לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחות להשכרה

בטי בום​(שולטת)
לפני 16 שנים • 16 באוג׳ 2007
בטי בום​(שולטת) • 16 באוג׳ 2007
באמת אחלה הודעה , רק חבל ששלחתם את זה לסאביות מקולרות .

לעניין של סאבית / סאב הוא אדם עצמאי - בזה לאף אחד אין ספק . וכולנו שולטים מהכח שנותנים לנו הנשלטים - גם בזה אין ספק .
אבל האתר הזה הוא מקום המפלט שלנו לתוך אותה הפנטזיה / משחק הזה
תנו כבוד ל"פנטזיות" האילו ולאותן הסאביות שבקשו ע"י קולר להיות מכולנו שותפים לאותה הבחירה שלהן עם מי להגשים את אותה הפנטזיה .

בסופו של דבר הכל פה מסתכם בכבוד .
ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 16 שנים • 16 באוג׳ 2007
ה-חור שלך​(שולט){ק} • 16 באוג׳ 2007
דיברתם המון ויפה ויש רק שאלה אחת באויר שנותרה ללא מענה של ממש: מי שלח את ההודעות
הגברת סוויטה או האדון שלה תחת הניק שלה. אני חושב שזה מה שבאמת יתן אור על הפרשה
המבישה הזו.
אבירות הולכת יפה מאד עם כבוד וג'נטלמניות במיוחד בבדסמ ואם מישהו בחר להתעקש לחיות ככה
למה שמישהו אחר ילכלך ויפגע?
בטי בום אהבתי מאד את מה שכתבת
walking dead
לפני 16 שנים • 19 באוג׳ 2007

Re: הנה מקור הסקאנדל !

walking dead • 19 באוג׳ 2007
sweetslave כתב/ה:
אני מחפשת שיפחה יפה ואמיצה שתשעשע את האדון היפה שלי (הוא אדם מדהים...) בזמן שאינני כאן ועובדת
את מוכנה להתנסות הזו ?
אנו ירושלמים
יום טוב לך
SC

ושכחת פרט שולי ביותר... שהפונה הוא האדון שלך שמשתמש בניק שלך ומסתמך על תיאוריה מעניינת לפיה נשים מעט יותר "עדינות ומבינות" כלפי נשים אחרות ועל כן לא ינפנפו אותו מיידית.

ובמקרה של האדון שלך, גם אינספור סירובים לא מנעו ממנו מלהמשיך ולהציק (דרך הניק שלך, גם לאחר שהודה כי זה הוא כותב) בשיטת השיווק האגרסיבית "רגל בדלת" שלמרבה המזל ניתן היה להתמודד עמה באמצעות אופציית רשימת ההתעלמות (שצריכה להיות המצאת המאה, מיד אחרי הטמפון).

את קוראת לזה משהו לגיטימי, אני קוראת לזה רמאות ואפילו הונאה. אבל לא ניתפס לסמנטיקה מעצבנת.
llulu​(נשלטת)

את קוראת לזה משהו לגיטימי, אני קוראת לזה רמאות ואפילו הונאה.

llulu​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2007
העולם הוא לא כזה מעיים פרי ספיריט....אפשר להיות יותר קליל וגם לראות בפניות של אנשים אלייך מחמאה ולא אגרסיה.....תקבלי קצת יותר את צורת ההתנהגות של אחרים בלי להרגיש מעויימת אישית....

אל תבהלי מעצמך....לא חשפת פה לעולם תרמית בן לאומי שהשוטרים צריכים לעצור....
פרי ספיריט, יש בעיות הרבה יותר חמורות ממה שמתרחש פה...
תצאי לעולם ותשימי לב

יום טוב
מUחדת
מUחדת • 19 באוג׳ 2007
sweetslave כתב/ה:

יום טוב

לפנות לכל ניק בכלוב באותה הצעה מפתה {...} זה סתם פתטי, לא פלילי.
להפוך לסרסורית של בן זוגך/ אדונך?
זה תמיד הצטייר בראשי כאחד משיאי השפלות {שמישהו מבקש דבר כזה ושמישהי נענית..} והעניין נפוץ כאן מאוד.

{זהירות, הכללה גסה} ניראה שחלק לא מבוטל של "שולטים" הם בסך הכל בחורים שנשים "וניליות" כבר קלטו מזמן שהם לא כוס התה שלהן אלא כוס תרעלתן. כל שנותר להם הוא לשים סוגריים עם תואר "שולט" ולהמתין לזו שדרישות גדולות אין לה, וגם לא הערכה עצמית.

{נ.ב: sweetslave, על מנת למצוא מישהי שתשעשע את אדונך כשאת אינך- פני לסניף מנפאוור הקרוב. תוכלי למצוא מספר מועמדות מתאימות תחת הערך "טיפול וסיעוד"}
זאלופון​(שולט)

Re: את קוראת לזה משהו לגיטימי, אני קוראת לזה רמאות ואפילו הו

זאלופון​(שולט) • 19 באוג׳ 2007
sweetslave כתב/ה:
העולם הוא לא כזה מעיים פרי ספיריט....אפשר להיות יותר קליל וגם לראות בפניות של אנשים אלייך מחמאה ולא אגרסיה.....תקבלי קצת יותר את צורת ההתנהגות של אחרים בלי להרגיש מעויימת אישית....

תצאי לעולם ותשימי לב

יום טוב

איזה יופי, אני בטוח שאת הפליטים הסודנים שהגיעו ארצה נורא ינחם לדעת שלאנשי הפאלון גונג בסין, למשל, יש בעיות יותר קשות משלהם. אז מה אם גירשו אתכם וטובחים בכם? יש בעיות יותר חמורות בעולם! תפסיקו לבכות!

אני לא חושב שפרי ספיריט חשה "מאויימת אישית". היא פשוט חשה ששיקרו לה והונו אותה, והאמת? בצדק, כי לפי מה שהיא מתארת כאן בהחלט שיקרתם לה והוניתם אותה. נכון, יכולתם לחטוף אותה ולרצוח אותה וזה היה יותר גרוע, אבל נדמה לי, ואולי אני פרוע לגמרי כאן, שהעובדה שיכולתם לבצע מעשים עוד יותר פסולים אינה הופכת את המעשים הפסולים שביצעתם לכשרים.

אולי לפני שאת מציעה לאחרים "לקבל קצת יותר את צורת ההתנהגות של אחרים", כדאי לך לבחון קצת יותר לעומק את צורת ההתנהגות שלך ושל מי שאיתך.
אגב, אני מרשה לעצמי לנחש שההודעה הבנאלית להחריד שאתם שולחים לא השיגה יותר מדי. אולי כדאי לעבוד גם על זה.
walking dead

Re: את קוראת לזה משהו לגיטימי, אני קוראת לזה רמאות ואפילו הו

walking dead • 19 באוג׳ 2007
sweetslave כתב/ה:

תצאי לעולם ותשימי לב

יום טוב

אל תחמיאי לעצמך או לדומיקולו שלך.

לא היה שום שלב בהתכתבות ההזויה בינינו בה חשתי מאויימת וחשבתי לפנות למשטרה או לקו החם או לכל גוף אחר... מאחר ואני לא רכושו של איש (בין אם אני נמצאת במערכת יחסים בדס"מית או לאו) אין לי ברירה אלא לסמוך על עצמי ואפילו, רחמנא ליצלן, יאטמו נא כל אבירי הכלוב את אזניהם הרגישות - נוהגת לטפל בעניינים כאלו לבדי. ודי בהצלחה עד כה.

ולא הגדרתי את ההתנהגות שלכם כפלילית. הבעיה שאני רואה כאן היא מוסרית גרידא, ורק מעידה על איכותו של ה"שולט" שלך. את יותר ממוזמנת להמשיך ולהתבוסס בתוך הדיסוננס הכאילו-אינטליגנטי בעזרתו את מנסה להצדיק את מעשיכם, בתקווה שיום אחד תתעוררי.
llulu​(נשלטת)

הסינדרום של האישה החזקה

llulu​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2007

הטונים עולים מהר פה....הרבה כעס מרגישים כאן...

לא היה שום שלב בהתכתבות ההזויה בינינו בה חשתי מאויימת וחשבתי לפנות למשטרה או לקו החם או לכל גוף אחר...

ההתכבות ההזויה היה לך ....אולי לו לא היתה....

מאחר ואני לא רכושו של איש (בין אם אני נמצאת במערכת יחסים בדס"מית או לאו) אין לי ברירה אלא לסמוך על עצמי ואפילו, רחמנא ליצלן, יאטמו נא כל אבירי הכלוב את אזניהם הרגישות - נוהגת לטפל בעניינים כאלו לבדי. ודי בהצלחה עד כה. כול הכבוד...את מוזמנת להמשיך...עד שתדעי לקבל את האחר בחייך....

ולא הגדרתי את ההתנהגות שלכם כפלילית.

אין סיכוי ....אכן

הבעיה שאני רואה כאן היא מוסרית גרידא, ורק מעידה על איכותו של ה"שולט" שלך

תוכלי לתת לי הגדרה ברורה של מוסריות כאן? אולי אוכל ללמוד דבר או שתיים ממך...
נדמה לי שהנושא הזה עלה בהרבה דיונים כאן ועוד לא הגיעו לקונסנזוס ....אם בכלל...
בקשר לשולט שלי, תמצעי כאן תמיד נשלטת שתהגן עליו בתור נעמנות ומתוך בחירה. אין אני רואה סיבה שתישפטי אותו בלי להכירו....בכול אופן, מתוך זה שהוא שולט שלי, אני תומחת בכול מהלכים שהוא עשה בעבר ובאווה....ולא משנה אם את אוהבת אותו או לא...תנסי אולי פעם אהבה ללא תניי ...אולי תוכלי ללמוד דבר אחד או שתיים

. את יותר ממוזמנת להמשיך ולהתבוסס בתוך הדיסוננס הכאילו-אינטליגנטי בעזרתו את מנסה להצדיק את מעשיכם, בתקווה שיום אחד תתעוררי.

אם רמת האינטליגנציה שלי לא מוצאת חן בעינך, את מוזמנת לעזוב אותי במנוחה ולתת להמשיך להשתמש בפרובוקציה קלה ללא מענה. זו תיהיה אולי הוחכה של אינטליגנציה רגשית טובה יותר

לילה טוב
בזה אולי נגמר השירשור הזה ?

למעלה
aka BODYGUARD
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2007
aka BODYGUARD • 20 באוג׳ 2007
השירשור הזה יגמר כשאת וגם הדומיקולו שלך תסתמו את החור ,

זה שרוב בני האדם קוראים לו פה.

זה שקיבלתם תגובה וחצי של תמיכה רפוייה כמו איבר לאחר תשמיש לא הופך

את הקערה על פיה.

שניכם משחקים באותו פח זבל ומאחר ולא צריך תואר חמישי בבלשנות עברית

הרי שעל פי הנוסחים ניתן לראות בקלות שהצטרפת למסע המסריח שלו.

אם זה מהפחד לאבד אותו אני מרחם על שניכם.

עיצה (במבטא יידיש כבד..) לעתיד-

אל תתנצלי בפרטי ותטנפי בכללי. הנה עוד הגדרה למילה כבוד והפעם עצמי,

מה שאת,האפס שלך ואחרים שכחו מהו.

תמשיכי להגיב/תמשיך להגיב ותמשיכו לקבל על הראש. נראה למי ימאס קודם.
walking dead
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2007

Re: הסינדרום של האישה החזקה

walking dead • 20 באוג׳ 2007
sweetslave כתב/ה:

הטונים עולים מהר פה....הרבה כעס מרגישים כאן...

שוב, את מחמיאה לעצמך יותר מדי בחשיבה שיש לך איזשהי השפעה על מצב רוחי. אני יכולה להבטיח לך שקשת הרגשות שאופפות אותי בהקשר של שניכם כוללת הרבה שעשוע, בוז ואפילו רחמים (טוב הלב שלי תמיד היה בעוכריי) ואף לא טיפה אחת של כעס. בחיי שיש לי דברים יותר טובים לעשות מאשר לבזבז את העצבים שלי על צמד מעורר רחמים כמוכם.

sweetslave כתב/ה:

[ הבעיה שאני רואה כאן היא מוסרית גרידא, ורק מעידה על איכותו של ה"שולט" שלך

תוכלי לתת לי הגדרה ברורה של מוסריות כאן? אולי אוכל ללמוד דבר או שתיים ממך...
נדמה לי שהנושא הזה עלה בהרבה דיונים כאן ועוד לא הגיעו לקונסנזוס ....אם בכלל...
בקשר לשולט שלי, תמצעי כאן תמיד נשלטת שתהגן עליו בתור נעמנות ומתוך בחירה. אין אני רואה סיבה שתישפטי אותו בלי להכירו....בכול אופן, מתוך זה שהוא שולט שלי, אני תומחת בכול מהלכים שהוא עשה בעבר ובאווה....ולא משנה אם את אוהבת אותו או לא...תנסי אולי פעם אהבה ללא תניי ...אולי תוכלי ללמוד דבר אחד או שתיים

ואני ממליצה לך בחום על הטרנד החדש: שפחה עם אישיות ועמוד שידרה. אמנם פיתוח עמוד שידרה משל עצמך כרוך בהרבה סבל, כי בכל זאת הכי קל להיות תלוי בצורה מוחלטת ואובססיבית במישהו אחר עד כדי עיוורון כלפי סוגי התנהגות בזויים בו נוקט אותו מישהו, ואין ספק שאת נדרשת לחשיבה עצמאית וביקורתית משל עצמך, משימה לא פשוטה למי שבוחרת בסמרטוטיות כדרך חיים.

התפלפלות פילוסופית בנושא מוסר תתקיים בשמחה לכשיהיו לי יריבים ראויים לכך.

sweetslave כתב/ה:

. את יותר ממוזמנת להמשיך ולהתבוסס בתוך הדיסוננס הכאילו-אינטליגנטי בעזרתו את מנסה להצדיק את מעשיכם, בתקווה שיום אחד תתעוררי.

אם רמת האינטליגנציה שלי לא מוצאת חן בעינך, את מוזמנת לעזוב אותי במנוחה ולתת להמשיך להשתמש בפרובוקציה קלה ללא מענה. זו תיהיה אולי הוחכה של אינטליגנציה רגשית טובה יותר

...
בזה אולי נגמר השירשור הזה ?

בקשתי ממך להפעלת שיקול דעת הוא לא מבחן IQ. ואת יכולה להפסיק לנפנף בהשכלתך האקדמית, כי לאורך כל השרשור וההתנהלות של שניכם את רק מוכיחה עד כמה השכלה פורמלית יכולה להיות דף נייר חסר משמעות כשחסר התבלין לחיים שנקרא "אופי".

וזה שאת התחלת את השרשור לא אומר שאת גם תקבעי מתי הוא יסתיים. כל עוד ממשיכה ב"פרובוקציה הקלה" שלכם, כהגדרתך, את צריכה לקחת בחשבון שגם תגיע תגובה. ובמרבית המקרים התגובה גם לא אוהדת במיוחד. הגיע הזמן שתסיקו מסקנות, לא?