והאופי של אחרים, יהיו אשר יהיו.

אישית אין לי עניין בוירטואליות נטו כפי שאומר הפרופיל שלך,
אך זהו רצון שלך ואני מכבד אותו. אחרים כנראה לא מתאים להם או
בלשון העם "לא באת להם טוב" עם השקפתך.

הבחירה אם להיעלב מדברים בוטים ולא נעימים
מאנשים שלא מכירים אותך, היא שלך.

ברוכה הבאה

נ.ב
יש קצת חשדנות כלפי אנשים וירטואליים,
בגלל ריבוי כינויים והתחזויות פה ושם.
זה גרם להרבה מקרים לא נעימים ואנשים זוכרים זאת.

קחי זאת בחשבון ואל תמהרי לשפוט
כאשר מישהו חשדני כלפייך.
יש לפעמים סיבה טובה, והיא לא בגללך ספציפית.

עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 25 במאי 2007
שלום פתוחה
כמה דברים קצרים לי אלייך:
א) סביר להניח שדווקא מקום כמו אתר הכלוב יהווה בית גידול עבור אנשים שסובלים מסטיות חברתיות, בנוסף לאנשים שבאמת מחפשים את הBDSM.
קל מאוד להצטרף לכלוב. כל אדם יכול לפתוח פה שם משתמש בחינם, לקרוא לעצמו שולט, ואת מתייחסת אליו כאל שולט אמיתי. כשאותם אנשים שרמתם האינטלקטואלית נמוכה למדי מתנהגים אליך בצורה לא תרבותית, את מקבלת רושם לא נכון על אוכלוסיה של גברים דומיננטיים בBDSM, מה שנקרא בעגה המקומית - מיילדום.
אל תתני לאנשים הסובלים מאינטיליגנציה רגשית נמוכה המאכלסים את האתר - להשפיע על נקודת המבט שלך על הBDSM.

ב) את נמצאת פה החל מה22 לאפריל, כלומר - חודש אחד. האם ציפית למצוא את גבר חלומותייך תוך חודש?
מציאת הגבר הנכון עבורך היא לא תהליך אינסטנט. בואי למועדונים, נסי להשתלב באווירה ולחפש מה חיובי במה שיש למועדוני הקהילה להציע, תתחילי להכיר את החבר'ה שמגיעים באופן קבוע, כי אלו האנשים שיודעים להשתלב בחברה, רובם לא מגיעים סתם כדי לצוד בחורות (תגידו מה שתגידו, זו דעתי והיא די מבוססת).

ג) שוב, בקשה אישית שלי אליך - אל תקראי לכל בחור כאן שולט.
הוזלת הBDSM ע"י אתרי אינטרנט זמינים וחינמיים פוגעת בכל התחום ומטשטשת אותו. אני חוזר על דברי בגלל שבאמת חשוב לי להעביר את העקרון הזה - לא כל אדם שנכנס לכלוב הוא שולט כמו שאת ושאר האנשים שהגיבו בשרשור הזה מגדירים שולט. יש פה קרוב ל23,000 כינויים רשומים כאשר קהילת הפ'טיש והBDSM הישראלית מורכבת ממאות בודדות של אנשים, הכוללים שולטים, שולטות, נשלטים, נשלטות, גייז, טראנסים וכו'. כמובן, מדובר באנשים במגוון גילאים. קיימים רק גברים מעטים שיתאימו לדרישותייך והם מחוברים לתחום המיילדום. השאר מסביב סתם חושבים שזה נחמד שלא צריך להתאמץ כדי להשיג זיון. אומרים "רדי על 4 כלבה" ושלום על ישראל.

ד) שיהיה בהצלחה icon_biggrin.gif
huan
huan • 25 במאי 2007
דומים מטומטמים, חסרי רגישות ורעי לב? פה? אצלנו? ב"ארץ המובטחת"? לא יכול להיות!
מה שקורה כאן זה שכמו בכל מקום הרוב הם חארות (וזה לא רק הדומים, יש מספיק סאבים, דומיות וסאביות שעונות לאחת ההגדרות של:חרא,מטומטם,אידיוט ועוד תארים בלתי מחמיאים) - יש פה 23 אלף חברים רשומים, במונחים של ישראל הכלוב כבר היה אמור לקבל סטטוס של עיר.

למען האמת הקהילה שלנו ובמיוחד חלק מקהל הדומים מאוד אוהבים בשר טרי - מישהו שהוא קלולס שאפשר לעבוד אליו ולזכות בעוד סשן ,זיון או אגו טריפ על חשבון השלמות הנפשית,הרגשית והפיזית שלו. וחלקם התנגדו וממשיכים להתנגד לכל יוזמה שעולה ממנה ריח של קליטה מסודרת ברוח טובה של החדשים למיניהם.

בכל מקרה אני מציע לך לנצל את ההזמנה של איימי ולפנות אליה, כי סהכ מדובר בבן אדם בסדר גמור.