ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקומה של הסאבית במערכת BDSM

אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003

מתנצלת על הקושי בהבנה

אמילי קייג'​(אחרת) • 23 בדצמ׳ 2003
אבל למיטב ידיעתי, וכמו שלמדתי ממלמדי אהובי, אני עדיין חייבת להגיד שאין כאן מערכת של 24/7, יש כאן מערכת של בני זוג שמקיימים מידי פעם סשנים לא?

וכמו שאני יודעת, מערכת של 24/7 הינה שונה לחלוטין.
Demi
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003
Demi • 23 בדצמ׳ 2003
אני מסכים עם אמילי
וחוץ מיזה, מקומה של השפחה הוא היכן שאדונה בוחר למקם אותה
ואדונה יתיחס אליה כפי שהוא מוצא לנכון
ואם תחליט השפחה שהקשר לא מתאים לה היא תמיד תוכל לבקש מאדונה להשתחרר
זה בקיצור icon_smile.gif
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003

לא הבנתי

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 24 בדצמ׳ 2003
אמילי כתבה:
וכמו שאני יודעת, מערכת של 24/7 הינה שונה לחלוטין.[/quote]

אני מסוקרנת ומעוניינת לשמוע מה היא מערכת של 24/7 כפי שאת מכירה
SEAMASTER​(שולט)

וואלה וואלה

SEAMASTER​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
אשמח באם אמילי תשכיל לתאר לי מה זה בשבילה מע' יחסים בידיסאמית של 24/7 שהרי עד כאן הכל דיבורי סרק , האם אמילי מישמת/ ישמה מע' של 24/7 ואם כן איך היא עשתה זאת הלכה למעשה ? אני סכיל רק ממלמדי אשר חוו את החוויה ולא כאלה אשר רואים בה רק פנטזיה .
ולגבי ? אצלנו ( SEAMASTER+יערה ) המערכת היא 24/7 . ולמי שיש שאלות אשמח לענות ולהסביר .
loren

אני אשמח

loren • 24 בדצמ׳ 2003
אני דווקא אשמח לשמוע איך אתם רואים ומיישמים הלכה למעשה מערכת כזו של 7\24
האמת שנשארתי דיי תוהה אחרי הצווחות- זונות זונות, נשיאת הכפיים שלך את יערה והלינק האבוד של הפורום.... ( זה פורום סגור אגב? icon_razz.gif )
מכל המהומה לא ממש מצליחים להבין מה קורה שם אצלכם icon_wink.gif
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}

לורן היקרה

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 24 בדצמ׳ 2003
אני אסביר לך את תפיסתי וראיתי למערכת של 24/7

בוא נתחיל עם זה שאף זוג לא נמצא בפועל 24 שעות אחד עם השני, מה שכן מבחינתי הרגשת ההשתיכות לבן זוגי קיימת גם כשאני לא לידו פיזית.

מבחינתי מערכת של 24/7 מתקיימת רק כאשר ישנו פרטנר קבוע, והפרטנר הוא לא רק למטרות סקס אלא הוא ממלא חלל של חבר ושותף.

כשאנחנו יחד גם אם לא בתוך סשיין, הוא יהיה הדומיננטי מביננו, והוא יכתיב מתי יקרו דברים, הוא יוליך את העניינים, והוא תמיד יהיה הסמכות לקבוע.

מכיוון שאנחנו לא חיים בתוך בועה ולא מנותקים מהחברה הסובבת אותנו אנחנו לא יכולים לנהוג תמיד כפי שאנו רוצים גם בציבור, ולכן כשאנו בחברה, התנהגות , כינויים או דרך של שליטה יבואו לידי ביטוי פחות (כשאני מדברת על חברה אני מדברת בפורום של אנשים קרובים אלינו), כשאנחנו יוצאים למקומות ציבוריים כן יהיו אלמנטים רבים של שליטה בהתנהגותו כלפי.

אני תמיד מוכנה לשרתו ולהיות איתו בכל זמן שיבחר.

יש עוד דברים שמאפינים מערכת של 24/7 אצלנו אבל קשה להסביר את כל ההתנהגויות והפרטים הקטנים, ותאמיני לי מתוך מערכות יחסים ישנות שהיו וניליות, זה שונה לחלוטין מה שמתקיים בינינו.

אני לא מבינה מתוך הדברים שנכתבו כאן אך אחרים רואים 24/7 ומעניין אותי לשמוע
אמילי קייג'​(אחרת)

אז ככה

אמילי קייג'​(אחרת) • 24 בדצמ׳ 2003
סימאסטר יקר,
אין צורך לדבר בגוף שלישי, אני כאן.
אין לי עניין לפרוש את מערכת היחסים כמו שאני מכירה אותה כאן, מעל דפי הפורום, אבל אני אשמח להסביר בפרטי.

הסרקזם הזה מיותר לטעמי.