צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האתר פיפ וסתימת פיות

Demi
לפני 20 שנים • 13 בדצמ׳ 2003
Demi • 13 בדצמ׳ 2003
שזיייייייייייי
כתבת מה זה יפה, אבל במקרה שלי זה לא בדיוק כפי שהצגת
תראי, ואני נאלץ שוב לחזור לקהילה ההיא
הם לא אנשים רעים
הם לא אנשים נוראיים
הם לא רצו לעשות לי ככה וככה בגלל שאני זה אני
הם פשוט מאמינים בדרך, ואני חולק על הדרך הזאת.
כל זמן שיכולתי להיות שם ולחיות בלב שלם למרות המחלוקת עשיתי זאת
אבל, וכאשר אנני יכול עוד לחיות בלב שלם על המחלוקת מצאתי לנכון לפרוש

פרישה זמנית או לצמיתות?
והאם אני מתעניין במה שקורה שם ובהדים שאולי יצרתי?

אשקר לך אם אגיד שאנני מתעניין, סה"כ האתר ההוא מושתת על בני אדם שכפי שאמרתי - ביסודם טובים ומאמינים בדרך מסויימת, חבל וכואב לי שהם לא מקבלים דרכים אחרות, חבל וכואב שמי שלדעתם סוטה מהדרך אותה הם הטוו איננו יכול להיות חלק, אלא צריך להיות מישהו שעומד בצד עד שיחליט על כיוונו, כיוון שמן הסתם מתאים לאחד מהכיוונים שהם מאמינים שראוי לבחור בו.
וכן, יש לי חברים שהכרתי באותו אתר, וכן אנחנו שומרים על קשרים חברתיים וכן, הם מספרים לי על דיבורים ומחשבות שפרישתי גרמה, אומרים לי את דעתם האישית ומביעים גם רצון שאחזור למרות חילוקי הדיעות.
אז כן, אין דבר כזה - בטוח, בטוח זה רק שכולנו מסיים שתי מטר מתחת בשאיפה שישימו עלינו קצת שיש, אבל נכון להיום אני מוצא ששם לא מכבדים את דרכי, נכון להיום אני מרגיש שהאוירה שנוצרה שם פוגעת במה ובמי שאני, ברור לי שלא היתה כוונה (ואני מאמין שלא תהיה) לפגוע בי אישית, אבל.....
הקהילה היא לא וירטואלית, המדיה היא וירטואלית אבל יש לה השלכות על המציאות.
מה שקוראים במימד וירטואלי אחרי זה הולכים לישם בפרקטיקה - במציאות

ושם האוירה נכון להיום היא שיצור כמוני טועה בדרכו,
ושאחרים לא אמורים לעשות את אותה טעות ולכן מן הסתם עליהם להתרחק "מהשפעות שליליות"

ולכן - נכון להיום מקום כזה לא רק שפוגע בדרך שנכון לימים אלו מתאים לי ללכת בה, אלא בנוסף גורם לאחרים להתרחק מהדרך הזאת, ומן הסתם גם ממני ושוב, לא כי אני רע או לא ראוי, אלא כי אני טועה ועד שלא אתקן את דרכי עליהם "לשמור מרחק" כי זה מה ש"צריך להיות נכון"

וכפי שאמרתי, קהילה מורכבת מפרטים רבים, שם נכון להיום סה"כ הפרטים לא מקבלים את גישתי ולכן נכון להיום אין לי מה לחפש שם.
בדיוק כפי שנגיד הומו אין לו מה לחפש במועדון בילוי לסטרייטים (מקווה שהדוגמה טובה).

ועכשיו חשוב לי להבהיר, כשאמרתי לא מקבלים את דרכי לא התכוונתי לאינדיוידואל שיגיד - דמי, זאת דרכך ואני שמח בשבילך שאתה מאושר. התכוונתי לאלו שקובעים דברים, וסה"כ זה אתר פרטי וזכותם לקבוע מה שהם רוצים.
ובקביעתם הם קובעים ששם אין מקום לסוויצ'ים, ששם יש מקום רק לכאלו שהם או שולטים או נשלטים, וכל השאר זה כל השאר שאמורים למצוא את דרכם.

אני מקווה שזי שעכשיו את מבינה אותי בצורה נכונה יותר.

ולטענתך על הדעת הפרישה רק אגיד שכן, רציתי שישמעו את דעת.
האם זה פסול? להשמיע את דעתי?

ולטענתך על אפשרות החזרה או על רישום בשם אחר וכו
תראי, דבר ראשון אצהיר שלעולם לא ארשם בשם אחר בלי שכולם ידעו ששיניתי את שמי.
אין דבר חשוב מאמינות ושקיפות.

ולאפשרות החזרה - האם את רוצה שאשלול אפשרות כזאת?
התשובה היא שלא אשלול אבל, אשקול זאת רק אחרי שישתנו דברים באופן כזה שיאפשר לי להיות אני, אחרי שהדברים שפורטו זה מכבר ישתנו, כשזה יקרה אני בטוח שיהיו מי שיפנו אלי, השאלה היא מתי זה יקרה.
ולשאלה מתי - תראי, יש הרגלים.
אנשים מתרגלים לכתוב ולקרוא במקום מסויים, ולא ממהרים לעזוב אפילו שיש מקום אחר טוב ונוח יותר.
ולכן, עד היום הייתי רגיל להיות שם, אבל לאור המאורעות אני משנה את הרגלי ולכן, גם אם מתי שהוא בעתיד יודיעו לי שהשתנו שם דברים ושישמחו לחזרתי.... אז כבר אהיה רגיל להיות במקום אחר, וזה אומר שאם במקום אחר לא יתרחש ארוע דרמטי שיגרום לי לרצות לעזוב הרי ואהיה כבר רגיל ולכן אם וכאשר זה יקרה אזי חזרתי לא תהיה שלמה אלא חלקית ובמינון אחר לחלוטין.

אני מקווה שהתייחסתי לדברים שהעלת.
loren
לפני 20 שנים • 13 בדצמ׳ 2003
loren • 13 בדצמ׳ 2003
אני חושבת דמי שזכותו של כל אחד להביע את דעתו. אבל זה נכון שבפייפ יש קליקה עם גרעין קשה שברגע שנשמעת ביקורת הם ישר סוגרים שורות. ואם הם לא מתים עלייך אז בכלל icon_wink.gif
נכון שהודעת פרישה היא דבר מחייב ותצטרך לעמוד מאחוריה. כי אם תחזור זה יראה באמת רע.
אבל החיים הם לא פגע וברח. ולא סוגרים דלתות. אפשר גם להגיד את דעתך בלי לצאת בהודעות גורפות. גם אם יש שם אנשים שלא מתים עליך ולא רוצים אותך בפורום הסגור ( טרגדיה דמי? icon_wink.gif ) אבל אני מניחה שעניין הפורום הסגור היווה כנראה אצלך את הקש האחרון וזו הייתה הסיבה שגרמה לך לפרוש.
Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 14 בדצמ׳ 2003
Rocco​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2003
האמת לאחר עיון בתקנון....!!!!!!!
ובמי שמנהל אותו.....!!!!!!!
מי בכלל רוצה לקחת חלק בפורום הזה....!!!!!!
Demi
לפני 20 שנים • 15 בדצמ׳ 2003
Demi • 15 בדצמ׳ 2003
נכון לורן, זה היווה את הקש האחרון

רוקו יקירי, יש כאלו שרוצים לקחת חלק בפורום כזה וזאת זכותם המלאה
לא אמרתי שרציתי לקחת חלק או שלא רציתי, רק אמרתי שזה היה הקש
ולמען האמת עוד לא קראתי את התקנון icon_smile.gif

ועוד דבר אחד,
אני רוצה שוב להודות לכלובי על שהביא לנו את האתר הזה,
אתר נהדר, לא מצונזר, אתר שאפשר לכתוב בו על הכל כולל הכל, על הדברים הרעים והטובים, על ההנאות שלנו בחיים ועל הדברים שמציקים לנו.
ולכן אגיד שוב: תודה לכלובי.
Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 בדצמ׳ 2003
Rocco​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2003
זכותו של כל אחד להרשם לאיזה פורום שירצה....
השאלה אם פורום שבשורה התחתונה הוא מלכודת...!!!!!
זו כזו "זכות" לקחת חלק בו....!!!!!
וכן אמרתי זאת לא פעם כלובי ישר כוח על האתר ועל דמוקרטיה וחופש דיבור...
icon_cool.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 20 בדצמ׳ 2003
red-cell​(מזוכיסט) • 20 בדצמ׳ 2003
תסלחו לי , אבל לא קראתי את הכל, רק חלק קטן אבל אני חייב לומר משהו:

ככל שהפורומים האלו חשובים ומספקים לנו מסגרת צריך לקחת את הכול בפרופורציה נכונה. פורום סגור, פורום פתוח וכול הבולשיט הזה זה הכל משחקי שליטה של אנשים משועממים. קיבלו אותי , לא קיבלו אותי, נעלבתי , לא נעלבתי, תפתחו את העיניים יש חיים בחוץ.

מה לעשות החיים בחוץ קצת יותר מענינים וקצת יותר מאתגרים מאיפה עובר החבל. גם בלי להשתייך לשום פורום סגור אפשר להוציא מידע על איזה זווית הכי טובה נותנת את האפקט הכי טוב ובלה בלה בלה.

בקיצור, לכו לקרא ספרים, תטיילו תנשמו קצת אוויר צח אחרי זה תחזרו ואולי אז תפסיקו עם הפוליטיקות המסריחות האלו ותתחילו לבעוט אחד בשני בזווית הנכונה ובאווירה הנכונה.

ותחשבו על זה איייייי icon_eek.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003
DomDomina​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2003
האמת לא ראיתי את השירשור הזה בזמן,
אבל אני פשוט חייב להגיב
דמי עשה מעשה נכון,ואני טעיתי
ולמה?
כי כשאותי סילקו משם לא פורסם בשום מקום הסיבה ומה בדיוק קרה
וכל זה מוביל לרכילות מרושעת על מה באמת קרה.
אני לא נכנס לויכוח אם דמי צודק או לא ,בסתימת הפיות שנעשית בפיפ,
אבל טוב שידעו בעלי האתרים שיש עוד פורומים אחרים,כדי לומר את מה שכואב בלב.
לא יתכן שיחסמו אנשים ובלי לתת להם את זכות התגובה.
זו הבסיס לדמוקרטיה,
אז אולי בבדס"מ אין דמוקרטיה אבל בפורומים השונים צריך וחייב להיות את זכות התגובה.
סיימתי icon_wink.gif
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003
nerissa​(אחרת) • 21 בדצמ׳ 2003
לא בהכרח, דומדומינה.

אתה מדבר על אתרים פרטיים של אנשים, פורומים על שרתים פרטיים וזכותם המלאה לקבוע חוקים משלהם, לחסום את מי שבא להם מאיזו סיבה שמתחשק להם.

חד וחלק.

זה נכון שיש כמה ש"פתחו את הסלון" לאירוח אנשים בפינות שונות תחת קטגוריות שונות - ובאותה מידה אותו בעל בית יכול להגיד לך לצאת מהבית שלו כי העניבה שלך לא מוצאת חן בעיניו.

אין דמוקרטיה במגרש הפרטי שלך. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה שם ולא יכולים לכפות עליך חוקים מלבד, כמובן, דברים העוברים על החוק.

אבל.. זה מה יש. לא מוצא חן? הדלת פתוחה. בעל הבית גרש אותך? לך לסלון הפתוח הבא ותספר להם כמה נורא התייחסו אליך בבית השכן. זה מה שנשאר לעשות icon_smile.gif

זכותו של כל בעל אתר פרטי לעשות מה שהוא רוצה.
לא נעים שם? הדר רגליך מהמקום כמו שעשה דמי. זו הדמוקרטיה היחידה שאתה יכול להביע. פשוט - לא להיות נוכח. icon_smile.gif
Master GI​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003
Master GI​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
דמי :
אתה נשמע בחור דיי חביב ורוצה לחוות גם דברים אחרים בחייך , אם זה רצונך עשה זאת בחיוך ובגאון ושים פסון על אלו המקנאים בך .
לא רק לך קראו במקומות מסוימים טורדן מקצועי icon_smile.gif אבל זה בדרך כלל נמצא כאשר אין תשובה מושכלת אחרת לתת , כאשר דעתך נוגעת בעצב חשוף ואין לאותו פרסונה דרך אחרת להגיב ברצינות ובפיתרון רציני אז אתה הופך להיות מטריד ומתלונן כרוני , מה לעשות כך לומדים להתנהג במדינתנו ,
ראיתי כאן מגוון דעות חלקם לעניי וחלקם סתם זריקת והפרחת סיסמאות באויר (מס שפתיים משעמם ) ,
אבל צודקת נריסה כאשר אומרת כי במגרש פרטי התנהג כרצון המארח , לא נוח למארח ולך בצעו הפרדות מרצון כי ברקים ורעמים ממש לא מושכים את העיין ורצון לחבור .

אז דמי תהנה בדרכך וההחלטה שלקחת לעצמך נשום עמוק וצא לדרך גם עם ברכתי המלאה .
ליילה{MS}​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

ביבקשה

ליילה{MS}​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2003
עם כל הכאב העלבון והזעם
אל תריבו אל תתווכחו או תיגררו
אנחנו קהילה קטנה ואין לנו אלא את עצמנו

תישמעו ממני ,כולה שפחה
אבל עם נסיון והיתפקחות המון