שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא קשור, רק רוצה לדעת מחירים בגרמניה.

Agni​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 17 ביוני 2007

גרמניה

Agni​(מתחלף) • 17 ביוני 2007
שלוש וחצי בלילה,
למה את מתכוונת?

שישקבאב אצל המהגרים מארצות אפריקה הצפונית,קרי, ערבים מסריחים, עולה בין 2-6 יורו למנה.

ארוחה במסעדה בין 12-18 יורו בצהריים (fix menu- המקבילה הישראלית לארוחה עסקית)

את יכולה בברלין ברובע MITTE (איפה שהאקשן ומוזיאון הסקס) להשיג מיטה בהוסטל עם
עוד 4-6 ילדים אירופאים ב-12-15 יורו ללילה ב-AO (International Youth Hostels ׁליד תחנת הרכבת או האוטובוס המרכזית.

ברובע KRUIZBERG ,של המהגרים, יש בית קברות מדהים - כניסה חינם... icon_lol.gif

יש פורומים של רילוקיישנים שיכולים לתת לך אחלה מידע, תהיי יותר ספציפית....
המפקדת​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 17 ביוני 2007

Re: לא קשור, רק רוצה לדעת מחירים בגרמניה.

המפקדת​(לא בעסק) • 17 ביוני 2007
שלושוחציבלילה כתב/ה:
תקציב תכנון מישהו?

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif מה ?
walking dead
לפני 16 שנים • 18 ביוני 2007

Re: גרמניה

walking dead • 18 ביוני 2007
Agni כתב/ה:
שלוש וחצי בלילה,
למה את מתכוונת?

שישקבאב אצל המהגרים מארצות אפריקה הצפונית,קרי, ערבים מסריחים, עולה בין 2-6 יורו למנה.

ארוחה במסעדה בין 12-18 יורו בצהריים (fix menu- המקבילה הישראלית לארוחה עסקית)

את יכולה בברלין ברובע MITTE (איפה שהאקשן ומוזיאון הסקס) להשיג מיטה בהוסטל עם
עוד 4-6 ילדים אירופאים ב-12-15 יורו ללילה ב-AO (International Youth Hostels ׁליד תחנת הרכבת או האוטובוס המרכזית.

כדאי להעמיד דברים על דיוקם:

- לא חייב להגיע למסעדה שהמחיר שלה הוא 12-18 יורו... יש מספיק מסעדות אסיאתיות ואיטלקיות נהדרות בהן המחיר הוא כ- 50% פחות. המסעדות היקרות יותר הן דווקא המקומיות שמציעות אוכל מזרח אירופאי וגרמני. ואם כבר רוצים בכל זאת לאכול במסעדה מקומית טובה - יש מספיק בכל האזור שמסביב לתחנת הרכבת ב- Hackesher Market. ומי שמוכן להסתפק גם במשהו קליל, בכל פינה יש דוכני נקניקיות, הלא הן ה- Wurst המפורסמות שמחירן לא עולה על 2.5 יורו ותמיד תמיד טרי, נקי וטעים.

- מוזיאון הסקס לא נמצא ב- Mitte אלא ממש בחיבור בין Tiergarten ו - Charlottenburg (שתי דקות הליכה מתחנת הרכבת של גן החיות הגדול, Zoologischer Garten).

- מלונות זולים ניתן למצוא בכל האזורים הלא מרכזיים, למשל בצפון-מערב ברלין (אזור שדה התעופה Tegel), ואז מאוד משתלם לקנות כרטיס נסיעה שבועי/תלת יומי (תלוי לכמה זמן נוסעים) המאפשר נסיעה חופשית במטרו (U), בטראם (רכבת קלה), רכבת תוך-עירונית (S) ובאוטובוסים (M). כך, ניתן למצוא מלונות מקומיים זולים מאוד אך איכותיים.

- לא ממליצה לישראלים בכלל ולנשים בודדות בפרט להתגורר במלונות באזור קרויצברג (מקום מושבם של המהגרים מטורקיה ומהגרים מוסלמים באופן כללי).
Belisana​(שולטת)

תקציב

Belisana​(שולטת) • 18 ביוני 2007
את יכולה לבנות רק בהתאם לעיר ולצרכים שלך.
מומלץ לישון באזורי הכפר, מחוץ לערים הגדולות. מחיר בית מלון 4 כוכבים באזור זה הוא בין 80 ל-120 יורו והיתרון הגדול הוא הנוף המדהים. ניתן גם לשכור חדרים בבתים פרטיים בערך ב-40 יורו ללילה.
אפשר לאכול ארוחה סבירה בהחל מ-10 יורו, רשת מובנפיק זולה במיוחד וממוקמת בעיקר בתחנות דלק. אם התקציב שלך דל יותר, קני בסופר ותאכלי בחדר.
השכרת רכב- בערך 800 שקל לסופ"ש, לרכב מצויין.
ציוד סאדו עולה בגרמניה בין 40 ל-50 אחוז פחות מבארץ.
מינכן מקסימה לא פחות מברלין וזולה יותר.
לאל על יש לפעמים מבצעי טיסה מוזלים בסופ"ש במחיר 250 דולר לאדם, בטיסה לציריך.
בתוך שעת נסיעה את חוצה את הגבול לגרמניה, לאזור היער השחור.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

ואם במינכן עסקינן

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 18 ביוני 2007
זו אחת הערים החביבות עלי.
רק תגידי, ותקבלי רשימה של מקומות - מעט פירוט על מה את רוצה לברר יעזור למקד את התשובה.
שלושוחציבלילה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007

אז ככה

אני צריכה אזור שבטוח לנשים, כי אני מתכוונת להסתובב הרבה בלילה וחלק מהזמן לבד,
אני מקווה שאני אתחבר מהר ואמצא לי חברה או חבורה או סאבים שילוו אותי,
אז אזור בטוח, ואני משערת שלנסוע באמצע הלילה במטרו לא יהיה חויה נעימה, ומוניות הן יקרות.
יש מצב שאני אגור בבית פלוש, כזה של אנרכיסטים ואקטיביסטים, יש מצב שאני אשכור דירה, יש מצב שבהוסטל על תעריף חודשי.
אני טסה עוד מעט, ומתכננת להישאר.
אני בחורה נוירוטית ומלאת חרדות.
אולי אני אקנה אקדח להגנה עצמית.
שוקר לא יעיל במיוחד, מניסיון עם שיכורים שגדולים ממני פי שתיים .
לגבי האוכל, יש לי קיבה רגישה. נראה לי שאני אהפוך לצמחונית לתקופה הזאת.
נקניקיות זה לא אני. גם לא שישקבב.
אני לא שותה הרבה, אז שהבירה זולה לא ממש רלוונטי, הגווצטרמיינר יקר למדי.
אם אני אצליח לא לבזבז את כל כספי על תרבות גבוהה ויקרה, ועל בגדי קוטור פטיש, התקציב שלי יאלץ להיות תרמילאי פלוס.
אני לא בטוחה, רגע הולכת לספור את האירו.
מישהו מכיר אם צריכים מנהלות משמרת בקיטקט? אם תשמעו על עבודה נעימה תודיעו לי. אני פרינצסה מפונקת להזכירכם. אני אלמד גרמנית תוך חודש חודשיים.
לקנות עכשיו שיחון או ערכה כזאת?
יש תעשיית פורנו בגרמניה?
אני רצינית.זה אחלה כסף ואני אוהבת לביים לתת פקודות וסקס בלאו הכי.
אני בטוחה שהם נאורים מספיק כדי לתת לאישה לאישה להיות עוזרת במאי.
אין לי השכלה פורמלית בקולנוע, לדאבוני.
תאחלו לי שאני אלמד ליפטינג מהר, ואחיה בסדר על חטיפים קטנים וליפסטיק.
אני נמוכה מדי בשביל לכייס, בדקתי. ויש לי ידיים קטנות.
אל תגלו לרשויות ההגירה.
ולגבי לגור בכפר, אני מאוד אוהבת טבע, אבל באה בשביל חיי העיר, גם מינכן, ואין לי כוח לטרטר את עצמי 3 שעות כל יום ברכבת. אני בחופש.
אני טועה שאני טסה בקיץ? חשבתי שהיות ואני טסה בעיקר כדי להכיר סאבים ובחורות, יהיה הכי הרבה מבחר כי יהיו גם גרמנים וגם חברה מחו"ל שבאו כמוני להסתובב.
אולי טעיתי, והייתי צריכה לטוס באפריל מאי כשעוד זול, מקסימום אם אוקטובר ייאש אותי, ואני אראה שאני צריכה להעביר חורף קר מאוד לבד בחושך ובקור, ובספריה לקרוא גרמנית אני עדיין לא אוכל לשבת, או שאני אשב ואשחק וורקראפט במחשב של הסקווט, או שאני אחזור לארץ ואחזור שוב באפריל מאי. והפעם כן אלך לפטיש ולפרייד ולפסטיבלים.
לא בא לי להעביר את החורף שם בכיוס בקניונים. זה משעמם.
יש הרבה הפגנות בחורף?
פירוט דן קאפ.תיצור קשר במייל.
walking dead
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007

Re: אז ככה

walking dead • 26 ביוני 2007
שלושוחציבלילה כתב/ה:

לא בא לי להעביר את החורף שם בכיוס בקניונים. זה משעמם.

icon_eek.gif

באמת לא מומלץ. בעיקר כי זה מגדיל את הסיכויים שלך להעביר את החורף שם בכלא הברלינאי. בעצם... שם בטוח לא ישעמם...