לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הערב ב-22:00: הדאנג'ן חוזר לפריים-טיים של ערוץ 2

walking dead
לפני 16 שנים • 19 ביוני 2007
walking dead • 19 ביוני 2007
לא אהבתי את האופן בו הוצגה הקהילה, וזו בלשון המעטה.

כל הדמויות הוקצנו עד גיחוך ואת הדמות שגילם רמי הויברגר ניתן לכנות בשמות רבים, "שולט" הוא לא אחד מהם.

מסכימה מאוד עם לסע"ע, הדאנג'ן לא אחראי לכתיבת התסריט של הסידרה והבעיה הייתה אכן בתסריט הפגום עצמו שלא היה בשליטת או בידיעת הנהלת המועדון. אין טעם ואין סיבה להאשים את הנהלת הדאנג'ן וכל כינויי הגנאי הללו באמת שלא מוסיפים כבוד כאן לאף אחד. המהירות בה מוצאים כאן קורבנות לצליבה מפתיעה אותי כל פעם מחדש.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 19 ביוני 2007
לפי התגובות אצלי בעבודה הבוקר, גם הוונילים לא אהבו את הפרק של אתמול, וכצפוי לא יצאנו טוב משם.

חוץ מהקטע שהזכרתי של עדי אשכנזי ו-009, נזכרתי גם בראיון המקסים של ונוס שלנו אצל צופית גרנט, בסרט על אמילי ו-F ששודר בערוץ 8 ובסרט על מושון ששודר ב-YES. כך שיש גם לא מעט חשיפה חיובית ומפרגנת.

ולגבי העלאת הקטע ל-YouTube - כשהפרק יעלה לרשת אני אוריד אותו, ולאחר מכן אערוך את הקטעים הרלוונטיים ואעלה אותם לשם. עניין של יום-יומיים.
Venus in Furs
Venus in Furs • 19 ביוני 2007
ועכשיו אני קורא בYnet ש"משפחת פוליאקוב ממשיכה ללקק דבש" .

הפרק אתמול הוביל את הרייטינג עם כמעט 20 אחוזי צפייה.

שזה אומר בערך 2 מליון איש או כמה, ואני מניח שאין ביניהם הרבה חרדים או ערבים.

כמה חבל שלנו אין איזו אגודה שתוציא הודעה ותצליח להכניס כמה אייטמים על הצורה המעוותת שהבדסם הוצג בה אתמול, ולו לשם האיזון. בחיי, עוד רצה לי בראש הדמות של העבד המפחיד ההוא, ואני לא יודע אם אוכל לראות את רמי הויברגר יותר אי פעם בתפקיד אחר ולאהוב אותו.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 19 ביוני 2007
Venus in Furs כתב/ה:

הפרק אתמול הוביל את הרייטינג עם כמעט 20 אחוזי צפייה.
שזה אומר בערך 2 מליון איש או כמה, ואני מניח שאין ביניהם הרבה חרדים או ערבים.

נו ברור, כל דיירי הכלוב על מגוון ניקיהם וכפולות ניקיהם (ובני ביתם ההמומים) צפו בבושה בהתגלמותה.... (זה מסתכם בקרוב לחצי מיליון צופים, לא?) icon_wink.gif
dragon fly
dragon fly • 19 ביוני 2007
ראיתי גם חלק מהפרק הנל

אני לא מבין למה התסריט הזה דרש צילום בדאנגן בכלל?

בשביל להראות את הצלב כאילו?.......

הסצינה הייתה יכולה להיות מצולמת בכל מועדון.

חבל שככה הראו את המועדון
009​(אחר)
009​(אחר) • 19 ביוני 2007
למען הסדר הטוב אבהיר שאילו ידעתי שזו תהיה התוצאה הייתי עושה הכל שהדברים לא יצולמו בדאנג'ן!

מדובר בצילומים שנעשו במועדון בימים שבהם עמוס ניהל את המקום

נכון שהדאנג'ן מעוניין בפרסום וחשיפה גדולה ככל האפשר אבל לא בכל מחיר.

הדאנג'ן בסך הכל נותן את הלוקיישן לצורך הצילומים ולא מקבל על כך כל תמורה כספית.(התועלת של הדאנג'ן נובעת מהפרסום בלבד)

009
Venus in Furs
לסע"ע ושושו, (וגם זיקית כי יש לה נסיון)
אתם החכמים, הרהוטים, והמשופשפים שבחבורה.

אנא מכם, הרימו את הכפפה, כתבו עוד היום מכתב מחאה לרשות השניה ולזכיינית, פרסמו אותו כשרשור, כולם יחתמו על זה כעצומה, והוציאו העתק לגורמי עיתונות ותקשורת.

אני מוכן להתראיין בשם מלא אם צריך.

הלנצח נאכל חרא?

ושבוע הבא, כשאבוא לפגישה שקבעה איתי פקידת הסעד לחוק הנוער בעקבות מה שכתבתי בבלוג שלי, היא בטח תגיד לי שהיא ראתה את עולם הסאדו בתכנית של פוליאקוב, ושאם אני כזה אין לי שום זכות לגדל את הבן שלי.

זיקית
זיקית • 19 ביוני 2007
Venus in Furs כתב/ה:

אנא מכם, הרימו את הכפפה, כתבו עוד היום מכתב מחאה לרשות השניה ולזכיינית, פרסמו אותו כשרשור, כולם יחתמו על זה כעצומה, והוציאו העתק לגורמי עיתונות ותקשורת.

הלנצח נאכל חרא?

ושבוע הבא, כשאבוא לפגישה שקבעה איתי פקידת הסעד לחוק הנוער בעקבות מה שכתבתי בבלוג שלי, היא בטח תגיד לי שהיא ראתה את עולם הסאדו בתכנית של פוליאקוב, ושאם אני כזה אין לי שום זכות לגדל את הבן שלי.

אני אדבר עם שאר הרהוטים ונראה מה אפשר לעשות. הפרק אתמול היה מזעזע. כאילו, רבאק..תעשו פאקינג תחקיר ראוי ?
חסר פה אנשים אינטיליגנטים לדבר איתם לפני שמצלמים סצינה כזאת?

בעעע.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 19 ביוני 2007
גם אני ראיתי את הפרק אתמול ונגעלתי. הדבר גם לא מוסיף לסדרה שעושה רושם של משהו רדוד, טיפשי ומיותר לחלוטין. חבל.
אם תהיה עצומה אחתום בשמחה.
Venus in Furs
זיקית כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

הלנצח נאכל חרא?

אני אדבר עם שאר הרהוטים ונראה מה אפשר לעשות. הפרק אתמול היה מזעזע. כאילו, רבאק..תעשו פאקינג תחקיר ראוי ?
חסר פה אנשים אינטיליגנטים לדבר איתם לפני שמצלמים סצינה כזאת?

בעעע.

שימחת אותי בובה יפה...
אני ממש אשמח לראות משו קורה.

ובעיני התועלת העיקרית תבוא אם וכאשר הם יתגוננו ויכחישו. ש*הם* יגידו שזו בדייה מוחלטת, והגזמה לצרכי דרמה, ושהכל מתוך דמיונם הקודח של התסריטאים, ושבביקורם בדנג'ן הם נתקלו באנשים חמים ובסביבה אוהדת ומקסימה, ושהם לא התכוונו לפגוע בקהילת הבדסם בישראל, שמונה אלפי אנשים נורמטיבים לחלוטין.