ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הערב ב-22:00: הדאנג'ן חוזר לפריים-טיים של ערוץ 2

לא סתם עוד עבד
לפני 16 שנים • 20 ביוני 2007

תשפטו בעצמכם

לא סתם עוד עבד • 20 ביוני 2007
שיהיה ברור, שזה שאני לא אהבתי את הפרק ולא מצאתי אותו מצחיק ממש לא אומר שאני חושב שזה היה לא לגיטימי מצידם לעשות אותו. כמובן שזו זכותם, וזו לא תוכנית של הטלוויזיה החינוכית, אלא תוכנית הומוריסטית-צינית, שלא מתיימרת ולא צריכה להיות פוליטיקלי קורקט או להעביר מסר מאוזן או חינוכי. אני חושב שלרבים מאיתנו פשוט קשה להיות אובייקטיביים כשהנושא הזה מגיע לתקשורת, מאחר ואנחנו מעורבים בזה נפשית ורגשית, סובלים מקצת "רגשי" מאיך שהחברה תופסת אותנו, ובין אם נודה בזה ובין אם לא - בסופו של יום אנחנו כן מחפשים לקבל איזה סוג של לגיטימיות והבנה מצד החברה הוונילית למה שאנחנו ומה שאנחנו אוהבים. מה לעשות? כשהבדיחה על חשבונך זה בסדר אם אתה לא תמיד צוחק ביחד עם כולם.

ראיתי היום את הפרק פעם שנייה, ולמרות שזה עדיין לא מצחיק אותי (חוץ מכמה משפטים של רמי הויברגר) - כעסתי פחות.

לכל מי שלא יצא לו לראות את הפרק - תשפטו בעצמכם. לא העליתי את כל הפרק, אבל העליתי את הקטעים הרלוונטיים, שיתנו לכם תמונת מצב מספיק טובה. בגלל גודל הקובץ הוא מחולק לשני לינקים:

חלק א' - http://www.youtube.com/watch?v=kBaSa_jYpOo

חלק ב' - http://www.youtube.com/watch?v=4vyTK0vn4Xo
הוא​(שולט)

העיקר שאנחנו נורמלים

הוא​(שולט) • 20 ביוני 2007
יושבות משפחות שלמות ומקבלות את החיזוק המיוחל
"להיות נורמלי" זה המוצר הטלויזיוני והוא זוכה ברייטינג המתאים

לגבי התחום שלנו ותדמיתו , מעולם לא חשבתי שיש צורך להיות מסיונר לגביו
ככל שהייתי שלם עם עצמי לא ככ ענין אותי איך הבדסמ נראה בעיני אחרים
יש אנשים שזקוקים למנה יומית של החיזוק שהם נורמלים. למרות חוסר ההערכה כלפיהם אפשר להבין ולכבד- זה מפחיד ומאיים בעיקר מתוך בורות. וידוע שלא משנה מה כותבים עליך או איך שהתחום מוצג, עצם האיזכור בתכנית עושה אותו שריר וקיים במחוזותינו.
עדיין מוקדם לצפות לבדסמ אותנטי עם דמויות חיוביות שלא מתות רוצחות מתאבדות או מפוטרות במיינסטרים התרבותי בנתיים זה רק "סתם" ב"צחוקים"

מה שכן חשוב לשים לב עד כמה חשובה הדיסקרטיות. תמיד יש סיכוי שהמחיר
לחשיפה הוא לא המחיר שצפית והוא עלול להיות כואב ומשפיל מכל סשן אפשרי.
משכית

אני בדעה של כלובי ומיוחדת

משכית • 20 ביוני 2007
ראיתי את הפרקים שלסעע העלה.
אני בדעה של כלובי ומיוחדת שאנחנו יכולים לצחוק וסה"כ הפרק עשה שרות טוב לקהילה בהתחשב שהסדרה היא הומוריסטית צינית וצוחקת על כולם, כולל על המרובעות של עצמם.

יושבת המשפחה הפולנית המרובעת עם כל הדפיקויות המרובעות שלה והבת הסקרנית.
רמי הויבגר "השולט" סקסי, חמוד ומבולבל, מנסה להרשים בחורה עם "שליטה" אבל רואים שהוא לא יודע מה לעשות. כשהיא לוחצת הוא מסתבך עם תאונה ומנסה לצאת ממנה.
במקום להפוך אותו למסוכן צוחקים עליו והוא חמוד ומתוסבך.

הדאנג'ן נראה אפלולי ומעניין אבל לא מסוכן. מי שיסתקרן יבוא.

הנשוי עם הילדים שנתלה מהתקרה מראה שאי אפשר לדעת אם השכן המהוגן שכולם מכירים הוא לא סאדו מאזו וכל אחד יכול להיות שייך לקהילה.
הפיטורין שלו הם פאק של המשפחה המרובעת וכשרואים את המשפחה המרובעת עם הדפיקויות שלה אומרת שהם נורמלים והם בעצמם מתחילים לצחוק מבינים שגם הם לא נורמלים ומקבלים מסר הומוריסטי שכולם לא נורמלים בצורה חמודה.

אני מסכימה עם כלובי שהסדרה מתארת את הסאדו מזו כדבר שכבר קיים ובמילים של כלובי: אנחנו על המפה ונשאר על המפה.
צחקתי ואם היה צריך לאשר את הסדרה הייתי מאשרת.
גם סקס ונילי לוקחים בהומור.
דייטים וונילים מצחיקים יותר מרמי הויברגר החמוד שמנסה להרשים בדיבורים ולא הולך לו.
כשצוחקים על משהו לא פוחדים ממנו.
שונאים אותנו כי אנחנו מפחידים וונילים בגלל הסאדו. הסדרה הזאת עשתה לנו את אחד השרותים הטובים ביותר שראיתי ומותר לנו לצחוק על הקטע כמו שצוחקים על כל דייט וכל סקס.
דוגי וונילי רגיל לא יכול להיות מצחיק? סקס וונילי לא מצחיק? שכחתם את ההומור בבית?
משכית
לפני 16 שנים • 21 ביוני 2007

לאישור התיזה שלנו: כעבור יום היה ראיון בעיתון היומי הנפוץ

משכית • 21 ביוני 2007
עוד משהו לאשר את התיזה שלי שאנחנו על המפה בצורה מכובדת.
אתמול היה ראיון גדול במעריב עם אוליב שלנו: ראיון מכובד, רציני, טבעי ובלי פחד.
אוליב ייצג אותנו ברצינות ובכבוד והבדסמ שלו היה חלק ממנו.
יחד עם ההומור בפריים טיים היתה כתבה שהציגה את אוליב במלוא הפרגון.
יש הבדל בין אדם אמיתי ובין דמות קומית בסדרה הומוריסטית.
אני חושבת ששילוב של שני הדברים באותו שבוע הוכיח שהתיזה של כלובי, של מיוחדת ושלי נכונה.
אנחנו על המפה בצורה הרבה יותר חיובית ממה שאתם חושבים.
Master F​(אחר)
לפני 16 שנים • 21 ביוני 2007

Re: אני בדעה של כלובי ומיוחדת

Master F​(אחר) • 21 ביוני 2007
משכית כתב/ה:
ראיתי את הפרקים שלסעע העלה.
אני בדעה של כלובי ומיוחדת שאנחנו יכולים לצחוק וסה"כ הפרק עשה שרות טוב לקהילה בהתחשב שהסדרה היא הומוריסטית צינית וצוחקת על כולם, כולל על המרובעות של עצמם.

יושבת המשפחה הפולנית המרובעת עם כל הדפיקויות המרובעות שלה והבת הסקרנית.
רמי הויבגר "השולט" סקסי, חמוד ומבולבל, מנסה להרשים בחורה עם "שליטה" אבל רואים שהוא לא יודע מה לעשות. כשהיא לוחצת הוא מסתבך עם תאונה ומנסה לצאת ממנה.
במקום להפוך אותו למסוכן צוחקים עליו והוא חמוד ומתוסבך.

הדאנג'ן נראה אפלולי ומעניין אבל לא מסוכן. מי שיסתקרן יבוא.

הנשוי עם הילדים שנתלה מהתקרה מראה שאי אפשר לדעת אם השכן המהוגן שכולם מכירים הוא לא סאדו מאזו וכל אחד יכול להיות שייך לקהילה.
הפיטורין שלו הם פאק של המשפחה המרובעת וכשרואים את המשפחה המרובעת עם הדפיקויות שלה אומרת שהם נורמלים והם בעצמם מתחילים לצחוק מבינים שגם הם לא נורמלים ומקבלים מסר הומוריסטי שכולם לא נורמלים בצורה חמודה.

אני מסכימה עם כלובי שהסדרה מתארת את הסאדו מזו כדבר שכבר קיים ובמילים של כלובי: אנחנו על המפה ונשאר על המפה.
צחקתי ואם היה צריך לאשר את הסדרה הייתי מאשרת.
גם סקס ונילי לוקחים בהומור.
דייטים וונילים מצחיקים יותר מרמי הויברגר החמוד שמנסה להרשים בדיבורים ולא הולך לו.
כשצוחקים על משהו לא פוחדים ממנו.
שונאים אותנו כי אנחנו מפחידים וונילים בגלל הסאדו. הסדרה הזאת עשתה לנו את אחד השרותים הטובים ביותר שראיתי ומותר לנו לצחוק על הקטע כמו שצוחקים על כל דייט וכל סקס.
דוגי וונילי רגיל לא יכול להיות מצחיק? סקס וונילי לא מצחיק? שכחתם את ההומור בבית?

משכית, את ממונה בזאת למנסחת הרשמית שלי, לא יכלתי לנסח את זה טוב יותר.

תוציאו את הראש מהXXX מה עם קצת הומור עצמי, מותר לצחוק על בדסמ, מותר לצחוק עלינו, מותר לספר עלינו בדיחות, ואחלה שיעשו עלינו פרודיות.

אנחנו לא פרות קדושות ומותר לשחוט אותנו.

ואם זו דרכם של ונילים חסודים להתמודד עם בדסמ... שיהנו.
flashback{ג"ו}
לפני 16 שנים • 22 ביוני 2007
flashback{ג"ו} • 22 ביוני 2007
יו! איך פספסתי את זה?!

אני לא יודעת אם זה מוצא חן או לא מוצא חן בעיני, אבל בחייאת, רמי הויברגר, רוצה אותה על ארבע מושך לה בשיער.

נהיה לי חם.
לא סתם עוד עבד
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007
לא סתם עוד עבד • 26 ביוני 2007
נו, והפרק של אתמול כן הצחיק אותי. מאוד אפילו. כנראה שאני הרבה פחות רגיש לסטריאוטיפים על לובים...
lain
לפני 16 שנים • 25 ביולי 2007
lain • 25 ביולי 2007
ראיתי את הלינקים שהביא לסע"ע, והאמת ששועשעתי (בעיקר הקטע עם הראש בקיר).

מובן שחובבי הבדס"מ הוצגו באופן גרוטסקי (מה כבר הונילים יודעים על אנשי הקהילה באמת? תוסיפו לזה סטריאוטיפים וחוסר מוטיבציה לחפש אחר מקורות ידע מהימנים וקיבלתם את שעינכם רואות), אבל מלכתחילה זו לא סדרה הבאה להעלות את המודעות לבדס"מ כדרך חיים לגיטימית או כדרך חיים בכלל. להבנתי, הכנסת המוטיביים הבדס"מים היתה לצורך פלפול ונגיעה באקסטרים שבחברה הישראלית, ובאופן יותר ציני - לצורך רייטניג גרידא.

אולי הכעס/תסכול שחלקם מחזיקים בעקבות הצפיה בסדרה הנ"ל, נובע מתוך תקוות שווא כי הנה תקום הסדרה/סרט שתעורר סובלנות ולגיטימיות בפני שאר העולם, המשפט "העיקר שאנחנו נורמאליים" נכון גם לגבי מי שמקווה שיום אחד יראו בסטיותיו נורמה. תכלס - למה זה כל כך מעניין?

לא מרגישה מאויימת בגלל שכמה שחקנים הציגו את הסטיות שלי בצורה אווילית, כפי שלא יאיים עלי אם שחקנים יציגו את הצורך שלי לפתוח פק"מ על פני השקעה בבורסה בצורה אווילית.
היכולת לצחוק גם על עצמנו היא חשובה - ממליצה לכולם בחום icon_wink.gif