צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומולדת למאסטר שלי, צ'יטה, יום שישי, ה-20/07

Annushka{()}
לפני 16 שנים • 19 ביולי 2007

יומולדת למאסטר שלי, צ'יטה, יום שישי, ה-20/07

Annushka{()} • 19 ביולי 2007
מאסטר שלי, האהוב והיקיר.

יום הולדת שמח!!!

רוצה לאחל לך המון, כל הטוב שרק יש בעולם, כי מגיע לך כל כך. כי אתה בן אדם הכי נפלא ומיוחד שפגשתי בחיי. אתה מאוד חכם, חד ועצמאי, בעל ניסיון, רואה דרך אנשים ברור ובטוח.
אתה קשוח, אבל גם רך וחם, אתה רציני ומייעל, אבל גם ילד, משוגע עם המון אנרגיות מטורפות.

מאחלת לך חברים אמיתיים, כמו שאתה חבר הכי אמיתי ונאמן,
חום, חיבוק ומילה טובה, כאלה שאתה נותן לאנשים שמסביבך,
שתהיה לך שנה של קסם, אושר ושמחה, כל יום, כל רגע,
בכל מה שתרצה שתמשיך להצליח תמיד, כמו עד עכשיו,
שתמשיך לקחת מהחיים את כל המיצים שלהם, כל מה שרק תרצה.

אין מילים שיכולות לתאר את אהבה שלי אליך. להיות פה, לידך ולחלק אתך כל יום של חייך זה משהו שאני תמיד אהיה אסירת תודה לך על זה.
אני כל כך גאה להיות שלך, כל כך מודה לך.

שוב המון מזל טוב.
אוהבת אותך המון.
תמיד, תמיד ולעולם שלך, אנוצ'קה.
נמש
נמש • 19 ביולי 2007
מזל טוב ליום ההולדת.

מליון חיבוקים ואהבה שלא תיגמר לעולם.

Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 19 ביולי 2007
המון המון מזל טובים }}{{
Whip​(שולט)
Whip​(שולט) • 19 ביולי 2007
מזל טוב לך, איש יקר!

המון אהבה, אושר, תענוגות וכושר

שתמיד תהיה מוקף חברים ואוהבים, משפחה וידידי אמת.

שתתקדם בעבודה ותשיג את מה שאתה רוצה,

שתמיד הילדים יהיו איתך, לידך, מצדדיך,
כי הם הרוח הגבית של קיומנו.

והכי חשוב:
שתמיד תהיו מאושרים יחד, אתה והגננת....

חיבוק גדול לך, איש יקר
ממני,
W
godisafemale​(שולטת)

הצ'יטה האחד! חוגג יומולדת.

godisafemale​(שולטת) • 19 ביולי 2007
*** מזל טוב לאיש שבזכות קיומו איני מרגישה בודדה!

10x.gif cheerleader.gif 10x.gif cheerleader.gif 10x.gif cheerleader.gif 10x.gif cheerleader.gif

. צ'יטה אתה בשבילי סמל וסימן,
האור המלווה אותי בדרכי פוסעת ברחוב חורפי מואר בערפל,
איך אפשר לחגוג את שהינך, את הווייתך מבלי לחבק את ערך החברות,
את יפי הרעות בין בני אדם.
את היופי התם, את החוכמה הפשוטה המצטנפת לכדי כלום של מילים
ובאותה עת מחבקת חיים שלימים, בטחון במבט במילה שלך.
אתה חבר. אתה נמר!

בעברית השיר המוגש ביותר המדבר על חברות,
על חברים טובים, הלא הוא שיר הרעות, כיאה במחוזותינו, ארוז בשרעפים ובנוגות,
ברם, אני מקדישה לך אותו בניצוח עולז משהו וזאת למרות ההקשר הדרמטי משהו המובא בלחן ובפאתוס הישראלי יהודי חלוצי אשר לא בהכרח קשור ליומולדתך...
ועם זאת שוזר יפה בסרט את הבסיס לכל קשר בין בני אדם,
בין שני חברים.

כבוד הוא לי להכיר אותך וחווייה יוצאת דופן מצויינת ומרגשת,
ההשתייכות לשכמותך מעלה את קרני בעייניי שלי ואתה הוא לי אבן דרך,
מראה בוהקת ומדברת.

שיר הרעות צ'יטה מוקדש לך מלא החיבוק לב ומלוא העין דמעה מתרגשת ליפול:

הרעות

ביצוע: יהורם גאון
מילים: חיים גורי
לחן: סשה ארגוב

dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif
dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif dance.gif

על הנגב יורד ליל הסתיו
ומצית כוכבים חרש חרש
עת הרוח עובר על הסף
עננים מהלכים על הדרך.

כבר שנה לא הרגשנו כמעט
איך עברו הזמנים בשדותינו
כבר שנה ונותרנו מעט
מה רבים שאינם כבר בינינו.

אך נזכור את כולם
את יפי הבלורית והתואר
כי רעות שכזאת לעולם
לא תיתן את ליבנו לשכוח
אהבה מקודשת בדם
את תשובי בינינו לפרוח.

הרעות נשאנוך בלי מילים
אפורה עקשנית ושותקת
מלילות האימה הגדולים
את נותרת בהירה ודולקת.

הרעות כנערייך כולם
שוב בשמך נחייך ונלכה
כי רעים שנפלו על חרבם
את חייך הותירו לזכר.

ונזכור את כולם... (ועוד נשתגייע איתם....!)

missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif missu.gif

ואני זוכרת אותך!

מזל טוב חצוב בסלע לך, לאהוביך, בכל אשר תפסע, זוגתך היא חברתי וקרוביך הם לי לידידים.

אתה איש/ נער נדיר של הטבע, פרח בר כל כך של ממש,
חברותי שזה ממלא אותי עד כדי ארגז חול מלא ילדים שמחים.
אני גאה בבחירות שלך ובמיוחד מאושרת לדעת שטוב לך עם הגננת. הנהדרת. היפה ומהיוחדת. הקסומה, הפראית והמעודנת. כיף לי שכיף שלך!

אוהבת מאוד,

גודי.

עד 120!

(צבט בי שלא יכולתי לחגוג איתך יומולדת שהרי עודני לא בקו הבריאות - כן וזה ממשיך..מקווה להתראות ולשמוח אין קץ יחד איתך ועם זוגתך המקסימונת)

הידעת?

angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif
angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif angry3.gif yes.gif angry3.gif :yes

* צ'יטה היא עיר בסיביר, רוסיה, בירת אזור עבר הבייקל (זבייקליה) ובירת מחוז צ'יטה.

* לפני יסוד צ'יטה באזור שכנו שבטים בוריטים בראשות חאנים מקומיים. קוזאקים ראשונים הגיעו למקום במאה ה-17. הקוזאק פיטר בקטוב בנה מספר בנינים בשנת 1653. עד המאה ה-19 צ'יטה הייתה לא יותר מכפר קטן ומקום אליו הגלה שלטון הצאר אישים לא רצויים. בעקבות המרד הדצמבריסטים בסנקט פטרבורג בדצמבר 1824, האסירים הראשונים הגיעו לצ'יטה בשנת 1826, האסירים הללו היו שונים מקודמיהם מכיוון שרובם היו מהעלית האינטלקטואלית של סנקט פטרבורג. האסירים הללו השפיעו על פיתוחה של צ'יטה כי הם שרטטו את מפת הפיתוח העירונית, ולכן הסגנון האדריכלותי של העיר דומה לסגנונה של סנקט פטרבורג. כתוצאה, צ'יטה קבלה מעמד של עיר בשנת 1851, ונעשתה לעיר המרכזית במחוז, ועירם של חילים קוזאקים זבייקליים. בכנסייה המקומית שנבנתה בשנת 1777 נמצא מוזיאון לזכר הדצמבריסטים. מדצמבר 1905 עד ינואר 1906, ובעקבות גל מהפכות שעבר על רוסיה באותו הזמן, צ'יטה הפכה לבירתה של "רפובליקת צ'יטה". חיילים ששלח הצאר דיכאו במהרה את המהפכה והשיבו את השלטון על כנו. לאחר מהפכת אוקטובר, מ-1917 עד נובמבר 1918 צ'יטה הפכה לרפובליקה סובייטית. במשך מלחמת האזרחים ברוסיה, מדצמבר 1918 עד אוקטובר 1920, צ'יטה נמצאה בידיו של האטמן גריגורי סמיונוב. לבסוף הוא הובס ונסוג לסין, ומשנת 1920 עד נובמבר 1922 צ'יטה הייתה בירת "רפובליקת המזרח הרחוק". משנת 1937 משמשת כעיר המרכזית של מחוז צ'יטה (צ'יטה אובלאסט). כמו כן העיר משמשת בתור עיר מטה של פיקוד סיביר, ולכן מאז שנות ה-30 ועד נפילת ברית המועצות העיר הייתה "עיר סגורה" וכניסתם של זרים וכן רוסים רבים נאסרה לתוכה.

* קהילת היהודים צ'יטה - היהודים הראשונים של העיר הגיעו לפה יחד עם אסירים וביניהם דקבריסטים, חלקם היו גם אסירים. אחרים היו חילים בצבא רוסי, סוחרים וכו' ורבים מהם נשארו למגורים במחוז צ'יטה. לאחר שנת 1851, יהודים רבים הגיעו לצ'יטה. היהודים היו פעילים בחייה של העיר, ורבים מהם שימשו בתפקידים חשובים בתעשייה ובחיי המסחר של העיר.

בית כנסת מעץ נבנה בעיר בשנת 1880, והוחלף למבנה מאבן רק ב-1907. משנת 1903 הופיעו חוגים ציוניים, פועלי ציון וחברי הבונד. בשנת 1919 אטמן סמיונוב הקים גדוד יהודי שהשתתף במסעות ומבצעים רבים כנגד הפרטיזנים הסובייטיים. עד שנת 1922 רוב המשפחות היהודיות עזבו את העיר והיגרו לחרבין שבסין. בית הכנסת נסגר בשנת 1929. רק בשנת 2004 ראש העיר אישר לקהילה היהודית הקטנה לשלוט בבית הכנסת. כרגע רק 200 יהודים מתגוררים בצ'יטה. בערך 1,000 יהודים עלו לישראל משנת 1989.

:
sweety

מזל טוב

sweety • 19 ביולי 2007
המון המון מזל טוב
אושר, הגשמה, אהבה, ובריאות birthday.gif
היילני

לצ'יטוס

היילני • 19 ביולי 2007
צ'יטוס בייב,

שכל החום והאהבה שאתה מעניק יחזרו אליך פי עשרה מונים, ונראה שהם חוזרים בדמותה של אנוצ'קה. תהיה מוקף תמיד רק באנשים טובים, ושתדע להבחין בין חיוך מנומס לכזה אמיתי. ליום הולדתך ה-49, כמדומני, אני מאחלת לך שתשאר צעיר לנצח ותמשיך להפיק את המיטב מהכול, כפי שאתה עושה היום. המון אושר, הצלחה, נחת ובלאגנים.

מזל טוב ויום הולדת שמח }{
דום-34​(שולט)
לפני 16 שנים • 20 ביולי 2007

מזל טוב

דום-34​(שולט) • 20 ביולי 2007
איש יקר

וכמובן איש מקסים

הרבה הרבה מזל טוב

רק בריאות אושר ועושר

מכל הלב

דום 34
קליבר​(שולט)