לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היה נפלא בלילה הזה בדאנג'ן.....................

009​(אחר)
לפני 17 שנים • 22 ביוני 2007

היה נפלא בלילה הזה בדאנג'ן.....................

009​(אחר) • 22 ביוני 2007
אין לי ספק שבשרשור הזה יכתבו דברים נפלאים ומילים חמות על מה שקרה הלילה בדאנג'ן..............אני כותב את הדברים לא כי ביקשו ממני ולא כדי לתת קונטרה לאלו שהיו במועדון ביום שלישי ולא נהנו ............אלא אך ורק כי היה כיף ונהנתי בטרוף...............הלילה שוב עבד המתכון הישן והנפלא של שילוב קהילתי עם ונילים מדהימים (וניליות מדהימות וחדשות)וכדאי להפנים סוף כל סוף את העובדה שההצלחה של המועדון תבוא אך ורק מקהל הונילים שפוקד את המקום.............וזו ההזדמנות להמליץ בפני המנהלים הנפלאים להעתיק את מודל יום חמישי ליום שלישי ואני מבטיח לכם מנסיון העבר שגם ימי שלישי יהיו נפלאים..............חבל שחלק מהחברים של יום שלישי פספסו את הלילה הכל כך מוצלח .................כולכם בודאי מכירים את התחושה הזו שאתה נכנס למועדון ויודע ומרגיש את זה באויר שהולך להיות לילה עם אנרגיות נפלאות וחשמל באויר ואווירה של סקס ופתיחות וסאשנים והופעות וכל מה שצריך כדי שיהיה כיף וכזה היה הלילה הזה בדאנג'ן............וזו הזדמנות להודות לכל המופיעים לכל המלכות לכל העבדים.......... נדמה לי שזכיתי לראות בלילה הזה כמה מבוגרי מחזור א שכבר שנים רגלם לא דרכה ולא חצתה את מפתן המועדון ואם זקני הדור באו אז כנראה שהדאנג'ן באמת משמש בית לכולם.................אז שוב תודה רבה רבה לכולם ..............ולהתראות הלילה בפמיליה.................שמעתי שהפעם הולך להיות לילה מטורף.....................מביאים את כל הציוד שרק אפשר לרחבות השונות מומלץ מאד מאד להגיע ורק בגלל שאני בטוח שאין חלופה טובה יותר מהדאנג'ן..........

בברכת שבת שלום אהבה וכמובן הרבה הרבה סקס לכולם

009
LADY RED​(שולטת)

חבל שלא יצא לי לבוא

LADY RED​(שולטת) • 22 ביוני 2007
חבל שלא יצא לי לבוא ולראות את זיו פניך
אך מקווה לראותך בהמשך.
ואשמח לעשות איתך סשן מעניין
כמו בזמנים הקודמים.
ממני באהבה
ליידי רד
icon_biggrin.gif
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 22 ביוני 2007
אני מבין בהחלט על מה אתה מדבר ושמח שנהנית.
אמנם לא הייתי שם,

אבל מסכים איתך בהחלט.

כמה שיותר ווניליות שנכנסות לאווירה ושסנים כך יותר טוב,

בכלל בשבילי בכל בחורה יש שוקו icon_twisted.gif

<אינטימי בעד דברים חד פעמיים לא מחייבים>