לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תרימי את היד!!!

בכוח המוח-אשה
לפני 16 שנים • 26 באוג׳ 2007

וגם -

בכוח המוח-אשה • 26 באוג׳ 2007
אני נשוי/תפוס/בקשר זוגי אבל פוליאמורי.

לא, לא פולימרי, פוליאמורי. את לא יודעת מה זה?
זה אומר שאני יכול לאהוב גם אותך בובה, אני בעל יכולות באהבה .. : )
Toxic Princess
לפני 16 שנים • 27 באוג׳ 2007
Toxic Princess • 27 באוג׳ 2007
לא יודעת, אני אישית לא שמעתי.
אבל אני כנראה יודעת מספיק טוב שלא להכנס לקשרים עם גברים בקשר או נשואים...
Diz
Diz
לפני 16 שנים • 27 באוג׳ 2007

ומה תגידו על...

Diz • 27 באוג׳ 2007
" אנחנו נעשה כמה סטיות..נשחק את המשחק בלי סקס-לא רוצה לבגוד בה..."
ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 16 שנים • 28 באוג׳ 2007

לצחוק או לבכות?

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 28 באוג׳ 2007
בפורום אחר, בזמנים אחרים הייתי מתפוצץ מצחוק על עוד שירשור מלא שנאה ונאצה או לחילופין פשוט עונה בלשון חדה ונותן את התמונה שכנגד. על מה תלין העלמה ? היא תלין כי מישהו שיחק לה מסיבונת,היא אכלה את העוגה ויצא שהקרם הוא בכלל קצף גילוח. ואיך תתמודד העלמה עם הפגיעה הנואשת בציפור נפשה? היא תפתח שירשור המקבץ את כל הסיפורים שגברים מכל הסוגים, ונילים ובדס"מים מספרים כדי להשיג זיון. רק תעבירו מבט על כל אלה שמופיעים כאן עם תואר לא בעסק וכאלה אין להם בכלל תואר כלשהו ותבינו עד כמה הכלוב הוא מבוך זיונים אחד גדול. אז העלמה קיבלה בירזייה וניצלו את תומתה וכעת הנקם והשילם וזה הכי נחמד שיש אלמלא היא בעצמה היתה מחליטה למשל על דבר פעוט כמו מה יצוגה כאן. שולטת?מתחלפת? משהו? מישהו? מה שבאמת מצחיק הוא שלטנגו צריך לפחות 2, זה אומר שאתן תמיד נמצאות שם .היית חכמה גדולה לבלוע את מרק הזבובים שמכרו לך? תבלעי מתוקה, זה בדס"מ כאן, הכל הולך.גם זיונים גם שקרים גם צבועים.ה--כ--ל .
ה כ ל !!!!!!!!!!!!!! אפילו לציין שפלוני/ת לא בעסק ולהתהדר בקולר , חחחחח....

יש כאן אנשים שלא מסתירים את אמונתם ודתם וטוענים כי הם לא מאמינים בשטויות של הבדס"מ ונמצאים כאן בכל זאת ולמה? כי יש כאן יותר אופציה לתפוס זיון. למה? האתר מאפשר זאת.

קץ התמימות?
בתחת שלי.
אולי.
הוא​(שולט)
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007

זה

הוא​(שולט) • 29 באוג׳ 2007
זה שרשור על דאודורנטים או אולי קיטור קבוצתי של נשות ויצו לדורותיהןicon_smile.gif
Diz
Diz
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007

אהההההה...מישהו כאן צוחק עלינו???...

Diz • 29 באוג׳ 2007
ומה לגביי משפט כזה-"אה...הטלפון, זאת סתם חברה מהעבודה... רצתה לדעת איך אני אתלבש לאירוע באולם מחר...".