אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם - מילים אחרונות

מUחדת
לפני 16 שנים • 23 באוג׳ 2007

דברי הזרש החדשים.

מUחדת • 23 באוג׳ 2007
אני שקועה עד מעל האוזניים בפרשיות "אוכל חרא נזלת ופיפי53", מאסטר אור והמרקיז שעדיין מכות גלים בצ'טים של IOL בהם מעולם לא גלשתי.

אבל גם בלי לדעת תן לי לנחש שמדובר במישהו שעשה משהו למישהו והמעשה כלל אווטינג ולא מעט טעויות כתיב מביכות או משהו אז כלובי בא ומחק מה שגרם לרפאל להתבאס ולהעלב בשירשור אחר.

תקציר תמצות התמלול:
זרש. זו. אני.
זרה מוכרת

Re: דברי הזרש החדשים.

זרה מוכרת • 23 באוג׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
אני שקועה עד מעל האוזניים בפרשיות "אוכל חרא נזלת ופיפי53", מאסטר אור והמרקיז שעדיין מכות גלים בצ'טים של IOL בהם מעולם לא גלשתי.

אבל גם בלי לדעת תן לי לנחש שמדובר במישהו שעשה משהו למישהו והמעשה כלל אווטינג ולא מעט טעויות כתיב מביכות או משהו אז כלובי בא ומחק מה שגרם לרפאל להתבאס ולהעלב בשירשור אחר.

תקציר תמצות התמלול:
זרש. זו. אני.

אחות קטנה,

תלמדי לתמצת דברים שלא שמעת כדבריהם.

לפעמים קורה שאנשים מדברים דווקא כי אין להם יכולת לעשות.

ותחשבי על זה icon_smile.gif
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 23 באוג׳ 2007
יוספוס אני אסכם לך בקצרה.

א. עוזרד כתב בבלוג שלו על שפחות וסאביות שמנות, כעורות וקשישות.
ב. המשיך וכתב בפוסט אחר על אירוע חברתי וגם "לכלך" על המארחים.
ג. בפוסט אחר כתב על דומים אהבלים , וכו' וכדומה.
ד. אחד הדומים כתב בבלוג שלו על עוזרד וחברתו דברים דיי מעליבים. (הוא כתב קודם ורק אח"כ עוזרד כתב על הדומים האהבלים).

הפוסט של הדום שבסעיף ד. התנוסס במשך יותר משבוע מבלי שנמחק , למרות שלדעתי היה שם אחושילינג של אאוטינג.

הפוסט של עוזרד נמחק כמעט מיד.

זה מרגיז אותי. זה בקיצור. ויוספוס זה שלא התעמקת במאורעות חרט"ש הנ"ל , יאמר לזכותך.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 23 באוג׳ 2007
הוזעקתי מאילת הרחוקה שטופת השמש כי ב-60 קשרים ימיים על

אופנוע ים קיבלתי שיחת פון בה נמסר לי ואפילו הוקרא לי הפוסט הזה..

כנראה שאפילו מניין גברים שיתאבלו על הבלוג הענק הזה אין...

אגב, איזה צבע? (הפרחים..)

ש-א-פ-ו כלובון.... ! ! !

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

בברכת בר מצווה:

"ברוך שפטרנו מעונשו של זה! ! !
ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 16 שנים • 24 באוג׳ 2007

איך אתה עושה לנו את זה עוזרד???????

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 24 באוג׳ 2007
ראיתי את הבלוג שלך מר באדיגארד ולא אהבתי בכלל. עד שמישהו משכיב לכם בפרצוף קצת מושגים על התנהלות מכובדת מול נשלטות ושפחות לקחתם את הנושא ועשיתם ממנו מטבוחה. לא הייתי מעוניין לראות את הנ"ל נעלם גם אם אני לא תמיד מסכים איתו וגם אם המילים שלו הן ראי חברתי שלא נעים למישהו לראות ולקרוא אז זה מה יש. חבל שאתה הולך באדי.

לעניין השירשור המתוקשר של העוזרד הלז.
לפי הקריאה אני מסיק כמה דברים:
1.אין אפילו עשרה גברים למנין על האובדן הגדול icon_lol.gif
2.רק אלונה הצטערה או שנדמה לי icon_lol.gif
3.עוזרדוש חולה תשומת לב והוכיח לנו את זה יפה מאד כששלח את עדר הגולשים לבלוגיה התפוזית ועוד בדרך התלונן על מר גורלו שכלובי בעט לו בתחת icon_lol.gif
4.הכסא של עוזרד התפנה, מי בתור? icon_lol.gif
5.אלונה ,אל תשכחי לקום להגנתו של מלך היופי עוצר הנשימה תפארת מוחות ישראל.כולנו מחכים. icon_lol.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 24 באוג׳ 2007
galia כתב/ה:
יוספוס אני אסכם לך בקצרה.

א. עוזרד כתב בבלוג שלו על שפחות וסאביות שמנות, כעורות וקשישות.
ב. המשיך וכתב בפוסט אחר על אירוע חברתי וגם "לכלך" על המארחים.
ג. בפוסט אחר כתב על דומים אהבלים , וכו' וכדומה.
ד. אחד הדומים כתב בבלוג שלו על עוזרד וחברתו דברים דיי מעליבים. (הוא כתב קודם ורק אח"כ עוזרד כתב על הדומים האהבלים).

הפוסט של הדום שבסעיף ד. התנוסס במשך יותר משבוע מבלי שנמחק , למרות שלדעתי היה שם אחושילינג של אאוטינג.

הפוסט של עוזרד נמחק כמעט מיד.

זה מרגיז אותי. זה בקיצור. ויוספוס זה שלא התעמקת במאורעות חרט"ש הנ"ל , יאמר לזכותך.

galia בואי אחדש לך משהו , עוזרד עשה לי האווטינג בבלוג של "א" ,לא רק האווטינג אלא גם שקרים , (אני לא ידעתי על הפוסט הזה) נודע לי על כך כמה שעות לפני שהתגובה שלו נימחקה בהתערבות של צד שלישי .
Afroditi

ועל זה נאמר

Afroditi • 24 באוג׳ 2007
יותר טוב מאוחר מאשר לעולם לא ! devilwitch.gif
כלובי
כלובי • 24 באוג׳ 2007
כמישהו מזכיר שם של מישהו אחר בניגוד להסכמתו בבלוג שלו - אני פועל ברגע שמתקבלת תלונה על ידי הנפגע.
אחרת אני לא כל היום יושב וקורא את הבלוגים שלכם. מי שמרגיש עצמו נפגע כשכותבים עליו בבלוג יכול להיות בטוח שאני אתערב לאחר שיפנה אלי.

זהו הנוהל הקבוע בטיפול בפניה כזאת:
שלב ראשון שיגור אזהרה, שלב שני (לאחר התעלמות, לעיתים אני לא זוכר אז על המתלונן להזכיר לי לאחר כמה ימים) השהית הבלוג עד להורדת הפרסום או הכינוי או פרטים שמובילים לזיהוי הכינוי.
בפעם השניה שבלוגר עובר על העבירה הזאת אחרי שכבר הוזהר בעבר - הבלוג שלו מושהה מיידית.
כך היה בבלוג של עוזרד וכך בכל בלוג, תמיד אותו נוהל קבוע. אני מקווה שעכשיו זה ברור וחד משמעי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 24, 2007 1:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 24 באוג׳ 2007
icon_eek.gif כלובי????????? על חם תפסנו אותך!!!

אתה לא קורא את כל הבלוגים ואת כל הפוסטים בכל הפורומים???
איזה מן 'בלבית' אתה?!

אני מוחה! icon_twisted.gif