סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציפור קטנה מלחששת...שמתקרב מאוד...

מתמסרתk​(נשלטת){HD}
לפני 16 שנים • 25 ביוני 2007
מתמסרתk​(נשלטת){HD} • 25 ביוני 2007
ים_yam כתב/ה:
אושה כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
teachers pet כתב/ה:

(נ.ב. איפה אני קונה לבנים?)

למי מכן שמוותרת על לבני זכוכית וקרמיקה יש לי המלצה חמה על חנות המפעל של דלתא באיזור התעשיה בכרמיאל.

כן, אני יודעת שזה רחוק מתל אביב, אבל חוטיני מתחרה איכותית של ויקטוריה סיקרטס ב 5 ש"ח, מחוכים מהממים מתחרה ב 30 ש"ח וחזיות סקסיות בטירוף במחיר 10 - 30 ש"ח עושות גיחה שכזו למשתלמת ביותר!

וזו לא איכות של שוק או תחנה מרכזית, אלו עודפים של כל מה שדלתא מייצרת לויקטוריה סיקרטס, הוגו בוס, ועוד כל מיני חברות איכותיות!

אני כבר אחרי השופינג הכייפי הזה, אבל אני ונילית מונוגמית לגמרי אז רק הקאובוי רואה את מה שקניתי icon_lol.gif

השאלה איזה קאפים יש להם... עוד פעם יענו D שלא מכסה ת'פיטמה?

היו שם גם מידות נדיבות ביותר.
מה שכן - כיוון שאלו עודפים, לא תמיד יש הכל בכל המידות, זה די עניין של מזל וסבלנות, כי צריך לחטט בערימות של כל דבר, ולחפור עד שמוצאים מה שרוצים בצבע ובמידה שמתחשק.

אם אמילי מתנדבת לעשות לי להטוטי איזולירבנד על הציצי, אני אוכל לחסוך המון כסף icon_rolleyes.gif
Breathless{VIP}
לפני 16 שנים • 25 ביוני 2007
Breathless{VIP} • 25 ביוני 2007
מתמסרתk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
אושה כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
teachers pet כתב/ה:

(נ.ב. איפה אני קונה לבנים?)

למי מכן שמוותרת על לבני זכוכית וקרמיקה יש לי המלצה חמה על חנות המפעל של דלתא באיזור התעשיה בכרמיאל.

כן, אני יודעת שזה רחוק מתל אביב, אבל חוטיני מתחרה איכותית של ויקטוריה סיקרטס ב 5 ש"ח, מחוכים מהממים מתחרה ב 30 ש"ח וחזיות סקסיות בטירוף במחיר 10 - 30 ש"ח עושות גיחה שכזו למשתלמת ביותר!

וזו לא איכות של שוק או תחנה מרכזית, אלו עודפים של כל מה שדלתא מייצרת לויקטוריה סיקרטס, הוגו בוס, ועוד כל מיני חברות איכותיות!

אני כבר אחרי השופינג הכייפי הזה, אבל אני ונילית מונוגמית לגמרי אז רק הקאובוי רואה את מה שקניתי icon_lol.gif

השאלה איזה קאפים יש להם... עוד פעם יענו D שלא מכסה ת'פיטמה?

היו שם גם מידות נדיבות ביותר.
מה שכן - כיוון שאלו עודפים, לא תמיד יש הכל בכל המידות, זה די עניין של מזל וסבלנות, כי צריך לחטט בערימות של כל דבר, ולחפור עד שמוצאים מה שרוצים בצבע ובמידה שמתחשק.

אם אמילי מתנדבת לעשות לי להטוטי איזולירבנד על הציצי, אני אוכל לחסוך המון כסף icon_rolleyes.gif

הלוו לא לגנוב לי את התלבושת של האיזולירבנד
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007
מיתוסית​(שולטת) • 26 ביוני 2007
אבל לא נעים לי לבוא בלי אדון, ואם אני לא אתחבר לאף אחד? icon_redface.gif

אגב, בהלבשה תחתונה אפשר להישאר עם מחוך כמו מחוך רגיל שהולכים איתו למסיבות בדאנג'ן? icon_biggrin.gif
teachers pet​(נשלטת){teacher}
teachers pet​(נשלטת){teacher} • 26 ביוני 2007
כחולית,

בדיוק בשביל ההתחברות קיים החלק הראשון, הרישמי של הערב, מינגלינג לא מחייב.
שבו עדיין לא משחקים ממש, מדברים, מתחברים, בוחרים פרטנרים וכו'.
כמו כן יש את המכירה הפומבית שאחת ממטרותיה היא לחבר בין נשים לזוגות ולשולטים.

ולגבי המחוך, כן זה יכול להחשב להלבשה תחתונה.

icon_biggrin.gif
קראש​(נשלט)
קראש​(נשלט) • 26 ביוני 2007
אני וחברתי מאוד מעוניינים להגיע לערב, אבל בהיותה ביישנית, נושא המעבר להלבשה תחתונה מטריד אותה. האם היא תוכל להשאר בשמלת ערב חושפנית? כבר יש חליפה שחורה מוכנה...
אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 16 שנים • 29 ביוני 2007
אמילי קייג'​(אחרת) • 29 ביוני 2007
אני שמעתי שזה היום ואתם?

*הבהרה קטנה
מעצבת האיזולירבנד היא לא אחרת מאשר פט (אני אחראית רק על האיקסים icon_wink.gif ), את הציצי הבאתי מהבית icon_smile.gif
DOM Perignon​(שולט)
לפני 16 שנים • 30 ביוני 2007

אכזבה

DOM Perignon​(שולט) • 30 ביוני 2007
הייתי בערבי מיילדום קודמים. ערבים מושקעים ומוקפדים שכיף היה לקחת בהם חלק.
אתמול היה ערב כל כך סתמי שחוץ מזה שהגברים נדרשו להזיע בחליפות ועניבות, דבר שהיה די בלתי אפשרי בגלל מזג האויר, לא היה שונה מכל ערב אחר בדאנג'ן.
חבל שהמארגנים התייחסו לערב הזה כאילו זה ערב "מיילדום V".

בשום מקום לא הובהר שהמסיבה תהיה בדאנג'ן הקטן. ולמי שזוכר כיצד עוצב הדאנג'ן בערבי מיילדום קודמים, הקירות המתקלפים והריצפה הדביקה במרתפון הם לבדם סיבה לאכזבה. וזה עוד לפני שנדבר על מערכת המיזוג שאיננה יכולה להפוך את המרתפון למקום סביר למסיבה בקיץ הישראלי.

לא התקיימה מכירת השפחות הפומבית שהובטחה ולא ניתנה שום הודעה או הסבר מדוע.
בשום שלב לא נשמע הגונג המובטח שמעביר אותנו ממסיבת הקוקטייל הדלה לפליי פארטי.
לא היה מקום לשבת בנוחיות ובהחלט היה צפוף מכדי שאפשר יהיה להניף שוט בלי לפגוע בשוגג במי שלא התכוונת לפגוע בו.

להבא צריך יהיה להשקיע מאמץ רציני ואמיתי כדי שניענה שוב להזמנה לערב מיילדום.

חבל.
DEVIL EYES
לפני 16 שנים • 30 ביוני 2007

דום פרניון..

DEVIL EYES • 30 ביוני 2007
כל מה שאמרת נכון, ואני עומד מאחורי הדברים שלך לחלוטין.

צריך הרבה יותר כח קירור למקום חם שכזה ועוד מלא באנשים - חמים . . .

ולא מאווררים , שרק מערבלים את האוויר הקיים.

אלה מערכת מיזוג שמכניסה אוויר קר - ושואבת את האוויר החם החוצה.

זה שהיה קטן וטחוב , עם אוויר של עיניים עצומות לרווחה...דווקא היה אחלה.

רק חם.

למרות שהיה קטן וצפוף וחם..

אני מאוד נהנתי ...ומי שראה אותי מבין למה.... icon_wink.gif