לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילות שלישי בדאנג'ן מבאסים את התחת ולא שווים את עלות המונית

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2007

לילות שלישי בדאנג'ן מבאסים את התחת ולא שווים את עלות המונית

Venus in Furs​(מתחלף) • 20 ביוני 2007
או שתעשו בהם משו או שתבטלו אותם לגמרי.

ככה, אין בהם שום ערך.

ופעם זה היה אי של שפיות באמצע השבוע.

לא תמיד זוהר, לא תמיד מלא אנשים.

אבל תמיד עם פוטנציאל, תמיד התרחשותי, בדר"כ מהנה.

לא יודע אם זה סגור לקהילה או לא, מה שבטוח שארבעת הערסים ששכבו בכניסה כי לא הורשו להיכנס לא היו מעלים או מורידים לעשרים חברי הקהילה שהיו בפנים ושוחחו זה עם זה ביאוש.

בשביל זה לא היה שווה לעשות כרטיס מועדון.

פעם היה שם דאנג'ן בימי שלישי, עכשיו יש שם שממה.

זו בשורת הכיבוש?

אז או שיבוא שינוי מהותי או שגם אני ותהום נמצא עיסוק מתגמל יותר ללילות השלישי שלנו.

ואני לא מתכוון להישמע לוחמני, אבל ג'יזס, הלילה חזרנו הביתה בשתיים.

ולמה לעזאזל שנרצה להיות שם אם אפילו חברי ההנהלה לא רוצים להיות שם?

זהו.

זה ביטוי התסכול שלי.

ויודעים מה, קרוב לודאי שאהיה שם גם שלישי הבא.

כי אין לי מקום אחר.

ואין אף מועדון סאדו ציוני ישראלי אחר.

אבל בחייאת ראבקום, תעשו משו.

באהבה ונאמנות,

דן.
Olive
Olive • 20 ביוני 2007
ונוס,

מאז שאני מכיר את המועדון תמיד היו תקופות יותר מוצלחות וגם תקופות של שפל באנרגיות במועדון שלאו דווקא קשורים למה עושה ההנהלה.
המועדון שרבים מאיתנו רואים בו את הבית, הוא תוצר של מה שעושים ממנו, לא רק בעלי המועדון אלא גם אנחנו הבליינים.

מישהו פעם אמר שאם הוא משתעמם, הוא יוצר את הסנסציה בעצמו ומי כמוני יודע שיש לילות שם כמו בכל מקום שבהם יש פחות זרימה.
מצד שני מי כמוך יודע שלפעמים דווקא בלילות האלו יש אפשרות לצאת גדולים ולהחיות את המקום באיזה סשן ספונטאני ומלהיב.

אישית גם אני חטאתי בזה שלא הגעתי לאחרונה כי הייתי עסוק (אני יודע שזה לא תירוץ).

נתראה שם בסופ"ש ?
LADY RED​(שולטת)

ומה עם הסשן של אתמול?

LADY RED​(שולטת) • 20 ביוני 2007
האמת היא שבגלל שהדאנגן
זה הבית שלי ואני באה לשם גם בשביל לבוא לראות חברים בשביל האוירה בשביל לראות ולהראות וגם בשביל להנות מהסשן ולפעמים שמתחשק גם להופיע.
אז אתמול באתי בכוונה של הופעה
שההופעה תהיה מיוחדת ויוצאת דופן
ולא הופעת סאדו מאזו שיגרתית.
ולהכן הכנסתי אלמנטים חדשים כדי ליצור אוירה יחודית ומעניינת.
נשמע מדברייך
שגם זה לא הספיק.
צר לי לשמוע שהתאכזבת מהאנשים שהיו שם כי ימי שלישי זה יותר אינטימי פחות אנשים.
אבל לדעתי יש בזה יתרונות כי זה משרה את אוירת הרוגע והשקט
שלעיתים אנו האנשים צריכים.
אבל בגלל שזה ימי שלישי אוירה רגועה אני השתדלתי להפוך את ההופעה ליחודית .
הרי זו לא פעם ראשונה שאני לוקחת חלק בהופעות במועדון.
בכל אופן צר לי לשמוע שעזבתם מוקדם ולא נשארתם עוד.
ולפעמים כפי שאוליב כתב קודם לכן
אנו האנשים שבפנים אנשי הקהילה ולא הונילים יכולים ליצור את ההתרחשות את האוירה
ולא לחכות שזה יקרה
פשוט ליצור את הרגעים הקסומים שמשאירים בנו טעם מתוק לעוד.......
אשמח לתגובה בקשר לדברים שכתבתי עד כה וכן מה דעתכם על ההופעה שלי מאתמול.
Uranus
Uranus • 20 ביוני 2007
שתי סוגיות על הנושא:

1. ונוס - האם אתה בא לדאנג'ן בשביל:
א. לעשות בדס"מ פומבי.
ב. להיות עם החבר'ה.
ג. לעשות בדס"מ פומבי בחבר'ה.

אם התשובה היא א' אז אין בעיה - תעשה בדס"מ פומבי - מה אכפת לך מי נמצא שם, כמה או איך.
אם התשובה היא ב' אז אתה לא בהכרח צריך את הדאנג'ן.
אם התשובה היא ג' אז תתארגן לבוא עם חבר'ה ואם אף אחד לא בא לו, אל תבוא אל הדאנג'ן וההנהלה שלה בטענות כי הם רק מעמידים בימי השלישי את המקום ועל כך יהיה מי שתודתו נתונה להם. וכמו שאוליב אמר - "צור את הסנסציה" אני רק אוסיף שהיא לא חייבת להיות סנסציה להמונים אלא מספיק שהיא סנסציה בשבילך ולעצמך, אני מניח שאתה מעריך את עצמך כאחד ששווה אותה.

זה קצת כמו להגיד שאני לא הולך יותר לחדר כושר כי המוסיקה לא משהו ואין אף אחד כדי לראות ולהראות - אבל מה הקשר לכושר שאני רוצה או לא רוצה לעשות ?

2. כול מה שקשור לתלונות על מי שנהנה או לא נהנה או מאוכזב ממסיבה כזו או אחרת או ממקום מסוים או אירוע או מה שלא יהיה - תמיד עלינו לזכור שמספיק שיש אחד שכן נהנה ממסיבה מסוימת כדי להבין שהנאה ממסיבה כלשהי לאו דוקא קשורה למסיבה עצמה אלא מי שהוא היה שם, איך הוא קם באותו בוקר, אם הוא רב עם זוגתו או דוקא קיבל, ועד אם הוא קיבל או לא קיבל לפני 20 שנה גלידה לפני הארוחה מאמא שלו אחרי שרקע ברגליו וצרח.
המסיבה היא תמיד אותה מסיבה עבור שני אנשים ואם אחד נהנה והשני לא אז כול מה שאפשר לומר על המסיבה זה: כלום....

לאורך כול השנים שאני כאן תמיד אני רואה שרשורי הלל או שרשורי ביקורת שלילית. אולי הגיע הזמן שתאמצו את הגישה שאם אתם לא נהניתם מארוע כזה או אחר, זה בגלל שאתם הגעתם במטרה (לא מודעת) לא להנות.

ותחשבו על זה...
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 20 ביוני 2007
אוראנוס, אני בטוח שלא תחשוד בי שאני נגד הדנג'ן.
אני אוהב את הגנון בכל נימי נשמתי, אני מגיע כמעט כל יום שלישי במשך יותר משנתיים כבר.
התשובה לשאלות ששאלת בראשית דבריך היא, שאני בא לגנון בשביל להיפגש עם חברים, לראות ולהראות, להיות בסביבה של התרחשויות בדסמיות, ואולי גם לעשות התרחשויות בעצמי. אני יכול להעיד על תהום ועלי, שאם אנחנו רוצים לעשות סשן פומבי, חשוב לנו שתהיה שם פומביות, ולא קומץ אנשים. זה הקטע של סשן פומבי, סשן מול כמה אנשים אנחנו יכולים לעשות גם בבית (:

לגבי החלק השני של דבריך, אתה צודק עקרונית, רק שדברי לא מתייחסים רק לאתמול, וממילא אתמול הייתי במצברוח טוב ובמוטיבציה להנות, והערב המשיך אחר כך בבית עם הרבה סקס ובדסם. זה לא איזה מצב ש'באתי לא להנות' או שאני מחפש דברים להתלונן עליהם. היו פאקינג 20 איש, כמה טוב זה כבר יכול להיות?

אז אולי אתה צודק והאשם הוא לא בהנהלה, אבל מה שבטוח בעיני שההנהלה היא שצריכה לעשות משו בשביל לשנות את המצב. כי ככה, מה הטעם למשוך עד אמצע הלילה, להתקלח ולהתלבש יפה, להתאפר ולסדר את השיער, לשלם 50 שקל על מוניות ועוד לפחות 100 על שתיה, ולא פעם יותר, בשביל ערב שאני יודע שהסיכוי שיהיו בו אנשים ושתהיה בו התרחשות הוא קטן בהרבה מהסיכוי שלא. פעם גם אפשר היה לקבוע עם אנשים 'חדשים' בגנון, ולהכיר אותם באווירה בלתי מחייבת. היום זו סוג של פאדיחה בכלל להציע את זה, ואם הם שואלים 'מה יש שם בשלישי' אין כל כך מה לענות להם.

ליידי רד, הלכנו בשתיים, לפני ההופעה שלך, שאני בטוח שהיתה מושקעת ומצויינת. היית מאוד יפה בשמלה האדומה הזו. נדמה לי שגם את היית מעדיפה להופיע מול הרבה יותר אנשים.

ואוליב...
לפני שנתיים וחצי הגעתי לראשונה לגנון בגפי, ואתה קיבלת אותי הכי יפה שאפשר. אתה זוכר את ימי שלישי ההם? היו סשנים בכל פינה, הגנון היא מלא באנשים שונים ובהתרחשויות, ובאותו הערב החורפי החלש יחסית שבו אמרת לי את המשפט שהזכרת היו בערך פי שלוש יותר אנשים מאתמול...

אני רוצה רק להדגיש, שאני יודע שהכותרת מגעילה ופרובוקטיבית, ושהדברים שכתבתי חריפים ובלתי מאוזנים. הם באים מתוך אהבה גדולה והמון איכפתיות למקום, ובמיוחד ללילות שלישי שיקרים לליבי מאוד. והייתי פוחד אולי שזה רק יחמיר את המצב, אבל איך יכול להיות כבר יותר גרוע? ושוב, אני מתבסס לא רק על אמש, אלא על רצף של ימי שלישי מאכזבים מאוד.

וכן, נתראה בדנג' בסופ"ש ובטח גם בשלישי הבא.
spectro
spectro • 20 ביוני 2007
דווקא אחרי הסשן של ליידי רד התפתחו במקום כמה וכמה ס'שנים שראיתי. היו אמנם המון גברים וזה אולי לא אידיאלי, אבל ס'שנים היו - לקראת שעה 4 ככה. למעלה היה איזה עבד קשור שקיבל הצלפות מאיזו בחורה ולמטה הייתה המלאכית השחורה שקיבלה קצת הצלפות ממישו ולידם הייתה מישי שמסביבה כמה עבדי פוט פטיש.... גם הס'שן של ליידי רד היה די הארדקור עם הדילדו הענק הזה. וליד הבאר היה מישו שקיבל מסאג' משתי בחורות חמודות (ס'שן?).

בקיצור, הביקורת במקום בהחלט, אבל יש להציג תמונה מאוזנת. ראיתי שהלכתם מוקדם מאוד ונדמה לי שיכלתם לעזור להצית את האש עם איזה ס'שן ספונטני.

כמו כן, אני חושב שההופעה המרכזית צריכה להיות מוקדמת יחסית - על מנת ליצור סטארטר כשעדיין יש אנשים במקום והללו ייצרו סטרטר לעוד ס'שנים. כשיש ס'שנים ברקע קל יותר להישאב לאווירה הזו ולהתנסות. אני לא מכיר אף אחד אמנם ורק צופה מהצד, אבל בהחלט נראה שיש מצב ל BDSM גם בימי שלישי.

icon_rolleyes.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 20 ביוני 2007
דן, לי אין ספק קל שבקלים שהדברים שכתבת באים ממקום של כאב ושל אהבה, למרות שכמו שאמרתי לך אתמול, כן יש לי ספק גדול אם שרשורים כמו זה שפתחת כאן הם מה שיפתור את הבעיה של ימי שלישי.

אתה זוכר את ימי בית הספר, שבהם המורה הייתה נושאת נאום חוצב להבות על כמות החיסורים הגדולה בכיתה, אלא שהיא הייתה נושאת אותו דווקא מול התלמידים שכן הגיעו? icon_smile.gif אז אתה ואני מגיעים לדאנג'ן כמעט כל יום שלישי כבר כמה שנים. היינו שם בימי שלישי כשהמועדון היה מלא באנשים, ואנחנו שם גם עכשיו בתקופה הפחות טובה. כמונו יש עוד 10-20 אנשים. השאלה היא: איפה אנשי הקהילה? כולם כמובן בעד שיהיה מועדון בדס"מ בישראל. חלק גדול מהקהילה מעוניין בערבים סגורים. והנה באה הנהלת המועדון ונותנת לקהל לכאורה את כל מה שהוא רוצה: פעם בשבוע המקום הוא רק של הקהילה והכניסה היא ללא תשלום. הכפפה נזרקה, והקהילה לא מרימה אותה. אז זה יפה שכולם רוצים שיהיה מועדון בדס"מ, ורוצים לבלות במקום בלי נוכחות של ונילים, אבל הם שוכחים רק דבר קטן אחד - להגיע.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 20 ביוני 2007
אני מזכירה לכם אנשים יקרים שיום רביעי רובנו עובדים בבוקר.
צריך לחשוב גם על זה שאנשים לא יכולים תמיד לצאת באמצע השבוע עד 4 לפנות בוקר ובאופן טבעי מספר המשתתפים יהיה קטן יותר מימי חמישי או שישי שלמחרת אין עבודה...

באופן אישי לגמרי, בעיניי פעם ימי שלישי היו חלופיים לחמישי שהיה מפוצץ ונילים,
כיום ימי חמישי חזרו לגדולתם ואין כבר את ההפרעות והערסים שהיו פעם,
היום המסיבות של חמישי מזכירות מאוד את השנה הראשונה של הפעילות של המועדון בימי חמישי- משהו כמו 3- 4 שנים אחורה.

כבר באתי כמה ימי חמישי והיו מסיבות פצצתיות מלאות בסשנים נפלאים,
סשנים ספונטנית והופעות מתוכננות
ההפרעות שהיו- היו מינימליות- ולא כמו פעם שבו הייתי צריכה להדוף אנשים מהסשנים שנעשו במקום
או להשתיק צעקות ''הופה הופה'' עם כל הצלפה.

אולי גם (וזה רק רעיון) אם תיזום סשן גם כשיש 20 איש ולא 50,
תגרום לטריגר שיתן לערב אופי של פליי פארטי,
חשבת על זה?
מה שבטוח זה שאז תפתח למחרת שרשור שמדבר אחרת לגמרי... icon_rolleyes.gif

אין לי ספק שאתה מדבר מאהבה, אני יודעת שאתה אוהב את המקום, אולי תנסה לבדוק איך אתה יכול לעזור להרים את הערב במקום להתבעס וללכת בשעה 2 ש-5 דקות אחרי זה מספרים פה שהיו סשנים והופעות וכו'....

נשיקות לכולם,
ונתראה ביום שישי במסיבת אינקוויזיציה/יום הולדת שלי.

icon_cool.gif
ממש גרוע​(אחר)

Re: לילות שלישי בדאנג'ן מבאסים את התחת ולא שווים את עלות המו

ממש גרוע​(אחר) • 20 ביוני 2007
Venus in Furs כתב/ה:

ככה, אין בהם שום ערך.

לא יודע אם זה סגור לקהילה או לא, מה שבטוח שארבעת הערסים ששכבו בכניסה כי לא הורשו להיכנס לא היו מעלים או מורידים לעשרים חברי הקהילה שהיו בפנים ושוחחו זה עם זה ביאוש.

זו בשורת הכיבוש?

אז או שיבוא שינוי מהותי או שגם אני ותהום נמצא עיסוק מתגמל יותר ללילות השלישי שלנו.

זהו.

זה ביטוי התסכול שלי.

כי אין לי מקום אחר.

באהבה ונאמנות,

דן.

צודק ב100%!

האפשרות היחידה להחיות את ימי שלישי היא לעשות כניסה חופשית לכולם גם לא לבעלי כרטיסים,

גם כך אף אחד לא משלם בכניסה כמעט.

באם לאו אני מצטרף להצעת ונוס לבטל את ימי שלישי.

עוד הצעה- כניסה חופשית לנשים
.
ללא גבולות'

Re: לילות שלישי בדאנג'ן מבאסים את התחת ולא שווים את עלות המו

ללא גבולות' • 20 ביוני 2007
עבד אינטימי כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

ככה, אין בהם שום ערך.

זו בשורת הכיבוש?

זהו.

זה ביטוי התסכול שלי.

כי אין לי מקום אחר.

באהבה ונאמנות,

דן.

צודק ב100%!

האפשרות היחידה להחיות את ימי שלישי היא לעשות כניסה חופשית לכולם גם לא לבעלי כרטיסים,

גם כך אף אחד לא משלם בכניסה כמעט.

באם לאו אני מצטרף להצעת ונוס לבטל את ימי שלישי.

עוד הצעה- כניסה חופשית לנשים
.

אתה רציני ?
כרטיס עולה 90 ש"ח
לשנה , 12 חודשים, 54 שבועות , 54 כניסות .
90 ש"ח לחלק ל54 כניסות, 1.666 ש"ח לכניסה .
ומי שמגיע פעם בחודש נניח זה 7.5 ש"ח לכניסה .
זאת הבעיה לדעתך?