שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקומה של הסאבית במערכת BDSM

SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003

מקומה של הסאבית במערכת BDSM

SEAMASTER​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2003
רבים פונים אליי ושואלים אותי אודות מקומה של הסאבית-שפחה במע' יחסים של 24/7 לכן החלטתי לשתף אתכם בדרכי שלי אני , העניין מאוד פשוט ותמציתי :

א.בחיי היום יום הסאבית הינה אישה לכל דבר , אישה אשר ליגיטימי להעריץ אותה ולשאת אותה על כפיים , לאהוב אותה להפניק אותה לכבד אותה ולעשות לה רק טוב וטוב . לדוגמה יערה הינה עונג אמיתי ובסביבתה הטבעית תהיה מלכה מול הכלל , אישה אצילה דעתנית - אישה !

ב.שלב הסשן הסאבית תבין את מקומה ותהנה ממקומה הטבעי שהיא כל כך אוהבת למטה למטה , נו מה יש לדבר כל אחת עם הפטיש שלה וכל מאסטר עם הכללים שלו .

לסיכום : יש לכבד את הסאבית , ואני את שלי ? פשוט אוהב !

חג אורים שמח לכל חברי הכלוב

שלכם , SEAMASTER .

טוטאלית

Re: מקומה של הסאבית במערכת BDSM

טוטאלית • 23 בדצמ׳ 2003
SEAMASTER כתב/ה:
לאהוב אותה להפניק אותה

להפניק??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

ומה שתיארת בהחלט נוגע ללב רק שאתה מתאר מערכת יחסים לכל דבר ולא מערכת של 24/7.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 23 בדצמ׳ 2003
יש שני סימאסטר'ס? icon_smile.gif

אני מעדיפה בהחלט את זה על פני ליצן החצר ההוא icon_wink.gif

ובקשר למה שכתבת - בהחלט כך צריכה להיראות מערכת זוגית. מסכימה בכל לב.
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 23 בדצמ׳ 2003
מודה ועוזב ירוחם.........

טוב שאתה חוזר בך מדיברי הרהב שכתבת, שלא היו ראויים לתגובה. אני רק מקווה שאתה באמת חושב כפי שכתבת כאן ולא כמקודם.

מה שבכל זאת חסר לי זה שאתה מדבר על השפחה שלך "במקומה הטבעי" כלומר עם אנשים אחרים ואתה מדבר על מקומה בסשן, אבל אתה לא מספר איך אתה רואה אותה לפני ואחרי הסשן. איך אתה רואה אותה ולא איך אחרים.

אבל בלי שחצנות כנראה שאתה לא יכול. אתה כותב "רבים פונים אלי ושואלים........" נו באמת, אתה באמת חושב שמישהו מקבל את דברי הרהב האלו?
SEAMASTER​(שולט)

שהרי..

SEAMASTER​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2003
ברור שמע' 24/7 היא מערכת יחסים , וכמובן שאין זכות כאב לכאב בסשן ללא עונג . הניגוד יוצר את העונג ומעצים את החוויה . ביום יום ובחיים היא תהיה דעתנית נהנתית , מוערצת נשאת על כפיים .
ובמיטה ? למרות שאן לא אוהבות את הכינוי ובכל זאת - זונת העונג אשר יודעת את מקומה ומשועבדת לידי המדויקות ולנפשי היצירתית. לאחר שהכל יסתיים היא תמיד תקבל נשיקת אהבה וחיבוק של עונג .
loren
loren • 23 בדצמ׳ 2003
שובב........ icon_wink.gif
זיקית

להפניק =

זיקית • 23 בדצמ׳ 2003
להפניק = להביא חמוצים.
להפניק אותה..מה, לא ברור, כאילו, שיואו, כזה, להביא לה בחמוצים כזה ? כאילו, בתענוגות.
מתוך מילון אבן זיקית.

icon_twisted.gif