שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד סורר, לחנך או לחפף?

SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003

כבדי אותו כאדם .. ואז...

SEAMASTER​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2003
עצה פשוטה לי אליך , ראשית הוא אדם , גבר ואחרי זה עבד ! , כבדי אותו , גרמי לו להעריץ אותך לסגוד לך וכו' , מכאן הדרך תהיה מאוד קצרה לישר את בעל הסררה .
חג אורים של שמחה ושעווה מאת -SEAMASTER .
גידיאפ​(נשלט)
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003
גידיאפ​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2003
אין שום דיסאינפורמציה
מה שבפרופיל שלך יכול להתאים לכל מלכה
ולכן כתבתי לך

אבל אחרי שאני קורא שאת הצרות שלך על עבד את כותבת בפומבי זה מעצבן כל עבד

וזה שאת כותבת דברים על ידידות שלי וקולגות שלך
בלי שאת יודעת שום דבר זה מעצבן
כתבתי לך פרטי אחד או שניים וממש אין לי רצון לרשום שוב
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

מפונקת.

זוהי תגובתי האחרונה כאן שכן אין לי רצון להשתתף בדיון שירד להכפשות אישיות ביחוד שאין לך שמץ בנפשות הפועלות.........

עיצתי לך, כפי שציינתי שראוי שתראי את עבדייך כך תראי את עצמך:
כבת אדם
אישה
ודומית.

להתנהג כמישהי שפועלת לפי המשפט : "אני ואפסי עוד"-פג תוקפו,כן גם כאן בעולם הבדסמי שכביכול בו הכל פרוץ חופשי ומותר-ושימי לב שאמרתי כביכול!

זה יקל עלייך את החיים הרבה, כאן ובחיים הוניליים,זה לא עולה כסף, זה חינם, זה אנושי ותתפלאי כמה זה יעלה את קרנך בכל מקום.

חג שמח.

רחפנית-הדומית המרחפת.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2003
[quote="המפונקת"]אליאס- לו רק ידעת מה הוא BDSM טהור אז לא הית עושה את הסערה בכוס המים.
מרקיז דה סאד יכול לצייר לך תמונה אמיתית של הנושא, אז אולי תפשפשי קצת בחומר ובנוסף, תקופת העבדות בין הבריטים והשחורים ידוע לך משהו על זה? האם גם שם הענישו את העבדים על מנת לספקם?

אולי תענו לי אתן, מדוע העבד לא הפסיק את הקשר מיד אם לפי דבריכן מהות הקשר לא מקובלת בעולם הBDSM ? ולא רק זאת אלא גם שישנו תור ארוך ומשתרך של עבדים הצובאים על פתחי ,מה שכולכן לבטח הייתן מיחלות לו. האם כל אותם עבדים משולים לאותו מתנדב שנתן לקניבל לאכול אותו?

[/b][/quote]

המרקיז דה סאד, למרות שהסאדיזם נקרא על שמו, לא עסק ב בדס"ם. הוא אנס והתעלל באנשים שלא בחרו בכך ולא נתנו את הסכמתם, מעשיו לא היו בטוחים כלל וכלל.
הבריטים בקולוניות שלהם ודאי לא עסקו בבדס"ם הם עסקו בניצול בוטה ונוראי (מתוך גזענות) של אנשים חפים מפשע. עבדיהם לא אהבו אותם ולא רצו אותם. למעשה ברגע שיכלו התמרדו באופן אלים (חפשי למשל את ההיסטוריה של הזולו).

בדס"ם הוא דבר שאנשים עושים על מנת להנות. הוא חייב להיות בהסכמתם המלאה של כל המעורבים בו. נכון, סאבים וסאביות מוכנים לסבול דברים רבים שבעיני אנשים אחרים הם נוראיים, אבל זה משום שבסיכום הכללי זה מביא להם לעונג. סאב יכול לשנוא שטיפת רצפות אבל להחליט שעבורו ה"סבל" של השטיפה שווה משום שזה מסב לו עונג רב לראות את גבירתו מרוצה.
אבל העונג העקיף הזה לא מחזיק לנצח. אם העבד אינו מעריך את גבירתו, ואינו נמשך אליה - למה שיהיה אכפת לו בכלל אם היא מרוצה?

לגבי הסאבים שלא מפסיקים את הקשר או שמבקשים קשר. בשל ריבוי הגברים הסאביים ישנם סאבים רבים שמעולם לא חוו קשר של ממש עם מלכה. חלקם חיים בעולם של פנטזיות ודמיונות בו הם יכולים לעשות כל דבר בעולם וגם להנות מכל דבר.
גם כאשר הפנטזיה עולה על שרטון המציאות סאב עשוי להסס לנתק קשר וזאת משום שהוא יודע שסיכויו למצוא קשר נוסף עם מלכה קטנים.
Mr Vertigo

היה מרתק, אליאס ורחפנית

Mr Vertigo • 24 בדצמ׳ 2003
אמנם שתי הנשים החביבות שבנושא אמרו כי לא יגיבו עוד ולכן אני בספק אם הן יקראו את זה אבל לא יכולתי שלא לכתוב, שהתרשמתי מהתגובות של שתיהן - מאוד. תשובות רציונליות, נורמליות שמעידות על שפיות בתוך העולם המטורף הזה. כנראה שאפשר להיות דומית ושפויה. וזה לא קשור לכמה היא מכאיבה. זה קשור לכמה היא בן אדם, כמה היא משתמשת בראש שלה.
היה מרתק לקרא את התגובות של שתיכן.
כלובי

כרוניקה של תוקפנות ידועה מראש...

כלובי • 24 בדצמ׳ 2003
אני מצטרף אל המיעוט הצודק של לוליטה ומפונקת (אמיתית או לא אמיתית זאת שאלה לא רלוונטית).

בכל פעם שמגיע לכלוב מישהו שמעיז להודות שהוא סאדיסט ישר צולבים אותו.
אם הוא אוהב או לא אוהב את הסאבית שלו.
אם הוא מכיר את "כללי הזהב".
אם זה מהסכמה ובשפיות.
עוינות עוינות עוינות
עד שאתם פוגשים אותו/אותה במועדון ומגלים שלא מדובר באותו שד נורא שחשבתם.

ההתנהות הזאת מעידה בעיני על השמרנות בא חוטאים רבים מאלה שמתאמצים מאד להראות כאן "קינקיים" ו/או "ליברלים", ואף יותר מכך, מתאמצים להוות את "עמודי התווך, האורים והתומים" של הקהילה.

תקבלו את השונה מכם, תגידו שלום יפה, תקשיבו, תכירו אותו, ואז אם יוותרו לכם ספקות אם אכן עונה המועמד על החוקה ומושגי היסוד הבלתי כתובים של "עמודי התווך של הקהילה" - תשאלו אותו, בנימוס. (אהבתי את המינוח המדוייק של לוליטה אז אני מעתיק אותו).

כשראיתי את הפרסום הזה לראשונה כאן, ידעתי שזה בדיוק סוג התגובות שהוא יעורר, כרוניקה של התגוננות מהחדש, מהשונה, מהבלתי נודע הזה שאולי הוא טוב ממכם.

התגוננות - בהתקפה חסרת רסן כמו שעשיתם כבר פעמים רבות נגד אנשים שהעיזו להראות שמץ של סאדיזם או נהנתנות או אהבה עצמית או כל דבר אחר שמאיים עליכם.

וכל זה במקום ששם לעצמו להיות פתוח, חופשי, לכבד את כולם, אפילו את אלה שאוהבים שישפילו וידרכו עליהם. וכן, גם את אלה שמעיזים להפתח כאן, להשתלב, או אולי רק לפנטז.

הפחד לקבל את השונה, לשמוע את השונה. הפחד מתחרות, ממישהו חדש שיגנוב את תשומת הלב או השד יודע מה מניעים אתכם להיות אגריסיבים ותקיפים ולדבר על מישהו ביניכם בגוף שלישי בתוך הפרסום הראשון שלו בכלוב.

זו צרות אופקים לשמה

וגם אם יתברר ש"המפונקת" היא לא דומית אלא נסיון חדירה שרלטני ומתוחכם במיוחד של גופים אקסטריטוריאלים עוינים. עדיין הפרסום וראית העולם שהוצגו כאן הם לגיטימיים בדיוק כמו ראיית העולם "המוזרה" של כל אחד מכם. לא פחות.

ההתנהגות כלפי המפונקת אינה שונה מאיזה מואנילה-שמרן כלשהו שמוצא עצמו מגורה תוך צפיה בערוץ 8 באיזו כתבה על סאדו תוך שהוא מפטיר "הסוטים המשוגעים האלה".

המפונקת, ברוכה הבאה לכלוב, קחי את ההתקפה כאן בפרופורציות, והרגישי בנוח.
כלובי.
aleks​(נשלט)
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003
aleks​(נשלט) • 25 בדצמ׳ 2003
גם אני מתנגד ל "אליהום" וההתקפה שעשו למפונקת . זכותה המלאה להביע את זוית הראיה שלה
על הבדסם,בלי שאנשים יתחילו לחשוד ,להטיף מוסר ולהטיח האשמות.
זוית הראיה שלה על הבדסם היא לגיטימית לגמרי,ואני בטוח שיימצאו הרבה עבדים וגם מלכות שיתמכו בה,למרות שאיני רואה הרבה כאלה שהעיזו והגיבו בפורום.
חופש הבעת דיעה הוא חופש להביע כל דיעה גם אם הרוב חושב אחרת,והדיון על הדיעה הזאת
צריך להתבצע בגובה העיניים ולא מתוך התנשאות מוסרית כלשהי והטפת מוסר והפניה ל"כללי זהב."
מנטאלסלב​(אחר)
לפני 20 שנים • 26 בדצמ׳ 2003

חומר למחשבה

מנטאלסלב​(אחר) • 26 בדצמ׳ 2003
כתבתי למפונקת בהודעות האישיות את דעתי האישית ו"ניתבקשתי " להביע את דעתי זו ברבים.
מאחר ואני לא זוכר מילה במילה אני אכתוב את דעתי שהיא ברוח הדברים שנאמרו .
יסודות הBDSM הינם מקדמת דנן {מעידן ועידנים} ותחילת הרישום שלה בתחום המיני מתחיל עם המרקיז אך למעשה אף פעם לא שאלו את המשרתים והעבדים של האצולה מההיסטוריה של האנושות האם יש להם גם ריגוש מהמעמד .
אז ברור שלא לכולם ולא מתוך בחירה אך משעוצבה משימה זו לאדם שהותך לתבנית העבד יש להניח כי גם הוא קיבל סיפוק כל שהוא .
בעץ ה- BDSM ישנו גזע עבות המתפצל לענפים עבים שמתפצלים גם הם ומשם מתוך ריבויי הענפים יש עלים ופריחה ואף פרי בעצים משוימים
מפונקת בהגדרתה מהווה את השורשים של עץ ה- BDSM מאחר והעבד צריך לשים הראש ובראשונה את מושא הערצתו אחרת מדובר בענף דל או שמה עלה ולא הגזע או השורשים .
אז למרות שאני לא מסוגל לרמה כזו של נתינה מעצמי ומודה אני שיש לי רצון לכניעה אבל לא ברמה זו מבין אני שאני נימצא עם העלים ויודע להעריך את הגזע והשורשים שהביאוני הלום
העץ הוא גבוהה העץ הוא ...
ב3 נקודות כל אחד יכול לשייך לעצמו עלה ענף אבל תמיד לזכור יש שורש לכל עץ לבל יפול
אז היו סובלניים לאחר במיוחד אם אנחנו רוצים להחדיר זאת לחברה
[color=violet]
[/color]
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2003
אני מוכרח לציין שהשירשור הזה ממש מעניין .

נהנתי מאד לקרוא את התגובות השונות של אנשים כאן .

אני מתכוון רק לדיעות ולא להקנטות .

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

.
Faara​(שולטת)

וכמו בתגובתי ....

Faara​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2003
כמו בתגובתי להודעה אחרת בפורום כך כאן אחזור ואומר שזה ממש לא משנה אם זה אמיתי או לא.

זה מקרה שיכול לקרות? זו שאלה רלוונטית לפורום? אז למה להתנפל כך.

אני עצמי לא דוגלת בשליטה שכזו אבל מכבדת את שליטתה של המפונקת כמו של כל שאר המלכות כאן ושם.

לעצם הענין, מפונקת, אני מצטרפת לדעתו של דוכיפת הפעם.... תקראי את שאלתך שוב ותתחילי להוריד ממנו את זכויותיו.....עד שיבין.