לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם על הספר "וונוס בפרווה"?

מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 23 ביוני 2007
מקבי​(מתחלף) • 23 ביוני 2007
מקור מוסמך מסר לי שזה ספר מצחיק וחכם למדי, ושהוא היחיד ששווה משהו מבין שלל ספרי הבדסמ (יסוריה של ז'וסטין של דה סאד, סיפורה של או וכו').
היילני

עוד ספרים

היילני • 23 ביוני 2007
הייתי שמחה לשמוע את דעתכן/ם על ז'וסטין וסיפורה של או. את ז'וסטין אהבתי; את סיפורה של או מצאתי מייגע, ואת ונוס בפרווה עוד עלי לקרוא (הסרט לא משהו).
פינקי לשלטון​(מתחלפת)

עוד ספרים..

קראתי את סיפורה של O.
בגדול אני לא אוהבת שליטה גברית, מה גם שיש שם סצנות אכזריות במיוחד!!
אבל מה שכן זה סיפור יפה.
לדעתי השילוב של סיפורה של O עם וונוס בפרווה יכל להיות מנצח.
שליטה נשית בסגנון O יכל להיות ממש יפה בעיני.

למרות שבשני הסיפורים הסוף הוא רע. ובעצם כל התהליך הוא רע.
אני מקווה שאני לא היחידה שחושבת שבדסמ אמור להרים את הבן אדם למעלה במקום להוריד אותו לשפל של יאוש ואיבוד שפיות הדעת.

קצת חבל עליהם לא..? icon_confused.gif
היילני

...

היילני • 23 ביוני 2007
גם בזו'סטין יש סצנות "אכזריות", אבל הן גם גירו אותי וגם (אולי לכן) מצאתי אותן נורא יפות.
אני לא מתייחסת ליצירות האלה כ"ספר כללים" או "פילוסופיה" לבדס"מ. אני מתייחסת אליהן כיצירות אמנות, וככאלו ז'וסטין נורא יפה בעיניי (הוא גם ספר פילוסופי, אבל ככזה הוא די חלש, למרות ש'החזק שורד' זו ססמאה שלא מעט טוענים אותה). אפרופו אכזרי, לא אהבתי את הסרט ונוס בפרווה, אבל את 120 ימי סדום אהבתי אף אהבתי.
פינקי לשלטון​(מתחלפת)

תלוי

אכזריות אכן מגרה במידה מסויימת, אבל למשל הסצנה ב O שחורכים את בשרה עם ברזל חם icon_evil.gif הפכו לי את הבטן.. נורא!

בקשר לפילוסופיה.. טוב אני מחפשת פילוסופיה בכל דבר.
קשה לי שלא :/
צטערת..
מרג'נה

אולי

מרג'נה • 23 ביוני 2007
אולי תספרי בערך איך הסיפור בוונוס בפרווה מתחיל ומה קורה ונראה מה הבעיה שלך איתו.
מה הפריע לך בשליטה שלה עליו? איך השליטה התפתחה?
אין לי מנוי לספריה ולא אקנה את הספר אבל לפי מה שמכשפה כתבה הוא יותר מעמיק מסיפורה של O.
בסיפורה של O אין רגש בין הדמויות והוא כמו סרט פורנוגרפי ללא עומק.
היא מגיעה לטירה, כובלים אותה ומשמשים בה כמו בחפץ מיני והיא נהנית מהשימוש.
מה קוסם לך מבחינה פילוסופית בשליטה נשית על גבר כמו בסיפורה של O?
אני יכולה להבין שאת רוצה להשתמש בגבר כחפץ מיני ולענות אותו בלי שיוכל להתנגד אבל מה פילוסופי ברצון הזה יותר מקשר נפשי מנטלי כמו שאת מתארת בוונוס מפרווה?
בסיפורה ש O יש פילוסופיה כמו שיש פילוסופיה בסרט פורנוגרפי. הוא מהנה אבל לא עמוק.
המלט

Re: אולי

המלט • 23 ביוני 2007
מרג'נה כתב/ה:
אין לי מנוי לספריה ולא אקנה את הספר.

אם לא אכפת לך באנגלית, אז יש כאן:

http://www.gutenberg.org/etext/6852
מרג'נה
מרג'נה • 23 ביוני 2007
המלט כתב/ה:
מרג'נה כתב/ה:
אין לי מנוי לספריה ולא אקנה את הספר.

אם לא אכפת לך באנגלית, אז יש כאן:

http://www.gutenberg.org/etext/6852

תודה נסיך דנמרק. icon_chickkiss.gif
אין לי בעיה באנגלית.
אקרא ואחליט בעצמי.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לדעתי ''ונוס בפרווה'' הוא ספר מקסים ומרתק, שכתוב מתוך הרבה מעוף. עם זאת, מתכון ליחסים בדסמ''ים מאושרים הוא לא ממש, מקסימום מדריך מעולה לשליטה מלמטה icon_razz.gif

את ''ז'וסטין'' פחות אהבתי (הספר, כן, לא ז'וסטין הברמנית המקסימה מהדאנג'ן, שאותה אני אני אוהבת מאוד icon_smile.gif ) - למרות שדווקא יש התייחסויות די רציניות ל''פילוסופיה'' של המרקיז, אבל אני לא ממש התחברתי לכתיבה.

חוץ מזה, בהקשר של ''אמנות בדס''מית" אני תמיד יכולה להמליץ בלב שלם על הסרט ''המזכירה'', שגם כתבתי עליו פעם למגזין.