לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני שוברת מוסכמות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LADY RED​(שולטת)
לפני 17 שנים • 22 ביוני 2007

אני שוברת מוסכמות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LADY RED​(שולטת) • 22 ביוני 2007
מה בסך הכל כתבתי
מה בסך הכל ביקשתי
את חוות דעתכם
של מי שבא למועדון ביום שלישי וראה את סשן שעשיתי שם.
שהכנסתי לתוכו אלמנטים נוספים חוץ מסאדו מאזו רגיל
אז כל כך קשה להגיב
נכון כבר לא מגיבים כמו פעם לתגובות של הופעות.
ולא עושים את זה
מישהו אמר לי
אז מה אז אני שוברת תמוסכמות
עכשיו אפשר
אף אחד לא קבע חוק או כלל לא להגיב כי כבר לא נהוג
פשוט תגיבו לא כי כבר לא נהוג או לא עושים
כי ככה באמת אתם מרגישים
וסך הכל רציתי חוות דעת
או סוג של פידבק על הסשן שעשיתי כי התכוננתי אליו רבות
לא ביקשתי כסף
או מחיאות כפיים
רק כמה מילים
הרי זה לא עולה לאף אחד מכם שום אגורה.
אני מוחה כי פתחתי פוסט כדי לדעת באמת איך היה ולא זכיתי לשום תגובה מצידכם
דעתכם באמת חשובה לי למי שהיה בערב
אני כותבת דברים קשים אלה מתוך אכזבה כי באמת חשבתי שתגיבו ותביעו את דעתכם
אך כלום הדף נשאר ריק חסר תגובות.
אם אתם קוראים מכתב זה
תגיבו על ההופעה כדי שאוכל אני לדעת אם אהבתם
לא אהבתם
לדעת תגובות תחושות והרגשות שסשן שערכתי גרם לכם לחוש
וכאלה
וכל מה שעולה לכם בדעת
מבחינתי אני אקח את זה כביקורת בונה לטוב ולרע.
009​(אחר)
לפני 17 שנים • 22 ביוני 2007
009​(אחר) • 22 ביוני 2007
לידי רד יקירתי

מבין אני לליבך ויודע עד כמה מתסכל לכתוב על משהו אישי ואף אחד לא מגיב!
מבלי להכנס לסיבות למה לא הגיבו כדאי קודם כל להיצמד לעובדות.

כנראה שבאותו הלילה היה מיעוט של אנשים עם מצב רוח קודר ואנרגיות לא הכי הכי והביאוס גדול ועל הרקע הזה צריך לראות את הדברים.
נבצר ממני מלהגיע ביום שלישי האחרון אבל יש לי עבורך רעיון נפלא........ בפעם הבאה אני מזמין אותך להופיע איתי בהופעה שנכין ונבשל ביחד ואני מבטיח לך שמי שלא יכתוב אחרי זה כאן בכלוב "יחטוף" ואם ההופעה לא תצליח אני אחטוף..................

מה דעתך?

באהבה

009
_טרוריסט חמוש באננס
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2007

בניגוד לידידי המכובד דעתי שונה

_טרוריסט חמוש באננס • 23 ביוני 2007
דעתי בניגוד לדעת 009 היא שמה שאת חשה כרגע נובע מצירוף נסיבות שאינו קשור למועדון ספציפי זה או אחר ולא למצב הרוח הנקודתי שהיה בערב מסויים או לא.

באופן כללי ובעיקר ביחס ל"תרבות" שנוצרה בקהילה בארץ (לפחות ההילה שנפגשת בפומבי כן,אני לא אחראי למה שקורה בחדרי חדרים icon_smile.gif דעתי בוטה אם כי מנומקת ומבוססת (שלושה חודשים כדורמן במועדון סאדו נותנים לך זווית מרתקת על ה"פומביות")

ה"קהילה" סגורה,אטומה.מתנהלת לה על מי מנוחות של חסימות, עכבות וחוסר פתיחות ריגשית ופיזית.
זה בא לידי ביטוי בכל נקודה בה מתחככים חברים ממה שמקובל לכנות "הקהילה".אם זה פורומים ,אם זה צ'אטים ,מועדונים ואפילו מפגשים פרטיים מצומצמים יחסית.

בלי מרירות אלא מתוך צלילות הייתי מרחיב גם שיש פה בהחלט גם תסמונת הביצה והתרנגולת.
בשלב מסויים נוצרה להרגשתי מין אווירה של " ככה מבלים ,ככה כותבים , ככה מסשנים וככה הם הכללים והחוקים".
מי שמנסה להפתח למרות האווירה דינו נגזר עליו מראש.לא ברע חלילה ,אין פה קונספירציות מורכבות .פשוט ירגיש לא בנוח באווירת הטיולים השנתיים בכיתה ט' שמאפיינת לא מעט את המפגשים.
לי אישית נמאס לשמוע צחקוקים כשמישהו מעיז ומנסה להתחיל סשן בפומבי,קצתי בגינוני המבוכה הדביליים של דומים מסוקסים (ולעיתים פחות נפוצות גם של מלכות) כאשר לפתע קורה משהו פומבי שמצריך מהם להיות אמיתיים או פשוט עצמם.
ונישבע לכם שאם עוד מישהו יקום ויתערב בסשן שאני צופה בו (לא מדבר בכלל על מה יקרה אם זה יקרה בסשן שאני מעורב בו). ויראה תוך כדי גיחוך מפגר ובדיחות כיתה ז' איך "באמת" צריך לסשן וכל זה בלי שאף אחד לא יעלה על הדעת לעצור אותו לרגע ולהגיד" היי חבר..אתה חודר וגם חופר... תן להם את הספייס שלהם, זה יסתדר "..." אזי אני אני מתהפך עליו - מילה של אננס,אני הולך להיות מנייאק בקטע. (כלומר אם המשתתפים בסשן ירגישו כמותי באותו הרגע- בד"כ מבט אחד מספיק כדי להבין,מאכסימום נשאל אותם icon_wink.gif

ליידי - את מתבאסת מזה שאנשים לא חולקים איתך על מה שהסשן שלך עורר בהם ???

אנשים פה לא חולקים עם עצמם מה הסשן עורר בהם ...

הנקודה הועברה ?

חבל שלא הייתי באותו היום במועדון - באמת שהייתי חולק ללא מחסום.
huan
huan • 23 ביוני 2007
אני אישית חושב ששירשורים העוסקים במסיבות/אורעים חברתיים/סשנים/זיונים המשתראים על מספר עמודים ובהם אנשים מצהירים שהם יגעו, יהיה שווה להחריד, מהללים את המסיבה, מספרים בפרטים את מי ראו/עשו/פגשו/מה אלה שפגשו ראו ועשו,מחלקים מחמאות אחד לשני ומעבירים ביקורת סיפרותית המסתכמת במילה אחת כמו "מחרמן","מרטיב" וכו הם מאוד רדודים, בעיקר כאשר אילו הם הדברים היחידים שיש לחלק לא קטן מהאנשים המתבטאים בהם להגיד.

אך שירשורים העוסקים בבלוגים או שירשורים אחרים שבהם מתבכיינים על כך שאף אחד לא מגיב להם ולא מהלל אותם מייצגים בעיני את שיא הרדידות האפשרי - זנות צומי.

אחרי הכל ביקרות על סשן, שדרך אגב לא תואר כלל ניתן לשמוע באופן ביתר פירוט באופן פרטי ואם לא מגיבים לסיפור ומשבחים אותו ואת הכותב אולי צריך לקלוט את המסר ולא להוריד מעצמו ולהתחנן לצומי על ידי פריטה על רגשות האשם/רחמים כי זה באמת נמוך ואדיוטי (לא מדובר במשהו אישי כנגד ליידי רד שכן השירשור הזה שלה לא היה הראשון ולא יהיה האחרון).

אני הראשון שישמח לדון בנושאים שנויים במחלוקת הנמצאים מיחוץ לקונצנזוס...אך אנשים שכל מה שיש להם להגיד זה בבקשה רק תיכנסו לבלוג שלי/בבקשה רק תגיבו לי/בבקשה רק מחמאה קונה אחת/בבקשה תשימו לב שאני קיים אני לא ממש מעריך וזאת מעבר לכך שאין באמת מה לומר על השירשור/בלוג שפתחו.
devotion​(מתחלפת)

Re: בניגוד לידידי המכובד דעתי שונה

devotion​(מתחלפת) • 23 ביוני 2007
טרוריסט חמוש באננס כתב/ה:
דעתי בניגוד לדעת 009 היא שמה שאת חשה כרגע נובע מצירוף נסיבות שאינו קשור למועדון ספציפי זה או אחר ולא למצב הרוח הנקודתי שהיה בערב מסויים או לא.

באופן כללי ובעיקר ביחס ל"תרבות" שנוצרה בקהילה בארץ (לפחות ההילה שנפגשת בפומבי כן,אני לא אחראי למה שקורה בחדרי חדרים icon_smile.gif דעתי בוטה אם כי מנומקת ומבוססת (שלושה חודשים כדורמן במועדון סאדו נותנים לך זווית מרתקת על ה"פומביות")

ה"קהילה" סגורה,אטומה.מתנהלת לה על מי מנוחות של חסימות, עכבות וחוסר פתיחות ריגשית ופיזית.
זה בא לידי ביטוי בכל נקודה בה מתחככים חברים ממה שמקובל לכנות "הקהילה".אם זה פורומים ,אם זה צ'אטים ,מועדונים ואפילו מפגשים פרטיים מצומצמים יחסית.

בלי מרירות אלא מתוך צלילות הייתי מרחיב גם שיש פה בהחלט גם תסמונת הביצה והתרנגולת.
בשלב מסויים נוצרה להרגשתי מין אווירה של " ככה מבלים ,ככה כותבים , ככה מסשנים וככה הם הכללים והחוקים".
מי שמנסה להפתח למרות האווירה דינו נגזר עליו מראש.לא ברע חלילה ,אין פה קונספירציות מורכבות .פשוט ירגיש לא בנוח באווירת הטיולים השנתיים בכיתה ט' שמאפיינת לא מעט את המפגשים.
לי אישית נמאס לשמוע צחקוקים כשמישהו מעיז ומנסה להתחיל סשן בפומבי,קצתי בגינוני המבוכה הדביליים של דומים מסוקסים (ולעיתים פחות נפוצות גם של מלכות) כאשר לפתע קורה משהו פומבי שמצריך מהם להיות אמיתיים או פשוט עצמם.
ונישבע לכם שאם עוד מישהו יקום ויתערב בסשן שאני צופה בו (לא מדבר בכלל על מה יקרה אם זה יקרה בסשן שאני מעורב בו). ויראה תוך כדי גיחוך מפגר ובדיחות כיתה ז' איך "באמת" צריך לסשן וכל זה בלי שאף אחד לא יעלה על הדעת לעצור אותו לרגע ולהגיד" היי חבר..אתה חודר וגם חופר... תן להם את הספייס שלהם, זה יסתדר "..." אזי אני אני מתהפך עליו - מילה של אננס,אני הולך להיות מנייאק בקטע. (כלומר אם המשתתפים בסשן ירגישו כמותי באותו הרגע- בד"כ מבט אחד מספיק כדי להבין,מאכסימום נשאל אותם icon_wink.gif

ליידי - את מתבאסת מזה שאנשים לא חולקים איתך על מה שהסשן שלך עורר בהם ???

אנשים פה לא חולקים עם עצמם מה הסשן עורר בהם ...

הנקודה הועברה ?

חבל שלא הייתי באותו היום במועדון - באמת שהייתי חולק ללא מחסום.

אננס לשילטון!!

הכנסתי אותך לרשימה הבאה שלי לכנסת,
אחרי גידאמק ואמילי icon_lol.gif

רד, בובע,
אני מתנצלת.
לא הייתי , לא ראיתי .
מה גם שהבנתי שהיה ערב די שומם באותו הערב..{ראי שניים שלושה שירשורים תחתיך}