בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחות להשכרה

fritz​(נשלט)
לפני 16 שנים • 15 באוג׳ 2007

owk

fritz​(נשלט) • 15 באוג׳ 2007
תימצא הרבה כאלה ב OWK
חבצלת

פרדוקס

חבצלת • 15 באוג׳ 2007
לא מבינה את זה ... בודיגרד גבר נשוי בן 42 מחזיק בשפחה רווקה צעירה בת 22 .

וצועק כ ב ו ד אני דורש כ ב ו ד !!!!!!!!!!!!!!
huan
huan • 15 באוג׳ 2007
אני מצטרף למקבי. פירסום הודעה המבקשת הפניות לשפחות בתשלום אינה שונה בכלום מהודעה המבקשת הפניה למלכות בתשלום, ולמרות שכלובי מסתייג בפירסום גלוי של שרותיהם של מלכות בתשלום קיומם של הפרסומות בפרופילים היא סוד גלוי והודעות בפורומים העוסקים במלכות בתשלום כולל הפניות מרומזות (כמו תיאורי סשנים) הן די נפוצות ואינן זוכות לביקורת הצבועה שמותחת פה בסוויטסלייב.

מה גם שכל קריאה לאבירות מצד בודי היא צביעות לכשעצמה שכן אדם המאיים על אנשים, מקלל ומתרעם רחוק מאותה אבירות כמו כל ערס שיושב על ברזלים (תודה ללוטוס על האנלוגיה המבריקה) מצמיד את חברה שלו קרוב קרוב ומתחיל מכות עם כל אחד שמסתכל אליה ולא שואל לרשותו - זה לא אביר זה ערס שובניסט עם אגו פגיע.

אני אישית סולד מהתופעה של שליחת הודעות עם הצעות מיניות גלויות לאנשים באשר הם, אני אישית רואה בכל התופעה גסות רוח ואין זה משנה עם מדובר בסאבית, סאבית מקולרת או אדון - לעוות את העניין לכדי "חוק" שזה לא בסדר לפנות בהודעות לסאבית תפוסה אבל לפנות לאדון שלה בהצעות הנוגעות לה לא רק שאינו עומד בערכי האבירות והכבוד אלה זורק אותם לעזעזל בהופכו אות האישה ליצור פאסיבי וחסר מחשבה כמו אותם נשים מוסלמיות הסגורות כל היום בבית ותלויות בגברים בכדח לקיים אנטרקציה כל שהיא עם העולם החיצון.
כפי שציינתי בהתחלה אני לא באה להגן על התופעה אלה להפך שולל אותה באופן גורף (כולל ה"חוק" המעוות שהוצג פה) וללא יוצאים מהכלל - אבל עם כבר לפנות אז לפנות לאדם עצמו ולא להשתמש במתווכים למינהם כמו "אדונים","חברים" וחסרי ביטחון אחרים שבמקום לדאוג לכבודו של בן הזוג דואגים קודם כל לפגיעה בכבודם ומציעים "חוקים" שישמרו כבוד זה במחיר דה הומניזציה של בן הזוג. ההבדל בין ערס לאבירות הוא גדול למדי (עם כי במהלך ההיסטוריה רבים בחרו להתעלם ממנו עם מיתוך טיפשות, בורות או רשעות טהורה)

אני אישית ראיתי בהודעות מסוג זה מטרד בלתי מזיק ולפעמים אף משעשע כאשר הכבוד היחיד שנפגע פה היה כבודם של השולחים, כבוד שנפגע משטויות כאלה אינו כבוד גדול גם ככה - לא הייתי מעלה בדעתי אפילו את האפשרות שיפנו עלי בכדי לבקש את רשותי לפנות לבת זוגתי.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 15 באוג׳ 2007
ולמר טבאייס:

ציטוט: אין בשום מצב בעולם לפנות לשפחה משוייכת בהצעות....

אתם יכולים לפנות לשולט שלה....אבל לא אליה...

לא בהצעות בכל מקרה...

מה אתם לא מבינים במאסטר ושפחה.

אני מאוד שמח שבג"צ הכריע בנושא כבד זה. icon_rolleyes.gif אז זהו, שלא. אין כללים ברורים. 'שפחה' אינה באמת רכוש אדונה, אפשר ולעיתים אף רצוי לשלוח לה הודעות, פה זה לא ערב הסעודית או רהט, ונשים (על אף נסיונות בכיוון) עדיין אינן רכוש הגברים בארצנו. באסה, אבל ככה זה. אהה, וגם אין ממש חוקי-מוסר שניתן לאוכפם. טוב שאתה מקפיד לנסות, אבל. icon_razz.gif

מקבי......אני לא חושב שהבנת אותי לגמרי....ודאגתי להדגיש את זה גם בתגובות שבאו אחרי זאת שצוטטת.

וודאי שסאבית היא אישה ואדם.
וודאי שאפשר לשלוח לה הודעות ולדבר איתה וכל דבר אחר.

רק בנושא של לשלוח לה הצעות מיניות......כשיודעים שיש לה דום\חבר\בן זוג\בעל תבחר אתה אתה את התואר......זו התעלמות מגעילה בעיניי מהאדם שאיתה, זה חסר נימוס, ויותר מזה......זה נעשה בידיעה ברורה שמי שעושה את זה עושה משהו לא בסדר ובכל זאת מצפצף על זה.....

זה בעצם אחת הפואנטות של הקילור פה לא?

לומר לכולם......אני והיא מאסטר ושפחה.... אנחנו יחד.

וכן.....ברגע ששני אנשים מגדירים עצמם כמאסטר ושיפחה......הרי שהשיפחה מוותרת על כמות מסויימת של עצמאות בתחומים מסויימים(כמה ואיפה נקבע בין שניהם) והמאסטר לוקח עליו את האחריות על הדברים הללו...... אחרת היינו בדיוק כמו כל זוג ונילים אחר.

כך שכן.........סאבית היא אישה לכל דבר ואדם לכל דבר....שיכול לעשות כל דבר חוץ ממה שהיא והאמסטר שלה קבעו בהסכמה יחד.

אבל לשלוח לה הצעות מיניות בידיעה שהיא מקולרת ומשוייכת......זה להתעלם מהשולט שלה....זה חסר נימוס בצורה משוועת.....וזה קצת כאילו מישהו היה מנסה להתחיל עם בת הזוג שלי בזמן שאני נוכח.....
huan
huan • 15 באוג׳ 2007
תמיד אהבתי שבשלב כלשהו מישהו שולף את מחלת המחץ "וונילים" או "קינקיים" המהווה במחוזותינו מילת גנאי הבאה להצביע על "נחיתותם" של אילו שהיא מופנת כלפיהם ואל לנו אנשי הקאסטה הבדסמית הנבחרת לנהוג כפי שהם נוהגים ולחשוב כפי שהם חושבים - לא בגלל שזה פגום אלה בגלל שזה "וונילי" - קצת דומה למוסלמים המנסים להגן על מנהגיהם הבארבריים, השובנסטיים והמדכאים באמצעות הגנה מהתרבות המערבית הנחותה כאשר גידול זקן נחשב לחובה רק בגלל שזה "נוגד את תרבות המערב".

"וכן.....ברגע ששני אנשים מגדירים עצמם כמאסטר ושיפחה......הרי שהשיפחה מוותרת על כמות מסויימת של עצמאות בתחומים מסויימים(כמה ואיפה נקבע בין שניהם) והמאסטר לוקח עליו את האחריות על הדברים הללו...... אחרת היינו בדיוק כמו כל זוג ונילים אחר.

כך שכן.........סאבית היא אישה לכל דבר ואדם לכל דבר....שיכול לעשות כל דבר חוץ ממה שהיא והאמסטר שלה קבעו בהסכמה יחד. "

אוי אוי אוי רק לא זוגיות "וונילית" וגם ההסקה האוטומטית שלמרות שהעצמאות מוגדלת כמה ואיפה שנקבע בין שניהם היא חייבת לכלול את זה שעם רוצים להזדיין עם השפחה חייבים לפנות למאסטר שיתן את רשותו. אדם ואישה עם מגבלות אוטומטיות כבר מפסיקה להיות אדם ואישה - אלה עם כן מגבלות אוטומטיות הם מנת חלקן של שני קבוצות אלה, כפי שחושבים אנשים מסויימים אותם נכנה שובניסטים
וכאשר באים להגן על כבוד השולט ואני מצטט "זה להתעלם מהשולט שלה" חסר הביטחון העצמי ותוענה שמגינים בעצם על האישה - בלא פחות ולא יותר הגבלת הגישה אליה.

כפי שאמרתי אני נגד הגסות רוח של להציף את אנשי הכלוב (בעיקר נשים) באשר הם בהודעות גסות ומטומטמות הנבעות מראייה אוטומטית שלהם כאובייקט מיני. אבל אני גם נגד הצביעות של לתת אישור לנוהג כל עוד ההודעות יגיעו לשולט ולא לנשלט - צביעות שגרועה בהרבה מהמתרחש כיום כיוון שהיא הופכת רובד שלם באכלוסית הכלוב לא רק לאובייקטים מיניים לכל דורש אלה גם למוגבלים חסרי דעת - וכל זאת בכדי שכמה שולטים ערסים חסרי ביטחון ישנו טוב יותר בלילה כי על השיפחה הרי אי אפשר לסמוך.
יש להשריש את הנוהג כולו ולא לעוותו לכדי עוול גדול אף יותר.
llulu​(נשלטת)

Re: סוויט , למה לא פנית אלי ..

llulu​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2007
קליבר כתב/ה:
אה בעצם זה ברור , כי אני הייתי אומר כן .. ומשכיר לך את כולן ?
תכלס , לא מוכנים לקבל פה דעות אחרות עאלק פתיחות

כן כן כן icon_smile.gif
Tobias​(אחר)
חואן

אני לא מבין למה התגובה שלך כל כך משתלחת.

אני מודה.
כן גם בכבוד שלי מדובר, ואם זאת אין רע בזה.

ושנית כל....לא דיברתי על לנסות להגן על הסאבית כפי שציינת, זה בכלל לא היה חלק מהעניין כיוון שהיא לא זקוקה להגנה.

דובר על נימוס.

וונילי זו לא מילה גסה, או רעה, הייתי בזוגיות ונילית זמן ארוך מאוד בעצמי.

אך כאשר זוג מגדיר עצמו בדסמי......מאסטר ושפחה.....איך הוא יכול להיות ונילי?

כאשר אתה באתר בדסמ......שם על עצמך קולר שייכות בדסמי.....איך אתה יכול להיות ונילי?

אספר לך מקרה שהיה לי עם גוויני בתקופתו.

קיבלתי הודעה משולט פה באתר
שהוא והשפחה שלו פגשו את גוויני שלי ומאוד התלהבו ממנה.
הם מחפשים כבר כמה זמן צלע שלישית להתנסות איתה לכמה מפגשים.
ושאלו אם אני אהיה מוכן לתת את הסכמה שלי לנושא.
ואם כן אז אם אוכל בבקשה לשאול אותה אם היא מעוניינת.

נימוס במיטבו

אני אמרתי להם
שאני אדבר על זה איתה לראות קודם כל אם היא בכלל מעוניינת.
אם כן
אני אשקול את הנושא ואתן את ההחלטה שלי.

וכן.... זו היא ההחלטה שלי שקובעת בסוף, כל עוד שאני והיא נמצאים בזוגיות בדסמית של מאסטר ושיפחה.

היא הייתה מעוניינת
אני ראיתי שהאנשים הללו טובים בעיניי ויוכלו לתת לה חוויה נעימה
ונתתי לה רשות ללכת איתם.

עכשיו זה היה קשה?
היו פה איזה שהם חיכוכים?

אני אומר את זה חואן גם אם זה יצרום לך.

כשאישה מגדירה עצמה כשפחה שלי.
זה מה שהיא.
השפחה שלי.
היא יכולה להיות גם החברה הכי טובה שלי, המאהבת שלי, ובת הזוג שלי.
אבל היא תמיד תהיה השפחה שלי.
בהסכמה של שנינו.
וזו בעצם המהות של הבדסם לא?

אחרת אנחנו סתם ונילים.

וכן....ונילי זה לא בדסמי יקירי.

אם אתה רוצה ונילי....לך לאטרף או גי דייט ותשיג לך ונילית

זה אתר של בדסמ.

בעיניי מאסטר ושפחה עוד אומר משהו.
huan
huan • 15 באוג׳ 2007
כאשר אישה מגדירה את עצמה שפחה וגבר מגדיר את עצמו כשולט זה לא אומר כלום - זה אומר שיש לך סט מסויים של התנהגויות או קווי אופי שלדעתך מילת התואר "שפחה" או "שולט" מתארים אותם בדרך הטובה ביותר - מה הוא הסט המסויים הזה? מאוד קשה להגיד.

כמובן שבכלוב פעמים רבות קורה דבר הפוך וכך נוצרים כל מיני גברברים ששולחים הודעות "על 4 כלבה" ומתנהגים מאצו שיודעים לעשות סשן מחטים דקה אחרי שהכריזו על עצמם כשולטים וזאת כי הם הגדירו את עצמם כשולטים וחושבים שכך שולטים מתנהגים או סאביות שמאבדות את כושר השיפוט וכוח הרצון שלהם כי ככה סאבית אמורה להתנהג וזאת על ידי אימוץ של שבלונה סטראוטיפית ומעוותת למשמעות המילה "סאבית" או "אדון" - אני לא יודע מה איתך אבל אני בז לאנשים שנותנים לשמות תואר ריקים להשתלט אליהם, ואני לא מדבר רק על בדסמ. - זה לא בדסמ, זה בולשיט בכיכובם של מר וגברת לוקים באשליות.

מה שאתה הצגת כדוגמא לנימוס אני רואה כגסות רוח מהמעלה הראשונה וזילזול בוטה באישה כאדם. במידה ואותו צמד חמד היו באים עלי הייתי אומר להם שזה כלל לא ענייני ומפנה אותם לבת זוגתי שכן הסכמתה לעניין חשובה בהרבה מהאם אני נותן לה רשות או לא - הרושם שהיה מתקבל לי מהם לא היה טוב במיוחד. עם היא היתה באה ואומרת לי שהציאו לה איקס שהיא רוצה לעשות את זה והאם אני מסכים גם כן לא היו נוצרים חיכוכים ולא הייתי מוצא כל פגם בהתנהגות של אף צד.

אף פעם לא אהבתי את זה שמבקשים את הרשות לבקש את ידה של הבת מהאבא כאילו הבת היא רכושו והסכמתו קודמת להסכמתה - המצב פה זהה לחלוטין.

ובאשר לסיגנון הכתיבה? כבר אמרו לי לא פעם שאני כותב עצבני, קורה.
Tobias​(אחר)
נסכים שאנחנו לא מסכימים.

אתה רואה זילות במה שאני רואה כנימוס.

וזה בסדר.

אין לי כל רצון לכפות את הדעה שלי.

זוהי סך הכך דעתי ואני חושב שהבעתי אותה היטב.

וכל מי שקורא פה את השירשור הנל....

אם תראו את השם טבאייס בקילור למישהי....

אל תשלחו לה הודעות זימה... בסדר?

בנימה אישית יותר....
חבל לי על אובדן הטקסיות והאבירות.
וחבל לי שאנשים פה מרגישים שאדם צריך לצעוק אני חופשי אני חופשי כל הזמן רק בשביל שהוא לא ישכח את זה איכשהו.....

אני חופשי, ושלם.
כך גם הזוגיות שלי תהיה.

בזאת אני סוגר את החלק שלי בשרשור הזה.

בתודה

טבאייס
הערס המתלהם על הברזלים.
aka BODYGUARD
לפני 16 שנים • 16 באוג׳ 2007
aka BODYGUARD • 16 באוג׳ 2007
ביזבוז זמן טאבי..

כששאלת לאן נעלמתי קיבלת את התשובה העירומה און ליין.

אפילו התולעים זחלו החוצה לנקוש באבנים לא להם.

יש כאן עדיין אנשים שחושבים שאזהם ידיי בהם .. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אז טאבוש.... לעלות על הסוסים ולרכב אל השקיעה יקירי,

אני סיימתי כאן. נשאיר למקבי ולזה שדופק על אבנים ולזוג המופלא ולקליבר הענק

להשתכשך בבריכת השתן שלהם.

בברכת הייייי הווווווו, סילבר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!