סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות

the_drow​(שולט)
לפני 16 שנים • 8 באוג׳ 2007

השפלות

the_drow​(שולט) • 8 באוג׳ 2007
אתמול היה לי סשן ראשון עם מישהי. פעם ראשונה שלי ושלה.
בעוד שאני מכיר את העולם הזה די טוב, היא חסרת ידע לחלוטין.
בשלב כל שהוא בסשן היא אמרה את מילת הביטחון כי השפלתי אותה.
קראתי לה שרמוטה, זונה וכו'.
זה משהו שמתרגלים אליו או שהיא פשוט לא מתאימה לעולם הזה?
התשובה הראשונה נראת לי יותר סבירה אבל אני שואל את המנוסים שביננו.

עומר
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 באוג׳ 2007
קודם כל, התשובה הראשונה בטוח נכונה, לפחות במידה מסוימת. זה עובד גם בכיוון החיובי (דברים שנראו לנו איומים ונוראים פתאום נראים פחות נוראים) וגם בכיוון השלילי (דברים שנורא ריגשו והסעירו אותנו בפעם הראשונה שקרו, עשויים להיראות פתאום בסיסיים ואפילו קצת בנאליים כשמתקדמים). עם הזמן והנסיון תמיד מתרגלים, במידה מסוימת. השאלה היא עד כמה, וזה מביא אותנו לתשובה השניה.

כמו שיכול להיות שזה פשוט היה יותר מדי עבורה לפעם ראשונה, יכול גם להיות שהשפלות מילוליות לא עושות לה טוב כרגע ולא יעשו לה טוב לעולם, גם אם היא תתרגל אליהן במידה מסוימת. אם כך או כך, לא קוראי הפורום הזה יכולים לקבוע. דבר איתה, שאל אותה מה הביא אותה לשימוש במילת הבטחון, איך היא רואה את ההמשך, מה עושה ולא עושה לה את זה בבדסמ, מה מושך אותה, מה מסקרן אותה, מה מרתיע אותה. לדעתי, זה יענה לך על השאלות טוב יותר משאנחנו מסוגלים.
נוריתE
נוריתE • 8 באוג׳ 2007
ני,
לא ידועת לגבי אחרות
אבל אצלי אני אומרת פשוט
מה שעושה לי טוב- לא משפיל אותי
ומה שמשפיל אותי, לא עושה לי טוב
וכל אחת ואחד וההגדרה שלו להשפלה

יכול להיות שמישהי אחרת אם יקראו לה זונה או כלבה, תצעק "פוס" נעלבתי
אבל אני
זה כמו
כשמישהו מכנה אותי זונה או כלבה או כאלו?
זאת צורת יחס של,כאילו,עכשיו ,את כזאת
כשאני רוצה ומחליט את תהיי הזונה(שרמוטה) שלי וככה אתנהג אליך
וככה תתנהגי ,כמו חיית מין מיוחמת שאת
או הכלבה שלי וככה אתנהג וככה תתנהגי (ניכנעת רכה מתרפסת,כמו שאני אוהב ואת אוהבת להיות) ואם הוא יחליט שאני סמרטוט,אז אשכב על הרצפה הוא ינקה את הכף רגל שלו בלשון שלי

אבל צריך להבין שישנן כאלו שהקטע הפיסי עושה להן את זה וישנן כאלו שהנפשי מנטלי
וישנן שגם וגם
וישנן כאלו שעוד לא ממש מבינות את הסיטואציה ולא יודעת איך להתנהג ואיך לדעת לקבל יחס מסויים
זההכל

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 08, 2007 4:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
huan
huan • 8 באוג׳ 2007
הממ, למה להתרגל למשהו שלא אוהבים? למה שהיא תרצה להתרגל להשפלות? למה השפלות חייבות להיות חלק אינטגרלי וכלל מספק יחיד להתאמה "לעולם הזה"?

מהנקודות שהעלתי ניתן להסיק שאני לא חושב שלא התשובה הראשונה ולא השניה נכונות אלה יש תשובה ג' והיא שכמו שזאלו אמר ציין בסוך דבריו - אולי היא פשוט לא אוהבת שמשפילים אותה, לא מתחברת לריטואל הספציפי הזה (ולא דווקא לרעיון העומד בבסיסו היכול לבוא לביטוי בדרכים רבות אחרות שאולי היא כן מתחברת אליהם) המהווה חלק זניח לחלוטין של הפרקטיקה הבדסמית ושאין כל חובה או צורך להתחבר לכל דבר ואין זה מוריד מערכה ומהשתיכותה כהוא זה.

אני חושב שלפני שאתה קופץ למסקנות ושואל את המומחים אולי באמת תדבר איתה ותישאל מה היא מרגישה וחושבת ולמה היא מרגישה וחושבת כך - דבריה, עם כמובן תבין אותם נכון, יתנו לך תשובה הרבה יותר טובה מתשובותיהם של כל האושיות יחדיו.

מה שכן, הייתי מציע לך לזרוק את המושג "להרגיל" מהמילון במידה ואתה לא אחד מאותם אנשים אגוצנטרים שטובתם והנאתם של אחרים זניחה/לא קיימת ביחס להנאתם שלהם - שכן כמו שזאלו אמר אנשים יכולים להתרגל ומתרגלים עד מידה מסויימת אך "הרגל" נשאר "הרגל" - קונפורמיות כפויה - והוא רחוק מאוד מלהסב אושר, הנאה או שימחה.
נוריתE
נוריתE • 8 באוג׳ 2007
לא כל אחת ואחת חייבים להתרגל לדברים מסויימים
או שהם מתחברים אליהם או שלא,גם אם לא עשו זאת קודם
יש בסיס לכל דבר או שאין

ולעיניין ה-להרגיל
שוב אם יש את הנטיה בבסיס אז אפשר לעזור להתרגל
אבל לא בקטע של או שתתרגלי או ש...

כמו שהוא אמר היא היתה חדשה
לא מורגלת לדברים האלו
עוד לא סגורה על עצמה כניראה ועל מה עושה לה ומה לא
יש לה דרך ארוכה
ויש דרכים לעזור ללמוד
כי אמרו כבר
לא הביישן לומד ולא הקפדן מלמד.
huan
huan • 8 באוג׳ 2007
ההבדל בין "להתרגל" ו"להרגיל" לבין "לעזור ללמוד, להיסגר וליראות מה מתאים ומה לא" הוא כפער בין בדסמ להתעללות וכפער בין קונפורמיות כפויה לבחירה מלומדת.
נוריתE
נוריתE • 8 באוג׳ 2007
huan כתב/ה:
ההבדל בין "להתרגל" ו"להרגיל" לבין "לעזור ללמוד, להיסגר וליראות מה מתאים ומה לא" הוא כפער בין בדסמ להתעללות וכפער בין קונפורמיות כפויה לבחירה מלומדת.

אני,איתך בכל מילה איש
אם זה לא היה ברור
הבוס שלך​(שולט)
הבוס שלך​(שולט) • 8 באוג׳ 2007
אילו כל נשלטת בראשית דרכה הייתה כבר מקבלת את כל מה שעושים לה/אומרים לה/מצווים עליה, לא היה שום הבדל בין הפעם הראשונה והפעם החמישים. המוכנות לקבלה היא דבר שמשתנה ומתפתח.
גם שפחה "מנוסה" חייבת להסתגל אם היא נכנסת למערכת יחסים חדשה.
ודרך אגב, אני גם לא אוהב קללות, ואינני נוהג לכנות את שפחתי בכינויי גנאי. אין לי שום רצון לבלות עם "זונה" או "שרמוטה", גם אם היא נהנית מכך שמכנים אותה בכינויים הללו.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 8 באוג׳ 2007
אינני מנסה לכפות עליה דבר וחצי דבר.
אולי הניסוח שלי לא היה נכון. התכוונתי שאם בהתחלה לא רגילים לזה ואחרי זה אפשר ללמוד לאהוב את זה או שלא.
אם היא לא תרצה, לא נעשה. זה ברור לי.
אם כן, אז נעשה.

עומר
נוריתE
נוריתE • 8 באוג׳ 2007
the_drow כתב/ה:
אינני מנסה לכפות עליה דבר וחצי דבר.
אולי הניסוח שלי לא היה נכון. התכוונתי שאם בהתחלה לא רגילים לזה ואחרי זה אפשר ללמוד לאהוב את זה או שלא.
אם היא לא תרצה, לא נעשה. זה ברור לי.
אם כן, אז נעשה.

עומר

היגעת לבד למסקנה הנכונה