לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הערב ב-22:00: הדאנג'ן חוזר לפריים-טיים של ערוץ 2

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 18 ביוני 2007
מיתוסית​(שולטת) • 18 ביוני 2007
ממי, הם בכלל יודעים על הרקע הבדסמי שלך? לא יכלו לתת לך תפקיד של יועצת לענייני בדסמ או לפחות ניצבת שמדגימה הצלפות? icon_wink.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 18 ביוני 2007
המממ... מודה ומתוודה: לא אהבתי את הפרק. יצא להם הכי סטריאוטיפי שיכול להיות, סוג של חזרה אחורה למצב של "תסתכלו על החיות קרקס האלה". מישהו ספר כמה פעמים הוזכרו המילים "סטייה" ו"סוטה"? לא צחקתי.
נולי
נולי • 18 ביוני 2007
זה היה רע.

ואילו היתי בוטה היתי אומרת שהדנג'ן זונות.עושים הכל בשביל כסף.כולל להוציא שם רע. ובליהצטדקויות בבקשה.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 18 ביוני 2007
לסע"ע, אני איתך.

הבדסם הוצג בצורה הכי מכוערת ודוחה שאפשר לדמיין, כל הדמויות שעסקו בבדסם היו בהמיים, מופרעים, דוחים ומפחידים, הדמות שנחשפה כבדסמית איבדה את עבודתה, והבחורה התמימה שהסתקרנה לגבי האפשרות להישלט קיבלה את הראש שלה בקיר.

חבל מאוד.... ומדגיש את החשיבות של חשיפה חיובית לבדסם כקונטרה.
מיסטר נייס​(שולט)

גדול

מיסטר נייס​(שולט) • 18 ביוני 2007
קטעיםםםםםםםם
אחלה פרק, חתיכת הפקה הרימו בדאנג'ן... דוגמניות... פשששש.....

מי השתתף שם מהקהילה?
Goddess Selene

חבל

Goddess Selene • 18 ביוני 2007
שוב ניצול ציני של BDSM לטובת הרייטינג בפריים טיים.
LADY RED​(שולטת)

ליידי רד בסדרת הטלווזיה "הכל דבש" בערוץ 2 ב:22

LADY RED​(שולטת) • 18 ביוני 2007
למי שלא מכיר
אותי.
אני האישה שבעיר.
אדומה וצבעונית
ליידי רד זאת אני.
אחזתי בשוט
שהצליף בסט
שעות נוספות.

למי ששם לב אני השתתפתי בסט כשהבן אדם היה ליד הצלב וכשהוא היה הפוך.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 18 ביוני 2007
נולי כתב/ה:
זה היה רע.

ואילו היתי בוטה היתי אומרת שהדנג'ן זונות.עושים הכל בשביל כסף.כולל להוציא שם רע. ובליהצטדקויות בבקשה.

נולי, ואילו אני הייתי בוטה הייתי אומר שאת מרירה ומרשעת, שנהנית "לתקוע" בלי קשר לשאלה אם יש לכך הצדקה או לא. מזל ששנינו לא בוטים.

מה את מצפה? שהנהלת הדאנג'ן תהיה צנזור ועורך ראשי של תוכניות, ותדרוש מכל גוף שידור שמבקש לצלם במועדון זכות וטו על התסריט? נו, באמת. דווקא הקטעים בדאנג'ן לא היו הקטעים הכי נוראיים בתוכנית. הבעיה הייתה בתסריט, לא בלוקיישן.

אפשר להתייחס לבדס"מ בקלילות ובהומור ועדיין לעשות את זה עם חן. הקטע של עדי אשכנזי עם 009 היה דוגמה טובה לכך. ככלל, הדאנג'ן הביא את הבדס"מ לידיעה ולתודעה של הציבור הרחב. אני מאמין שכמה שיותר פרסום וכמה שיותר חשיפה יביאו בסופו של דבר ליותר מודעות ולפחות בורות, ועם הזמן ובהדרגה גם להגברת הלגיטימיות של קהילת הבדס"מ בחברה, בדומה לתהליך שעבר על הקהילה ההומו-לסבית. לא תמיד אפשר לשלוט על הפרסומים ועל החשיפה, ועל כל כמה חשיפות טובות וחיוביות יש גם חשיפה רעה. הערב חזינו באחת כזאת.
Adonasuy​(שולט)
לפני 17 שנים • 19 ביוני 2007

אז ככה....

Adonasuy​(שולט) • 19 ביוני 2007
רמי הוייברגר דווקא הזכיר לי כמה דומיקולים שמסתובבים בינינו. המרתף אכן מרתף והעור עור.
מעבר לכך- הפרק הגחיך את כל הנושא, הציג דמויות נלעגות שרק מתחננות לסטירה (רגע, בעצם גם כאלה עבדים יש...) ועשה שרות דוב לקהילה. חשק להכנס לסצינה זה לא עשה...

מצד שני, כמו שאמרה שוש עטרי, "מזל שאנחנו נורמאליים.." , אז מה אכפת לי. icon_wink.gif
brena​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 ביוני 2007

מתי,

brena​(נשלטת) • 19 ביוני 2007
מישהו יצרף קישור לקטע מיוטיוב?