לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אין גבול לטולרנטיות לזורעי שינאת חינם

Madame T​(שולטת)
לפני 16 שנים • 22 ביולי 2007
Madame T​(שולטת) • 22 ביולי 2007
פרח גדולה כתב/ה:
אני חושבת צ'יטה, שהפנייה היחידה לכלובי צריכה להעשות על ידך כדי למחוק את השרשור הזה שפתחת.
כי שיחקת ישר לידיו, נתת לו עוד תשומת לב, והפנית את אור הזרקורים בדיוק לדברים שהגעילו אותך.
בהיכרותי עם הנשים שהוזכרו בפוסט שלו, הן מסוגלות יפה מאוד לדאוג לעצמן.
השרשור הזה, והקודמים לו על אותו הנושא, פשוט מלבים עוד ועוד את העניין.
האיש מדבר בעד עצמו, אין שום צורך לספר ולהצביע.

צ'יטה ידידי, מצטרפת לדבריה הנ"ל של פרח. כמו כן מצטרפת לדבריה של שושו - "משנתת למסכן את תשומת הלב בה חפץ - מה צורך היה באזכור השמות שנעדרו מהבלוג גופו? פאתט פאתט, אבל לפחות שמר על פרטיות הגופות המבוקרים..."
מבינה בהחלט את תחושותיך וסלידתך מהנאמר באותו בלוג, אבל גם לי נראה ששרשור זה אינו במקומו....
lain
lain • 22 ביולי 2007
"טראח - סוזאן בפוזה מגרה"

והמהדרין יאמרו "א-סטראח - א-סוזאן בפוזה מגרה"
משפט שבהחלט ממצה את כל העניין

ענק icon_lol.gif
נוריתE
נוריתE • 22 ביולי 2007
כבר גיליתי שאין גבול צ'יטה
עזוב אותם

חבורת" עינים ירוקות" חסרי חיים
זה, מה שהם.
זיקית

יאפ

זיקית • 22 ביולי 2007
huan כתב/ה:
אני נגד להעיף את עוזרד ונגד קריאות להעפת אנשים על התבטויות באופן כללי.
לא קראתי את הבלוג שלו וזה גם לא משנה עד כמה הוא יורד שם על אנשים, מי הם אותם אנשים (במידה והוא לא עושה אאוטינג) או מה אותם אנשים חושבים על אופן התבטאויותיו כלפיהם או כלפי אחרים. עוזרד יכול לומר כל העולה על רוחו בבלוג או בפורום, ועם במדיה הוא הפר את הנורמות החברתיות במסיבה זו או אחרת יש לטפל במקרה ספציפי זה לגופו של עניין ולא להתחיל באליהום על אדם שפישעו היה מילים ושום דבר מעבר לזה. אל תיכנסו לו לבלוג, אל תקשיבו למה שהוא אומר, אל תזימנו אותו למסיבות אבל תנו לו את הזכות קיבינמט להתבטא איך וכמה שהוא רוצה כל עוד הוא לא גורם לנזק ממשי כמו אאוטינג ולא סתם עלבון/פגיעה באגו וכו.
מדובר בעניין עקרוני, ובתבטאתי לגביו כבר בעבר לגבי פגוש, ההצפות של ויזארד ומקרים נוספים. יש אידאלים מסויימים שעומדים למבחן בדיוק ברגעים כאלה שבהם קשה ללכת אחריהם, ועם הם כושלים הם לא שווים דבר - כזה הוא חופש הביטוי כפי שאני מבין אותו, הוא כולל לא רק את הזכות לשבח, ולומר דברים נעימים אלה גם להעליב ולדבר ברישעות. אני כאדם להסיק את המסקנות שלי ולהתבטא בזכות המסקנות שהגעתי אליהם אך לעולם אין לקחת ממנו את החופש להיתבטא אלה רק את הפריבלגיה שיקשיבו לו ויתיחסו למה שהוא אומר.

יש פה אנשים הראויים באמת לסילוק, לא רק מהאתר אלא מהקהילה בכלל, אנשים שנחקרו במשטרה, חברי מעגלים שונים ומפוקפקים ומשתפי פעולה. יש לטפל באנשים שעשו נזק ממשי ולא באנשים שהעליבו ופגעו באגו זה או אחר מיתוך מניעים של צומי/או כל עניין אחר.

מה שהוא אמר.
הס פן תעיר​(נשלטת){zed destru}
huan כתב/ה:
אני נגד להעיף את עוזרד ונגד קריאות להעפת אנשים על התבטויות באופן כללי.
לא קראתי את הבלוג שלו וזה גם לא משנה עד כמה הוא יורד שם על אנשים, מי הם אותם אנשים (במידה והוא לא עושה אאוטינג) או מה אותם אנשים חושבים על אופן התבטאויותיו כלפיהם או כלפי אחרים. עוזרד יכול לומר כל העולה על רוחו בבלוג או בפורום, ועם במדיה הוא הפר את הנורמות החברתיות במסיבה זו או אחרת יש לטפל במקרה ספציפי זה לגופו של עניין ולא להתחיל באליהום על אדם שפישעו היה מילים ושום דבר מעבר לזה. אל תיכנסו לו לבלוג, אל תקשיבו למה שהוא אומר, אל תזימנו אותו למסיבות אבל תנו לו את הזכות קיבינמט להתבטא איך וכמה שהוא רוצה כל עוד הוא לא גורם לנזק ממשי כמו אאוטינג ולא סתם עלבון/פגיעה באגו וכו.
מדובר בעניין עקרוני, ובתבטאתי לגביו כבר בעבר לגבי פגוש, ההצפות של ויזארד ומקרים נוספים. יש אידאלים מסויימים שעומדים למבחן בדיוק ברגעים כאלה שבהם קשה ללכת אחריהם, ועם הם כושלים הם לא שווים דבר - כזה הוא חופש הביטוי כפי שאני מבין אותו, הוא כולל לא רק את הזכות לשבח, ולומר דברים נעימים אלה גם להעליב ולדבר ברישעות. אני כאדם להסיק את המסקנות שלי ולהתבטא בזכות המסקנות שהגעתי אליהם אך לעולם אין לקחת ממנו את החופש להיתבטא אלה רק את הפריבלגיה שיקשיבו לו ויתיחסו למה שהוא אומר.

יש פה אנשים הראויים באמת לסילוק, לא רק מהאתר אלא מהקהילה בכלל, אנשים שנחקרו במשטרה, חברי מעגלים שונים ומפוקפקים ומשתפי פעולה. יש לטפל באנשים שעשו נזק ממשי ולא באנשים שהעליבו ופגעו באגו זה או אחר מיתוך מניעים של צומי/או כל עניין אחר.

2 המשפטים האחרונים שהוא אמר icon_lol.gif