שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד סורר, לחנך או לחפף?

Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003
Lolita​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2003
את יודעת מה רחפנית , אני בטוחה שעוד כמה כללים , חוקים והגדרות
בהחלט היו עוזרים לנו לממש את הייחודיות של כל אחת ואחד מאיתנו.
היו הופכים את חיי כולנו להרבה יותר פשוטים ומלאים .
כן , יהיה פשוט נפלא לחיות גם כאן על פי רשימת חוקים ו"כללי זהב"
שפדרציות "עמודי התווך" של הקהילה הואילה והשכילה להכתיב לנו.
כמה נוח..

אם היית מצליחה להבין את כוונתי בתשובה המפורטת שטרחתי לנסח ,
אולי היית מצליחה גם לענות לעניין ולא להתחמק תוך התמקדות בתפל והתעלמות מהעיקר.
SEAMASTER​(שולט)

ואני חוזר ואומר ..

SEAMASTER​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2003
הסררה היא האתגר היא העניין היא הטעם המשובח של הסשן . לכן אני חוזר ואומר סוררת ? יופי ! סורר ? מעולה ! זה רק מעצים את חיווית החינוך ותוצאת הציות !
דני בוי
דני בוי • 23 בדצמ׳ 2003
aלון{}sub כתב/ה:
מי בכלל יודע משהו על "המפונקת" הזו ? מי אמר שזה לא עבד מתוסכל שהתחפש, או ילדה בת 18.5 או אפילו מישהי קצת מוכרת שרצתה לעשות קצת עניין ... כשזו הודעה ראשונה תחת הכינוי הזה והעתקים של אותה ההודעה מפוזרים בכמה פורומים ברשת באותו היום, החשד מתעורר.

בקיצור לא שווה תגובה. במיוחד אחרי קריאה של הודעת ההמשך.

התחושה שלי שיש דברים בגו ומשהו בדבריך לצערי icon_confused.gif

רחפנית , כל מילה שלך כאן שנאמרה פשוט זהב ולא סתם קראת לכלל שציינת כלל הזהב והוא כיבוד האדם קודם כל באשר הוא אדם לפני היותו עבד/שפחה או וואט אבר הוא כלל ברזל גם אם הינו לא כתוב בשום כתובה בדסמ"ית , זהו כלל אנושי,מוסרי והגיוני.
הגבר הינו הגזע נחות ? icon_eek.gif אה ?
מה השטויות האלה ?
מזכיר לי את עשרת הדיברות של owk שלשם הייתי אולי נוסע לכמה ימים לממש פנטזיה אבל לא לחיות בצורה כזו כל חיי.
תרדו כבר מהעצים הגבוהים אנשים, לקחתם את הבדס"מ למחוזות יותר מידי רחוקים עם פרושים מעוותים וחולניים והטיבה להסביר זאת המלכה אליאס שמסכים לחלוטין גם עם כל מילה שלה.
הרצון להשלט , להיות מושפל ואפס הוא של העבד , לא לוקחים מתנה זו של נתינה אין סופית כמובן מאליו ולא מנסים על פים לקחת ממנו מנפשו ומגופו עוד קצת ועוד קצת בבחינת גבולותיו אחרת הוא יישבר מתישהו ויברח.
נכון יש רשימה ארוכה של פראיירים בחוץ שמחכים למלכה מהסוג הזה של המפונקת.
המפונקת​(שולטת)
המפונקת​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2003
הפעם אחרוג ממינהגי ואענה לחלק מהתגובות
תאיר- לכשהזמן יעשה את שלו ותווכחי כי הפוסט שלי הוא לא סתם עוד פירסומת אז תיתפסי במערומיך ואם תהיי הוגנת אז עוד תצטרכי להתנצל בפני.
אליאס- לו רק ידעת מה הוא BDSM טהור אז לא הית עושה את הסערה בכוס המים.
מרקיז דה סאד יכול לצייר לך תמונה אמיתית של הנושא, אז אולי תפשפשי קצת בחומר ובנוסף, תקופת העבדות בין הבריטים והשחורים ידוע לך משהו על זה? האם גם שם הענישו את העבדים על מנת לספקם?
כשאני מענישה את העבד שלי, זה לא נעשה מתוך רצון להעניק לו מהסיבה הפשוטה שכבר ידועה למי שקרא את הודעותי הקודמות והיא שרצונותיו או צרכיו לא מעניינים אותי והענישה נעשית מתוך צורך אישי וסיפוק עצמי בלבד, בכך ככל הנראה אני שונה מרוב המלכות.
אלון סאב- חובת ההוכחה כי אינני מתחזה אינה חלה עלי ולמרות זאת אני מסכימה להתקשר לאדם האמין ביותר באתר זה, הלא הוא בעל האתר, לנהל עימו שיחה והוא יאשר כי לא מדובר במתחזה.
לוליטה- על אנשים כמוך נאמר "יש צדיקים בסדום".
תמוה בעיני שבנות המתימרות להקרא מלכות ואמורות להכיר את הנושא על בוריו מגלות בורות ומרבעות את התחום ללא יכולות תמרון ואף אינן יודעות כי אופן התנהלות מערכת היחסים ביני לבין העבד היא ענף אחד מתוך עץ ענף מאוד.
אולי תענו לי אתן, מדוע העבד לא הפסיק את הקשר מיד אם לפי דבריכן מהות הקשר לא מקובלת בעולם הBDSM ? ולא רק זאת אלא גם שישנו תור ארוך ומשתרך של עבדים הצובאים על פתחי ,מה שכולכן לבטח הייתן מיחלות לו. האם כל אותם עבדים משולים לאותו מתנדב שנתן לקניבל לאכול אותו?
עיצה לי לכן בנות, לפני שאתן מטיפות הייתי ממליצה בחום ללמוד את החומר.
עיצה שניה, נסו לראות את עצמכן לשם שינוי לא כמלכות המשחקות בסרט BDSM אלא כמלכות אמיתיות.
ולסיום, אבקש מבעל האתר שישאיר לי בפרטי את מספר הטלפון שלו.

גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2003
לגברת המפונקת
מכיוון שאני מכיר את אחת הדומיות שענתה לך
אני יכול לציין שרבים העבדים שעומדים בתור להיות עבדים שלה
כמו כן לגבי זה שהעבד לא עזב אותך במקרים שזה עבר את כללי הבדסמ
זה בעיה של העבד יכול להיות שהוא מעדיף מלכה ביד מאשר בלי מלכה בכלל

חבל מאוד שמה שעשית זה לבוא ולספר לכולם על העבד שלך
במקום לפתור את זה פייס טו פייס

אני מרחם על העבד
אליאס​(אחרת)

ותגובתי הבוגרת על דבריך "המשכילים והנכונים", המפנק

אליאס​(אחרת) • 23 בדצמ׳ 2003
בלה בלה בלה[u][b]

זו תהא ההתייחסות האחרונה לדבריך, את מייגעת ומאד מאד לא מרשימה לדידי, חבל לי על האנרגיות והזמן, הם יקרים לי מדי.
אנדרפוט
אנדרפוט • 23 בדצמ׳ 2003
"עושה רושם שחלק מן העבדים חושבים שבסוג מערכת היחסים המדוברת ישנו סממן מיני כלשהו ט ע י ת ם ב ג ד ו ל" - אולי בגלל זה לא כל כך מבינים אותך, גברת מפונקת, אותך ואת היציאות הקצת תמוהות שלך. כולנו נרשמנו לבדסמ מתוך תשוקות מיניות אלו ואחרות ואילו את מדברת איתנו על יחס-רע מהסוג הפשוט, היום-יומי, ניצול בלי שיק, התעללות נפשית בלי אפיל. אז נכון שיש לך תור של ממתינים מפה ועד חיפה, אבל אל תצפי לאמפטיה יתרה כשאת מדברת פה, בשיא הרצינות, על מערכות יחסים ששואבות את מהותן מהצבא, מאוהל הדוד תום, מפרעה ורעמסס ואולי אפילו מהרייך.
דני בוי
דני בוי • 23 בדצמ׳ 2003
הבדס"מ אינו סרט אלא דבר יפה ומיוחד שברגע שמנסים להפוך אותו לסשן מתמשך 24/7 גם אם לא פיסית אז נפשית רוחנית אז כל הבדס"מ מתעוות.

אגב, לכל מלכה יש כמות עצומה של עבדים שמחכים להשתעבד לה כך שאת לא היחידה.

עקב ריבוי העבדים על מלכות אזי עבדים רבים מוכנים לוותר על עקרונותיהם וחבל icon_sad.gif
ומלכה כמוך תנצל ויתור עקרונות זה עד הסוף בצורה כואבת ביותר ולמה לא ? הרי זה חלק מאופייך המרושע ככל הנראה כאחת שהיא גזענית בדעותיה וטוענת שהגבר הוא גזע נחות אז חייבים להיות מרושעים בשביל דעות והשקפות חולניות כאלו icon_evil.gif
אם התכוונת לזה בהומור או במסגרת סיישן אז עוד אפשר להבין את זה ולהחליק עם זה אבל אם זו הראייה שלך אז תסלחי לי הגזענות שלך על רקע מין אינו שונה בהרבה מגזענות על רקע דת, לאום , צבע עור וכו'.

מה הסיפור שלך עם גברים בכלל ? icon_confused.gif

דברי בבקשה עם בעל האתר שהוא גם גבר וגם סאב ונראה מה יש לו להגיד על אחת שרואה בו נחות רק בגלל שהוא גבר ועוד יותר אחד שמגדיר את עצמו נשלט , פשוט מגוחך כל הסיפור הזה icon_smile.gif

זהו מפסיק להגיב בעניין , חושב שקיבלת את התשומת הלב שרצית בו מלכתחילה.
Tame
Tame • 23 בדצמ׳ 2003
מממ תראו, כל אחד ואחת והשלב שהוא נמצא בו בחייו. אל לנו לשפוט אלא לנסות לעזור כי יתכן והדבר נובע מחוויות אותן אנו לא מכירים ולא מבינים.

הזלזול באחר לרוב נובע מהרגשה של חוסר ערך עצמי.
היחס הרע לרוב נובע מיחס רע שהתקבל קודם לכן.
וכו'

לדעתי "מפונקת" עשתה לנו שירות עצום בכך שפירטה את עמדותיה ואת תפישת עולמה וכך אנו יודעים מראש באם אנחנו מתאימים או לא מתאימים למישהי מסוגה.

אלו שדווקא פנו או יפנו אליה.. אל לנו לשפוט אף אותם.
כל עוד הכל נעשה בהסכמה.