ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגידה?

ניקול​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003
ניקול​(לא בעסק) • 23 בדצמ׳ 2003
כשאני הכרתי את הונילי שלי ובקרוב בעלי
הוא ידע על עולם הבדסמ
הוא לעולם לא יקבל "בגידה" אבל..הוא מנסה לתת לי מה שאני אוהבת
וטוב לי כך
אני ויתרתי על עולם הבדסמ
כי אני אישית, ואני מדגישה אני אישית ,לא מסוגלת לחיות חיים כפולים
לא אוכל להסתכל לו בעיניים
והוא ממש לא יקבל את זה שאני אלך לי עם אחרים אפילו אם זה רק למטרת סשן
וממש לא ברור לי
למה שהוא לא יהיה אדונך?
en1
en1
en1 • 23 בדצמ׳ 2003
חבר שלי לא יכול להיות האדון שלי, כי הוא כבר לא יכול לשלוט בי מנטלית. כפי שאמרתי, אם כבר אז אני שולטת בו..
בטח, לפעמים יש קשירות (יש לנו אזיקים בבית), הכאות.. אבל למי שחוותה שליטה טוטלית של אדון, יודעת שזה לא זה. הרבה יותר חשוב הסטייט אוף מינד ממה שעושים תכלס. ואיתו אני לא יכולה להגיע למקומות האלה.
גם נראה לי שהוא קצת שונה מבן זוגך. אני יודעת שאם יבוא היום ואני אספר לו, אחרי העלבון, הוא אפילו יתחרמן מזה וירצה לשמוע פרטים..
בינתיים אני שומרת על חיי הבדס"מים בסוד. אם אני אשבר, אני אספר לו..
אני יודעת, אני לא בן אדם גדול. אני בסך הכל אני, לטוב ולרע. וזה חלק שאני פחות גיבורה בו, מסתבר.
שמחה לשמוע כל מה שיש למישהו להגיד. גורם לגלגלים במוח לעבוד, וזה תמיד טוב.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2003
ציטוט: אבל למי שחוותה שליטה טוטלית של אדון, יודעת שזה לא זה

אני חייב להעיר הערה קטנה: הרצון ב"אדון טוטאלי" הוא מאפיין של סאביות בלתי מנוסות יחסית שמחפשות את הפנטזיה. רבות מהן מגיעות לאחר מכן לשלב בו הן רוצות לשלב את האדון עם החבר והאהוב, והדבר כמעט בלתי אפשרי ב"שליטה טוטאלית". בהנחה שאת לא בונה על למצוא גבר חלומות שיהיה מוכן שתהיי "שפחה מהצד" (ומי יודע, אולי כבר יש לך כזה...) אלא על "איחוד רשויות", כדאי לזכור שכתשלבי אדון עם בן זוג , רבים מהמאפיינים הטוטאליים לא יוכלו להתקיים או שלא תרצי כי יתקיימו (מן הסתם לא תחפצי להיות בדיסטנס מהחבר שלך, אפילו אם הוא גם מצליף בך בשעות הפנאי). כך תמצאי את עצמך במערכת יחסים שאינה כה רחוקה מזו הנוכחית (ומאד אפשרי שזה בדיוק מה שתרצי), כמובן עם שינויים קלים... בכל מקרה שווה לקחת זאת בחשבון לפני שמוותרים על הקיים.
אני מסכים איתך בנושא הסטייט אוף מיינד. זה חשוב. מצד שני זה גם ניתן לשינוי, ואם יש בך אהבה והערכה כלפיו, זה בסיס טוב. בייחוד אם תחשבי כמה הגיוני שאותם אדונים טוטאליים, לו היית מכירה אותם כפי שאת מכירה אותו, על חולשותיהם והיומיומיות השגרתית שלהם, היו נראים לך כל כך הרבה פחות מרשימים וראויים לאותן אהבה והערכה שאת רוחשת לו.
חוזר ומאחל לך המון בהצלחה יחד עם ערימות של סימפטיה.
y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003

תיקון טעות

y​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2003
אני חושבת שהנתי למה התכוונה על הברכיים, ואם לא - אנא סלחי לי על שהכנסתי לך מילים לא נכונות לפה. גם אני נתקלתי במצב דומה בו היה לי בן זוג שאהבתי מאוד ושרצה לשלוט בי, אבל מבחינתי לא הייתי מסוגלת לקחת את זה ברצינות, סוג הקשר שהיה לנו מבחינתי - פשוט לא היה בו מקום ליחסים כאלו, הפן הפיזי היה קיים, אבל בראש לא הייתי מסוגלת לחשוב עליו בתור שליט אפילו לרגע.
היצור
היצור • 24 בדצמ׳ 2003
זאלופון, מילים כדורבנות.
ליילה{MS}​(נשלטת)
ליילה{MS}​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2003
אני
לא היתי יכולה לחיות עם עצמי במצב שכזה
אבל
זו אני בלבד
זה אולי מצב אידאלי בעיני הרבה אנשים
שתי האהבות משולבות מופרדות

אבל מה עם הלב??
SEAMASTER​(שולט)

בגידה ? זה רע !

SEAMASTER​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
בגידה מסתמן בעיני כדבר שלילי בפרט במערכת יחסים של אמון והבנה .
תהיו פתוחים האחד עם השני ועשו האחד לשני פנטזיות , הוא רוצה פרטנרית נוספת ? אז קדימה שלישיה .. שתפי אותו בהכל - זו הנוסחה לעונג .
Tame
Tame • 24 בדצמ׳ 2003
יש לי רק משפט אחד לומר. משפט שאמרו בעבר חכמים וטובים ממני...

"אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה"
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2003
שאלה לעל-הברכיים ול-y:

האם זה משהו בבן הזוג עצמו, בתכונותיו ואופיו, שמונע ממכן לראות בו שולט פוטנציאלי?

או שאולי זה בגלל שהכרתן את בני זוגכם לא כשולטים ועכשיו קשה לעשות מהפך?

או שמראש אתן מעדיפות להפריד בין בן הזוג האוהב והנאהב לשליט ולא לחפש את שניהם באותו אדם?
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

בהקשר לדברים שכתב זאלופון

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 25 בדצמ׳ 2003
אני מסכימה וחשובת גם כן ששליטה טוטאלית איננה יכולה להתקיים בתוך מערכת שמשולבת בה חברות, אהבה, שותפות.

אני חוויתי שליטה טוטאלית של 24/7 אבל זה לא היה בתוך מערכת של חברות, זה מקום מאוד קשה להיות בו שכן אין לך כסאבית שום יכולת החלטה, שום מקום לרצונות שלך, את מתבטלת, ואני מניחה שאף אחת לא תרצה לבטל את עצמה 24 שעות ביממה בתוך מערכת של זוגיות .