סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

2.6.07

Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 8 ביוני 2007
Brave Dwarf • 8 ביוני 2007
icon_surprised.gif לא נורא, קורה.

פלג, אין שום סתירה בין מערכת יחסים בדסמ"ית לבין חיי זוגיות. חיי זוגיות מתקיימים נהדר במערכת יחסים זאת. להבדיל מאנשים שרואים מערכת יחסים 24/7 כפנטזיה במקרה הטוב וכהשפלה מתמדת, טוטאליות נלעגת וכו' במקרה הרע, אני רואה בה הרבה קסם וקירבה.

אז מה את מספרת לנו בהסברך הקל? שזאת מערכת היחסים שאת מנהלת עם אדונך? שבמשך כל שעות היממה נהיר וידוע לשני בני הזוג מי האדון ומי השפחה? כי אם כן, הרי שזה בדיוק מה ששאלה אותך פרנקי, בעדינות ובנימוס, עוד בעמוד הראשון.
שלומציון

נשים עם תגובה היסטרית יכולות לחרפן ולעלות על העצבים

שלומציון • 8 ביוני 2007
והוא כנראה יודע טוב מה מוציא אותה מההיסטריה .
זה טוב לדעת .
זה כמו תקנות לשעת חירום .
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: הבהרות לסקרנים ולחטטנים

פלג כתב/ה:
כן, אדוני יכול לסטור לי אם לא מתאים לו שאני מרימה עליו את הקול
והוא יכול לסטור לי גם כך סתם "כי בא לו" באמצע היום בלי קשר לסשן מוגדר בזמנים
והוא יכול לסטור לי אם החולצה שאני לובשת לא מוצאת חן בעיניו, או סתם להגיד לי להחליף בגדים, או שאפילו לא להגיד ולא לעשות כלום.
הוא יכול הכל. אני יכולה לעשות מה שהוא אומר.
וזה עדיין קשר זוגי וגם בדסמי.
וזו החלטה שנינו לפתח את מערכת היחסים שלנו בכיוון הזה
ומצטערת לאכזב פה מספר נשמות טהורות- לא, אני לא אישה מוכה.
אני בקשר הזה מבחירה מלאה שלי כי שם הכי טוב לי.
ואם במשך שנתיים אני מיידעת מדי פעם בפוסטים שלי שלמרות (ובגלל) כל מה שנכתב טוב לי, וככה אני צריכה את זה ואני לא מוכה, ולא נאנסת- מן הסתם כנראה כשזה נוגע אליי אני יודעת קצת (הרבה) יותר טוב מכל אחד אחר.
ולא, אין בהודעה הזאת שום תוכחה - רק הסבר קל.
icon_smile.gif

עוד פעם... והפעם יותר לאט, אני לא ממש בטוחה שכולם הפנימו.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 8 ביוני 2007
כל אחד והבדסם שלו.
אצלנו....

לגננת אסור להרים עלי את הקול, תמיד. אסור לה להתנהג אלי בחוסר נימוס, תמיד.

אני לא בקטע של השפלות, ולא של סטירות, אבל זה בעצם אותה גברת בשינוי אדרת.
אני רק מצקצק בלשוני או תוקע מבט, ולא רק בשביל שמיוחדת לא תקרא לי גבר מכה {למרות שאני מכה}.
עדיין בפעולת הציקצוק, יש את אותה הנחרצות הזו, שגורמת לגננת להזדעזע, ולצאת למרפסת ולקחת אוויר, ולהרגע.

יש לנו לדעתי לפחות, זוגיות, בדסמית. יש שם גם זוגיות, יש שם המון גובה עיניים. יש אפילו שאני מתבונן מלמטה בכלל, ולא רק בגלל שאני קשור.

אבל גם בגובה עיניים, יש יחסים של כבוד, של ריספקט, ואם הגננת תעז להרים עלי את הקול, היא תחטוף. ככה פשוט. לא סטירה, כי זה לא הקטע שלי. אבל וואללה, יש מבטים שהרבה יותר כואבים, מהסטירה הכי מצלצלת. לא צריך להאחז לאקט הסטירה כל כך, לדעתי לפחות.

לחיי זוגיות בדסמית, עם גובה עיניים, ובמיוחד כזו, שעושה לשותפים טוב.

פלג נשמע לי שזה עושה לך טוב, סבבה לגמרי. תעשי חיים, ותשאירי בבקשה קצת זמן, ואל תשכחי לכתוב גם, כי אני לפחות אוהב לקרוא אותך.
נוריתE
נוריתE • 8 ביוני 2007
המיתוס הזה של סטירה שמוציאה מהיסטריה
נו מילא
זה פשוט ההלם של התגובה למעשה שכזה שמשתק את ההיסטריה ומחליף אותה לכמה זמן

סטירות זה בידסמ או שלא?
זה כבר בעיני המסתכל
ישנן כאלו שכמו שנאמר לפני למעלה שלהיות תלויות עם גאג בפה ופלאג בתחת
מקובל עליהן מאוד ועושה להן את זה לעומת סטירה שמוציאה אותן מגידרן ומעלות אותן לרף האדום.

בשבילי סטירה זה עלבון אחד שכזה שלא נכלל בהגדות שלי ל"השפלות" שאני מוכנה רוצה מסוגלת לספוג.
ישנו הבדל ענקי בין עלבון גרידא להשפלה.
scarlettempress{L}
לפני 16 שנים • 9 ביוני 2007
scarlettempress{L} • 9 ביוני 2007
מיוחדת. כתב/ה:
פלג כתב/ה:
ציטוט: מעניין מאד ונדיר לפגוש שילוב של סשנים עוצמתיים כאלה בתוך מערכת יחסים ונילית.
אם הוא בן זוג "לא בדסמי בלבד" אז באיזה חלק מהקשר את ממקמת את הסטירה הזאת ? מה השיקולים ?

כי זה לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה.

לצערי זה נשמע לי כמו משפט של אשה מוכה שמבקשת לעצמה הסבר על מניעי בן זוגה.

כן..לא מתקבל על הדעת להרים קול, לא משנה באיזה מצב. הוא עוד עלול להתעצבן, חלילה.

סטירות אני אוהבת. מאוד.
תירוצים ללמה זה הגיע לי אני מתעבת.

אני נמצאת באתר הזה כבר שנתיים. מאז שאני פה אני מכירה את הכתיבה של פלג, ותמיד גיחכתי על כל אלה שלא מבינים אותה, שמדברים שטויות ולא רואים שהיא פשוט עושה בדס"מ אקסטרימי ומן הסתם נהנית מזה. אבל לאחרונה, וגם לאור הדברים שקראתי בבלוג שלה, אני מאמינה שמדובר באחד המקרים האלה שפשוט אי אפשר לדעת האם באמת זה בריא מה שקורה שם או לא.
מצד אחד אפשר לטעון - בדס"מ זה דבר אישי, כל אחד ואיך שהוא אוהב את זה כל עוד הכל נעשה בהסכמה ושני הצדדים נהנים ומרוצים. ופלג טוענת שזה המצב בצורה משכנעת מאוד. לבוא ולטעון שהיא בכלל אישה מוכה זה קצת מוזר באתר בדס"מ שבו כולנו מכים ומוכים מבחינת הוניליים... אז מי מחליט שככה זה בסדר וככה זה לא בסדר, ואיפה לעזאזל ספר החוקים של בדס"מ? icon_rolleyes.gif
מצד שני - יש לא מעט אלמנטים צורמים בכל הסיפור הזה. ובשנתיים שאני נמצאת פה שמעתי על מספיק נשלטות שהביאו את עצמן למערכות יחסים הרסניות שהן היו בתוכן בהסכמה וטענו שהכל טוב ויפה ורק בדיעבד הבינו שזה בכלל לא בסדר מה שעבר עליהן שם ואז התחילו כל מיני האשמות של מניפולציות פסיכולוגיות ומה לא.
אבל עם כל הצער שבדבר, זהו אתר בדס"מ, וכל עוד מישהי טוענת שטוב לה והכל בהסכמה, אין מה לעשות אלא לקוות שבאמת טוב לה ושימשיך להיות טוב.
kay9​(נשלטת){T}
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2007

פלג יקירתי,

kay9​(נשלטת){T} • 11 ביוני 2007
מתחברת לכל מילה שכתבת בהבהרה שלך .
גם זוגי וגם בדס"מי ושום דבר לא סותר דבר , גם לא הסטירה .
ערב טוב.
alexandra
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2007
alexandra • 11 ביוני 2007
פלג כתב/ה:
פרלין,
אני לא כתבתי שהיתה מריבה איתו.

ציטוט: אני מתעצבנת על שטות ויורה לכל הכיוונים. וכרגע אתה מולי אז הכל יוצא עליך.

תשומת לב
לפרטים הקטנים

עושה את כל ההבדל
icon_wink.gif