בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחק ההעלבות

Lost_Song
לפני 16 שנים • 21 באוג׳ 2007

Re: טפו על כולכם

Lost_Song • 21 באוג׳ 2007
Dom_Quixote כתב/ה:
מדהים ונשגב מבינתי איך אף אחד לא הזכיר אותי עד עכשיו. חבורה של חראות.

לא רציתי להגיד כלום אבל...
קיחוט אשם בהכל.
תכלס.
Tobias​(אחר)
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007
Tobias​(אחר) • 22 באוג׳ 2007
לוסט....חולרע.....נעלבתי שלא הזכרת את בובת הגרב חורשת הרעות שלנו בכל העניין הזה....

היא נולדה מתוך התודעה שלך וקופסת הנעליים המחוררת שאני קורא לה המודעות שלי .....ועדיין שום מילה.....

בסדר...

לכי לך...

טוסי עופי לשמונים מליון שנה...

אני אחכה פה...

אדבר לגרב...
shushu
לפני 16 שנים • 23 באוג׳ 2007

עלבון לאינטליגנציה

shushu • 23 באוג׳ 2007
אני רוצה לסגור מעגל עם ההודעה הראשונה.

חורה לי וגם עולה לי, שרפאל דנן עושה צחוק מרגשות לגיטימיים ועמוקים של אנשים, בריש גלי ובלי כחל ושרק. חוצפה שאין כדוגמתה - לעשות את הצרכים ליד הדלת ולדפוק ולבקש נייר טואלט. את המים כבר הורדת? (אם להשתמש במטאפורות כלוביות מוכרות). עד מתי רשעים יעלוזו?
רפאל
רפאל • 23 באוג׳ 2007
בקיצור שושו, יש לך נייר טואלט או שאין לך נייר טואלט? את תוקעת אותי במצב לא כל כך נעים. ונדמה לי שלא בתום לב. ותתפלאי או של תתפלאי, זה אפילו קצת מעליב.

אני גם אגיד שבאתר שמחזיק פורומים, צ'ט, בלוגים, ומגאזין... אי-אפשר לצפות מאנשים להתאפק כל הזמן. הגיע הזמן שיהיו פה גם שרותים. וכל עוד אין - לא להתפלא שלפעמים בורח לאנשים. (אני זורק פה כפכפה לאנשים שאכפת להם מהמקום הזה.)

ולגבי הניסיון המאוד לא חינני שלך "לסגור מעגל עם ההודעה הראשונה", כולנו יודעים שאת פשוט מקנאה שהשרשור הזה מצליח יותר מהשרשור הפלצני שלך על "כבוד בי די אס אמי" בפורום הכללי. ואת מנסה לנעול אותו. חבל שאת לא יודעת לפרגן.
JabberwockY​(שולט)

נייר טואלט

JabberwockY​(שולט) • 23 באוג׳ 2007
לא רציתי להגיב בשרשור העלוב (תרתי משמע!) הזה, אבל אני לא יכול שלא.
ההעלבה שלך, רפאל, לגבי שרשורה של שושו היתה לחלוטין לא במקום, פוגענית, כוחנית ואישית.
ולכן אגדיל ואעשה ואעלב פה העלבויותיים: גם בשמי וגם בשם שושו, שלמי שלא שם לב אף יצאה פה קרבן ועל-כן צריכה הגנה.
בוש והכלם לך, רפאל. פשוט בוש.

הייתי מתקרבן גם - לאות הזדהות פלורליסטית - אבל אני עסוק מדי, בעליבותי, בלהעלב.

קצת ריספקט, בן-אדם!
בכל זאת, אנחנו אנשים נאורים פה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: נייר טואלט

JabberwockY כתב/ה:
לא רציתי להגיב בשרשור העלוב (תרתי משמע!) הזה, אבל אני לא יכול שלא.
ההעלבה שלך, רפאל, לגבי שרשורה של שושו היתה לחלוטין לא במקום, פוגענית, כוחנית ואישית.
ולכן אגדיל ואעשה ואעלב פה העלבויותיים: גם בשמי וגם בשם שושו, שלמי שלא שם לב אף יצאה פה קרבן ועל-כן צריכה הגנה.
בוש והכלם לך, רפאל. פשוט בוש.

הייתי מתקרבן גם - לאות הזדהות פלורליסטית - אבל אני עסוק מדי, בעליבותי, בלהעלב.

קצת ריספקט, בן-אדם!
בכל זאת, אנחנו אנשים נאורים פה.

אני נעלבת בשם קהילת הדומים שהם סופרמנים-על-אנושיים-קוראי-שפחות-ולב-איננם-בוכים-אף-פעם ויוצאת חוצץ כנגד השימוש במילה "אנשים", המוזילה את כבודם של הדומים.
Belisana​(שולטת)

אני דווקא

Belisana​(שולטת) • 23 באוג׳ 2007
נעלבת מהשימוש במילה "נאורים" כשאתה מדבר על חבורת האספסוף הכובש שאנחנו (כי עוזרד עסוק בלהעלב מזה שסגרו לו את הבלוג ולא יכול להתפנות לכתוב את זה בעצמו).
קייסי

אספסוף כובש?

קייסי • 23 באוג׳ 2007
בחייאת בליס! באספסוף כובש? מי מתקשר כאן הכי בטבעיות עם בני מיעוטים מסוגו של רעלב? מי שולח אותו להביא לכולם פלטת סלטים וניגובים, במסורת הלבאנט הפרימיטיבי של בני עמו? מי מגלה סובלנות ונאורות כלפי הזר, השונה ובעל ריח הזיעה והטיח?
למה להגיד כובש?
אם איש לא יפקח עליו במחסום, ואיש לא יעסיק אותו כעובד קבלן, הוא יהפוך לפגר רוחש זבובים בסמטאות מחנה הפליטים בלאטה, לשם יכולנו לבעוט בו מלכתחילה - לולא היינו העם הנפלא שאנחנו. לי אישית עלו דמעות בעינים כשקראתי אותך. סתם. סתם להתגרות. סתם לצאת חוצץ לשם הפרובוקציה הזולה. תתביישי.
shushu
shushu • 23 באוג׳ 2007
הו הו, כל כך הרבה עלבונות בפוטנציה, כל כך מעט זמן. לונה פארק של רגשות מרים!!

ההתנשאות של קייסי, הפטרוניות של בליסאנה, ההתיימרות של לוטוס, הגבריות המתפרצת והסקסית של ג'ו ( icon_rolleyes.gif ), ומעל הכל, נסיונות ההשתלטות וההפיכה של רפאל.

רפאל, יא ערביסט, אילו רציתי "לנעול" לך את השרשור, כל מה שהייתי צריכה לעשות זה להגיד:

איבוד פרופורציות - פעילי זכויות אזרח - מכחישי כיבוש - פרופגנדה - מחבל מתאבד.

ואתה לא רואה אותי עושה את זה, נכון??

זו הבעיה כאן. אתה מתאמץ לצאת ראש עם מישהו, ובסוף מקבל את כל החרא לפרצוף. ובלי להוריד את המים.
דלפי דולפת
דלפי דולפת • 23 באוג׳ 2007
זאלפון היקר אמר
"הגנים הפולניים שלי זועקים! ככה? בלי להגיד שום דבר על לשבת לבד בחושך? בלי לרמוז שאתה מתחיל כבר להרגיש חולה אבל אין דבר? בלי לציין ולו ברמז את כל הדברים שעשית בשבילה? תסלח לי, אבל ההלעגה הזו של תכונות עדתיות גובלת בגזענות מצדך, ובקהילה שחורטת על דגלה את חופש הביטוי והסובלנות לשונות של האחר, זו ממש יריקה בפרצוף. אבל אין דבר, גם בפולניה ירקו עלינו".

מה אתה מבין בכלל בגנים פולנים ההאא?
כמה שנים גידלה אותך אמא פולניה וכבר אתה זוקף לזכותך גנים פולנים?

ומה אני אגיד שאם השנים שעוברות אני בכלל מגלה שנדבקתי בגנים הפולנים
בגלל שאמא פולניה גידלה אותי כמה שנים טובות בעברי?

ממרום גיל ה-40+ שלי אני מגלה שתחלואת הגנים הפולנים עוברים מדור לדור
ואי אפשר בכלל להשתחרר מהם.