לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות בכייניות

קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003
קליבר​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2003
שיבכו ,זה טוב .. אני מוכר טישיו ... icon_lol.gif icon_evil.gif
loren
loren • 21 בדצמ׳ 2003
חחחחח דמי.. מה שבטוח ,שכל מה שכתבתי לעיל ממש ( אבל ממש icon_smile.gif ) לא תופס לגביך.. icon_wink.gif

קליבר- איזה טישו בראש שלך.... אנחנו ממזמן מנגבות בשרוול של הדום גם את הדמעות וגם את האף הדולף..... icon_razz.gif
צל

לורן

צל • 21 בדצמ׳ 2003
ההודעה הקודמת שלך במקום , עם חיוך שעולה וגדל מכל שורה
Demi
Demi • 21 בדצמ׳ 2003
loren כתב/ה:
חחחחח דמי.. מה שבטוח ,שכל מה שכתבתי לעיל ממש ( אבל ממש icon_smile.gif ) לא תופס לגביך.. icon_wink.gif

קליבר- איזה טישו בראש שלך.... אנחנו ממזמן מנגבות בשרוול של הדום גם את הדמעות וגם את האף הדולף..... icon_razz.gif

וואלאק לורן, בזה את צודקת ואפילו יש לי קבלות icon_twisted.gif
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003
DOM Perignon​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2003
סאבית בכיינית? לכאורה דבר והיפוכו. הנשלטת, אם היא באה לקשר שליטה ממקום נכון, באה מתוך חוזק. בואו נודה, צריך מידה לא מבוטלת חוסן פנימי ואומץ כדי להעיז למסור את השליטה בך לאדם אחר. (אני משווה את זה למישהו שתלוי על קצה תהום ואני אומר לה לעזוב ידיים וליפול. אני אהיה שם לתפוס אותה. רק אדם אמיץ יכול באמת לעזוב ידיים, לוותר על שליטה ולהאמין בלב שלם שאהיה שם לתפוס אותו) צריך גם להיות אדם בעל שליטה עצמית. כי אדם שאינו שולט בעצמו, איך יוכל למסור את השליטה בו למישהו אחר?
ואדם חסון ובעל שליטה עצמית הוא לא אדם בכיין.

אבל יש סאביות, לא מעטות, שמגיעות לעולם הזה ממקום לא נכון. ממקום של חולשה, של הזקקות. אלו גם תתבכיינה על הכאב, על אי נוחות, על שהאדון שלהן לא נותן להן מספיק כבוד... והשד יודע על מה עוד.

במקרה כזה על הדום או לחזק את הסאבית ולעזור לה למצוא את הכוחות הטמונים בה. או לשלוח אותה לחפש אותם בעצמה. שתחזור כשהיא מספיק חזקה כדי להישלט.

DOM Perignon.
Adonasuy​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003

ואולי..

Adonasuy​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
הכוונה לבכיינות מסוג אחר?
לא זו שבסשן, אלא זו שנובעת מרחמים עצמיים אחר כך.
ms-a​(שולט)

מלים כדרבנות

ms-a​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
loren כתב/ה:
דומים שנמאס להם מסאביות מתבכיינות..
שיתחילו לחפש אמאזונות- אולי זה מה שהם צריכים... icon_wink.gif
אבל זה נשמע כמו איזו טענה מוזרה- לכל סאבית יש את הסף כאב שלה וצריך לקחת את זה בחשבון.
אבל למה יש לי תחושה שאותם דומים הממורמרים הם דומים שלא חוו על ישבנם הענוג שום צליפה ( אפילו לא כדי לנסות שוט חדש) או לחילופין כשידם נפגעה מאיזה נתז שעווה מקרי הם התרוצצו בקפיצות של קנגרו במטבח הלוך ושוב....או כשהאחות חסיה מקרבת מולם מחט הם מחליפים צבעים...אבל אם נורא בא להם להצליף בגולם תמיד אפשר להשתמש בגאג.. icon_wink.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ms-a​(שולט)

מילים כדרבנות ..

ms-a​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
loren כתב/ה:
דומים שנמאס להם מסאביות מתבכיינות..
שיתחילו לחפש אמאזונות- אולי זה מה שהם צריכים... icon_wink.gif
אבל זה נשמע כמו איזו טענה מוזרה- לכל סאבית יש את הסף כאב שלה וצריך לקחת את זה בחשבון.
אבל למה יש לי תחושה שאותם דומים הממורמרים הם דומים שלא חוו על ישבנם הענוג שום צליפה ( אפילו לא כדי לנסות שוט חדש) או לחילופין כשידם נפגעה מאיזה נתז שעווה מקרי הם התרוצצו בקפיצות של קנגרו במטבח הלוך ושוב....או כשהאחות חסיה מקרבת מולם מחט הם מחליפים צבעים...אבל אם נורא בא להם להצליף בגולם תמיד אפשר להשתמש בגאג.. icon_wink.gif

whip.gif icon_lol.gif