שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד סורר, לחנך או לחפף?

המפונקת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003

עבד סורר, לחנך או לחפף?

המפונקת​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
כאחת שחשוב לה מאוד משמעת צייתנות דיקנות והקרבה וכאחת שחשוב לה שהכל מתנהג כמו בצבא הייתי נורא מעוניינת להיוועץ בחברי הפורום

ברשותי עבד שמגלה סימני מרדנות וחוסר הקרבה
וזה מתבטא בכך ש:
לאחרונה אינו מדייק, הבית לא די נקי לשביעות רצוני ומשום מה יש לי התחושה שהעבד חושב שיש לו סיכוי ליחס חברי יותר.
בפרט שההקדשה החומרית מצידו התמעטה ובכלל המשמעת נעשתה רפויה משהו, כנראה שהעבד חושב שעצם ביצוע החובות שלו מקנה לו אי אלו שהן זכויות.
אי לכך אני שוקלת לפטר אותו מהתפקיד הנכבד אשר ניתן לו בחסד או שמא להחזירו לדרך הישר.
התנהגותו באה לידי ביטוי בכך שהוא מעז לאחרונה להשיר אלי מבט, ליצור קירבה פיזית מעבר למותר
ואינו מדייק בזמנים, כנראה שהפליקים שהוא חוטף מוצאים חן בעיניו ולכן הוא ממשיך לאחר,אבל אני לא אוהבת עבדים שעושים בכוונה על מנת לחטוף.
רמת הניקיון אין בה בכדי להשביע את רצוני שממילא זו משימה קשה בפני עצמה אך הדברים לא נעשים כתמול שלשום.
אותי לא צריך כל כך לעניין מה קורה אצלו או מה עובר עליו, עליו לשים אותי בראש מעייניו ובראש סדר העדיפות כי אם לא כך אז הרי שהוא הולך ונעשה מיותר.
המדד הוא כמה אני חשובה לעבד שלי הוא עד כמה ומה הוא מוכן לעשות ולהקדיש למעני גם ברמת העבודה וגם ברמת הנתינה, אצלי ההתמסרות היא טוטאלית, נפשית, פיזית וחומרית.
הזמן שלו שייך לי וכל כולו ומה שברשותו שייך לי, אני אחליט בשבילו איך, מתי, כמה, למה, איפה ומה!
כנראה שלא די בסימנים שהותרתי על גופו על מנת שיזכור אותי בכל רגע נתון ועל מנת שידע כי יש מעליו ויש מי שמחליטה עבורו ומפעילה אותו.
האם משהיא התנסתה בעבד סורר שכזה? ואם כן באיזה אופן החזירה אותו למוטב (אם בכלל)?
בהזדמנות זאת אומר לכם העבדים אשר מתימרים להיות ראויים לשרת נאמנה מלכה,
עליכם לומר תודה על הזכות לאכול משיירי מזונה של המלכה
וכי מעט הם הראויים להקרא עבדים
אולי אעמיד בפניכם אתגר?
    התגובה האהובה בשרשור
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
ראשית , אברך אותך על הגעתך .
שנית , שאלה באמת מצויינת שאלת , והתשובה דיי פשוטה לדעתי.
יש לי המון מה לומר בנושא , אעשה זאת הערב למען לא אמצא עצמי מחללת פגוש של כלי רכב נוסף בפקקים .
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2003
לא נעים לי להגיד אבל בתור עבד לא נעים לראות שהנושא האישי עולה קודם דרך "העיתונים" לפני האישי
SEAMASTER​(שולט)

כמה שיותר סוררת יותר מאתגרת

SEAMASTER​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2003
כמה שיותר סורר/ת יותר מאתגר/ת : סררה היא אתגר היא משימה אולטימטיבית , אני בעקרון תמיד יעדיף פרטנרית סוררת שהרי אהיה עונג לעצב אותה כראות עיני !
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2003
בכל שאלה מסתתרת לה התשובה.
הצעתי-למנוע ממנו את מה שהוא אוהב,ואולי חיפוף זמני מעין התראה לפני עיקול(כמו שקיבלתי זה עתה מרשות השידור),שאם לא ייטיב דרכיו-יעוף,אחרת הוא מתחיל לשלוט בך,ולא נראה שזה מה שאת רוצה.
אין ספק שכבוד הוא לאכול שיירי מזונה של המלכה וכבוד הוא ללקקו מכפות רגליה ונראה שעבדך לא מבין איזה כבוד נפל בחלקו.
אם יבין שכל יום הוא עומד מחדש למבחן שאם לא יעמוד בו ייענש באותם עונשים שאינו אוהב,עד סילוק סופי,יתבן וישנה דרכיו
עלי והצליחי
שוקולית​(שולטת)

Re: כמה שיותר סוררת יותר מאתגרת

שוקולית​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
SEAMASTER כתב/ה:
כמה שיותר סורר/ת יותר מאתגר/ת : סררה היא אתגר היא משימה אולטימטיבית , אני בעקרון תמיד יעדיף פרטנרית סוררת שהרי אהיה עונג לעצב אותה כראות עיני !

יפה
אנדרפוט
אנדרפוט • 22 בדצמ׳ 2003
אמנם אני לא מלכה ומעולם לא היה לי עבד סורר, אבל נראה לי שלמרות ההירארכיה שיש בינכם (את אישה והוא פח-אשפה) הוא עדיין צריך איזה חיוך מבין, אולי אפילו יד מלטפת.
כולנו הוזים על גברת קשוחה וקרה כמו קרח שתתיחס אלינו כמו לזבל, ושהשירות שלנו ייתפס על ידיה כמובן מאליו - אבל במציאות זה כנראה קצת קשה לעמוד בקצב.

לדעתי את צריכה לפנק אותו, להראות לו שהוא חשוב לך, ואז להזכיר לו מה מעמדו, מהן הדרישות וכו" לחילופין את יכולה פשוט לפטר אותו ולמצוא סאקר חדש, יש פה כל כך הרבה שיהיו מוכנים כך שאין בעיה ביצועית.

השאלה היא, האם אנחנו חלק ממשהו מנוכר ואכזר - מיניות שדוחקת אותנו לפינות של פלדה חלודה וקרח, או שאולי יש מקום לקצת חמלה, לאיזה ליטוף בשיער, להעדפת האדם על פני נקיון האסלה... אני משער שכל אחד והסטייל שלו.
Tame
Tame • 22 בדצמ׳ 2003
לדעתי בכדי לתת תשובה אמיתית צריך גם לדעת את טיב מערכת היחסים שלכם.
יתכן באמת שהעבד עושה זאת מתוך בקשה (בין אם מודעת ובין אם לא מודעת) לאילוף.
אחרי הכל, הוא עבד שלך מרצונו החופשי, משמע - גם לו יש רצון...
יתכן וע"י סיפוק רצונו (שהוא כנראה - קבלת מרות, עונשים קשים יותר, השפלה או אולי אפילו חיוך ומילים טובות) הוא יחזור למוטב במהרה ואולי אף יהפוך להיות חרוץ ומסור יותר מאיך שהיה בתחילה.
כמובן שאם נראה שהרצון שלו הוא לא לשרת אלא "רק" לספק את הפנטזיות שלו - אתם אינכם מתאימים...

אולם אני הייתי ממליץ לנסות קודם את הדרך הראשונה ורק אז לשקול את "פיטוריי" העבד הסורר.

בכל אופן, אינני יכול לערוב שתשובתי הינה המוצלחת ביותר משני טעמים.
א) אינני יודע מה טיב מערכת היחסים ולא מכיר את הנפשות הפועלות
ב) מי בכלל אמר שאני יודע מה טוב לאחרים? icon_wink.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ואני תוהה מפונקת..........

האם את זוכרת את כלל הזהב???

עבדך הוא קודם כל בן אדם, א"כ גבר ולבסוף עבד.
זכרי כלל פשוט ועיקרי זה ותראי שתוכלי להפיק מעבדך את המיטב שבו.

בהצלחה.

רחפנית-הדומית המרחפת.
Tame
Tame • 22 בדצמ׳ 2003
*מחייך לרחפנית*

אני רוצה להוסיף גם שיש שאלה חשובה ששכחתי לשאול..

האם את אוהבת אותו?