בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עכשיו זה רשמי הרשימה מתמלאת - הזמינו מקומות מראש

GlenRoth
לפני 16 שנים • 25 במאי 2007

Re :Re: פראנויה...

GlenRoth • 25 במאי 2007
אל תיעלבו אבל תחושת הפראנויה שאתם מעבירים רק מתחזקת. אתם אולי למודי נסיון מר, אבל זו לא סיבה לחשוד בכל אחד שאתם נתקלים בו, רק משום שכתב משהו שלא מוצא חן בעינייכם.

ולמה "אין שום סיבה שבעולם" שאכתוב כאן את דעתי? אולי עד היום לא היה לי מה לומר והיום יש לי? דווקא אתם, ששייכים לצד זה או אחר ומגיבים כאן פתאום, דווקא לכם אני מניח שיש אינטרס כלשהו בעניין.

ואם דבריי הובנו כ "ועוד לקחת צד באופן שמעליב את אנשי הקהילה ומשתלח בהם" אז כנראה שצדקתי, למרות שלא התכוונתי לקחת צד בעניין אלא פשוט לומר את דעתי, וממש לא השתלחתי! מישהו כאן קצת ריגשי?

ובנוגע לחסרונו של מקום בילוי נוסף... כתבתי שאני חדש כאן. לא בעולם! ולא ב BDSM! נא לקרוא לפני שמגיבים icon_smile.gif

וכמו שכתבתם: "כמובן, יש סיכוי קטן שאנחנו טועים. אבל ממש קטן." איחוליי, טעיתם!
Alexey90210​(מתחלף)

מוזר

Alexey90210​(מתחלף) • 25 במאי 2007
בכלוב אפשר לירות מתי נולדתה, ואת כל התגובות שרמתה..
נורה מוזר.. אבל נולדתה היום והיגבתה 3 פעמים כאן..
אין לי דאע בנושה..
מוזר מאוד..
זאלוטוסים

Re: Re :Re: פראנויה...

זאלוטוסים • 25 במאי 2007
GlenRoth כתב/ה:
אל תיעלבו אבל תחושת הפראנויה שאתם מעבירים רק מתחזקת. אתם אולי למודי נסיון מר, אבל זו לא סיבה לחשוד בכל אחד שאתם נתקלים בו, רק משום שכתב משהו שלא מוצא חן בעינייכם.

ולמה "אין שום סיבה שבעולם" שאכתוב כאן את דעתי? אולי עד היום לא היה לי מה לומר והיום יש לי? דווקא אתם, ששייכים לצד זה או אחר ומגיבים כאן פתאום, דווקא לכם אני מניח שיש אינטרס כלשהו בעניין.

ואם דבריי הובנו כ "ועוד לקחת צד באופן שמעליב את אנשי הקהילה ומשתלח בהם" אז כנראה שצדקתי, למרות שלא התכוונתי לקחת צד בעניין אלא פשוט לומר את דעתי, וממש לא השתלחתי! מישהו כאן קצת ריגשי?

ובנוגע לחסרונו של מקום בילוי נוסף... כתבתי שאני חדש כאן. לא בעולם! ולא ב BDSM! נא לקרוא לפני שמגיבים icon_smile.gif

וכמו שכתבתם: "כמובן, יש סיכוי קטן שאנחנו טועים. אבל ממש קטן." איחוליי, טעיתם!

באמת, לא ברור למה פירשנו כהשתלחות משפט חביב ונעים כמו "...הוותיקים שחוסר הבטחון שלהם והפחד שהחדש יהיה ה"מגניב" הבא של השכונה מביא אותם עד כדי התבזות בנסיון כמעט נואש לגרש אותו...".

יפה לך לנסות לזרוק את הבוץ בחזרה אלינו, אבל בניגוד לך, אותנו דווקא מכירים פה ויודעים שאנחנו לא בעלי אינטרס ולא שייכים לקליקות. אנחנו גם מבקרים במועדונים בתדירות די נמוכה ולא "קבועים" של אף מועדון. כך שיפה שניסית - אבל לא הלך לך.

מכיוון שאין לאף אחד כאן דרך להוכיח שום טענה, הויכוח הוא ויכוח סרק. אתה טוען שאתה לא ניק כפול, אנחנו סבורים שכן ונימקנו למה. כל אחד יכול לשפוט לפי ראות עיניו ולהחליט במה להאמין
.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 במאי 2007
אממ, זאלוטוסים יקרים, צר לי לציין זאת.. אבל דווקא -אתם- ניק כפול! icon_lol.gif
זאלוטוסים
זאלוטוסים • 25 במאי 2007
מקבי כתב/ה:
אממ, זאלוטוסים יקרים, צר לי לציין זאת.. אבל דווקא -אתם- ניק כפול! icon_lol.gif

אנחנו ניק משולב ומתעקשים על הזכות להגדרה עצמית icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 במאי 2007
ציטוט: אנחנו ניק משולב ומתעקשים על הזכות להגדרה עצמית

ססדר, ססדר, אני לא הוועדה לאישור הגדרות עצמיות.. רק אל תתחילו לירות קסאמים, והכל יהיה בסדר.