סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להזמין אתכן לפליי-פארטי לנשים

toy-dyke
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2007

Re: אכן היה מדהים

toy-dyke • 10 ביוני 2007
אז ראית את שניהם...?

יש מילה אלייך בבלוג.
תמימות מטעה
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2007

בערך

תמימות מטעה • 10 ביוני 2007
את זה שהיה על הבמה לא כל כך הצלחתי לראות, כי הסתירו לי. אבל השני בכל אופן היה הכי מרתק.

אני מפנטזת עכשיו על סצנה בדס"מית לסבית. המסיבה היתה שיא מבחינתי, כי תמיד המיניות שלי כל כך חצויה. מצד אחד לסבית, מצד שני בדס"מית. במקומות של לסביות לא מרגישה מיניות, בקהילה הבדס"מית לא כל כך מוצאת עניין.

פתאום הייתי כל כך מינית. פתאום הרגשתי והתרגשתי.

אני מפנטזת שיהיה מקום כזה, שאפשר להגיע אליו, וכמו שלסביות יוצאות לתפוס מישהי במינרווה, אני אצא לתפוס מישהי, או, יותר נכון, לגרום לה לתפוס אותי.
toy-dyke
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2007

הכי

toy-dyke • 11 ביוני 2007
סצינה בדס"מית לסבית יכולה להיות מופלאה, אבל זה באמת דורש קצת יותר מדיון בין שלוש וחצי לסביות בפורום של אתר הטרוצנטרי.
נראה לי שבמסיבות האלה, שאני מקווה שמאונן מקלדת ימשיך בהן, הן התחלה.
shuki boy​(נשלט)

Re: היינו

shuki boy​(נשלט) • 11 ביוני 2007
Belisana כתב/ה:
ההופעה היתה בינונית, אז עסקנו בדברים מעניינים יותר

רק מילה קטנה, נתחיל בזה שאין לי בעיה עם ביקורת, להפך, אם מישהי רוצה לשלוח לי לתיבה הצעות לשיפור אני אשמח, למשל על הופעות הדראג, החלל, המוסיקה, האירגון, וכו' וכו' וזה יעזור לי להפקת לקחים (גורמים מסויימים מפעילים עלי לחץ כבד לארגן עוד אחד כזה!)

אבל... וזה אבל גדול:
אני לא יודע מי מכן קראה את "חוקי הבית" שחולקו בכניסה. בין היתר, היה כתוב שם, "אנחנו רוצות ליצור מרחב בטוח, נעים ומוגן לנשים וטרנסים שעוסקים בבדס"מ." כלומר,מטרת המסיבה היא למעשה ליצור חלל לא שיפוטי, בו א/נשים ירגישו נוח עם המיניות שלהם, עם המגדר שלהם, וסוג הבדס"מ הספציפי שהם נהנים ממנו. ומבחינתי, חלל בטוח אומר שאם יש א/נשים מהקהילה שרוצות לעשות סשן פומבי, הן גם זכאיות לבטא את המיניות שלהן, בלי שנשים אחרות ישפטו אותן או יחלקו להן ציונים.

ההופעות לא נעשו בתשלום, למעשה, אני מאמין שיש א/נשים שלא היו מרגישות נוח לעשות סשן פומבי בפליי-פארטי סטרייטי, והמסיבה היא למעשה הזדמנות נדירה עבורן לערוך סשן פומבי, הן עושות את זה לא רק בשבילך, או בשביל המסיבה - אלא בעיקר בשביל עצמן.

אני בהחלט יכול להבין שלא כל דבר מחרמן אותך, כמו שלא כל דבר מעניין אותי - וזה לגיטימי, אבל במקום לומר שמשהו הוא בינוני או לא מעניין, אני חושב שיותר נכון לומר שזה אולי סוג של בדס"מ או סוג מיניות שאת לא מתחברת אליו אישית. ניחא.
אבל האמת? הייתי שמח שאת השיפוטיות אנשים ישאירו מחוץ לדלת כשהם נכנסים, או לפחות ישמרו אותה לעצמם, במהלך המסיבה וגם אחר-כך בדיעבד.

שיפוטיות זה בדיוק מה שהורס מרחב בטוח, וגורם לא/נשים להרגיש רע עם עצמן, ולדכא את המיניות שלהן, במקום להרגיש חופשיות לבטא אותה ולממש אותה. ולי אין שום כוונה לשעתק את הדכאנות שיש בחוץ גם במסיבות שאני מארגן.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 11 ביוני 2007
שאלה למאונן מקלדת - האם נכונה השמועה שהמסיבות האלה יהיו תכופות יותר?
לצערי הרב (מאוד מאוד) לא יכלתי להגיע למסיבה ביום שישי.
וחוץ מזה אני מסכימה עם טוי-דייק icon_smile.gif
Belisana​(שולטת)

התנצלות

Belisana​(שולטת) • 11 ביוני 2007
מאונן מקלדת הריני להתנצל באופן רשמי - אכן לא היה מקום לאמירה השיפוטית הזאת שלי והצטערתי עליה זמן לא רב אחרי שכתבתי אותה, אך כבר לא היתה אפשרות לערוך.
אני מאד מודה על הערב הזה ומפרגנת לו לו ולכם שארגנתם אותו. זה היה אחד מהערבים המענגים שחוויתי אי פעם במועדון. בכל מקרה, לא התכוונתי לסשנים אלא לשירים עצמם, שאני באופן אישי לא מתחברת אליהם ולסגנון ולכן הייתי צריכה, אם כבר, לבחור באמירה שתעיד על טעמי האישי ולא על אמת אוביקטיבית.

סליחה ותודה על הערב המקסים שארגנת.
תמימות מטעה

בליסנה

תמימות מטעה • 11 ביוני 2007
מה עם לארגן ערב על הגג המדהים של הבית שלך?

עד היום עוברות בי צמרמורות של עונג כשאני נזכרת ברגע ה"תמים" שבו הצעת לבנות לרחוץ בג'קוזי ואלונה המהממת, המדהימה, המושלמת, קפצה עירומה כביום הוולדה (+ אי אלו סימני שוט) ואני נאלצתי לקפוץ אחריה ולינוק מכל פינה בגוף המושלם שלה... גררר.

עוד.
    התגובה האהובה בשרשור
Belisana​(שולטת)
Belisana​(שולטת) • 11 ביוני 2007
מתוקה, הרגע הזה היה תמים כמו הכינוי שלך icon_smile.gif

ולגבי הגג- ביום רביעי הוא נכנס לחודש שיפוצים ולאחר מכן בהחלט אפשר לשקול מפגש, אבל לא משהו בסדר גודל של מסיבה.

וחוץ מזה, תודי - זה היה סתם תירוץ מצויין להזכיר את חוויותיך מהערב ההוא icon_smile.gif טיזרית!
תמימות מטעה
תמימות מטעה • 11 ביוני 2007
תירוץ, או לא תירוץ - אני חושבת שחובה לעשות עוד אחד כזה, ולהזמין את כולן icon_smile.gif

אני מתנדבת לארגן את זה, בבוא העת.

(ומה עוד יש לשפץ בגג הזה?)