ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד - על זהות מינית/ לאומית/ עדתית ותרבות פופולרית.

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 28 באוג׳ 2007
אני חושב שצריך ללחוץ שאליסה תחזור אם נשיג 1,000,000 חתימות.
אני בטוח שעל אליסה אין ויכוח קודם היא כוסית וגם הנשים נמשכות אליה.
דבר שני אין לה הורים והיא עצובה והיא גרה בפריפריה ולכן רק אליסה איזה מותק של בחורה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 באוג׳ 2007
לא חושב שיש אישיות טלוויזיונית שעוררה בי כל כך הרבה תיעוב כמו ממ"ב (או בעצם מ"ב, ראו המשך).

כבר מההתחלה, כשהיא אמרה משהו על זה שהקול שלה הוא מתנה שצריך לחלוק עם העולם, הרחתי את השחצנות. ועם כל חיוך מתנשא וכל מניירה מטופשת בשירה נהייה ברור יותר ויותר שהבחורה הזו היא פלצנית איומה ומתנשאת שחושבת שהיא מלכת העולם.

אבל מילא, תהיה פלצן, תהיה שחצן, לפחות תשיר כמו שצריך! אז לא, במקום לשיר היא משחקת. ותמיד המשחק שלה מוגזם, וגורם לכך שהיא נראית כמו פארודיה על סוג השיר שהיא בוחרת. הקול שלה נשמע כמו אזעקה, עולה יורד כל הזמן, לא כי היא לא יודעת לשיר, אלא כי היא מתעקשת לא לשיר אלא להראות כמה היא אומנותית-וואו-מגניבה-שונה-מדהימה, ולנסות לתת שואו כל הזמן. ואפילו בזה היא גרועה. השואו של אליסה המסכנה טוב פי כמה.

הפלצנות האיומה שלה הובילה אותי לשער שגם השם המפוצץ שלה לא באמת קיים, ושהיא הוסיפה את המאקסימיליאן רק כי זה נשמע לה אומנותי, כראוי לארטיסטית הפריזאית אקסטרא-אורדינר שהיא חושבת שהיא. חלקתי את ההשערה הזו באיזה פורום סטודנטים, ושני סטודנטים שטענו שהם מכירים אותה/את אחיה אישרו אותה (אחיה, אגב, הוא ואדים בלומין שהיה בדרוש מנהיג). מהיום אימרו: מארינה בלומין.

ואני כבר לא מדבר על זה שהיא אפילו לא ניסתה לתת סיבה כלשהי לאי שירותה בצבא, אלא רק חייכה את החיוך השחצני שלה. לא ציפיתי ממנה ליותר. חרא של אישיות, חרא של זמרת, ובאמת אני לא מצליח להבין מה אנשים רואים בה. נכון שאולי צריך טיפה לרחם על ילדה בת 19 שנראית כמו דודה בת 40 ורוקדת כמו תרנגולת אגרסיבית, אבל כל כך הרבה קולות מתוך רחמים?

אם היצור הזה זוכה, לא נוכל לפתוח רדיו בשנים הקרובות. הצביעו בועז, כי מעודה זה טוב.
קייסי

זאלו...

קייסי • 28 באוג׳ 2007
לגמרי!
הסיפור עם המקסימיליאן משעשע במיוחד. מי ידביק לעצמו את הגיחוך הזה, ועוד וולונטרית?
איזה יצור מאוס!
walking dead
walking dead • 28 באוג׳ 2007
זאלו, זאלו.

קול הצדק, השפיות וההיגיון. יישר כוח! icon_biggrin.gif
דרדסית

ים של דמעות בשתי עיני או תופעה

דרדסית • 28 באוג׳ 2007
זאלו! זאלו!
מרינה לא עוררה בי תחושות מיוחדות כשראיתי אותה בפעם הראשונה.
אדישות היתה המילה המתאימה יחד עם תהיה למה, לכל הרוחות, היא שרה כל כך לאט כאילו היא חושבת שכולנו מאותגרים בעברית ולא יכולים להבין את המילים או למה, לכל הרוחות, היא מעלה ומורידה את עוצמת הצליל מנמוך לגבוה במקומות לא מוסברים. (לדעתי המיקום בהתחלה לא היה תמיד מותאם למילים בשיר ואח"כ הוא השתפר).

בועז מעודה היה עם דיוק בצלילים, קצב נכון ומותאים לשיר, חיוך עם גומות וצניעות טבעית ושובת לב.
למרינה צפיתי העפה בשלבים לפני האחרונים.
מה שקרה הוא תופעה שאני לא יכולה להסביר אותה.

מתוך סקרנות נכנסתי לפעמים לפורומי ההמעריצים ונתקלתי בסיפורים של גברים בשנות ה30 לחייהם שסיפרו וידויים מוזרים.
אחד סיפר בפומבי שכעס שלא התגייסה ואביה מסר בשמה שחשבה שהצבא מיותר ורק יזיק לקריירה שלה.
הואוהיה נגדה עד שהשירה שלה ב"וידוי" ריסקה לו את חומות ההגנה שלו והוא בכה מרוב התרגשות. הוא מרגיש שלה.
השני, גם מעל 30, כתב שהצטמרר כולו.
הוא חושב שראה את אחת האמניות שתשנה את התרבות העברית, ואמנית בינלאומית שישראל קטנה עליה ומופיעה רק פעם בדור.

כשהיה הדואט עם מוש בן ארי כל המעריצים כתבו שוב שקיבלו צמרמורת ודמעו.
אם תבקשו תקבלו קישורים.

במעריב הופיעו סדרת כתבות על הכשרון ועל דוויד לינץ' שמחכה לה.

http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/628/866.html

אחרי הכל התחלתי לנסות ולחשוב מה אני לא רואה שכל הגברים רואים ומה קרה לשיפוט האמנותי שלי?
אני עדיין לא פתרתי לעצמי את השאלה.
אני שולחת סמס לבועז מעודה אבל יש לכם הסבר לתופעה?
בטי בום​(שולטת)

אז ככה ..

בטי בום​(שולטת) • 28 באוג׳ 2007
מרינה (שלדעתי היא בכלל קוקסינל בן 40 ) מעוררת בי קנאה להלן קלר , היא לא היתה צריכה לראות אותה ולא לשמוע אותה . האמת היא שאני לא מבינה איך היצור המאוס הזה בכלל הגיע כל כך גבוהה ובכלל זאלו היפה והחכם כבר אמר את השאר .

מעודה חמוד ועם קול באמת מקסים אבל צריך קצת יותר מקול ואין לו "סטאר קוולאטי " אני לא רואה את עצמי שומעת אותו לאורך אלבום .

ושלומי , אח .... שווה הבחור .... הייתי עושה לו נעים .
הוא לא זמר ענק , אבל הוא אחלה פרפורמר והיחיד שיכול מבן השלושה להצליח ואין ספק בין השלישיה הזו הוא הכי מוכשר .

האמת שאני חושבת שהשלישיה בגמר היתה צריכה להיות אדיר , אליסיה ושלומי .
אבל מי יזכה בכוכב השנה לא חשוב כי הזוכה האמיתי בתוכנית הוא אדיר שקיבל כבר חוזה הקלטות והוא היחיד שבעוד כמה שנים נזכור בכלל מי הוא .
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 28 באוג׳ 2007
מישהו בכלל זוכר איך קראו לשניים ששרו עם סעדו בגמר 3?
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אושה כתב/ה:
מישהו בכלל זוכר איך קראו לשניים ששרו עם סעדו בגמר 3?

זה בדיוק הקטע שהרוב נעלמים גם מאיה מכוכב נולד 4 נעלמה .
הקטע שאני לא מבין איפה יהיה מקום לכול הזמרים האלה במדינה עם קהל כל כך קטן
במיוחד שהתרבות המוסקלית פה לא מפותחת כמו באירופה או אמריקה.

איפה עדן אמזלג היפה?
לפי דעתי צריך להזמין את אליסה לכלוב או לדנג'ן למופע לרגל הסוטה הישראלי.
דרדסית
דרדסית • 28 באוג׳ 2007
הפעם הראשונה שאני רואה את כל כוכב נולד. אפילו בכוכב נולד 1 ראיתי רק את הגמר.
לא ראיתי את כוכב נולד 3, כולל הגמר, אבל אמרו לי שהופיעו שיר ביטון ומיכאל קירקלין.
יהודה סעדו עלה מגלגל ההצלה. סיפור סינדרלה.
מה עם הקריירה של יהודה סעדו בעצמו? האם היא נסקה?
שירי מימון הצליחה לא פחות מנינט והראל סקאת מצליח לפחות כמו הראל מויאל.
לדעתי מאיה רוטמן ואליסה שפרגה נמצאות בעמדת זינוק.
אליסה שפרגה היא פריפורמרית ואני העדפתי אותה על מרינה בלומין אבל כשמראיינים את מרדכי קירשנבאום, מוש בן ארי ועוד אמנים וכל הברנז'ה מדברת רק על מרינה וגברים מבוגרים וצעירים מספרים שהם רק מחכים לביצועים שלה, דומעים ומצטמררים, היא כנראה תופעה.

שלומי בראל נכנס למשבצת הרוקיסט של ג'קו ושל כמה אחרים שיכולים להתפתח.
אדיר הוא ההפתעה של כוכב נולד כי הוא מקורי, חדשני ואמן. יש לו כבר דיסק.
מרינה לא תעלם גם אם לא תזכה במקום הראשון אבל כל הכתבות עליה במעריב לא מובנות לי.
אתם חושבים שיש מאחוריה מכונה של יחסי ציבור עם כל הכתבות וכל הברנז'ה שמהללת אותה?
כל הקטע לא מובן לי.
זאלופון​(שולט)

Re: ים של דמעות בשתי עיני או תופעה

זאלופון​(שולט) • 28 באוג׳ 2007
דרדסית כתב/ה:

מתוך סקרנות נכנסתי לפעמים לפורומי ההמעריצים ונתקלתי בסיפורים של גברים בשנות ה30 לחייהם שסיפרו וידויים מוזרים.
אחד סיפר בפומבי שכעס שלא התגייסה ואביה מסר בשמה שחשבה שהצבא מיותר ורק יזיק לקריירה שלה.
הואוהיה נגדה עד שהשירה שלה ב"וידוי" ריסקה לו את חומות ההגנה שלו והוא בכה מרוב התרגשות. הוא מרגיש שלה.
השני, גם מעל 30, כתב שהצטמרר כולו.
הוא חושב שראה את אחת האמניות שתשנה את התרבות העברית, ואמנית בינלאומית שישראל קטנה עליה ומופיעה רק פעם בדור.

כשהיה הדואט עם מוש בן ארי כל המעריצים כתבו שוב שקיבלו צמרמורת ודמעו.
אם תבקשו תקבלו קישורים.

במעריב הופיעו סדרת כתבות על הכשרון ועל דוויד לינץ' שמחכה לה.

http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/628/866.html

אחרי הכל התחלתי לנסות ולחשוב מה אני לא רואה שכל הגברים רואים ומה קרה לשיפוט האמנותי שלי?
אני עדיין לא פתרתי לעצמי את השאלה.
אני שולחת סמס לבועז מעודה אבל יש לכם הסבר לתופעה?

ההסבר שלי הוא שזו מין תגובת נגד לקרן-פלסיזם הגואה, תגובת נגד שהיא מוצדקת כשלעצמה, אלא שהמושא שלה לא מוצדק לדעתי. מארינה מייצגת משהו שונה, לכאורה איכותי חווה-אלברשטייני-אלכסנדר-פני, לכאורה לא פופוליסטי, לכאורה אומנותי. יש צמא לדבר שכזה, ומכיוון שאחד כזה אמיתי לא בא וגם לא נראה באופק, חיקויים זולים שאפילו בסין היו מתביישים באיכותם תופסים את מקומו.

זה ההסבר שלי בנוגע להתלהבות של אנשים צעירים יחסית ממנה. ההתלהבות של אנשים בני 50 פלוס מובנת לי הרבה יותר: היא מתלבשת, מתנהלת ושרה בדיוק כמו בתקופה שבה הם היו צעירים.

ציטוט: מרינה (שלדעתי היא בכלל קוקסינל בן 40 )

וואלה icon_smile.gif