צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות ואורגזמות

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 28 באוג׳ 2007

בנות ואורגזמות

מיתוסית​(שולטת) • 28 באוג׳ 2007
יש לי ויכוח עם ידיד שלי שטוען שבחורות שהיו איתו גמרו תוך 10-15 דקות גם באוראלי וגם כשהן מאוננות.. לי זה נראה מופרך והוא אומר שאני סתם פולניה שלוקח לי זמן (בד"כ 20-30 דקות)

אז בנות.. כמה זמן לוקח לכן לגמור באוננות או באוראלי או בחדירה וצריך לציין כל דבר וזמנו...

על גברים אני לא סומכת שיענו לי על בחורות שהיו איתם כי אולי הנשים זייפו icon_wink.gif

כמה שיותר תשובות מכמה שיותר נשים יותר טוב... icon_redface.gif
אושה{אוש}
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007
אושה{אוש} • 29 באוג׳ 2007
קליטוראלית באוננות (על אוראלי אין מה לדבר) : זה יכול לקחת 10 דקות ויכול לקחת שעה - הכל תלוי בעוצמת המחשבות הסוטות שלי באותו הרגע...

ואגינלית (יענו סקס זוגי עם חדירה) - אין מצב שתאמיני לי אבל קורה לי הרבה אחרי דקות ספורות.
א ח ת
א ח ת • 29 באוג׳ 2007
קל ופשוט:
אוננות - 1-5 דקות;
אוראלי - 3-10 דקות;
חדירה - 10 שניות עד לעולם לא icon_cool.gif
ותמיד תמיד אפשר להמשיך icon_twisted.gif
Diz
Diz

מקרה אבוד!!

Diz • 29 באוג׳ 2007
לוקח לי המון זמן להגיע לאורגזמה!!! המון... (יכול להגיע עד שעה אפילו בסקס אוראלי).
מרוב סקס נעשיתי אדישה למגע לחלוטין!!!
הגבר שיכול לספק אותי צריך להיות או-100% פרופשונל או 100% דבוק במטרה!!!
לצערי לרוב אני פשוט מסתגרת עם הדוש באמבטיה, קושרת לעצמי את העיניים-ושם זה כבר עניין של דקות icon_smile.gif...
מלכה מלקה​(אחרת)

וכחולית

מלכה מלקה​(אחרת) • 29 באוג׳ 2007
לי יש 2 דברים לומר
1- לפחות בסקס של חדירה רוב הנשים לא גומרות . זו עובדה . וגם אם חצי מנשות הכלוב יאמרו לך שהן מתקתקות אורגזמות בשלישיות , רביעיות ובשרשראות לא פוסקות מהשנייה הראשונה שבן הזוג שלהן חדר אליהן - א אני סקפטית וב כנראה שאנחנו עדים פה לתופעה על טבעית נדירה ביותר !!
יש לנצור את הרגע icon_wink.gif
2- אז אמר . SO ? אז כל מי שהוא היה איתה גמרה ב 15 דקות ולך לוקח יותר . SO ???
ככה את , שיתמודד ויפרגן icon_exclaim.gif
נשמע לי קצת ילדותי/ חסר נסיון/ לא מפרגן מצידו.
ולטעמי זה רק יוצר עוד לחץ מיותר שבטוח לא יעזור לך להשתחרר ולהגיע לפורקן כייפי .

כמו שורדה אומרת
תזרקי אותו icon_mrgreen.gif
amy​(נשלטת)

Re: בנות ואורגזמות

amy​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2007
כחולית כתב/ה:
יש לי ויכוח עם ידיד שלי שטוען שבחורות שהיו איתו גמרו תוך 10-15 דקות גם באוראלי וגם כשהן מאוננות.. לי זה נראה מופרך והוא אומר שאני סתם פולניה שלוקח לי זמן (בד"כ 20-30 דקות)

אז בנות.. כמה זמן לוקח לכן לגמור באוננות או באוראלי או בחדירה וצריך לציין כל דבר וזמנו...

על גברים אני לא סומכת שיענו לי על בחורות שהיו איתם כי אולי הנשים זייפו icon_wink.gif

כמה שיותר תשובות מכמה שיותר נשים יותר טוב... icon_redface.gif

באוננות זה תלוי בכמה הייתי רטובה קודם. אני יכולה לגמור תוך עשר דקות אורגזמה ראשונה, ו-30 שניות עד שתי דקות לכל אורגזמה שבאה אחריה.

אוראלי- לא אוהבת שעושים לי.

חדירה- לא גומרת.
א ח ת

Re: וכחולית

א ח ת • 29 באוג׳ 2007
מלכה מלקה כתב/ה:
לי יש 2 דברים לומר
1- לפחות בסקס של חדירה רוב הנשים לא גומרות . זו עובדה . וגם אם חצי מנשות הכלוב יאמרו לך שהן מתקתקות אורגזמות בשלישיות , רביעיות ובשרשראות לא פוסקות מהשנייה הראשונה שבן הזוג שלהן חדר אליהן - א אני סקפטית וב כנראה שאנחנו עדים פה לתופעה על טבעית נדירה ביותר !!
יש לנצור את הרגע icon_wink.gif
icon_mrgreen.gif

היי סקפטית כאוות נפשך. מבינה שלך זה לא קורה - לא נותר לי אלא לשמוח בשמחתי icon_twisted.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2007
הייתה פעם אחת מופלאה, שנראה לי שלא תחזור עוד, שלא רק שגמרתי בחדירה- גמרתי בו זמנית עם הבחור!

אחח, זה היה נפלא... icon_razz.gif
Queeny​(מתחלפת){being}

עניין של תקופה בחיים

Queeny​(מתחלפת){being} • 29 באוג׳ 2007
בימים אלה:
אוראלית - להערכתי משהו כמו 20 דקות (אבל אני מודה שאני לא מסתכלת אז על השעון).
אוננות - בין 40 דקות לשעה. אבל זה תלוי: אם אני משתמשת בויברטור מסוים - זה יכול להיות גם 5 דקות. ועם ויברטור אחר - 20 דקות. ועם היד שלי - יכול לקחת גם שעה וחצי. ואני גם המון פמים נרדמת באמצע.
ואגינלית - די מיידי, אבל רק עם דילדו. אני לא מאוד אוהבת את זה, משהו בעוצמות של זה מפחיד אותי.

אני רוצה להמליץ בהזדמנות זו על ספר ממש מעולה על אוננות נשית שקראתי השבוע:
"דברים שניסיתי לגעת" מאת גילי פליסקין. http://www.text.org.il/index.php?book=0704034
גילי היא בחורה צעירה שמסגרת עבודת-מחקר שעשתה באונ' בר-אילן (כן, כן!) רייאנה עשרות נשים על אוננות - הרגלי האוננות שלהן, למי סיפרו, תחושות שקשורות לזה, ועוד. זה ספר שלא פחות משהוא מרתק הוא מרגש ברמות.
בעקבותיו גילי פתחה גם אתר לנשים אחרות שרוצות לשתף בחוויות שלהן. http://www.onenut.co.il/
ספר עם עוצמות נדירות.
Belisana​(שולטת)

בפעם הראשונה ולא משנה במה

Belisana​(שולטת) • 29 באוג׳ 2007
לוקח יותר זמן - 10 דקות.
הבאות תוך כמה דקות בלבד.