אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות בתשלום

אביבה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 31 במאי 2007

נו,אז...

אביבה​(שולטת) • 31 במאי 2007

זונה = נותנת שירות מבוקש (מאד) תמורת תשלום.
כמו כל נותן שירותים אחר. מנקה, מלצר, אחות, רופא...וכו'....
ויש מדינות מתוקנות בהן הזנות אפילו ממוסדת. כמו כל מקצוע לגיטימי.
אם זאת הבחירה שלה, ולא של איזה סרסור, אז מה הבעייה?

icon_rolleyes.gif
Mistress
לפני 17 שנים • 4 ביוני 2007
Mistress • 4 ביוני 2007
אין זנות מבחירה.
לפחות לא ברמה שיש להתייחס לכך כאפקט משמעותי.
עוף חול
לפני 17 שנים • 4 ביוני 2007

מאיפה בא חוסר הכבוד כלפי זונה ומאיפה למלכה בתשלום?

עוף חול • 4 ביוני 2007
לא קראתי את השרשור כולו... (רק עמוד ראשון)
ודעתי היא שהבעתיות והסלידה מזנות היא לא סיפוק הלקוח, שהרי גם רואה חשבון, ומתכנת מחשבים עושים כן, או משתדלים לפחות... אלא העובדה שהן מוכרות את גופן ומנצלות את הנתונים הטבעיים שלהן תמורת כסף. מצד שני ייתכן שגם סוכן מכירות או פרקליט משפטי ינצל את כשרונו הטבעי לריצוי הלקוח שלו (יחי ההבדל הקטן) ובכל זאת...
ושלא יהיו טעויות אני לא בעד זנות ולא תומכת בה משום אספקט, אבל מה שמטריד אותי בזנות היא הדרך בהכרח שדרדרה את אותה הבחורה למקצוע בו היא עובדת... שהוא בזנות בהכרח שלילי (ומי שמכיר זונה שמגיל 12 חולמת על המקצוע הזה, מוזמן לתקן אותי).
אין לי כל כבוד למלכות בתשלום, לא כי אני רואה בהן זונות...אלא כי אני רואה במקצוע שלהן סוג של רמאות... סוג של התיימרות...סוג של עצלנות... יכול להיות שאני מאד לא בכיוון אבל זו התחושה שעולה לי כשאני חושבת על מלכה בתשלום...
מלכה בתשלום לדעתי היא לא זונה- אלא מלכה בתשלום, מה שמבחינתי לא כבוד גדול לכשעצמו, ולמען האמת עושה את הסביבה למקום פחות נעים ממה שהוא גם ככה...
יכול להיות שגם מלכה בתשלום נגררה למקצוע הזה, בנסיבות מאד כואבות, ושליליות, בדומה לזונה. אבל האסוציאציה שלי למלכה בתשלום היא מישהי שמחפשת כסף קל, ובחרה במקצוע הזה ממקום, שגם אם הוא מסובך (וחיי כולנו מלאים אתגרים, גדולים או גדולים יותר) הוא יותר צלול מאשר זונה- מה שצורם לי. זו הרגשה שדומה להרגשה של לראות מקבץ נדבות בן שלושים בריא מבחינתי- פשוט חוסר כבוד.