שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הופעות סשנים במועדוני בדסמ

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2007

הופעות סשנים במועדוני בדסמ

מיתוסית​(שולטת) • 27 במאי 2007
לפני שאני אומר את דעתי, כאחת שמחשיבה את עצמה באופן עקרוני כבליינית במועדוני בדסמ (אם כי מאז שהתחלתי ללמוד אני מגיעה למרכז לבלות במועדונים הללו באופן מופחת משמעותית מטעמים מובנים), אני אשמח לשמוע את דעתכם הכנה על הסשנים על הבמות המרכזיות ובייחוד אלה שהם יוזמת ההנהלה...
לפי מה שהבנתי משלמים לאנשים מסויימים, לרוב באופן קבוע כדי שיסשנו אנשים אחרים (גם הם קבועים, אם כי מעטים מובאים מהקהל באופן ספונטני).

מבחינת איכות? מבחינת דימיון? מבחינת הספקת הבידור הראוי, שלהוב אנשים ואולי פיתויים כך שיעשו סשנים באופן עצמאי, מבחינת משחק, אמינות וכו'... icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2007
זאלופון​(שולט) • 27 במאי 2007
דעתי הכנה (שאינה מבוססת על הופעות בזמן האחרון, כי מזמן לא ביקרתי במועדון):

תמיד חשבתי שההופעות האלה הן יותר עבור סקרנים ונילים שמגיעים למועדון מאשר בשבילנו. אם אני יכול לראות (ולעשות) את הדבר האמיתי, בשביל מה אני צריך שואו? וכן, שברירי ההופעות שראיתי היו בדרך כלל בדיוק זה - הופעה. במקרה הטוב לא הוצלפו שום כליות ואף אחד לא קיבל כוויה, אבל גם אז זה היה משעמם בדרך כלל, לא בידר ולא עורר.

זאת בניגוד לסשנים ספונטניים של אנשים ברחבי המועדון, שבהם לפעמים בהחלט כיף לצפות ונראים באמת כמו סשן ולא כמו הופעה (אפילו אם בכל סשן פומבי יש גם אלמנט של הופעה).

ברוב הפעמים שהייתי במועדון ראיתי די הרבה סשנים של חברי הקהילה, עד שלפעמים היה ממש קשה למצוא מקום לעשות סשן בעצמנו. לכן עבורי ההופעות מיותרות לגמרי.
אושה{אוש}
לפני 16 שנים • 28 במאי 2007
אושה{אוש} • 28 במאי 2007
אם ככה זאלו - מזמן לא היית...
יש ערבים שהכל שוקק (אני נזכרת בהנאה במסיבת הפמיליה הראשונה בדאנג'ן עוד לפני פורים) ויש ערבים (רבים מהם לאחרונה) שפשוט מת.
יש הופעות יזומות על הבמה שהן לחלוטין מבוימות וטוב שכך.
הופעות מושקעות, מגרות ומקוריות (לדוגמא האורגיה במסיבת הטוגות בשבועות, ההופעות שמעניינות של פטיש).

בתור אחת שמאד אוהבת פומביות חסר לי האקשן האמיתי.
אני לא יודעת מה הסיבה לחסרון הזה לאחרונה.
משהו פשוט לא זורם.
אנשים מגיעים למפגש חברים, שותים, רוקדים וכמעט לא מסשנים ומסתשנים.
אולי הפומביות היא כבר פאסה?
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 28 במאי 2007
כחולית
קצת בעייתי לעשות סשן עם מישהו שפגשת דקה קודם ...
לכן הסשנים במועדונים הם עם אנשים קבועים
זה לא כזה מעניין, צודקת (אני אישית לא צופנ בזה, משתעמם ...)
אבל האלטרנטיבה היחידה שיכולה להיות זה אם אחד מהזוגות יחליטו לעשות סשן
אז שם זה יהיה אחרת
עכשיו רק נותר לראות מי ירים את הכפפה
נ.ב
פומביות זה לא פאסה אושה
icon_smile.gif
walking dead
walking dead • 28 במאי 2007
אני מסכימה שהאפקט של הופעות פומביות, במיוחד כאלו המשופעות באלמנטים דרמטיים יותר מבדסמ"יים חזק יותר עבור ונילים או אנשים שלא באמת התנסו.

כשהסשן מתבצע על במה על ידי שני אנשים יחסית זרים אחד לשני, שאין בינהם קשר רגשי חזק, אני לא מקבלת את אותה ההנאה כמו מצפייה בסשן בו יש קשר רגשי חזק ואמיתי בין המשתתפים.

לי פחות חשובה החיצוניות של המשתתפים, הלבוש שלהם או כמה השוט של השולט/ת גדול ונוצץ.
חשוב לי יותר לראות את עומק ההתמסרות של הנשלט/ת בד בבד עם עומק הנתינה והדאגה של השולט/ת.
master281
master281 • 28 במאי 2007
אני אישית לא אוהב את ההופעות הן לרוב לא מענינות אותי בכלל

כי זה
שואו

יצא לי כמה פעמים לעשות סשן על הבמה המרכזית בדאנגן

ושום דבר לא היה מבויים ולא שואו הכל היה להנאתנו בלבד

וכן קשה מאוד לעשות סשנים עם אנשים שפוגשים דקה שתיים קודם

ברגע שזוגות עושים סשנים זה הרבה יותר מעניין מאשר המופעים

וזו דעתי בלבד
FrozenLips
FrozenLips • 28 במאי 2007
VIP כתב/ה:

וזו בדיוק הסיבה למה פרפורמר טוב דואג לפגוש את הצד השני בסשן לפחות כמה שעות לפני, לערוך שיחת הכרות, לבדוק אם יש כימיה ולערוך חזרות על החלקים המסובכים יותר של ההופעה.

זו כנראה גם הסיבה, שחלק גדול מההופעות שיצא לי לערוך היו מוצלחות למדי (wink wink). icon_smile.gif

אבל כן, הופעות שנמצצו מהאצבע ואולתרו תוך כדי על ידי שני אנשים (או יותר) שבקושי מכירים אחד את השני, הן משעממות icon_smile.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 28 במאי 2007
יש מספיק זוגות בקהילה (גם כאלו שמקולרים לדקה וחצי) שבסשן שלהם נצפה בהנאה.
אבל אולי דווקא אז הם לא יהיו מעוניינים לחלוק את האינטימיות שלהם עם כולם ולכן מתקיימים יותר סשנים בין זרים וחבל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 במאי 2007
FrozenLips כתב/ה:
VIP כתב/ה:

וזו בדיוק הסיבה למה פרפורמר טוב דואג לפגוש את הצד השני בסשן לפחות כמה שעות לפני, לערוך שיחת הכרות, לבדוק אם יש כימיה ולערוך חזרות על החלקים המסובכים יותר של ההופעה.

זו כנראה גם הסיבה, שחלק גדול מההופעות שיצא לי לערוך היו מוצלחות למדי (wink wink). icon_smile.gif

אבל כן, הופעות שנמצצו מהאצבע ואולתרו תוך כדי על ידי שני אנשים (או יותר) שבקושי מכירים אחד את השני, הן משעממות icon_smile.gif

האמת היא (ואני לא מתייחס להופעות שלך, כי טרם זכיתי לראות) שאני אעדיף הופעות שנמצצו מהאצבע ואולתרו על ידי שני זרים גמורים מאשר הופעות שתוכננו מראש ונעשו עליהן חזרות. כמה שפחות שואו, כמה שפחות מדובר במופע שבו כל אחד יודע את השורות שלו ויותר בסשן של ממש, ככה זה יותר מהנה בעיניי.

ואושה - באמת מזמן לא הייתי. נדמה לי שמאז שאותה מסיבה בדאנג'ן לפני פורים icon_smile.gif