בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטות .

Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 24 בדצמ׳ 2003
Lolita​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2003
אליאס , תודה , אנחנו נהייה בקשר .

icon_chickkiss.gif
היצור
היצור • 24 בדצמ׳ 2003
לוליטה,
אם את צריכה מישהו שיצלם ויתעד עבורך את הארוע הנפלא, תגידי.
אני אוכל לקפוץ (עם מצנח) לידו, ולצלם את הנפילה מקרוב.
אח"כ, כמובן, גם את תהליך הגירוד מהרצפה.
SEAMASTER​(שולט)

את ? לאסוף ?!

SEAMASTER​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2003
את בוודאי שלא צריכה לאסוף שהרי את מלכה ! ישנם המוני משרתים שישמחו לעשון כן , למשל:
עירית ת"א תסור מיד לזירת ההתרסקות על מנת לאסוף את השאריות !
לגבי צילום ? קראי לעיתונות ועוד אחרי זה תזכי למשכן קבע בנווה תירצה - יאמי .. שמה תזכי לטיפולן של שפחות רבות ( רק קחי בחשבון שישנן שם רק נקבות .. ) .

בברכת חג שמח , SEAMASTER .
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 24 בדצמ׳ 2003
צחוק או לא צחוק...
עם כל החיבה שלי להומור שחור מדי פעם, אני עדיין שמחה שהסיכון הכי גדול שאליו אני נחשפת הוא הדבקות בשפעת מהנסיכה המקסימה של מלכתי כשאני רצה לאסוף אחריה את כדורי הטישו המלאים סמארק נזלתי בשלבי צבירה שונים.
הספיקה לי בנג'י ג'אמפ אחת בחיי כדי להבין שאדרנלין אני מעדיפה לקבל בדרכים אחרות (ואז עוד הייתי קשורה וונילית) icon_wink.gif
הנסיכה אנה​(מתחלפת){heidad}
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

עניין של כיוון

אם תכווני מספיק טוב את גם יכולה לעושת לו בדרך חדירה אנלית על אחד מעמודי התאורה
או פיסטינג על הפסל שם בכניסה.
נראה לי זו תהייה חוויה מדהימה...
Homelander​(שולט)

תרשו לי להביע את דעתי...

Homelander​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2003
קודם כל בנוגע לעניין הבנג'י, לשלוח מישהו לעשות בשבילך בנג'י זו הבחירה הגרועה ביותר שיכולה להיות- שהרי עד שהוא כבר נופל ומגיע למטה, פתאום הוא קופץ חזרה ללמעלה ואתה צריך להתקל שוב בפרצופו.

אח"כ בנוגע לבלי חבל, חבל קצת בלי חבל שהרי בלי חבל זה כבר לא בנג'י, זו סתם קפיצה ומה האתגר בסתם לקפוץ? בנג'י הרבה יותר מאתגר עם כל הכבוד.

אח"כ בנוגע לניקיון, אני לא מבין את הבעיה פה... אפשר להפוך את כל העסק למשהו חינוכי. במקום להתחיל לגרד שאריות עם שפכתל או להעמיס עבודה רבה על כל מיני עובדי ציבור מסכנים שבכלל לא משלמים להם מספיק כדי לעשות את זה (הרי לחברה קדישא יש אסוף אך ורק של איברים קדושים מכל-מיני פיגועים וכאלה, לא של דברים טמאים- כאלה אי-אפשר להציג במוזיאון) במקום כל זה, אפשר פשוט להניח שלט לייד השאריות של העבד ולכתוב אחת מכמה אופציות:
א) הרי לכולם הוכחה נוספת לכך שכוח המשיכה אכן קיים.
ב) ככה יעשה לאיש אשר מקלקל את האתגר שבבנג'י.
ג) אין כמו אהבה!
ד) הנה דוגמה לשירות נאות.

אבל אם חרטה בלבך על עבדך הנאמן, אז יש לי משפט נהדר בשבילך:
אם אתה לוקח את דברי ברצינות ועושה את קפיצת ההתאבדות האלגנטית אמנותית ומקרית ההיא מעזריאלי אני אהרוג אותך.

נו, אז אני יכול להיות יועץ נישאוין או לא icon_question.gif
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2003
לא.

חדירה אנאלית . יש לי רק מילה אחת , מילה אחת שעושה את כל ההבדל ---->
קקטוס.
קקטוס אחד קטן ובשל .
לא פיסטינג , גם לא סטרפטון .
קקטוס.

בנוגע לפסלים , אני חושבת שהחצוצרה של הדמות הימנית תהווה תחליף לא רע < אם כי לא בעל אותו אפקט> לקקטוס.

חשבתי גם על טקס צנוע לפני אותה קפיצת באנג'י ללא חבל , אבל עם מישקולת , מרצון .
הולכת להפיק מופע אורקולי מרהיב ביופיו , משהו ענק . גרנדיוזי . כזה שהפסטיגל יראה כמו ג'ולה פושטית לידו.
יהיו שם מפלי מיים <אני אירק עליו> ,
להבות של אשששששש <אכבה עליו סיגריה או שתיים>,
פעלולים <הקקטוס..>,
מוזיקה שתערוב לאוזני השחפים שיעוטו מעל בהמתנה חסרת סבלנות לפגר הטרי
<בקולי הצרוד והמסוקס אלחש לו : "יאללה יאללה , קפוץ כבר ,יש לי עוד ספירות מלאי היום .."> .

מפני שחג המולד חל בימים אלו ממש , אולי כאות הזדהות אחנוט אותו נורות זרחניות וכדורים מבריקים, והכללללללללל בוורוד icon_smile.gif
אטבול אותו בתוך דלי של שתן , אולי יתחשמל .... מה שירגיע לי את החששות שהוא יתרסק לפני שיחוש את דום הלב משתק לו את הגפה הימנית.

צצה בעיה נוספת.
מאחר ואני המוטבת הבלעדית בפוליסת ביטוח החיים שלו , רכשתי לא מכבר כרטיס טיסה חד כיווני לסיישל .
כמובן שלא ארצה לשכוח בזכותו של מי אני מתנמנמת לי על שפת היים , שכובה על מיטת שיזוף עשוייה יהלומים , ולכן החלטתי לקחת איתי צינצנת עם פורמלין , ובפנים להכניס אבר מאבר גופו של המנוח.
הצינצנת תוצב במקום של כבוד בתוך ארון הנעליים שלי <עמוק עמוקקקקקקק בתוך הארון >
ובכל פעם שאמצא את עצמי מתלבטת בין מגף אחד למישנהו , מביטה בהנאה רבה על הרפרטואר העשיר שרכשתי מבעוד מועד ברומא ,
בהשראתו של כרטיס הפלטיניום החדש שלי <אוהבת אותך מאמי >, הצינצנת כמו תלחש לעברי בקולו הצייצני והמייגע של המת : " תודה אלוהים , תודה אלוהים".
השאלה היא כמובן , איזה אבר יזכה לחיות לנצח <ממש כמו הפודל של אניטה-תעני-זה-אני> , מפוחלץ בתוך צינצנת של פורמלין.
כמובן שהבחירה המתבקשת ביותר , תהייה בזה "ה" אבר. אבל אני חוששת שאחוש חמלה על כך שהבאתי למותו של אחד בתול..
הלאה.
לשון – אוקיי , זה כבר נשמע לי יותר הגיוני , בעיקר בהתחשב בעובדה שהלשון תתנתק מהלוע בעצמה <מודה ..העבדתי אותה מעבר לתאריך התפוגה שלה..>
ולא אצטרך לכרות אותה , או לחילופין לאסוף אותה מהכביש.
אבל < כן , כן , תמיד יש אבל > ישנה אפשרות הרבה מעבר לסבירה שאמא שלי תבשל אותה <היא אומרת שלשון זהו מעדן אלוהי> ,
ואני לא מעוניינת בצלי לשונות שיתבשל לי על הגז .
זו גם הסיבה שלא אבחר במוח , גם את זה אמא שלי מאוד אוהבת לטגן .
<אני חושבת שאני מתחילה להבין ממי ירשתי ....>.

מסיימת כעת . חייבת כמה מילים עם אמא.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2003
רציתי רק להעיר כי עם או בלי המשקולת הקיפוד יפול באותה מהירות, כך שאפשר לחסוך את נושא פינוי המשקולת מהמקום.
Tame
Tame • 25 בדצמ׳ 2003
אבל עם המשקולות הוא יפגע ביותר עוצמה...
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
red-cell​(מזוכיסט) • 27 בדצמ׳ 2003
לדעתי, אם תחברי אותו לחבית מלאה בבטון (רצוי לביצים) יש סיכוי די סביר שהוא יגיע ישר לסין.
כל מה שנותר יהיה לקרא לעירית ת"א לסתום את החור בכביש. מכיוון שעוד חור בכביש זה לא דבר נדיר אף אחד לא ישים לב לחור הנוסף שנוצר ע"י קיפוד מיותר icon_eek.gif