שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכן על הספר "ונוס בפרווה"?

פינקי לשלטון​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 23 ביוני 2007

מה דעתכן על הספר "ונוס בפרווה"?

חברה, אני לא יודעת מה דעתכם, אבל לדעתי הספר הזה פשוט טפשי ברמות.
140 עמודים סה"כ- נסבל..
100 עמודים ראשונים חסרי פואנטה לחלוטין. הסורווין הזה או איך שלא קוראים לו, סתם פטישיסט מטומטם לפרווה. יכלו בכלל התחיל את הספר מעמוד 101..

הוא לא סתם מאזוכיסט הוא מאזוכיסט נפשי ברמות.
ממש כמו הפרסומת של אורנג'- טמטום ברמות שלא הכרת!!
היה בא לי בעצמי להיכנס לספר להוריד לו כזאת סטירה לנער אותו.
והוונדה הזאת.. נאצית! זה כמו הסרט שהיה שלקחו ילדים ונתנו להם מעמדות וכוח, וראו איך מתפתחת מן מיקרו חברה נאצית.
היה צריך להטביע אותה באמבטיה המוארת שלה...

ומה שהיה הכי מעצבן אלה המסקנות שבסוף.
אומרים לך מה להסיק מהספר... ומילא אם זה היה חכם..
אמרו שהאידיוט "נרפא" מהמאזוכיזם שלו, בגלל שונדה ממשה לו את הפנטזיה. זה כל כך טפשי..
גם בן אדם שנורא אוהב לאכול יפטמו אותו עד חנק והוא כבר יגעל מאוכל!
אז מי שאוהב מכות ומאזוכיזם יהרגו אותו ככה ברור שימאס לו...

ועוד, המאזוך האידיוט מוסיף חטא על פשע ואומר איזו אמרה מטומטמת על נשים.
בכלל הספר משאיר טעם רע מאוד. כביכול שאישה, דומית ככל שתהיה, חובבת כוח ככל שתהיה, היא עדיין תחכה לבעל שבסופו של יום יהיה הגבר גבר שלה ויזיין לה את הצורה. גועל נפש !!! טפשות צרופה...

אני טיפוס שלא אוהב ספרים. מצטערת, ככה אני. היחס בין כמות המילים והקדשת הזמן לכמות הפואנטות היא לא הגיונית בעיני.
בתור ספר שמייצג את תופעת המאזוכיזם ציפיתי להרבה יותר. ממש בזבוז זמן ערמת המילים הזו.
שכל הסאבים יתאגדו ורצוי מאוד, שאחד מהם יכתוב ספר קצת יותר מייצג ומעניין מהחולה רוח הזה שנקרא מאזוך.

תודה מראש (:
toy-dyke
לפני 16 שנים • 24 ביוני 2007
toy-dyke • 24 ביוני 2007
את "סיפורה של O" קראת?

די חיבבתי אותו.
Belisana​(שולטת)
לפני 16 שנים • 24 ביוני 2007

גם אני

Belisana​(שולטת) • 24 ביוני 2007
לא אהבתי את הספר. ניגשתי אליו כמעט בחרדת קודש, מפני שחשבתי שמדובר בספר הספרים של השליטה הנשית. לא הייתי מגדירה את הספר או את המחבר כטיפש, למעשה זה אחד מהדברים האחרונים שהייתי יכולה לומר עליו, אבל תאור מערכת היחסים בספר הוא של שליטה מלמטה הכי שאפשר, של אובססיביות נוראית, כן, גם של שוביניזם ומעל לכל זה, שזה חטא לא יסולח מבחינתי - הספר פשוט לא מחרמן ולעיתים משעמם.

יש טרילוגיית ספרים שמאד אהבתי ושלא תורגמה לעברית (לתחושתי היא גם לא תתורגם לעולם מפני שהיא נועזת מדי). כתבה אותה אן רייס, שכתבה את "ראיון עם הערפד". היא פרסמה את
הטרילוגיה תחת שם בדוי. מדובר בטרילוגיית Beauty

רייס עשתה אינטרפרטציה סאדו מזוכיסטית לסיפורה של היפהפיה הנרדמת, שיום אחד נסיך מגיע ומעיר אותה מתרדמתה והופך אותה לשפחתו החרופה. היא כמובן מתאהבת בו אנושות. עד כאן מדובר בשליטה גברית, אבל כבר בספר השני חל שינוי דרמטי, ביוטי המקסימה מאמצת לעצמה עבד ושולטת גם באשה. ספרים מקסימים ומחרמנים עד כלות ומומלצים בחום.

http://www.amazon.com/exec/obidos/search-handle-url/ref=pd_cp_0_art/104-9095741-1157527?%5Fencoding=UTF8&search-type=ss&index=books&field-author=A.%20N.%20Roquelaure
היילני
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007

ooh

היילני • 26 ביוני 2007
אני אוהבת את אן רייס!

טנקס, בליס.