בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיעור 1: מה רואים בכלוב?

זאבה אפורה​(אחרת)
לפני 16 שנים • 27 באוג׳ 2007

בשביל הבריאות!

זאבה אפורה​(אחרת) • 27 באוג׳ 2007

בשביל המתח!
בשביל הבריאות!
בשביל שרגא המציל...

לפני המקום הראשון והנחשק בקטגוריית הכלוביים, ולפני שנפנה לקטגוריות "על הראייה", על הכתיבה" ו-"שונות ומשונות", המורה זאבה לובשת בגד ים וקופצת להתרעננות בחוף בוגרשוב.
זאבה אפורה​(אחרת)

ולמקום הראשון בסגנון עדות הכלוב

כן רבותי המעטים, גבירותי הנלוזות, הגענו למקום הראשון בסגנון עדות הכלוב, וכאן בחרתי לא אחרת מאשר בטקסט של ירום הודה קייסי הקייסונה של כולנו.
הכלוב של קייסונה הוא המקורי ביותר, אם גם המעוות ביותר.
תיאורה מפורט ועשיר, כתוב להפליא. והעיקר: היא איננה נזקקת כלל למילה "כלוב" בכדי לתאר אותו ומה רואים בו.

קייסי,
בכל זאת כמה הערות:

א. תני כותרת מקורית.
ב. לטעמי המילה "עשרות" מופרזת ומיותרת.
ג. צמצמתי רווחים בין משפטים למען השטף, והכנסתי רווח לפני המשפט האחרון.
ד. הייתי מחליפה את חציו השני של המשפט האחרון במשהו אחר, "אם רק אצליח לנתק... וכו'', במשהו מפתיע יותר. you can do it

קייסי כתב/ה:

היא שוקלת 259 קילו. הבשר שלה תפור לספה הישנה בקורים של שומן שנקרש. הקורים נמתחים כמו תחבושת אלסטית כשהיא מתרוממת בגניחה לדלת המקרר שלה. המקרר, כפות למראשות הספה בסורגי נזילות ודליפות שקפאו, כנטיפים וזקיפים במערה קדמונית, נפתח בחריקה.
עשרות נקניקים נושרים כפתותי שלג על הר נקניקי השומן של בטנה. תמונת הטבע הזו אינה דוממת כלל. היא מרימה זרוע עבה, שולה נקניקים מצלע ההר ומטילה אותם לבולען שבפניה המבהיקות ממאמץ.
אמא שלה נכנסת לסלון בביתה בלי לדפוק, רזה ומטופחת.
היא מביטה בפרי בטנה, הר הפוג'יאמה האנושי הזה, ששורטט ביד אמן קליגרפיה יפני מהגהינום, ונדה בראשה בתיעוב.

"מחר דיאטה", מפליט ההר חירחור נוגה, "אם רק אצליח לנתק את הקורים מהספה".

מזכירה לכם שישנם עוד מספר טקסטים להתייחס אליהם ושסיימנו רק את קטגוריות הכלוביים למינהם.

(כן, קוויני, אני יודעת שאת על הקצה, אבל לא שכחתי אותך, תאמיני!)
(כן, being, אני יודעת שאתה לא ישן בלילות ושקוויני לא תגיש סמינריון בזמן. חבל שאתם מנסים להפעיל עלי לחץ פסיכולוגי במקום לנסות להעניק לי שוחד מיני...)
AliceWonders

Re: מה רואים בכלוב? מדליית ארד

AliceWonders • 27 באוג׳ 2007
קורת רוח
זו נראית לי כותרת הולמת.
זה מאיר עוד פן בטקסט המקורי שהתחברתי אליו - המונגולואיד מצא דרך להנות מהחיים למרות שהם לא פשוטים עבורו, מצא מקום שמספק לו את מה שהוא זקוק לו כדי להיות שליו. זה מה שניסיתי למצוא עבור האישה שלא מרגישה.

זאבה אפורה כתב/ה:

אליס, תני כותרת הולמת לחיבורך.
בכל השאר, נא לא לגעת.
AliceWonders כתב/ה:
ראיתי אישה שלא מרגישה. ליטוף קל ועדין במקומות אסטרטגיים במיוחד כמו שיפולי הבטן עלול לגרום לה לבעוט, להירתע ולפלוט צווחה. היא זקוקה לליטוף מורגש, למגע מלא ונוכח, כדי להרגיש את אותה תחושה נעימה ומרגיעה שרוב האנשים מתמלאים בה ממגע מרפרף. היא צריכה חריש ציפורניים שמותיר תלמים אדמדמים ובולטים. במקום נשיקה היא מעדיפה נשיכה. במקום חפינה – צביטה. רק כך היא מרגישה נגוּעה, באופן שנוסך בה שלווה ובטחון.

ראיתי אותה עוגבת על קוֹרת עץ במועדון אפל. רגליה מוטלות לצידי הקורה. לחיה מונחת על המשטח. ישבנה חשוף משני צידיו, משוסע על ידי תחתון דקיק, משוך כלפי מעלה. מישהו נוגע בה בכף יד פתוחה, בעוצמה שהיא זקוקה לה כדי להרגיש נִנְגעת. היא גונחת, מלפפת את רגליה סביב הקורה. היא מאדימה בכל 4 הלחיים, עיניה נוצצות, בוהות בחלל, ונדמה שגלגל ענק מסתובב בתוֹכן. כל כולה מרוכזת במגע ובתחושה.

עליזה,
קבלי פטור משיעורי בית נוספים לתרגיל זה
(רק אם תצליחי להסביר לי איך ולמה הגעת למקום השלישי?)

הייתי מגיבה בליקקתי למורה, אבל זה עשוי לקבל פרשנות שונה מזו שאני מכוונת אליה.
זאבה אפורה​(אחרת)

מה רואים בכלוב? קורת רוח

סטיוויוונדר,
סופסוף קורת רוח גם למורה.

זו נראית לי כותרת הולמת.

אה, אז כבר לא תלקלקי לי יותר?
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: ולמקום הראשון בסגנון עדות הכלוב

Queeny​(מתחלפת){being} • 27 באוג׳ 2007
זאבה אפורה כתב/ה:

(כן, קוויני, אני יודעת שאת על הקצה, אבל לא שכחתי אותך, תאמיני!)
(כן, being, אני יודעת שאתה לא ישן בלילות ושקוויני לא תגיש סמינריון בזמן. חבל שאתם מנסים להפעיל עלי לחץ פסיכולוגי במקום לנסות להעניק לי שוחד מיני...)[/color]

מורתי,
רק אחרי שאקבל תגובה הולמת (ובפחות לא אסתפק!) אשקול לסרסר באהובי.
בינתיים, כפי שצויין בפרטי, אני מענישה אותך בפולניות.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 16 שנים • 28 באוג׳ 2007

חלשים.

קטסטרופה{Adonai} • 28 באוג׳ 2007
אתם.

העיקר שיש לכם אחת את השניה.
אלישבע​(נשלטת)

Re: חלשים.

אלישבע​(נשלטת) • 28 באוג׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
אתם.

העיקר שיש לכם אחת את השניה.

קטסטרופה, מכיוון שבפורום הזה הזה אנחנו משתדלים לשמור על שפה נכונה, היית צריך לומר:
העיקר שיש לכם זה את זה.
קטסטרופה{Adonai}

האמת?

קטסטרופה{Adonai} • 28 באוג׳ 2007
אחרי שעילעלתי, שיעמם לי נו, אחרי זה הבנתי שיש לי טעות אבל לא כמו שהקודמת לי כתבה.
צריך לכתוב לזאבה ככה:

העיקר שיש לך אותך.
nhugo
nhugo • 28 באוג׳ 2007
העיקר הכוונה
זאבה אפורה​(אחרת)

Re: האמת?

זאבה אפורה​(אחרת) • 28 באוג׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
העיקר שיש לך אותך.