שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

2.6.07

ms. spirits
לפני 17 שנים • 6 ביוני 2007
ms. spirits • 6 ביוני 2007
פרנקי כתב/ה:
פלג כתב/ה:
ציטוט: מעניין מאד ונדיר לפגוש שילוב של סשנים עוצמתיים כאלה בתוך מערכת יחסים ונילית.
אם הוא בן זוג "לא בדסמי בלבד" אז באיזה חלק מהקשר את ממקמת את הסטירה הזאת ? מה השיקולים ?

כי זה לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה.

או שקיימת סתירה בדבריך או שאני לא מבינה משהו
אם בן זוגך הוא לא רק בדסמי בלבד , לדבריך, אז אמורה להתקיים הפרדה כלשהי בין חיי יום יום הונילים לבין בדס"מ, ואז קבלת סטירה שלא חלק מסשן היא סתם אלימות וזלזול . רצוי לא לצעוק על בן זוג אבל בהחלט אפשרי ויתכן, בלי לקבל עונש על כך .
אך אם מדובר ביחסים 24/7 אז אני יכולה להבין את הסטירה שקיבלת אבל אז בן זוגך הוא בעצם בדסמי בלבד.

אין לי כוונה להתערב בעניינים לא לי, אבל ה"סתירה" שאת כותבת עליה צרמה לי, ולדעתי מצביעה על הנחת יסוד בעייתית.
למה מישהי, או מישהו, "אמור" לקיים איזו הפרדה? כל הדיכוטומיה בין בדסמ ווניל, בין סשן וחיים, בין יחסים זוגיים ובדסמ - זו דיכוטומיה מלאכותית. הציורים שפלג מציירת הם של חוויותיה ותחושותיה ביחסיה, עם בן זוגה. אינני מדברת בשמה כמובן, אלא בשמי: אין שום צורך להתחייב להפרדה המושגית הזו. אכן, תתכן הרמוניה של קשר זוגי, בו תנתן סטירה על ידי בן זוג ושאותם יחסים לא יהיו "בדסמיים בלבד".
פרנקי
לפני 17 שנים • 7 ביוני 2007
פרנקי • 7 ביוני 2007
ציטוט: אין לי כוונה להתערב בעניינים לא לי, אבל ה"סתירה" שאת כותבת עליה צרמה לי, ולדעתי מצביעה על הנחת יסוד בעייתית.
למה מישהי, או מישהו, "אמור" לקיים איזו הפרדה? כל הדיכוטומיה בין בדסמ ווניל, בין סשן וחיים, בין יחסים זוגיים ובדסמ - זו דיכוטומיה מלאכותית. הציורים שפלג מציירת הם של חוויותיה ותחושותיה ביחסיה, עם בן זוגה. אינני מדברת בשמה כמובן, אלא בשמי: אין שום צורך להתחייב להפרדה המושגית הזו. אכן, תתכן הרמוניה של קשר זוגי, בו תנתן סטירה על ידי בן זוג ושאותם יחסים לא יהיו "בדסמיים בלבד".

ההפרדה שאני מדברת עליה נובעת מעצם החופש להתרגז, לריב, לצעוק על בן הזוג ,
כמו גם מחופש להגיב באופן הדדי.
כלומר, שני בני הזוג יכולים לצעוק אחד על השני או לתת סטירות אחד לשני. לא שזה אומר ששניהם צריכים או חייבים להגיב באופן זהה , רק שיכולים אם רוצים.
מה שאני מנסה לברר זה האם באמת מדובר ביחסים שאינם רק בדסמים . אם זה המקרה, אז קבלת סטירה כתוצאה מ "לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה" (פלג) היא פסולה בעיניי.
אם קוראים ליחסים בהם אסור בשום מקרה להרים קול על בן הזוג (חד סטרי לגמרי) - יחסים שאינם רק בדסמים , אז מדובר כנראה בזן חדש ואשמח ללמוד עליו.
ms. spirits
ms. spirits • 7 ביוני 2007
פרנקי כתב/ה:
ציטוט: אין לי כוונה להתערב בעניינים לא לי, אבל ה"סתירה" שאת כותבת עליה צרמה לי, ולדעתי מצביעה על הנחת יסוד בעייתית.

ההפרדה שאני מדברת עליה נובעת מעצם החופש להתרגז, לריב, לצעוק על בן הזוג ,
כמו גם מחופש להגיב באופן הדדי.
כלומר, שני בני הזוג יכולים לצעוק אחד על השני או לתת סטירות אחד לשני. לא שזה אומר ששניהם צריכים או חייבים להגיב באופן זהה , רק שיכולים אם רוצים.
מה שאני מנסה לברר זה האם באמת מדובר ביחסים שאינם רק בדסמים . אם זה המקרה, אז קבלת סטירה כתוצאה מ "לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה" (פלג) היא פסולה בעיניי.
אם קוראים ליחסים בהם אסור בשום מקרה להרים קול על בן הזוג (חד סטרי לגמרי) - יחסים שאינם רק בדסמים , אז מדובר כנראה בזן חדש ואשמח ללמוד עליו.

כאמור, אינני רוצה או מתיימרת לדבר בשם פלג. כל מה שרציתי לאמר הוא, שמצב בו צד אחד במערכת יחסים זוגית מקבל את המצב בו "לא מתקבל על הדעת להרים את הקול בשום מקרה", איננו "זן חדש". כך אנשים מסוימים מעדיפים את מערכת היחסים שלהם. לא ברור לי למה זה פסול אם זה המצב ובאותה מידה היחסים אינם רק בדסמיים. אלו היחסים, נקודה. "החופש להתרגז, לריב, וכו'" אינם גורם. לטעמי, ולמיטב הבנתי, אין כאן סתירה. נדמה לי שאת מציינת שמה שבעיקר מפריע לך זו עצם ההגדרה ה"כפולה" של בן זוג ויחסים בדסמיים יחדיו במקרה שכזה, וזו עדיין הפרדה מושגית ולא הכרחית בעליל. ייתכן ולא ירדתי לסוף כוונתך, ואם כך, סליחה על המילים הטרחניות. בכל אופן, נדמה לי שהתערבתי בנושא שאין לי צד בו, ומן הראוי שאת ופלג תדונו בו, אם תרצו, במילותיכן.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 ביוני 2007
פרנקי כתב/ה:

או שקיימת סתירה בדבריך או שאני לא מבינה משהו
אם בן זוגך הוא לא רק בדסמי בלבד , לדבריך, אז אמורה להתקיים הפרדה כלשהי בין חיי יום יום הונילים לבין בדס"מ, ואז קבלת סטירה שלא חלק מסשן היא סתם אלימות וזלזול . רצוי לא לצעוק על בן זוג אבל בהחלט אפשרי ויתכן, בלי לקבל עונש על כך .
אך אם מדובר ביחסים 24/7 אז אני יכולה להבין את הסטירה שקיבלת אבל אז בן זוגך הוא בעצם בדסמי בלבד.

יש בגו והרבה.

אכן אם BDsM הוא אורח חיים, אזי אין מפתיע בסטירה. אך אם מדובר בגבולות מוגדרים, או כפי שדן קאפ קורא לזה "משחק תפקידים" בו לפעמים משחקים ולפעמים לא, אז גם אני לא מבין את מה שפרנקי לא מבינה.
מUחדת
מUחדת • 7 ביוני 2007
פלג כתב/ה:
ציטוט: מעניין מאד ונדיר לפגוש שילוב של סשנים עוצמתיים כאלה בתוך מערכת יחסים ונילית.
אם הוא בן זוג "לא בדסמי בלבד" אז באיזה חלק מהקשר את ממקמת את הסטירה הזאת ? מה השיקולים ?

כי זה לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה.

לצערי זה נשמע לי כמו משפט של אשה מוכה שמבקשת לעצמה הסבר על מניעי בן זוגה.

כן..לא מתקבל על הדעת להרים קול, לא משנה באיזה מצב. הוא עוד עלול להתעצבן, חלילה.

סטירות אני אוהבת. מאוד.
תירוצים ללמה זה הגיע לי אני מתעבת.
melody
melody • 7 ביוני 2007
אני תוהה אם יתחיל עכשיו מחול שדים סביב הנושא האהוד כל כך "דום מסוכן".

כל אינטרפרטציה שונה מזו של פלג ביחס לאופי היחסים בינה לבין בן זוגה/אדונה וכל ניסיון לגדר או לתחם את היחסים שלהם לפי קריטריונים כאלה או אחרים לא רק מיותרים, אלא מעמידים בספק את יכולת השיפוט שלה כסאבית עצמאית, נבונה, שפויה ובגירה.

לעיתים, עם קריאת תגובות מסוימות לפוסטים של פלג, עולה בי תחושה שחלק מהמגיבים מנסים לחפור מתחת לאדמה ולמצוא סיבות כדי להעמיד את יחסיה תחת פרוג'קטור ומיקרוסקופ, רק ע"מ לראות את הדברים באור שלילי ומסוכן.

אני לא מוצאת פה שום ניסיון של פלג לספק מי מכם בתירוצים, לפחות לא כאלה שיצדיקו את החיטוט האין-סופי בטיב יחסיה עם בן זוגה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 ביוני 2007
מלודיה, לגבי מחול שדים, איני נביא, אז רק אקווה שאת טועה.
אבל זכותם של אנשים לברר אצל פלג פרטים מסויימים לגבי מערכת היחסים שלה. היא מפרסמת את דבריה לא בספר ואפילו לא בטור של עיתון, אלא בפורום. וזאת כנראה למען ליצור דו-שיח בינה לבין קוראיה.

רבים מן הקוראים נוהגים לקרוא את עצמם בתוך כתביו של אחר. אלו אכן לא זקוקים לפרטים או לדיוקים. את מה שלא הבינו, הם ידמיינו ויפרשו לעצמם בדרך הרצויה להם, אבל מי שרוצה להבין את פלג, זקוק לפעמים להבהרות.

במקרה הנדון, אני זקוק לאחת כזאת מבלי לשפוט את תשובתה באשר תהיה. ולא כי אני רוצה לחטט, או לרכל, או להציל, ואפילו לא כדי להביע דעה. מה לי ולפלג ולאדונה, מה להם ולי? אלא כי אני מתקשה לקרוא קרעים ולפעמים זקוק להסבר.

לא צריך לראות בכל שאלה או הערה הבעת תוכחה, כולם כאן דרוכים כל-כך כל הזמן.
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 7 ביוני 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
מלודיה, לגבי מחול שדים, איני נביא, אז רק אקווה שאת טועה.
אבל זכותם של אנשים לברר אצל פלג פרטים מסויימים לגבי מערכת היחסים שלה. היא מפרסמת את דבריה לא בספר ואפילו לא בטור של עיתון, אלא בפורום. וזאת כנראה למען ליצור דו-שיח בינה לבין קוראיה.

רבים מן הקוראים נוהגים לקרוא את עצמם בתוך כתביו של אחר. אלו אכן לא זקוקים לפרטים או לדיוקים. את מה שלא הבינו, הם ידמיינו ויפרשו לעצמם בדרך הרצויה להם, אבל מי שרוצה להבין את פלג, זקוק לפעמים להבהרות.

במקרה הנדון, אני זקוק לאחת כזאת מבלי לשפוט את תשובתה באשר תהיה. ולא כי אני רוצה לחטט, או לרכל, או להציל, ואפילו לא כדי להביע דעה. מה לי ולפלג ולאדונה, מה להם ולי? אלא כי אני מתקשה לקרוא קרעים ולפעמים זקוק להסבר.

לא צריך לראות בכל שאלה או הערה הבעת תוכחה, כולם כאן דרוכים כל-כך כל הזמן.

גם אני חושבת כך, מלודי. ויתרה מזו, אפשר לומר את המשפט: "אלא מעמידים בספק את יכולת השיפוט שלה כסאבית עצמאית, נבונה, שפויה ובגירה." על כל אישה שטוענת שלא יתכן שהיא תרים את קולה על בן זוגה, ושסטירה זה העונש הראוי לה.

גם אני סקרנית, במקרה הזה. אין לי בעיה של מערכות יחסים עם הסכמות פנימיות ששונות ממערכות מקובלות, אבל אז ראוי להבין שהן לא בהכרח קורלטיביות לשיפוט הקיים, וככה זה.
ובמקרה כזה, גם אישה מוכה זה בסדר, כל עוד מדובר בהסכמה פנימית.

ובעניין הפנטזיה של חיים מהסוג הזה ללא משחק תפקידים כדברי רפאל, ופנטזיה בכלל: הרעיון של פנטזיה הוא שזו לא מציאות, ולכן פנטזית אונס מקובלת, אבל לחוות אונס במציאות ממש, זה משהו שונה בתכלית.

יש לי חבר שמגרה אותו הרעיון להסחט, אני מתארת לי שבמציאות, לו זה היה קורה, זה לא היה מגרה אותו בכלל, וכו'.
פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 17 שנים • 8 ביוני 2007

הבהרות לסקרנים ולחטטנים

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 8 ביוני 2007
כן, אדוני יכול לסטור לי אם לא מתאים לו שאני מרימה עליו את הקול
והוא יכול לסטור לי גם כך סתם "כי בא לו" באמצע היום בלי קשר לסשן מוגדר בזמנים
והוא יכול לסטור לי אם החולצה שאני לובשת לא מוצאת חן בעיניו, או סתם להגיד לי להחליף בגדים, או שאפילו לא להגיד ולא לעשות כלום.
הוא יכול הכל. אני יכולה לעשות מה שהוא אומר.
וזה עדיין קשר זוגי וגם בדסמי.
וזו החלטה שנינו לפתח את מערכת היחסים שלנו בכיוון הזה
ומצטערת לאכזב פה מספר נשמות טהורות- לא, אני לא אישה מוכה.
אני בקשר הזה מבחירה מלאה שלי כי שם הכי טוב לי.
ואם במשך שנתיים אני מיידעת מדי פעם בפוסטים שלי שלמרות (ובגלל) כל מה שנכתב טוב לי, וככה אני צריכה את זה ואני לא מוכה, ולא נאנסת- מן הסתם כנראה כשזה נוגע אליי אני יודעת קצת (הרבה) יותר טוב מכל אחד אחר.
ולא, אין בהודעה הזאת שום תוכחה - רק הסבר קל.
:)